ľubica
to prekrúcanie udalostí, ktoré má vykresliť obhajcov slobody voľby v očkovaní a odporcov Covid pasov, ako násilníkov, zapadá do genocidiálnej rétoriky. Prvým štádiom každej genocídy je totiž najprv démonizovanie a podnecovanie nenávisti voči skupine obyvateľstva, ktorá je považovaná za nechcenú a zákonne obraná o práva a slobody, ktoré kedysi patrili všetkým. Toto vedie spravidla k segregácii, …More
to prekrúcanie udalostí, ktoré má vykresliť obhajcov slobody voľby v očkovaní a odporcov Covid pasov, ako násilníkov, zapadá do genocidiálnej rétoriky. Prvým štádiom každej genocídy je totiž najprv démonizovanie a podnecovanie nenávisti voči skupine obyvateľstva, ktorá je považovaná za nechcenú a zákonne obraná o práva a slobody, ktoré kedysi patrili všetkým. Toto vedie spravidla k segregácii, čo je aj faktický následok prijatej novely zákona o verejnom zdraví, ktorá zavádza podmienku vstupu do prevádzok a na hromadné podujatia len zaočkovaným a otestovaným.

Jana Ray Tutková
dyk
To nie je len o Babišovi
Samson1
Dyku vakcína s spice protejnem je biologická zbraň. Tak byl spice protejn v USA v roce 2005 patentován. Proč je ve vakcínách a proč spoustu lékařů a právníků chystá Norimberská proces II. Proč nechyl Babiš stavět továrnu na vakcíny u Prahy s muliardou vakcín ročně. Všechno je o penězích a některým o depopulaci lidstva.
Samson1
Toto je sice dlouhé video a trochu nudné, ale poskytuje informace o patentech, patentového práva koronavirů at. Stojí za to to pozorně vyslechnout. Dr. David Martin & Reiner Fuellmich: Žádný nový koronavirus (a variant…
Samson1
Od 30 min. Potřebujeme použít tento mediální rozruch jako výhodu k tomu, abychom se mohli dostat k opravdovým problémům. Investoři zareagují, když na konci uvidí profit...protože to nebyl únik z laboratoře, bylo to úmyslné použití spike proteinu jako biologické zbraně, aby dostali do lidí injekci, aby se stali závislí na pankoronavirové vakcíně.
2 more comments from Samson1
Samson1
Babiš v tého hře je malý pán. Niktky tahají jiní. V tom videu se mluví, že je to organizovaný zločin.
Samson1
Titulky od 49 minuty. "Já jsem začal upozorňovat na tyto problémy už na začátku roku 2002. Potom strašení s antraxem. A tragédií je, že se deď ocitáme ve světě, kde máme stovky miliónů lidí, kterým se píchá patogen stimulující počítačovou sekvenci, což je prodáno pod tím, co patogenový úřad, zdravotnická profese a coby FDA ve svých vlastních klinických standardech nenazvali vakcínou. Ale tím, …More
Titulky od 49 minuty. "Já jsem začal upozorňovat na tyto problémy už na začátku roku 2002. Potom strašení s antraxem. A tragédií je, že se deď ocitáme ve světě, kde máme stovky miliónů lidí, kterým se píchá patogen stimulující počítačovou sekvenci, což je prodáno pod tím, co patogenový úřad, zdravotnická profese a coby FDA ve svých vlastních klinických standardech nenazvali vakcínou. Ale tím, jak používáme tento výraz, tak vystavujemme stovky miliónů lidí něčemu, co bylo známo v roce 2005 jako biologická zbraň."
dyk
youtu.be/1XxsyCPd2s4

Andrej Babiš nemůže utáhnout šrouby ve stylu Slovenska, protože tím by si podřízl větev pod volebními šancemi Hnutí ANO. Trenér fotbalového Jablonce se rozčílil, že i když je očkovaný a testovaný, tak nemůže reagovat na otázky novinářů, kteří jsou schováni v bedně, ve skříni, resp. v reproduktoru, který přenáší jejich dotazy. Proč nesmí novináři do tiskové místnosti, když …More
youtu.be/1XxsyCPd2s4

Andrej Babiš nemůže utáhnout šrouby ve stylu Slovenska, protože tím by si podřízl větev pod volebními šancemi Hnutí ANO. Trenér fotbalového Jablonce se rozčílil, že i když je očkovaný a testovaný, tak nemůže reagovat na otázky novinářů, kteří jsou schováni v bedně, ve skříni, resp. v reproduktoru, který přenáší jejich dotazy. Proč nesmí novináři do tiskové místnosti, když všichni jsou očkovaní a testovaní?

Petr Rada se rozčílil, že tohle je asi jeho poslední tiskovka, protože takto s novináři komunikovat nechce, protože to nedává smysl. Ano, nedává to smysl. Petr Rada to trefil na desítku, že to nedává smysl. Jenže, o tom to právě je. Všechno, co bylo lidem od loňského jara slibováno, že vakcíny nás osvobodí a vrátí do normálu, byla lež. Vakcíny totiž po celém světě v těchto dnech začínají selhávat. Selhávají v Izraeli, už dokonce v USA.

Češi si musia uvedomiť, že toto príde i k nim po voľbách!!! Nenechajte sa uspať rečičkami pred voľbami, Češi. Majte aspoň vy rozum. Slováci sú prispatý a v blahobite o ktorý teraz prídu.

Viac na:

aeronet.cz/…ro-modifikaci-chovani-populace-aby-nekladla-odpor/