Clicks274
Chcący
12
NOWA METODA GŁOSOWANIA! WYBORY PREZYDENCKIE 2020 Nie daj się sprowokować tym, co Cię przemilczają, potem oczerniają i wyszydzają. Ty zachowaj szlachetność i uczciwość. Tak jak ten Pan o …More
NOWA METODA GŁOSOWANIA! WYBORY PREZYDENCKIE 2020

Nie daj się sprowokować tym, co Cię przemilczają, potem oczerniają i wyszydzają. Ty zachowaj szlachetność i uczciwość. Tak jak ten Pan o którym poniżej mowa. Właśnie za to go cenię, że stosuje niecnych sztuczek przeciwnika, nie gra nieuczciwie na emocjach ludzi. Dlatego go wspieram.
marta1012
@PlusMinus Dudzie zafundujcie nakolanniki bo szkoda kolan.
predex
Potocki Prezydent II i nastepnej RP.
Pinochet
Matołusz powiedział, że dzieci już będą mogły wrócić do przedszkoli, ale przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
wacula25wp.pl
PlusMinus No i kolejny pseudo-uczony jest to więc autentyczny zeszyt ewidencyjny Jaruzelskiego, który powstał w latach chaosu przy rekonstrukcji teczki jest sprawa listu Jaruzelskiego do szefa MON gen. W rubryce wykształcenie napisał WUML i z 20 mld $ zrobił 100 mld $ zadłużenia podobny do niego jest nasz geniusz kacz-prezes
bielas
BOSAK 2020
PiotrM
Bosak chodzi na Mszę Trydencka do katakumb na zapisy. Takich ludzi warto wspierać. Znam go i nie życzę nikomu tego co musiał znosić broniąc prawdy przed Pisowską propaganda!
Pinochet
"Szanuje go" tak @PlusMinus
Chcący
Nie znam osobiście, ale cenne jest to, że to, co robi najcenniejszego jest gdzieś poukrywane i dotarło do mnie przypadkiem, tak jak przez ten Pana komentarz, albo musiałem dobrze szukać. Prawdziwa pokora w przewrotnym świecie często jest odbierana jako wyniosłość. Z Bogiem!
wacula25wp.pl
PlusMinus Piszesz -[Jak sobie wyobrażacie Prezydenta bez studiów?]--A Bierut prezydent i Gomułka mieli 3 klasy powszechne fechtunku I RZĄDZILI
marta1012
@PlusMinus Może bez wykształcenia ale wszystkich poprzednich zmiażdżył by wiedzą, intelektem i spokojem. Ma za sobą 2 rodzaje studiów nie ukończonych. Mieliśmy takich nawet po zawodówce i 90% na niego głosowało. Może jednak trzeba coś zmienić Polinów nam nie trzeba.
Elkam
@marta1012-

"@PlusMinus Może bez wykształcenia ale wszystkich poprzednich zmiażdżył by wiedzą, intelektem i spokojem. Ma za sobą 2 rodzaje studiów nie ukończonych..."

-------------------------------------------

Jakąż to wiedzę i intelekt może mieć Bosak skoro aż dwóch szkół nie ukończył?

I o jakim "spokoju"u Bosaka ty mówisz? Dla mnie Bosak, to nic innego jak agresywna szczekaczka .
Chcący
@PlusMinus Nazywanie kogoś "smarkiem" świadczy tylko o braku argumentów tego, kto tak drugiego człowieka nazywa.