Coburg
1.7K

Nové rozhodnutie prezidenta Ruskej Federáciu Vladimíra Putina

„Na toto sme všetci čakali“: Putinovo nové rozhodnutie potešilo Rusov

Nové rozhodnutie ruského prezidenta Vladimira Putina s nadšením prijali používatelia sociálnych sietí, medzi ktorými bolo veľa obyvateľov Prímorského územia. Užívatelia poznamenali, že hlava štátu urobila to, čo od nej v posledných dňoch všetci čakali.

Ruský vodca dal 11. apríla vláde niekoľko dôležitých pokynov. Prezident vlastne spustil proces stabilizácie ekonomiky krajiny. Putin najmä uviedol, že v tomto roku je v Rusku potrebné dosiahnuť zníženie miery chudoby a potreby občanov, ako aj „nerovnosť obyvateľstva z hľadiska príjmov“.

Zdá sa, že v blízkej budúcnosti väčšina Rusov pocíti peňažné prírastky. Koniec koncov, prezident dal pokyn určiť opatrenia na zvýšenie dôchodkov, rôznych sociálnych platieb a dávok v Rusku. Správa na túto tému by mala byť predložená do 20. apríla, čo znamená, že reálne opatrenia treba očakávať do konca mesiaca.

Putin tiež nariadil Štátnej dume, aby zabránila zvýšeniu nákladov na verejnú dopravu pre Rusov. A všetky federálne a národné projekty musia pokračovať v realizácii.

V sociálnych sieťach boli nové pokyny prezidenta nazývané veľmi včasné a dlho očakávané. „Všetci sme na to čakali,“ hovoria používatelia internetu.


Zdroj: primpress.ru