Diplomatický Zbor: František, Rušiteľ, Hovorí Proti „Kultúre-Rušenia“

František, hovoriac proti „programom, ktoré čoraz viac diktujú spôsob myslenia, ktorý odmieta prirodzené základy ľudskosti“, to nazval „formou ideologickej kolonizácie, ktorá neponecháva žiadny priestor pre slobodu prejavu, pričom má formu kultúry rušenia“. František to povedal počas tradičného príhovoru k Diplomatickému Zboru (10. Január) v Sala delle Benedizioni.

Rušiteľ Rímskeho Obradu povedal, že kultúra rušenia „napáda mnohé kruhy a verejné inštitúcie pod zámienkou obrany rozmanitosti, končí zrušením všetkých zmyslov identity, s rizikom umlčania pozícií, ktoré bránia rešpektujúce a vyvážené chápanie oblastí. “

Tvrdil, že „jednosmerné myslenie“ končí popieraním histórie alebo sa ju pokúša „prepísať v zmysle súčasných kategórií“.

Ako sa dalo očakávať, sám praktizoval ideologickú kolonizáciu bez priestoru na slobodu prejavu tvrdením, že vakcíny proti Covidu sú „morálnou povinnosťou“, varovaním pred ľuďmi ovplyvnenými „nepodloženými informáciami alebo nedostatočne zdokumentovanými faktami“ a nazývaním vakcín „najrozumnejším riešením na prevenciu“ Covidu, hoci bola táto teória údajne sfalšovaná.

Tvrdohlavo označil za „dôležité“ zaočkovať všeobecnú populáciu „čo najviac“. František tiež podnecoval hoax o zneužívaní homosexuálov a propagoval obchodovanie s ľuďmi a vyzýval k väčšej nelegálnej masovej migrácii.

#newsYypnqlbitz

Metod
Marina, osobne poznám kňaza S.J. ktorý tam pravidelne slúži sv.omšu, žiaľ je ako jezuita zastáncom kardinála v bielom, nevadí, všetci sme omylní...
didimos
Já se z těch fantastických citátů asi rozbrečím...jdu hledat kapesník... vybásnili jste si pěkného vraha!!!! Určitě bych nechtěl být Coroner, který ho oběšeného a opitého musel řešit....
Unam Sanctam SK
Christophor
„Boh je čistá tabuľa, na ktorej nič nie je, len čo si ty sám na ňu napísal.“

Zdroj: Martin Luther citáty o bohu (6 citátov) | Citáty slávnych osobností
Trepifajksl
Copak Luther. Sám řekl, že kvůli Pánu Bohu nezačal a že kvůli němu ani neskončí. Nepohodlné citáty z písma, které protiřečili jeho teoriím, řešil vytržením listů ze své bible. Hochštapler a podvodník.
Unam Sanctam SK
Luther bol nehorázny odpadlík a jedným z najhorších heretikov v dejinách. A v Bibliu neveril ani len zďaleka. Keď sa mu nejaké učenie z Biblie nepáčilo, lebo odporovalo jeho bludom, tak chcel tú časť Biblie odstrániť. František súhlasí s Lutherom v náuke ospravodlivenia len z viery (v priamom rozpore s Jk 2:24.
František, Let do Ríma, 26. jún 2016: „Myslím si, že úmysly Martina Luthera neboli …More
Luther bol nehorázny odpadlík a jedným z najhorších heretikov v dejinách. A v Bibliu neveril ani len zďaleka. Keď sa mu nejaké učenie z Biblie nepáčilo, lebo odporovalo jeho bludom, tak chcel tú časť Biblie odstrániť. František súhlasí s Lutherom v náuke ospravodlivenia len z viery (v priamom rozpore s Jk 2:24.
František, Let do Ríma, 26. jún 2016: „Myslím si, že úmysly Martina Luthera neboli nesprávne... V dnešnej dobe, luteráni a katolíci, a všetci protestanti, sa zhodujú v doktríne ospravedlnenia: v tejto veľmi dôležitej otázke sa [Luther] nemýlil.“
Unam Sanctam SK
A ten citát Christophora je antikristovským rúhaním.
ekans
nemíchej do toho katolíky, ale modernisty
didimos
No právě...ten váš slavný Luther je ten kámen úrazu, uznaný a odsouzený superheretik, a vždy bude!! Už jeho šílený život o něčem svědčí...arogance, útoky, vulgarita, promiskuita atd...Zkuste mi ještě o něm chvilku povídat, možná že se rozbrečím !!!!!!!!
apredsasatoci
Nebojte sa!
Boh to má pod kontrolou.
A ešte to istí DS! Keď Ho dostanete, už vám nebude musieť nikto nič vysvetľovať!
ekans
duch charismatismu
Modré Hluboké Nebe
ZODPOVÍDÁM SE BOHU, NE ŘÍMU - MARTIN LUTHER 1483-1546