Morawiecki przechodzi sam siebie. Kompromitacja goni kompromitację. Nie uwierzysz, co tym razem powiedział [VIDEO]

Premier Mateusz Morawiecki jeździ po różnych kongresach, konferencjach i opowiada bzdury. Tym razem stwierdził, że Norwegia powinna podzielić się nadwyżką gazu albo chociaż pieniędzmi zarobionymi na surowcu.
Morawiecki wziął udział w Ogólnopolskim Kongresie Dialogu Młodzieżowego. Przyznał, że PiS realizuje politykę społeczną, która może być uważana za lewicową.
Głosił także wiele innych haseł, które z prawicowym poglądem, do których przecież oficjalnie odwołuje się PiS, nie mają wiele wspólnego.

Odpowiadając na pytania, Morawiecki przyznał, że nie jest zwolennikiem podziału na „prawicowy” i „lewicowy”.

Jak popatrzymy na naszą politykę społeczną, to ona jest bardzo solidarnościowa, czyli ktoś mógłby nawet powiedzieć, że lewicowa – przyznał Morawiecki w kwestii swoich rządów.
Jeśli chodzi o politykę wobec węgla, Morawiecki podkreślał, że Polska będzie realizować lewacką agendę Unii Europejskiej.
Ubrał to oczywiście we „właściwe” słowa. Mówił o energii odnawialnej i procesie przekształcania polityki energetycznej, czyli m.in. odejścia od węgla, których złóż akurat Polska ma pod dostatkiem.
Zarzucił także Norwegii, że sprzedaje za drogo gaz. Uważa, że kraj ten powinien się z Polską podzielić, a nie stawiać jakieś żądania finansowe.
Norwegia wręcz żeruje na sytuacji po wywołanej przez Putina wojnie. Oni powinni się tym (gazem – red.) błyskawicznie podzielić – ocenił.
Zyski z ropy i gazu małego, pięciomilionowego państwa jakim jest Norwegia, przekroczą 100 miliardów euro. Piszcie do waszych młodych przyjaciół w Norwegii: oni powinni się podzielić tym nadmiarowym gigantycznym zyskiem. Drodzy norwescy przyjaciele, to nie jest normalne, to nie jest sprawiedliwe – bajdurzył Morawiecki.
Lilianna w ogrodzie
Morawiecki złodziej. Nie wiem w jaki sposób przejął w posiadanie żyzne czarnoziemy wokół Wrocławia . Jestem byłą wrocławianką i znam ten temat.
Nostradamus II
R sobie przywłaszcząc owoce pracy innych bo to są pasożyty.
zydziany lubią
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
???
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU