Clicks2.5K

Kościół zamyka Kościół! Szatan zaciera ręce? Co z naszą wiarą? K. Kratiuk wRealu24

Rafał_Ovile
Bóg przemówił do św. Pawła: "Nie bój się, ale mów, a nie milcz" Dz 18, 9. Pan Jezus mówi: "Jam jest pasterz dobry. Dobry pasterz duszę swoją daje za owce swoje. Lecz najemnik, i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własne, widząc wilka przychodzącego, opuszcza owce i ucieka, a wilk porywa i rozprasza owce; najemnik zaś ucieka, bo jest najemnikiem, i nie zależy mu na owcach" J 10, 11-…More
Bóg przemówił do św. Pawła: "Nie bój się, ale mów, a nie milcz" Dz 18, 9. Pan Jezus mówi: "Jam jest pasterz dobry. Dobry pasterz duszę swoją daje za owce swoje. Lecz najemnik, i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własne, widząc wilka przychodzącego, opuszcza owce i ucieka, a wilk porywa i rozprasza owce; najemnik zaś ucieka, bo jest najemnikiem, i nie zależy mu na owcach" J 10, 11-13.
PiotrM
TYLE LAT UTRZYMYWALIŚMY EPISKOPAT, KSIĘŻY.. JAK SIĘ NAM ODPŁACILI W GODZINIE PRÓBY ? SĄ POSŁUSZNI DIABŁU JAK JUDASZ..

NA CO WAM ŚWIĘTY SPOKÓJ, JAK PO ŚMIERCI ZAPYTAJĄ SIĘ WAS, CO ZROBILIŚCIE Z DOSTANYMI TALENTAMI ?

FAJNIE WAM NA PLEBANIACH, Z TV, INTERNETEM, WSPÓLNOTAMI, ZE ŚWIĘTYM SPOKOJEM ?

SZCZĘŚLIWI ?

+


,,Jeśli nie chcesz dźwigać krzyża Chrystusowego, będziesz …More
TYLE LAT UTRZYMYWALIŚMY EPISKOPAT, KSIĘŻY.. JAK SIĘ NAM ODPŁACILI W GODZINIE PRÓBY ? SĄ POSŁUSZNI DIABŁU JAK JUDASZ..

NA CO WAM ŚWIĘTY SPOKÓJ, JAK PO ŚMIERCI ZAPYTAJĄ SIĘ WAS, CO ZROBILIŚCIE Z DOSTANYMI TALENTAMI ?

FAJNIE WAM NA PLEBANIACH, Z TV, INTERNETEM, WSPÓLNOTAMI, ZE ŚWIĘTYM SPOKOJEM ?

SZCZĘŚLIWI ?

+


,,Jeśli nie chcesz dźwigać krzyża Chrystusowego, będziesz dźwigać krzyż łotra.,,
NAJWIĘKSZY Z WSZYSTKICH WIELKICH, ŚWIĘTYCH POSOBOROWYCH.. NAJCZĘŚCIEJ WIELBIONY, SZCZEGÓLNIE PRZEZ CIAŁO EPISKOPALNE, TO PATRON POLSKIEGO EPISKOPATU:

ŚWIĘTY SPOKÓJ..

TRWAJĄ PRACE NAD LITANIĄ DO ŚWIĘTEGO, ŚWIĘTEGO SPOKOJU, KIEDY TO JUŻ POLSKI EPISKOPAT SWOIMI DECYZJAMI ZLIKWIDUJE KATOLICYZM I ZAPANUJE ICH PATRON... ŚWIĘTY SPOKÓJ... BĘDĄ MOGLI DZIĘKCZYNNIE MODLIĆ SIĘ DO ŚWIĘTEGO SPOKOJU.
Tymoteusz
mk2017
Ciekawa jestem jak długo taki stan rzeczy będzie dla Kościoła dobry. Dochody z tacy spadną do zera, to wielka dziura w budżecie parafialnym. Z czego się będą utrzymywać,? Co miesiąc trzeba jeszcze dawać z tego Kurii.
Tymoteusz
Dzisiaj mój kościelny wpuszczając nas do kościoła powiedział, że trzeba zamknąć drzwi, jak wejdziemy (akurat było nas 5 osób). Nie pomyślał jednak o tym, że „z czego się będą utrzymywać,?”. Należy dodać, że biskup księży nie wyrzuci, ale nad osobami świeckimi to już można się zastanawiać... Dopowiem, że kościelny nie zamknął drzwi (mam wrażenie, że mój Proboszcz nie chce tego zrobić, bo jakby …More
Dzisiaj mój kościelny wpuszczając nas do kościoła powiedział, że trzeba zamknąć drzwi, jak wejdziemy (akurat było nas 5 osób). Nie pomyślał jednak o tym, że „z czego się będą utrzymywać,?”. Należy dodać, że biskup księży nie wyrzuci, ale nad osobami świeckimi to już można się zastanawiać... Dopowiem, że kościelny nie zamknął drzwi (mam wrażenie, że mój Proboszcz nie chce tego zrobić, bo jakby miał taki zamiar, to by już go wprowadził w życie).
Weronika-S.
Wstydzę się za pana Kratiuka. Ukoronowanie wirusa poprzez cyniczne wypędzenie katolików z kościołów jest dobre...Ten ,,ukoronowany wirus,, cieszy się i jego poparciem. Co za menda wymyśliła chorobie taka nazwę z koroną w tle. Kościoły mają być otwarte, mówi, co za rewelacja, ale katolicy mają grzecznie pozostać w domu. Coraz więcej ludzi zdradza katolicyzm. Ale co się dziwić, to człowiek …More
Wstydzę się za pana Kratiuka. Ukoronowanie wirusa poprzez cyniczne wypędzenie katolików z kościołów jest dobre...Ten ,,ukoronowany wirus,, cieszy się i jego poparciem. Co za menda wymyśliła chorobie taka nazwę z koroną w tle. Kościoły mają być otwarte, mówi, co za rewelacja, ale katolicy mają grzecznie pozostać w domu. Coraz więcej ludzi zdradza katolicyzm. Ale co się dziwić, to człowiek popierający PiS, więc widać, że czasem mu z katolicyzmem nie po drodze.
wlowoj
Uroczyste ukoronowanie wirusa na króla Polski.
Bos016
Kratiukowi odpowiada obostrzenie? Nie spodziewałem się tego po nim. Jest zadowolony z faktu, że łaskawie pozwolono na 5 wiernych. Nie chce mi się dalej słuchać tego bredzenia.