Clicks35
lt.news

Slovakija: Pranciškus smarkiai sugėdino nuncijų, vyskupą

Kunigas neturėtų „duoti 40–50 minučių homilijų dėl argumentų, kurių niekas nesupranta“,-sakė Pranciškus per 30 minučių rugsėjo 13 d. pokalbį su religingais savo vizito Slovakijoje metu.

Sulaukęs plojimų už tai, jis atsakė, kad „vienuolės, kurios yra mūsų homilijų aukos“, nusipelno pagyrimo. Kaip įprasta, užuot išpažinęs savo nuodėmes, jis puolė Bažnyčią, kuri „turi pabėgti nuo savęs, nes Bažnyčios centras nėra Bažnyčia“.

„Traditionis-Custodes" Pranciškus keletą kartų puolė savo šešėlį: „nelankstumą“ ir dvasinį gyvenimą, kuris yra „standus ir uždaras“. Jis perspėjo apie Bažnyčią, kuri „mąsto panašiai ir aklai paklūsta“ - tai rodo, kad į Traditionis Custodes negalima žiūrėti rimtai.

Galiausiai jis paminėjo laišką, kurį neseniai gavo iš vyskupo, kuris rašė, kad „400 metų gyvenome turkų valdžioje, 50 metų - komunizmo laikais ir kentėjome, tačiau šie 7 metai su šiuo nunciju buvo blogesni nei kiti du išgyvenimai. “

Pranciškus tęsė: „Kartais savęs klausiu; kiek žmonių gali pasakyti tą patį apie savo [popiežių,] vyskupą ar parapijos kunigą? "Pranciškaus aprašymas atitinka bulgarų nuncijų Anselmo Pecorari, kuris buvo paskirtas 2014 m. balandžio mėn. Todėl minėtas laiškas greičiausiai buvo išsiųstas Sofijos vyskupas Gheorghi Ivanov Jovčev, 71 m.

#newsYyugyjkmfl