Clicks458
Edward7
1

Szczepionka Covid-19, i "zrównoważony rozwój" Agendy 2030

Nie szczepi się osób, które nie są zagrożone chorobą. Nie planuje się też zaszczepić milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie została szeroko przetestowana na ludziach. ” Dr Mike Yeadon , były wiceprezes i główny naukowiec firmy Pfizer ds. Alergii i chorób układu oddechowego

„To, co wiemy o koronawirusie z 30-letniego doświadczenia, to fakt, że szczepionka przeciwko koronawirusowi ma wyjątkową cechę, którą jest taka, że każda próba wytworzenia szczepionki zaowocowała stworzeniem klasy przeciwciał, które faktycznie powodują, że zaszczepione osoby chorują, gdy ostatecznie zostaną narażone do dzikiego wirusa ”.
Robert F. Kennedy Jr.

Oto, co, jak sądzę, dzieje się obecnie w naszym kraju i w większości zachodniego świata. Kryzys zdrowia publicznego - który został wyprodukowany i rozegrany przed początkowym wybuchem epidemii w Wuhan w Chinach - został wykorzystany do zerwania długo utrzymywanych wolności obywatelskich, wzmocnienia autorytetu przywódców politycznych, załamania gospodarki, radykalnej przebudowy podstawowych stosunków społecznych i narzucić absolutną kontrolę nad pracą, szkołą, zgromadzeniami i rekreacją. Polityka publiczna jest obecnie wyznaczana przez niewybieralnych technokratów, którzy działają pod przykrywką wysoko brzmiących organizacji, całkowicie kontrolowanych przez największe światowe korporacje i najbogatszych oligarchów. Prezydent Dwight Eisenhower przewidział ten niepokojący scenariusz 70 lat temu, mówiąc:

„Jednak szanując badania naukowe i odkrycia, jak powinniśmy, musimy być również wyczuleni na równe i przeciwne niebezpieczeństwo, że polityka publiczna sama może stać się niewolnikiem elity naukowo-technicznej”.

Taki jest obecnie stan rzeczy w Ameryce. Całą prawdziwą władzę oddano globalistycznej oligarchii, która działa za zasłoną skorumpowanych urzędników państwowych i ekspertów w dziedzinie zdrowia publicznego. To nasuwa pytanie, czy "obręcz" otaczająca koronawirusa pojawiła się jako spontaniczna reakcja na śmiertelną i szybko rozprzestrzeniającą się pandemię, czy ta histeria została sztucznie wyolbrzymiona (stworzona) , w celu wprowadzenia transformacji programu polityczno-społeczny, który nie tylko wykorzeni demokrację i podstawowe prawa człowieka, ale także utoruje drogę dla niebezpiecznych szczepionek, które radykalnie zahamują wzrost populacji, co jest celem szeroko rozpowszechnionym wśród bogatych elit.

Czy zdziwiłbyś się, gdybyś wiedział, że szczepionki były używane w Afryce, na Filipinach, w Nikaragui i Meksyku w celu przerwania płodności. Czy byłabyś zszokowany, gdybyś wiedział, że mandarynki „do-goodie” - które chcą ocalić świat przed przeludnieniem i globalnym ociepleniem - używają toksycznych szczepionek wobec niczego niepodejrzewających młodych kobiet, które nie zdawały sobie sprawy, że są wykorzystywane jako szczury laboratoryjne eksperymentu eugenicznego? To pochodzi z artykułu w Global Research:

„Według katolickiej publikacji LifeSiteNews, Kenijskie Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich oskarża UNICEF i WHO o sterylizację milionów dziewcząt i kobiet w ramach programu szczepień przeciwko tężcowi sponsorowanego przez rząd Kenii…

… Wszystkie sześć próbek dało wynik pozytywny na obecność antygenu HCG.
Antygen HCG jest stosowany w szczepionkach przeciw płodności, ale stwierdzono go w szczepionkach przeciw tężcowi skierowanych do młodych dziewcząt i kobiet w wieku rozrodczym. Dr Ngare, rzecznik Kenijskiego Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich, stwierdził w biuletynie wydanym 4 listopada:

„To potwierdziło nasze najgorsze obawy; że ta kampania WHO nie ma na celu wykorzenienia noworodkowego tężca, ale
dobrze skoordynowane, intensywne ćwiczenia masowej sterylizacji populacji przy użyciu sprawdzonej szczepionki regulującej płodność. Dowód ten został przedstawiony Ministerstwu Zdrowia przed trzecią rundą szczepień, ale został zignorowany. ”

(„ Masowa sterylizacja”: Kenijscy lekarze znaleźli środek przeciwdziałający płodności w szczepionce ONZ przeciwko tężcowi? ”, Global Research )

To wszystko brzmi raczej podejrzanie, prawda, zwłaszcza, że w Kenii nie było od początku kryzysu tężcowego. Kenia była jedynie poligonem doświadczalnym dla szczepionek mających na celu osiągnięcie bardziej diabolicznych celów. Na przykład, dlaczego kampania przeciwko tężcowi miałaby być skierowana tylko do kobiet w wieku od 14 do 49 lat? Dlaczego kampania wykluczyła młode dziewczyny, chłopców i mężczyzn, którzy byli równie podatni na tężec?

Czemu?
Wiesz dlaczego. To dlatego, że prawdziwy cel nie miał nic wspólnego z tężcem. Tężec był jedynie pretekstem, który był używany do ukrywania działań elit globalistycznych, które wykończyły swoją strategię wyludnienia. Spójrz na to oświadczenie prasowe Konferencji Biskupów Katolickich Kenii w sprawie Narodowej Kampanii Szczepień przeciwko tężcowi:

„Nie jesteśmy przekonani, że rząd przyjął odpowiedzialność za zapewnienie, że szczepionka przeciwko toksoidowi tężcowi (TT) połączona z podjednostką beta ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (b-HCG) nie jest używana przez sponsorów rozwoju. Było to wcześniej używane przez tych samych partnerów na Filipinach, w Nikaragui i Meksyku do szczepienia kobiet przeciwko przyszłej ciąży. Pododdział Beta HCG jest hormonem niezbędnym do ciąży.

Po wstrzyknięciu jako szczepionka kobiecie niebędącej w ciąży, ta podjednostka Beta HCG w połączeniu z anatoksyną tężcową wytwarza przeciwciała przeciwko tężcowi i HCG, więc jeśli jajo kobiety zostanie zapłodnione, jej własny naturalny HCG zostanie zniszczony,
co spowoduje jej trwałą bezpłodność . W tej sytuacji szczepienie przeciw tężcowi zostało wykorzystane jako metoda kontroli urodzeń ”. („ Masowa sterylizacja”: kenijscy lekarze znajdują środek przeciwdziałający płodności w szczepionce ONZ przeciw tężcowi ?)

Wiem, o czym myślisz. Myślisz, że mogli przeprowadzić te programy wyludnienia w Afryce, ale nigdy nie zrobiliby czegoś takiego w Stanach Zjednoczonych, gdzie nasze zawsze czujne media ujawniłyby, co robią. Dobrze?

Niestety media są w posiadaniu tych samych ludzi, którzy stwarzają kryzysy, aby realizować własne, egoistyczne programy. Covid-19 prawdopodobnie nie różni się pod tym względem. Fakt, że infekcja jest mało śmiertelna , w rzeczywistości pomaga osiągnąć szerszy cel, jakim jest przekształcenie społeczeństwa, restrukturyzacja gospodarki, porzucenie reprezentatywnego rządu i zmniejszenie populacji do bardziej zrównoważonego poziomu. Takie są prawdziwe cele tej politycznej farsy. Sprawdź ten artykuł w Bloomberg (2019), który pomaga rzucić światło na dzisiejszy rozwój propagandy Covid. Artykuł ma trafny tytuł „Ziemia potrzebuje mniej ludzi, mówią naukowcy”:

„Czterdzieści lat temu naukowcy z 50 krajów zebrali się w Genewie, aby przedyskutować to, co wtedy nazywano„ problemem klimatycznym CO2 ”… Teraz, czterdzieści lat później, większa grupa naukowców wydaje inny, znacznie pilniejszy alarm. Ponad 11 000 ekspertów z całego świata apeluje o istotne uzupełnienie głównej strategii usuwania paliw kopalnych na potrzeby energii odnawialnej: na planecie musi być znacznie mniej ludzi…

„Oświadczamy, wraz z ponad 11 000 sygnatariuszami naukowców z całego świata, jasno i jednoznacznie, że planeta Ziemia stoi w obliczu zagrożenia klimatycznego” - napisali naukowcy w ostrym ostrzeżeniu opublikowanym we wtorek…

Wykresy wchłaniane po kolei ukazują niszczycielski trend dla zdrowia planety. Od spożycia mięsa, emisji gazów cieplarnianych i utraty lodu po podnoszenie się poziomu morza i ekstremalne zjawiska pogodowe, przedstawiają ponury obraz 40 lat zmarnowanych możliwości. Naukowcy
wzywają decydentów do szybkiego wprowadzenia systemowych zmian w polityce energetycznej, żywnościowej i gospodarczej. Ale idą o krok dalej, na politycznie przepełnione terytorium kontroli populacji. Piszą, że „musi ono zostać ustabilizowane - a najlepiej stopniowo zredukowane - w ramach zapewniających integralność społeczną”. ( „” Ziemia potrzebuje mniej ludzi, mówią naukowcy ”, Bloomberg )

Forbes opublikował podobny artykuł zatytułowany „Ponad 11 000 naukowców ogłasza kryzys klimatyczny”. Oto krótki klip:

„Poza zwykłym podniesieniem alarmu głośniej niż w przeszłości, list zawiera również natychmiastowe kroki, które należy podjąć w sześciu kluczowych obszarach, aby spowolnić zmiany klimatyczne i ich skutki…. Kroki te stanowią dość drastyczną zmianę porządku w globalnym społeczeństwie i jego podstawowych systemach , zaczynając od wycofywania paliw kopalnych, zastępowania wielkoskalowych wycinek gruntów wysiłkami związanymi z ponownym zalesianiem, stabilizacją globalnej populacji i znacznym zmniejszeniem ilości mięsa i produktów zwierzęcych. konsumować…." („ Ponad 11 000 naukowców ogłasza kryzys klimatyczny ”, Forbes )

Wreszcie jest to oświadczenie opublikowane w czasopiśmie BioScience przez dziesiątki naukowców i poparte przez dalsze 11 000 ze 153 krajów. Naukowcy twierdzą, że pilne potrzebne zmiany obejmują zatrzymanie wzrostu populacji, pozostawienie paliw kopalnych w ziemi, powstrzymanie niszczenia lasów i ograniczenie jedzenia mięsa:

„Naukowcy mają moralny obowiązek, aby wyraźnie ostrzec ludzkość przed jakimkolwiek katastrofalnym zagrożeniem i„ powiedzieć to tak, jak jest ”. Na podstawie tego zobowiązania i przedstawionych poniżej wskaźników graficznych oświadczamy, wraz z ponad 11 000 sygnatariuszami naukowców z całego świata, jasno i jednoznacznie, że planeta Ziemia stoi w obliczu zagrożenia klimatycznego.

Wciąż rosnąca o około 80 milionów ludzi rocznie lub o ponad 200 000 dziennie (rysunek 1a – b), światowa populacja musi zostać ustabilizowana - a najlepiej stopniowo zmniejszana - w ramach zapewniających integralność społeczną. Istnieją sprawdzone i skuteczne strategie polityczne, które wzmacniają prawa człowieka, jednocześnie obniżając współczynnik dzietności i zmniejszając wpływ wzrostu populacji na emisje gazów cieplarnianych i utratę różnorodności biologicznej. Polityka ta sprawia, że usługi planowania rodziny są dostępne dla wszystkich ludzi, usuwają bariery w dostępie i zapewniają pełną równość płci… ”. („ Ostrzeżenie światowych naukowców przed kryzysem klimatycznym” , Oxford Academic )

(Zwróć uwagę, że kontrola populacji jest powracającym tematem, który zbiega się z agendą elit i samozwańczych „filantropów” „zerowej emisji”).
Faktem jest, że wśród liderów korporacji i innych elit panuje coraz większa zgoda co do tego, że stoimy w obliczu „kryzysu klimatycznego”, który będzie wymagał natychmiastowych i drakońskich zmian w naszych strukturach politycznych, społecznych i gospodarczych. Czy myślenie, że Covid-19 został wyczarowany w celu wprowadzenia tych zmian bez ujawniania prawdziwego powodu, jest zbyt daleko idące? W końcu opinia publiczna jest dość równomiernie podzielona na temat zmian klimatycznych, co oznacza, że opozycja byłaby prawdopodobnie zorganizowana, dobrze finansowana i zaciekła. Bez wątpienia jest to coś, czego oligarchowie chcieli całkowicie uniknąć. Znacznie przesadzona globalna pandemia była znacznie lepszym wyborem. Z mediami już na wyciągnięcie ręki i wystarczającą liczbą wyspecjalizowanych ekspertów w dziedzinie zdrowia publicznego i gubernatorów Demokratów, aby wykonać ciężkie brzemię, szanse na sukces musiały wyglądać całkiem obiecująco. 8 miesięcy po rozpoczęciu bieżącej operacji "flaga w szachownicy" jest już w zasięgu wzroku. Gubernatorzy stanów pozostają bez sprzeciwu w przywłaszczaniu sobie specjalnych „uprawnień kryzysowych”, Fauci i jemu podobni są nadal powszechnie szanowani, maski są wszędzie, trwają blokady i coraz ostrzejsze ograniczenia nadal jest na porządku dziennym, a my już zaledwie kilka tygodni dzieli nas od wisienki na torcie, "przerzedzenie stada "„szczepionką na bazie nanocząstek, zawierającą syntetyczną substancję chemiczną zwaną glikolem polietylenowym lub PEG”. Innymi słowy, ćwiczenia sterylizacji w ukryciu, które zostały przeprowadzone w Afryce, były jedynie próbą generalną przed głównym wydarzeniem, zbiorczym zastrzykiem miliardów ludzi na całym świecie w celu znacznego zmniejszenia globalnej populacji. Czy już dotarliśmy?

Jeszcze nie, ale wkrótce.
Zespoły psychologów, którzy współpracowali z rządami (aby sprzedać terror Covid) i którzy zorientowali się, że przyziemna rzeczywistość musi zostać odwrócona do góry nogami - poprzez dystans społeczny, maski, zamówienia dotyczące schronisk, zamykanie szkół, firm, opinii publicznej zgromadzenia i nabożeństwa religijne - aby (stworzyć dezorientujące i przerażające środowisko) zapoczątkować nowy autorytarny system, w którym wolność osobista nie wykracza poza wybór zakupów online od Costco lub Amazon. Ci psychologowie zasługują na dużą zasługę za transformację zachodniego świata w zamknięte państwo policyjne rządzone przez spiskujących złoczyńców, którzy teraz będą decydować o naszej przyszłości za nas.

SZCZEPIONKA– Kulminacja 8 miesięcy nieustającej dezinformacji i histerii
Chociaż jest jasne, że postęp w zakresie szczepionek został celowo opóźniony do czasu po wyborach prezydenckich (aby zaszkodzić perspektywom ponownego wyboru Trumpa), bardzo niewielu zdaje sobie sprawę, dlaczego szczepionki są tak szybko rozprowadzane. Mówiąc najprościej, "epidemia szybko ustępuje"(medialna), zmuszając producentów szczepionek do poszukiwania pospiesznej zgody na rozpoczęcie dystrybucji. Jest to bardzo pilna sprawa, co oznacza, że FDA bez wątpienia ulegnie presji politycznej i zatwierdzi potencjalne szczepionki na długo, zanim testy udowodnią, że są one bezpieczne. W środę:

„Wielka Brytania stała się pierwszym krajem w środę, który oficjalnie zatwierdził szczepionkę Pfizer i BioNTech Covid-19… .Pierwsze szczepienia mają zostać wprowadzone w przyszłym tygodniu … Szczepionka została dopuszczona do obrotu znacznie szybciej niż jakakolwiek inna w historii. błyskawiczny rozwój, który trwa zwykle od 15 do 20 lat, aby opracować tego typu leki ”. ( „Wielka Brytania zostaje pierwszym krajem, który zatwierdził szczepionkę Pfizer-BioNTech Covid-19” , NBC News )

Oczywiście bezpieczeństwo nie ma znaczenia przy tworzeniu szczepionki, która zwykle wymaga 10 lat na opracowanie, ale jest szybko łączona i wprowadzana na rynek w zaledwie 8 miesięcy. Z definicji taka szczepionka nie jest bezpieczna.

Więcej z NBC: „W Stanach Zjednoczonych zarówno Pfizer-BioNTech, jak i Moderna złożyły wnioski do FDA o zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach. Prezes BioNTech, Uğur Şahin, powiedział Richardowi Engelowi NBC News, że jest„ przekonany, że zezwolenie w USA może również w ciągu najbliższych dwóch tygodni. ”..

W międzyczasie Światowa Organizacja Zdrowia powiedziała Reuterowi, że otrzymała dane od firm i analizuje je pod kątem „ewentualnego umieszczenia w wykazie do użytku w sytuacjach awaryjnych” - co oznacza, że można je wprowadzić szybciej w krajach rozwijających się. ( Wiadomości NBC )

Dlaczego te "indyki" są pędzone na rynek?

Jak zauważyliśmy wcześniej, dystrybucja szczepionek jest pośpieszna ze względu na fakt, że pandemia dobiega końca, w rzeczywistości ze wszystkich praktycznych powodów już się skończyła (tzn ludzie nie chcą się testować fałszywymi testami dopow.). W USA dane dotyczące hospitalizacji i zgonów są celowo zawyżane, aby utrwalić histerię (wyjaśnimy to później), podczas gdy w Wielkiej Brytanii liczba ofiar śmiertelnych przypisywana Covid (w fałszywej „drugiej fali”) nigdy nie przekroczyła 5 -średnia roczna „nadmiernych zgonów”, która jest barometrem decydującym o tym, czy nastąpił niezwykły wzrost śmiertelności, czy nie. Nie ma. Druga fala nie istnieje. To czysta produkcja. Sprawdź tę notkę dr Mike'a Yeadona, byłego wiceprezesa i głównego naukowca ds. Alergii i układu oddechowego firmy Pfizer. Yeadon odrzuca teorię „drugiej fali” jako nienaukowy nonsens. Oto, co mówi:

„Wirusy nie wywołują fal … Wielokrotnie prosiłem o zapoznanie się z bogactwem prac naukowych używanych do przewidywania„ drugiej fali ”i zbudowanie modelu do obliczenia jej prawdopodobnej wielkości i czasu. Nigdy się nie pojawili. To prawie tak, jakby nie było takiej podstawowej literatury… Od tego czasu nie było przykładów wielu fal, a najnowszy nowy koronawirus z jakimkolwiek rzeczywistym rozprzestrzenianiem się (SARS) wykonał po jednej fali w każdym dotkniętym regionie geograficznym. Dlaczego w ogóle zbudowano model z „drugą falą”, nie potrafię zgadnąć. …

Pomimo braku jakichkolwiek dowodów na" drugą falę '' - i dowodów na brak fal dla tej klasy wirusów układu oddechowego - przeprowadzono szeroko zakrojoną, multimedialną kampanię platformową mającą na celu podsunięcie idei " drugiej fali ' ' falować w umysłach wszystkich . Trwało to nieprzerwanie przez wiele tygodni. Udało się: sondaż lekarzy ogólnych wykazał, że prawie 86% z nich stwierdziło, że spodziewają się „drugiej fali” tej zimy.

W ramach badań nad tym artykułem szukałem najwcześniejszej wzmianki o „drugiej fali”. Profesorowie Heneghan i Jefferson zauważyli 30 kwietnia, że ostrzegano nas przed „drugą falą”, a premier ostrzegł 27 kwietnia przed „drugą falą”.
Profesorowie ostrzegli każdego, kto z pewnością przewidywał „drugą” i „trzecią falę”, że dane historyczne nie potwierdzają tego.

Szukałem wzmianek w BBC o „drugiej fali”. 3 i 6 marca pojawiła się wzmianka o pojedynczej fali SARS-CoV-2 z większością (95%) wpływu na wczesnym etapie. To, co wygląda na ostateczny dokument, 29 marca, wciąż odnosi się tylko do jednej fali. Tego uczy historia i immunologia….

Pomimo tej uciążliwej osobliwości związanej z „drugą falą” i prawie tak, jakby istniał plan na nią, infrastruktura testowa PCR (reakcji łańcuchowej polimerazy) w Wielkiej Brytanii zaczęła być przekształcana …. Portugalski sąd najwyższy ustalił dwa tygodnie temu, że ten PCR test nie jest wiarygodnym sposobem określenia stanu zdrowia lub zaraźliwości obywateli…. Biorąc pod uwagę naukową ważność tego testu w obliczu poważnych wyzwań, uważam, że należy go natychmiast wycofać z użytku ”. („ Fałszywie pozytywny wynik testu PCR ”, Lockdown Sceptics )

Druga fala, to w 100% bzdura. Ale „był plan na jednego”, czyli był plan pogłębienia paniki na rzecz osiągnięcia celów elit. To jasne.
Następnie Yeadon wyjaśnia, w jaki sposób testy PCR zostały usunięte z laboratoriów NHS (National Health Service) i dostarczone do prywatnych „ośrodków testów masowych”, które zastąpiły „wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych naukowców biomedycznych zarejestrowanych w Health and Care Professions Council (HCPC)” głównie przez wolontariuszy niezarejestrowanych pracowników w nieakredytowanych laboratoriach, które zostały utworzone w ciągu kilku tygodni. ” Naturalnie, poddało to w wątpliwość ogólną wiarygodność wyników testów, które z kolei dały ogromną liczbę fałszywie pozytywnych wyników...
Jak twierdzi Yeadon: takie masowe testowanie niesie ze sobą, gdy stosuje się metodę PCR, poważne ryzyko tego, co nazywamy „fałszywie dodatnią pseudoepidemią PCR” . To nigdy nie mogłoby się zdarzyć, gdybyśmy nie używali masowych testów PCR. Gdy w Liverpoolu zastosowano bardziej miarodajny test (test przepływu bocznego lub LFT) pokazujący, że mniejszy procent ludzi był zakażony, test został odrzucony na rzecz testu PCR.
„Do września większość testów PCR była przeprowadzana w dużych, prywatnych laboratoriach, z których część nosiła nazwę Lighthouse Labs”. To wtedy liczba infekcji zaczęła gwałtownie rosnąć, co było całkowicie niezgodne z zachowaniem epidemii w przeszłości.

Yeadon: „Jak możemy pogodzić te twierdzenia dotyczące dziesiątek tysięcy codziennych„ przypadków ”i bezprecedensowej„ drugiej fali ”zgonów z niewykonalną ilością testów przy użyciu techniki uznawanej przez ekspertów za trudną do rzetelnego wykonania nawet na małą skalę? ”

To łatwe. Cała ta farsa została sfałszowana, aby fałszywie pozytywne wyniki PCR wyglądały jak prawdziwa epidemia . Należy pamiętać, że to nie jest moja nieprofesjonalna obserwacja, ale były wiceprezes i główny naukowiec firmy Pfizer ds. Alergii i układu oddechowego.
I spójrz tylko, w jakim stopniu ta farsa została utrzymana. Oto Yeadon wyjaśniający, w jaki sposób definicje są rozciągane do punktu krytycznego, aby wyolbrzymić liczbę ofiar śmiertelnych Covid:

„Przypadek” to pozytywny wynik testu PCR. Brak objawów. „Przyjęcie COVID-19” do szpitala to osoba, która przed, przy przyjęciu lub w dowolnym momencie pobytu w szpitalu uzyskała pozytywny wynik testu PCR, bez względu na powód przyjęcia lub objawy, jakie przedstawia pacjent. „Zgon COVID-19” to każdy zgon w ciągu 28 dni od pozytywnego wyniku testu PCR. ”

Więc powiedzmy, że masz rozległy zawał serca i umierasz, ale test PCR pokazuje, że masz nieszkodliwe fragmenty RNA we krwi, a śmierć jest oznaczona jako „Covid”. Zrozumiałeś? Yeadon podsumowuje tę chciwość jednym zwięzłym zdaniem:
„Mamy bardzo mocne dowody na to, że masowe testy PCR, jakie są obecnie przeprowadzane, są całkowicie bezwartościowe”. (Yeadon i panel ekspertów przedłożyli od tego czasu 10-punktowy artykuł do redakcji Eurosurveillance, kwestionujący naukę, na której opiera się test PCR, „która doprowadziła do światowych błędnych diagnoz zakażeń przypisywanych SARS-CoV-2 i związanych z choroba COVID-19. Mamy do czynienia z rygorystycznymi blokadami, które zniszczyły życie i środki do życia wielu ludzi, ograniczony dostęp do edukacji i te ograniczenia narzucone przez rządy na całym świecie są bezpośrednim atakiem na podstawowe prawa ludzi i ich wolności osobiste, powodując dodatkowe szkody dla całych gospodarek w skali globalnej ”).
Według Yeadona i jego zespołu niezależnych badaczy:

„Epidemia zakończyła się w czerwcu, a odporność stad była główną siłą, która odwróciła pandemię i zmusiła ją do odwrotu. Jesienią rzekome „przypadki” są wytworem obłąkanego systemu testowania …. Chociaż istnieje pewna liczba COVID-19 wzdłuż linii „wtórnego tętnienia”… wystąpił on głównie w regionach, miastach i dzielnicach, które wiosną zostały mniej dotknięte. Prawdziwy COVID-19 ogranicza się samoistnie i mógł już osiągnąć szczyt w niektórych miastach na północy. Nie powróci w życie…

Otóż to. Cała reszta to fałszywie dodatnia pseudoepidemia PCR. Oczywiście lekarstwem, tak jak to było w przeszłości, kiedy PCR zastąpiła samą pandemię jako zagrożenie na lądzie, jest zaprzestanie masowych testów PCR ”. (
„Fałszywie pozytywna pseudoepidemia PCR” Dr Mike Yeadon, Lockdown Septics )
Analiza Yeadona jest podobna do analizy Genevieve Briand, asystentki dyrektora programu studiów magisterskich z zakresu ekonomii stosowanej na John Hopkins. Briand chciał zobaczyć wpływ Covid na nadmierną liczbę zgonów na podstawie własnych danych CDC. To, co znalazła, było niezwykłe, ale zgodne z analizą Yeadon. Oto krótkie podsumowanie tego, co odkryła:

„Od połowy marca do połowy września całkowita liczba zgonów w USA osiągnęła 1,7 miliona, z czego 200 000, czyli 12% wszystkich zgonów, jest związanych z COVID-19….

Po pobraniu danych na stronie internetowej CDC Briand opracował wykres przedstawiający odsetek wszystkich zgonów w poszczególnych kategoriach wiekowych od początku lutego do początku września , który obejmuje okres od wykrycia COVID-19 w USA do momentu wzrostu wskaźników zakażeń.

Co zaskakujące, zgony osób starszych pozostały takie same przed i po COVID-19. Ponieważ COVID-19 dotyka głównie osoby starsze, eksperci spodziewali się wzrostu odsetka zgonów w starszych grupach wiekowych. Jednak wzrost ten nie jest widoczny na podstawie danych CDC. W rzeczywistości odsetek zgonów we wszystkich grupach wiekowych pozostaje względnie taki sam.

„Powodem, dla którego mamy wyższą liczbę zgłoszonych zgonów z powodu COVID-19 wśród osób starszych niż osób młodszych, jest po prostu to, że każdego dnia w Stanach Zjednoczonych osoby starsze umierają częściej niż osoby młodsze” - powiedział Briand.


Briand zauważył również, że od 50000 do 70000 zgonów obserwuje się zarówno przed, jak i po COVID-19, co wskazuje, że ta liczba zgonów była normalna na długo przed pojawieniem się COVID-19. Dlatego, według Brianda, COVID-19 nie tylko nie wpłynął na odsetek zgonów osób starszych, ale także nie zwiększył ogólnej liczby zgonów.

Te analizy danych sugerują, że w przeciwieństwie do przypuszczeń większości ludzi liczba "zgonów spowodowanych" przez COVID-19 nie jest niepokojąca. W rzeczywistości nie ma to stosunkowo żadnego wpływu na liczbę zgonów w Stanach Zjednoczonych.

… ”Wszystko to wskazuje na brak dowodów na to, że COVID-19 spowodował jakiekolwiek nadmierne zgony. Całkowita liczba zgonów nie przekracza normalnej liczby zgonów. Nie znaleźliśmy żadnych dowodów przeciwnych ”- podsumował Briand.”
( „Bliższe spojrzenie na zgony w USA z powodu COVID-19” , JB Wells News )

Badania przeprowadzone zarówno przez Yeadon, jak i Brand pomagają pokazać, jak fałszywe wyniki testów, zmanipulowane dane dotyczące śmiertelności, nieustanne oszustwa i dezorientujące mandaty państwowe (maski, blokady itp.) Podsyciły publiczną histerię, tworząc podatną populację, której szukają nasi władcy. Po 8 miesiącach tego psychicznego pijaństwa elity są teraz gotowe do dostarczenia coup de grâce, szczepionki zawierającej potencjalnie toksyczną substancję, która zmieni bieg historii.

Media są wrogami ludzi i wielokrotnie to udowodniły. Ale jak możemy zastosować tę zasadę do wypuszczania nowych szczepionek?
Możemy założyć, że interesy zamożnych powerbrokerów - którzy są właścicielami mediów i ustalają swoje plany - będą miały pierwszeństwo przed ludźmi, którzy mają zostać zaszczepieni. To wszystko. Ich interesy będą ważniejsze niż Twoje bezpieczeństwo. Tak to działa.
Dlatego należy być bardzo ostrożnym wobec szczepionek, które są szybko wprowadzane na rynek w rekordowym czasie, tak jak powinni być podejrzliwi wobec motywów ludzi, którzy „sceptycyzm” lub „wahanie” postrzegają jako „zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego”. Tym ludziom nie można ufać. To takie proste.
Dlaczego, na przykład, rząd brytyjski zwerbował „ wywiad wojskowy do poszukiwania i tępienia tego, co The Times nazywa„ bojownikami antyszczepionkowymi ”i związanymi z tym„ treściami propagandowymi ”w cyberprzestrzeni?
Dlaczego giganci mediów społecznościowych mieliby usuwać artykuły krytyczne wobec szczepionek?
Dlaczego wszystkie media i eksperci ds. Zdrowia publicznego naciskają na masowe szczepienia?
Czemu?
Odpowiedź jest oczywista, prawda?
To dlatego, że bogaci powerbrokerzy, którzy organizują tę operację, chcą masowo zaszczepić My, Lud. O to w tym wszystkim chodzi.
A więc pytanie brzmi: dlaczego? Dlaczego jest to dla nich takie ważne? Czy to dlatego, że chcą ratować życie?

Nie, to wcale nie to. Oczywiście dzieje się coś innego, o czym nie wiemy. Może to zmiana klimatu, może przeludnienie, a może zbiorowa determinacja, aby przekształcić społeczeństwo w technokratyczną dystopię. („Wielki reset”). Tak naprawdę nie wiemy, ale jedno jest pewne, całe to bzdury o Covid to czerwony śledź. Po prostu odwraca uwagę od prawdziwego programu, dlatego powinniśmy być ostrożni w kwestii szczepionek. Ostatecznym celem mogą być masowe szczepienia. Sprawdź podejście Yeadon do szczepionek w najnowszym wydaniu LifeSite News:

Absolutnie nie ma potrzeby stosowania szczepionek, aby ugasić pandemię…. Nie szczepi się osób, które nie są zagrożone chorobą. Nie zamierzasz też planować szczepienia milionów sprawnych i zdrowych ludzi szczepionką, która nie została szeroko przetestowana na ludziach ……

Ponieważ można wykazać, że „około 30% populacji miało wcześniej odporność”, a jeśli wśród małych dzieci są „odporne”, 40%, a biorąc pod uwagę, że wskaźnik zakażeń jest „gdzieś w połowie lat dwudziestych” do 30 procent ”, oznacza to, że około 65 do 72% populacji jest obecnie odpornych na COVID-19 .

Biorąc pod uwagę rzeczywistość odporności stadnej, kiedy podatność na wirusa spada tak nisko, wynosząc około 28 do 35%, „populacja ta nie może już dłużej podtrzymywać rozprzestrzeniającego się wybuchu choroby”, a zatem wirus „zanika i znika…”
. "Pandemia" jest już zakończona i może być łatwo rozwiązana przez prawidłowo działającą NHS (National Health Service). W związku z tym kraj powinien mieć możliwość natychmiastowego powrotu do normalnego życia ”. ( „Były wiceprezes firmy Pfizer:„ Nie ma potrzeby stosowania szczepionek ”,„ pandemia już się skończyła ” , LifeSite News )

Czy on ma rację? Czy szczepionki są niepotrzebnym ryzykiem, które nie służą żadnemu ziemskiemu celowi? Oto więcej od Yeadon na temat potencjalnych skutków ubocznych nowych szczepionek na bazie mRNA, które są „wściekłe”.

„Tworzenie tak zwanych„ nieneutralizujących przeciwciał ” może prowadzić do przesadnej reakcji immunologicznej , zwłaszcza gdy osoba badana ma do czynienia z prawdziwym,„ dzikim ”wirusem po szczepieniu”.

- Oczekuje się, że szczepionki wytworzą przeciwciała przeciwko białkom kolczastym SARS-CoV-2. Jednak białka kolców zawierają również białka homologiczne do syncytyny, które są niezbędne do tworzenia łożyska u ssaków, takich jak ludzie. Należy wykluczyć, że
szczepionka przeciwko SARS-CoV-2 mogłaby wywołać reakcję immunologiczną przeciwko syncytynie-1, ponieważ w przeciwnym razie może skutkować niepłodnością trwającą nieokreślony czas u zaszczepionych kobiet.

- Szczepionki mRNA firmy Pfizer / BioNTech
zawierają glikol polietylenowy (PEG). 70% ludzi rozwija przeciwciała przeciwko tej substancji. Oznacza to, że wiele osób może rozwinąć alergiczne, potencjalnie śmiertelne reakcje na szczepienie.

-
Zbyt krótki czas trwania badania nie pozwala na realistyczne oszacowanie późnych skutków . Podobnie jak w przypadkach narkolepsji po szczepieniu na świńską grypę, miliony zdrowych ludzi byłyby narażone na niedopuszczalne ryzyko, gdyby wydano natychmiastową zgodę i nastąpiłaby możliwość obserwowania późnych skutków szczepienia ”. ( „To było szybkie”, Lockdown Sceptics )

Podsumujmy:

Nowe szczepionki messenger RNA mogą uczynić biorców bardziej podatnymi na poważne choroby lub śmierć.

Białka kolczaste mogą „wywołać reakcję immunologiczną”, która „spowoduje bezpłodność. ”(Jeszcze raz Kontrola populacji)

Nowe szczepionki zawierają glikol polietylenowy (PEG), który może być „potencjalnie śmiertelny”.

Próby nie były wystarczająco długie, aby określić, czy szczepionki są bezpieczne, czy nie . Zatwierdzenie FDA nie oznacza „bezpiecznego”. Wręcz przeciwnie. FDA jest „przechwytywana” w taki sam sposób, jak FAA. (Pomyśl: Boeing 737 Max)
Nowy system szczepionek Covid-19 jest zarówno niepotrzebny, jak i ryzykowny. Czytelnicy powinni zignorować szum i przeprowadzić własne badania. Weź odpowiedzialność za własne zdrowie i dobrostan. Nie oczekuj, że media lub urzędnicy zdrowia publicznego powiedzą prawdę. Nie zrobią tego. Chcą cię wykorzystać jako królika doświadczalnego w swoim szalonym eksperymencie laboratoryjnym. Nie współpracuj, nie przestrzegaj, nie zgadzaj się, nie poddawaj się.
Bez kapitulacji.
___
autor - Mike Whitney
źródło - https://www.unz.com/mwhitney/the-covid-19-vaccine-is-the-goal-immunity-or-depopulation/
zdj - commons.wikimedia.org/…/File:Logo_der_Agenda_2030.jpg
Edward7
BIOCHIP BILL GATESA DLA TYCH, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE TO TEORIA KONSPIRACJI

Firma z Doliny Krzemowej, która otrzymała wczesne dofinansowanie z Fundacji Billa i Melindy Gatesów, a także z bardzo tajnej Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Departamentu Obrony USA, oczekuje na zatwierdzenie wstrzykiwanego, stałego podskórnego czujnika biochipowego wykonanego z zaawansowanego hydrożelu …More
BIOCHIP BILL GATESA DLA TYCH, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE TO TEORIA KONSPIRACJI

Firma z Doliny Krzemowej, która otrzymała wczesne dofinansowanie z Fundacji Billa i Melindy Gatesów, a także z bardzo tajnej Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Departamentu Obrony USA, oczekuje na zatwierdzenie wstrzykiwanego, stałego podskórnego czujnika biochipowego wykonanego z zaawansowanego hydrożelu materiał gdzieś na wiosnę.
Chip jest reklamowany jako sposób na wykrycie infekcji COVID, gdy tylko organizm zacznie wykazywać objawy.
...
Defense One, witryna branżowa przemysłu obronnego, pisze w „Biosensor finansowany przez wojsko może być przyszłością wykrywania pandemii”.

„Dlaczego tak trudno powstrzymać pandemie? Często dzieje się tak dlatego, że choroba porusza się szybciej, niż ludzi można na to przebadać. Departament Obrony pomaga sfinansować nowe badanie w celu ustalenia, czy bioczujnik podskórny może pomóc trackerom nadążyć - wykrywając infekcje grypopodobne, zanim zaczną się pojawiać ich objawy. Jego producent, Profusa , twierdzi, że czujnik jest na dobrej drodze, aby uzyskać aprobatę FDA do początku przyszłego roku ”.

Według informacji prasowej Profusa biosensor to:

Umieszczony pod skórą za pomocą strzykawki, sznurek zawiera specjalnie opracowaną cząsteczkę, która wysyła sygnał fluorescencyjny na zewnątrz ciała, gdy organizm zaczyna walczyć z infekcją. Druga część to element elektroniczny przymocowany do skóry. Wysyła światło przez skórę, wykrywa sygnał fluorescencyjny i generuje kolejny sygnał, który użytkownik może wysłać do lekarza, strony internetowej itp. To jest jak laboratorium krwi na skórze… ”

Po wszczepieniu chip jest trwały, łącząc się z żywą tkanką i naczyniami krwionośnymi:

„Mniejszy od ziarenka ryżu, każdy biosensor to elastyczne włókno o długości około 5 mm i szerokości pół milimetra, składające się z porowatej struktury, które wywołuje wrastanie naczyń włosowatych i komórkowych z otaczającej tkanki… Dane są przekazywane do smartfona w celu zaszyfrowania rekord osobisty i śledzenie historii. Dane mogą być bezpiecznie udostępniane pracownikom służby zdrowia za pośrednictwem sieci cyfrowych ”.

Profusa mówi, że czujnik:

„Jest na dobrej drodze do uzyskania zatwierdzenia przez FDA do początku przyszłego roku”.

Krytycy tej technologii, tacy jak dr Carrie Madej , twierdzą, że chip stanowi platformę pełnej kontroli, która łączy ludzi z siecią sztucznej inteligencji, która może śledzić i odczytywać każdy aspekt życia człowieka, w tym nastrój, strach, niepokój, a nawet poziom aktywności seksualnej poprzez ciągłe wykrywanie i odczytywanie złożonej chemii organizmu.
Finansowanie badań nad biochipem Profusa przez Fundację Billa i Melindy Gatesów w latach 2012-2016 można zobaczyć na stronie internetowej University of California w San Francisco Global Research Projects , BELOW. rozwiń obraz

Fundacja Gatesa ufundowała profesora Neila Fergusona z Imperial College, który umożliwił blokady
Dane publiczne pokazują teraz, że Bill Gates przekazał prawie 8 milionów dolarów profesorowi z Imperial College, Neilowi Fergusonowi, autorowi zdyskredytowanego raportu, który przewiduje ponad 2 miliony ofiar śmiertelnych w Stanach Zjednoczonych, jeśli nie zablokuje i nie wdroży praw dotyczących masek. Raport stał się podstawą, cytowaną przez dr Anthony'ego Fauci i innych międzynarodowych przedstawicieli służby zdrowia, dla obecnych zamknięć. Raport nosi tytuł „Raport 9 - Wpływ interwencji niefarmaceutycznych (NPI) na zmniejszenie śmiertelności z powodu COVID-19 i zapotrzebowania na opiekę zdrowotną”
Ponieważ Szwecja zdecydowała, że się nie zamknie i nigdy nie zamknie barów, restauracji, większości szkół, sportów lub innych firm, raport Fergusona przewiduje, że do czerwca liczba zgonów z powodu COVID w Szwecji wyniesie 100000. Obecnie wynosi poniżej 6000, a kurs stale spada. Szwecja ma teraz znacznie niższy wskaźnik śmiertelności niż Stany Zjednoczone, Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania i Belgia, kraje, które zaangażowały się w niszczycielskie blokady.
Witryna MedicalXpress.com donosi w artykule „Trend szwedzkich dolców w odmawianiu polecania masek”:

Podczas gdy większość świata pogodziła się z zakrywaniem nosów i ust w zatłoczonych miejscach, ludzie w Szwecji jeżdżą bez, jeżdżą autobusami i metrem, kupują jedzenie i chodzą do szkoły bez masek, a tylko kilka rzadkich dusz zakrywa ... Szwecja nigdy nie zamknęła swoich szkół, firm, kawiarni i restauracji, umożliwiając rozprzestrzenianie się wirusa, i dlatego ma stały wysoki poziom przenoszenia przez społeczność.

Hojność Gatesa dla Imperial College obejmowała również oddzielną, niepowiązaną dotację w wysokości 79 milionów dolarów w marcu.
Strona Fundacji Billa i Melindy Gatesów w witrynie UK Research and Innovation, finansująca profesora Neila Fergusona

Były zastępca sekretarza skarbu Ronalda Reagana i starszy redaktor Wall Street Journal, dr Paul Craig Roberts , nazwał Billa i Melindę Gatesów „największym zagrożeniem dla zdrowia i wolności człowieka”.
Obowiązkowy biochip może współpracować z innymi technologiami wspieranymi przez Gates.
Pomimo wysiłków przedstawiania krytyków Gatesa jako „teoretyków spiskowych”, nie można uciec od publicznego zapisu i jego własnych wypowiedzi. Gates ciężko pracował, aby odrzucić rozmowę o prostszych lekach na COVID, takich jak hydroksychlorochina , wspieranych przez naukowców-lekarzy, takich jak dr Harvey Risch z Yale , i podkreślał, że przyspieszony, światowy system szczepień to przyszłość.
Fundacja Gatesa sfinansowała inicjatywę „Dekada Szczepionek”. Jednym z talentów wykorzystanych przez Gatesa do prowadzenia tej inicjatywy jest dr Anthony Fauci.
Chociaż Gates jest absolwentem college'u i nie ma żadnego stopnia naukowego ani medycznego, wezwał swojego przeciwnika do blokady, doradcę ds. Koronawirusa Białego Domu, dr. Scotta Atlas, „pseudoeksperta”. Atlas jest lekarzem i profesorem Stanforda.

Identyfikator cyfrowy
Projekt "zwierzaka" Gatesa polega na przypisaniu cyfrowych zapisów identyfikacyjnych prawie każdemu człowiekowi, co wyraził swój entuzjazm w jego uwadze:

„W końcu pojawi się coś w rodzaju cyfrowego dowodu odporności, który pomoże ułatwić globalne ponowne otwarcie się”.

Wspierany przez firmę Gates ID2020 Alliance promuje ten pomysł jako niezbędny dla pokrzywdzonych rodzin z Trzeciego Świata, aby uzyskać odpowiednie „usługi”. To zaledwie pół kroku, aby połączyć całą dokumentację medyczną, finansową i osobistą z trwałym implantem chipowym.

Platforma sztucznej inteligencji połączona z każdym człowiekiem
Firma Gates objęła wczesną pozycję lidera w patentach i badaniach, które faktycznie byłyby w stanie „wydobywać” fragmenty cyfrowej waluty od osób połączonych z platformą sztucznej inteligencji połączoną przez 5G.
Takie źródło „konspiracji”, jak pisze PC Magazine :

użytkownik musiałby mieć czujnik przymocowany do swojego ciała lub w nim zainstalowany. Microsoft przewiduje, że użytkownicy będą nagradzani za umożliwienie monitorowania ich ciał w ten sposób, płacąc im w kryptowalucie za wykonanie określonych zadań.

Magazyn PC mówi:

Oprócz fal mózgowych i ciepła patent sugeruje również wykorzystanie „przepływu płynów ustrojowych” oraz „aktywności i ruchu narządów” do śledzenia szeregu zadań…

Jeśli ktoś może zostać „nagrodzony” za dobre zachowanie, czy może zostać ukarany za te zachowania, które maszyna uważa za „złe”? Bratanek zabitego prezydenta, prawnik zajmujący się ochroną środowiska i aktywista Robert F. Kennedy Jr. mówi, że rasa ludzka ma dobry powód do niepokoju.
Być może przebywanie na plaży w okresie blokady zostanie zauważone przez urządzenie śledzące, ponieważ fizyczna lokalizacja 24/7 będzie jedną z najłatwiejszych do zobaczenia. Po nałożeniu przez władze grzywny za złamanie blokady lub godziny policyjnej, kwota może zostać po prostu automatycznie odjęta od „portfela cyfrowego”.

Kennedy przemawiał niedawno na masowej demonstracji przeciwko totalitaryzmowi w Berlinie.
Dodatkowym elementem biochipów monitorowanych i kontrolowanych przez sztuczną inteligencję jest szybki rozwój nanocząstek w organizmie , które już teraz są poważnie ukierunkowane na produkcję „superżołnierzy”. Chociaż w historii eksperymentów na żołnierzach dobro rzeczywistego żołnierza nigdy nie było brane pod uwagę.
Chociaż strony internetowe naukowe promują możliwe korzystne zastosowania technologii nanocząstek w organizmie, takie jak walka z rakiem (zamiast oczyszczania środowiska z rakotwórczych toksyn), naukowcy, tacy jak Adam Keiper, starszy redaktor The New Atlantis , piszą, że:

Teoretycznie można by wykorzystać nanotechnologię do stworzenia systemów kontroli umysłu, niewidzialnych i mobilnych urządzeń podsłuchowych lub niewyobrażalnie przerażających narzędzi tortur.

Jak mówi RFK Jr .: „To byłby koniec sprzeciwu”.Globalny monitoring satelitarny wideo w czasie rzeczywistym -
Grupa zamożnych inwestorów pod przewodnictwem Billa Gatesa planuje objąć cały świat nadzorem satelitarnym w czasie rzeczywistym, co zostało otwarcie przyznane w publikacjach takich jak Newsweek . Nie mogło być dosłownie dokąd uciec, nie było gdzie się schować. Dzięki wykorzystaniu technologii rozpoznawania twarzy już wdrożonej w Chinach, zniknie cała prywatność i swoboda poruszania się. Newsweek: „Bill Gates i inni bogaci inwestorzy chcą oglądać Ziemię z kosmosu”

„Czy Wielki Brat będzie czymś nie z tego świata? Firma o nazwie EarthNow, której inwestorami są Bill Gates, potentat technologiczny Greg Wyler oraz firmy takie jak Airbus i SoftBank Group, ogłosiła w tym tygodniu, że planuje wystrzelić „dużą konstelację zaawansowanych satelitów obrazujących”, aby zapewnić obrazy „prawie gdziekolwiek na Ziemi. ””

Czy naprawdę chodzi o bramy?
Byłoby absurdem powiedzieć, że Gates jest samotnym szaleńcem, który chce rządzić światem. Inni w jego elicie, posiadający podobną moc, mogliby go powstrzymać, gdyby chcieli.
Byłoby rozsądniej powiedzieć, że jest kimś w rodzaju frontmana. Działa za zgodą kluczowych członków swojej klasy.
Wielkie banki świata w dużej mierze obsługują niewielką liczbę najbogatszych ludzi na świecie. Według raportu banku inwestycyjnego Credit Suisse , w 2017 r. 1% obywateli świata posiadało 50,1% całego majątku gospodarstw domowych, w porównaniu z 45,5% w 2000 r.

Wiarygodny raport India Economic Times :

„Komisja stwierdziła, że… W wielu innych przypadkach odciski kciuka ich biednych i niepiśmiennych rodziców zostały należycie umieszczone na formularzu zgody. Dzieci również nie miały pojęcia o naturze choroby ani o szczepionce ”.

Ani dziewczęta, ani ich rodziny nie potrafiły czytać ani pisać, a ich odciski palców były używane jako podpisy zgody na próby szczepień, których nie rozumieli. Stanowiło to naruszenie zasad ustalonych podczas Procesów Norymberskich , po procesie nazistowskiego lekarza Josefa Mengele , że nie można przeprowadzać żadnych eksperymentów na osobie bez jej w pełni świadomej zgody. Siedmiu z 23 oskarżonych za nielegalne eksperymenty zostało skazanych na śmierć.
Gates mógłby być ścigany wyłącznie z tego powodu przez każdego należycie zaprzysiężonego prokuratora w każdym kraju, który jest sygnatariuszem Konwencji Genewskich.
W Belgii toczy się już jeden pozew, w którym Gates i Ferguson są oskarżeni w ramach planu oszukiwania opinii publicznej poprzez przestępcze wykorzystywanie kryzysu związanego z COVID.
Ze swojej strony inne nazwisko, które odegrało znaczącą rolę w forsowaniu narracji o maskach, blokadach i dystansowaniu się społecznym, dr Anthony Fauci, było tematem czegoś, co powinno być wstrząsającym raportem w głównym nurcie Newsweeka. Raport szczegółowo opisuje rolę dr Fauci w kontrowersyjnym przyznaniu ponad 7 milionów dolarów na badania nad koronawirusem nietoperzy w Wuhan Lab w Chinach, które zostały uznane za tak niebezpieczne, że zostały zakazane w USA. ( Newsweek: „Dr Fauci poparł kontrowersyjne laboratorium Wuhan z dolarami amerykańskimi na ryzykowne badania nad koronawirusem” )
Zasięg Gatesa jest imponujący, ale trudny do ukrycia w dotychczas wolnym społeczeństwie. Ostatnio Fauci i inni recytowali, że gdyby tylko wszyscy w kraju konsekwentnie nosili maski, można by uratować 130 000 istnień ludzkich , nie mówiąc nic o rozległej nauce sugerującej, że protokoły hydroksychlorochiny są skuteczne. Okazuje się, że badania, które wyciągają taki wniosek na temat masek, pochodzą z Instytutu Metryki i Oceny Zdrowia Uniwersytetu Waszyngtońskiego, który jest w dużej mierze finansowany przez Billa Gatesa .

https://coronanews123.wordpress.com/2020/11/02/here-is-bill-gates-injectable-biochip-for-those-who-think-it-is-conspiracy-theory/