Clicks2K

Żydzi z Izraela zaczęli nazywać lekarzy… nazistami

Żydzi z Izraela zaczęli nazywać lekarzy… nazistami

Opublikowano: 03.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Zdjęcia szczęśliwych ludzi z narodowymi flagami, padanie sobie w ramiona, euforia… Tak ponoć wygląda Izrael od wtorku, kiedy to zniesiono niemal wszystkie ograniczenia związane z lockdownem. Takie zdjęcia obiegły media całego świata. Pozostają jeszcze ograniczenia przy wjeździe do Izraela oraz maseczki w pomieszczeniach zamkniętych, ale i one mają już wkrótce wylądować w koszu. Zlikwidowano „zielone paszporty” – zniknął więc zarzut dyskryminacji, jaki w stronę rządzących kierowali przeciwnicy lockdownu.

Nie znaczy to, że w Izraelu zniknęły problemy. Rada ds. szczepień ma, lada moment, zatwierdzić „szczepionkę” dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat. I to właśnie wzbudza wielkie niezadowolenie przeciwników szczepienia dzieci.

Izraelskie media informują, że w kierunku głównego doradcy ds. szczepień przy ministrze zdrowia, pani Galii Rahav kierowane są groźby pozbawienia życia. „Time of Israel” informuje, że nie jest to pierwszy raz, „kiedy Rahav i inni urzędnicy ds. zdrowia stanęli w obliczu zagrożeń związanych z kampanią szczepień.

W marcu Rahav otrzymała wiadomość, która brzmiała: „Galia, mam nadzieję i tęsknię za dniem, w którym Bóg wkrótce cię zabierze”, podczas gdy inny opisał ją jako „przyszłą sąsiadkę Hitlera w piekle””.

Oprócz doradcy ministerstwa, zagrożeni czują się także inni lekarze, których przyrównuje się do nazistów. „Epidemiolog prof. Hagai Levine, który wcześniej pełnił funkcję szefa związku lekarzy, powiedział, (…) że otrzymał telefony i komentarze online, w których porównywano go do nazistowskiego zbrodniarza wojennego Josefa Mengele, który przeprowadzał eksperymenty medyczne na ludziach. (…)

Te groźby nie były jedynym przypadkiem, kiedy aktywiści antyszczepionkowi użyli nazistowskich obrazów do ataku na izraelski program szczepień. W kilku demonstracjach protestujący przyrównywali system zielonych przepustek do żółtych gwiazd Holokaustu i liczb, które naziści wytatuowali na ramionach więźniów obozów koncentracyjnych” – czytamy w „Time of Israel”.

Podczas, gdy Unia Europejska uruchamia program tzw. paszportów szczepionkowych, który polskim „elitom” niezmiernie zaimponował, ponieważ spółka: Morawiecki, Kaczyński, Niedzielski, Czarnek, w podskokach – bez słowa sprzeciwu – przystąpiła do programu sanitarnego apartheidu, Izrael nie tylko odszedł od tego, ale na dodatek pozwala sobie na rady dla innych. Ponieważ „elity” III RP uwielbiają wpatrywać się w to niewielkie państwo na Bliskim Wschodzie, nie można wykluczyć, że już wkrótce rady te wezmą sobie do serca. Co zatem radzą izraelscy epidemiolodzy?

„Jestem bardzo dumny, że Izrael służył jako modelowy kraj” – mówi epidemiolog prof. Nadav Davidovitch. Jak podaje „Time of Israel”, Davidovitch był częstym krytykiem poczynań rządu, jednocześnie popierał program masowych szczepień. W kwestii dzieci, epidemiolog uważa, że nie są one rozsadnikiem koronawirusa, jak to wielokrotnie twierdzono, w związku z czym zamykanie szkół było czymś niesprawiedliwym, nie mającym potwierdzenia w nauce.

„Obecnie nie ma prawie żadnych zgłoszonych przypadków COV ID-19 wśród dzieci, mimo że szczepienie dzieci poniżej 16 roku życia jeszcze się nie rozpoczęło, a klasy są idealnym środowiskiem do rozprzestrzeniania się wirusów” – czytamy.

Według epidemiologa „Cena jaką zapłaciły dzieci była nieproporcjonalna wobec ryzyka, jakie stwarzały. (…) To była ogromna niesprawiedliwość dla dzieci. To bardzo smutne i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek poznamy rozmiar szkód, jakie im wyrządziliśmy na dłuższej perspektywie”.

Jeśli chodzi o „zielone paszporty”, Davidovitch uważa, że odegrały one istotną rolę „na pewnym etapie otwierania gospodarki”. Według niej, na korzyść rządu przemawiało to, że nie starał się wykorzystywać „paszportów” w kampanii na rzecz szczepień. A i bez tego „grupy antyszczepionkowców zarzucały rządowi, że szantażuje ludzi”. Co zatem epidemiolog radzi innym krajom? „Wprowadźcie zielone przepustki, gdy rozpoczną się szczepienia, ale nie używajcie ich jako dźwigni w kampaniach szczepień” – mówi Davidovitch.

Wczytując się w wieści z Izraela, planowaną tam akcję szczepienia dzieci i jednoczesne twierdzenie epidemiologów, iż dzieci nie są żadnym zagrożeniem jeśli chodzi o rozprzestrzenianie się koronawirusa, rodzi się pytanie – po co w takim razie w ogóle szczepić małe dzieci?

T
o pytanie warto zadać również naszym „elitom”, które już nie mogą się doczekać chwili, gdy pierwszemu dziecku zostanie zaaplikowana szpryca.

Czym oczywiście można się będzie pochwalić w TV, szantażując jednocześnie, że jak się nie zaszczepisz, nie dostaniesz paszportu i nie pojedziesz na wakacje…

Na podstawie: TimesOfIsrael.com [1] [2]
Źródło: ProKapitalizm.pl


Wieczne Odpoczywanie Amen
U absolutnie wszystkich osób zaszczepionych
szczepionkami z mRNA
wystąpią zaburzenia krzepnięcia

krwi.

Prof. Sucharit Bhakdi o szczepionkach

- 04.06.2021. neon24.pl/…53,prof-sucharit-bhakdi-o-szczepionkach-04-06-2021

27 maja w Hamburgu podczas sympozjum 'Jakie zagrożenia kryją w sobie szczepionki przeciw covidowi' światowej sławy epidemiolog prof. Sucharit Bhakdi przekazał szokujące dane.…More
U absolutnie wszystkich osób zaszczepionych
szczepionkami z mRNA
wystąpią zaburzenia krzepnięcia

krwi.

Prof. Sucharit Bhakdi o szczepionkach

- 04.06.2021. neon24.pl/…53,prof-sucharit-bhakdi-o-szczepionkach-04-06-2021

27 maja w Hamburgu podczas sympozjum 'Jakie zagrożenia kryją w sobie szczepionki przeciw covidowi' światowej sławy epidemiolog prof. Sucharit Bhakdi przekazał szokujące dane.

Zgodnie z jego najnowszymi odkryciami u absolutnie wszystkich osób zaszczepionych szczepionkami z mRNA wystąpią zaburzenia krzepnięcia krwi. Idzie o proces, który może prowadzić do potencjalnie śmiertelnej zakrzepicy.

Prof. Sucharit Bhakdi poinformował o badaniach fachowca z branży medycznej. Ten zbadał krew osób przed i po szczepieniu mRNA. Wynik: krzepnięcie krwi zostało aktywowane u 1/3 zaszczepionych, czyli u 20 z 60 osób. Według Bhakdiego aktywacja krzepnięcia krwi zasadniczo oznacza zagrożenie krzepnięcia krwi w żyłach.

Należy zaprzestać szczepień - mówi profesor. - Są bardzo prawdopodobne śmiertelne skutki uboczne. Podawanie substancji, która aktywuje krzepnięcie krwi w organizmie jest wyjątkowo niebezpieczne. Proces ten musi zostać natychmiast zatrzymany - powiedział.

Obecnie inny specjalista z Bawarii potwierdził wyniki - mówi on o aktywacji krzepnięcia krwi u 100% zaszczepionych osób. W sumie grupa badawcza skupiona wokół Bhakdiego przeprowadza odpowiednie badania z udziałem 50 różnych lekarzy w różnych krajach. W tym celu opracowano precyzyjny projekt badania. Wyniki badania są właśnie weryfikowane i wkrótce zostaną opublikowane.

Odkrycia naukowców można zweryfikować u każdego lekarza rodzinnego. Prof. Bhakdi zachęca wszystkich zaszczepionych do wykonania badań krwi na tydzień przed i tydzień po szczepieniu. Ma to na celu określenie poziomu D-dimerów. Koszt analizy wynosi w sumie 20 euro. Profesor zakłada, że wszyscy, którzy do tej pory zostali zaszczepieni, będą mieli prawo do odszkodowania, jeśli podejrzenia okażą się prawdziwe.

Prof. Bhakdi ma jeszcze jedno jasne i niezmiernie ważne przesłanie:

OD NASZYCH DZIECI RĘCE PRECZ!

Przetłumaczył: Zygmunt Białas

Wersja oryginalna: report24.news/…etzung-blutgerinnungsstoerung-bei-allen-geimpften/

PS. Dowiedziałem się dzisiaj przypadkiem, że Polska znajduje się w ogonie Europy pod względem szczepień seniorów. Kiedyś mówił prof. Bhakdi o przymusowych szczepieniach (w asyście czterech policjantów) w domach opieki w Niemczech.

U nas odsetek ludzi starszych w domach seniorów jest znacznie mniejszy niż u zachodniego sąsiada, i stąd ten negatywny, w istocie pozytywny wynik. Tak więc wychodzi się dobrze z rodziną nie tylko na zdjęciach (ZB).
Wieczne Odpoczywanie Amen
Pfizer płacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich.

Matka Kurka kontrowersje.net/…nigerii-teraz-za-darmo-eksperymentuje-na-polskich/

Dziś przed południem [1 maja md ], rzecznik Ministerstwa Śmierci odpowiadając na serie takich samych jak zwykle „pytań dziennikarzy”, oświadczył, że firma Pfizer prowadzi w Polsce badania na dzieciach …More
Pfizer płacił za zbrodnicze eksperymenty na dzieciach z Nigerii, teraz za darmo eksperymentuje na polskich.

Matka Kurka kontrowersje.net/…nigerii-teraz-za-darmo-eksperymentuje-na-polskich/

Dziś przed południem [1 maja md ], rzecznik Ministerstwa Śmierci odpowiadając na serie takich samych jak zwykle „pytań dziennikarzy”, oświadczył, że firma Pfizer prowadzi w Polsce badania na dzieciach od 6 miesiąca do 12 roku życia. Co więcej według jego wiedzy badania mają być bardzo obiecujące, a wyniki lepsze niż w innych grupach wiekowych. Dwie przerażające rzeczy w tym wszystkim da się zauważyć.

Po pierwsze jeśli są prowadzone badania, to muszą w tych badaniach brać udział żywe organizmy, mówiąc wprost
eksperymentuje się na dzieciach. Po drugie to nie pierwsza, ale druga taka wypowiedź, przed Adrusiewiczem bardzo podobnie postępami w „badaniach” chwalił się Horban i wszystko przeszło bez echa. Nikt w Polsce nie podnosi alarmu, nie pyta co konkretnie się dzieje i jakie dzieci biorą udział w tym „eksperymencie”.

Na ostatnich stronach portali można powyższe tragiczne informacje potwierdzić i nie jest to pierwszy raz, kiedy Pfizer prowadzi eksperymenty na dzieciach w „kraju trzeciego świata”. Wcześniej wybuchła afera w Nigerii, no właśnie w Nigerii wybuchła i firma musiała wypłacić odszkodowania, w Polsce cisza jak makiem zasiał. Wiem z doświadczenia w jaki sposób to działa, przypisywano mi rozmaite brednie i kłamstwa, na przykład takie, że nie wierzę w wirusa. Równie dobrze można nie wierzyć w olej rzepakowy, ale w to, że olej rzepakowy zabił pacjentów z „nowotworem współistniejącym” już się wierzyć nie da. Zarzuca się mi, że jestem antyszczpionkowcem propagującym obecność chipów i 5G w szczepionkach na „kowida”, co ma tyle wspólnego z prawdą ile mam podziwu dla „Jurka” Owsiaka. Mam pełną świadomość, że po tym felietonie zarzuty będą jeszcze bardziej prymitywne i odrealnione, ale tu nie o mnie chodzi, tylko o potencjalną zbrodnię dokonaną na dzieciach. Z mojej strony pytania do Andrusiewicza, Horbana i Ministerstwa Śmierci, czyli ludzi odpowiedzialnych za 120 000 zgonów Polaków, są bardzo proste.

Gdzie, w jakim ośrodku, szpitalu, czy może domu dziecka prowadzone są „badania” Pfizera? Na jakiej podstawie prawnej się to odbywa, czy rodzice lub opiekunowie tych dzieci mają zdolność prawną i wyrazili zgodę, czy może dzieci są pozbawione opiekunów albo opiekunowie są ubezwłasnowolnieni? Czy pod zgodą na te „badania” podpisali się polscy lekarze, a jeśli tak, to jaka wiedza i doświadczenia zawodowe związane z tym produktem marketingowym im na to pozwoliły? Jest czymś nieprawdopodobnym, że tego rodzaju informacje wygłaszane przez rzecznika Ministerstwa Śmierci i szefa „rady medycznej” przy premierze RP Mateuszu Morawieckim, praktycznie nikogo nie interesują. Skala paranoi wywołana „pandemią” przekracza kolejną granicę i ma nią być granica życia i zdrowia polskich dzieci? Kto odpowie na ta naturalnie narzucające się pytania i kto prócz „oszołoma” w ogóle będzie miał odwagę pytania zadać? Wszelkim mędrkom, którzy będą pisać, że przecież są leki dla dzieci i jakoś muszą być testowane, odpowiadam, że te leki mają szczególne wymogi i nie wprowadza się ich do obiegu po dwóch miesiącach „testów”, co więcej w trakcie trwania testów dla osób dorosłych. Fakt, że ta sprawa nie jest jednym z gorących tematów dnia, świadczy, że „pandemia” odbiera rozum i człowieczeństwo w takiej sile, w jakiej nawet twórcy tej inżynierii społecznej się nie spodziewali.

Andrusiewicz i Horban mówią o prowadzeniu badań i obiecujących wynikach, po czym cała armia dziennikarzy przyjmuje to wiadomości i na tym koniec procesu poznawczego. Tymczasem każdy odrobinę rozgarnięty człowiek wie, że nie sposób sprawdzić chociażby tego, czy jakiś lek nie daje skutków ubocznych, jeśli się tego leku nie poda pacjentowi, w tym przypadku sześciomiesięcznym dzieciom. Polska staje się z dnia na dzień bieda krajem afrykańskim albo „nowoczesną” Holandią, gdzie nikogo nie interesują i nie bulwersują eksperymenty z ludzkim życiem. W imię walki z „pandemią” poświęcono już prawie wszystko i jak się okazuje, polskie dzieci traktowane jak króliki i myszki laboratoryjne, też na tym ołtarzu paranoi zostały złożone, przynajmniej tak twierdzi rzecznik Ministerstwa Śmierci i szef „rady medycznej”.
Wieczne Odpoczywanie Amen
Do produkcji szczepionek wykorzystuje się żywe płody z aborcji! [wideo]

Bertrand Russell członek jednej z 13 rodzin Iluminatów o rtęci i Bogu (wywiad z 1959r.)


Dieta, zastrzyki i przymus sądowy, łączone od najmłodszych lat stworzą rodzaj charakterów i wierzeń pożądany przez rządzących, każda krytyka władzy stanie się psychicznie niemożliwa” – Bertrand Russell

youtube.com/null

Bertrand …More
Do produkcji szczepionek wykorzystuje się żywe płody z aborcji! [wideo]

Bertrand Russell członek jednej z 13 rodzin Iluminatów o rtęci i Bogu (wywiad z 1959r.)


Dieta, zastrzyki i przymus sądowy, łączone od najmłodszych lat stworzą rodzaj charakterów i wierzeń pożądany przez rządzących, każda krytyka władzy stanie się psychicznie niemożliwa” – Bertrand Russell

youtube.com/null

Bertrand Russell napisał jak szczepionki zawierające rtęć i inne niszczące mózg substancje spowodują częściową lobotomię chemiczną tworząc populację zombi.

„Stopniowo poprzez selektywne rozmnażanie dziedziczne różnice pomiędzy władcami a poddanymi się zwiększą, aż staną się prawie różnymi gatunkami.

Bunt plebsu będzie nie do pomyślenia, jak rebelia owiec przeciw jedzeniu baraniny” – Bertrand Russell
2 more comments from Wieczne Odpoczywanie Amen
Wieczne Odpoczywanie Amen
"Szczepienie" dzieci wbrew wiedzy medycznej i zasadom etycznym to barbarzyństwo

Matka Kurka kontrowersje.net/…dzy-medycznej-i-zasadom-etycznym-to-barbarzynstwo/

Nie wiem ile razy podkreślałem, że nie jestem „antyszczepionkowcem”, załóżmy, że 1000, a to jest 1001. Podkreślam ten fakt, bo najczęściej ludziom opierającym swoje opinie na wiedzy powszechnej i podstawowej wiedzy, przykleja się …More
"Szczepienie" dzieci wbrew wiedzy medycznej i zasadom etycznym to barbarzyństwo

Matka Kurka kontrowersje.net/…dzy-medycznej-i-zasadom-etycznym-to-barbarzynstwo/

Nie wiem ile razy podkreślałem, że nie jestem „antyszczepionkowcem”, załóżmy, że 1000, a to jest 1001. Podkreślam ten fakt, bo najczęściej ludziom opierającym swoje opinie na wiedzy powszechnej i podstawowej wiedzy, przykleja się tę jedną łatkę i zamyka „dyskusję”.

Tymczasem rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, najwięksi zwolennicy „szczepień” na najmodniejszą na świecie chorobę nie czytają i nie sprawdzają niczego, za to działają w stadzie i
przyjmują do wiadomości jedynie to, co z pełną premedytacją, w imię interesów politycznych i finansowych powtarzają politycy z „ekspertami”.

Kolejny raz podam skróconą listę zawierającą najważniejsze fakty i argumenty, które pokazują, że „szczepienie” dzieci na chorobę, która dla nich nie stanowi żadnego zagrożenia, jest nieludzkie i przede wszystkim narażające ich na utratę zdrowia i życia.


O tym, że „kowid” jest śmiertelnie groźny dla dzieci i dla otoczenia, w którym przebywają dzieci, dzień i noc trąbią opłacane media. W taki sposób powstało wiele mitów dotyczących „bezpiecznej” szczepionki, rozsiewania „zarazy” przez dzieci, szczególnych powikłań u dzieci i wiele, wiele innych. Z całej puli kłamstw i propagandy wybrałem te najbardziej szkodliwe, wskazując na mechanizmy ogłupiania mas.

1. Media nie sieją propagandy za darmo, ale otrzymują za to pieniądze od korporacji farmaceutycznych, a także od rządu. Ponad 25 milionów poszło tylko i wyłącznie z KPRM na kampanię #szczepimysię i jest to zaledwie część z ogólnej sumy przelewów związanych z „pandemią”.

Źródło: press.pl/…a-_szczepimysie_-rzad-ujawnil_-kto-na-niej-zarobil

2. Wbrew medialnym kłamstwom wspieranym przez lobbujących na rzecz koncernów „ekspertów”, prawdziwe dane o śmiertelności wśród dzieci wyglądają następująco: [wykresy w oryg. md]

Jak widać śmiertelność w tej grupie wynosi ZERO.

3. Identyczną techniką kłamie się na temat bezpieczeństwa „szczepionki”. Ciągle aktualna ulotka na produkcie Pfizera zawiera jasną informację:
Szczepionka Comirnaty nie jest zalecana u dzieci poniżej 16 lat

Źródło: pfizerpro.com.pl/…iles/comirnaty-pld_annexes_approved_21.12.2020.pdf

4. Wyjątkowo szkodliwym kłamstwem jest twierdzenie, że Pfizer przeprowadził gruntowne badania kliniczne potwierdzające skuteczność i bezpieczeństwo „szczepionki”. W ciągu zaledwie kilku miesięcy Pfizer przeprowadził co najwyżej symulację na wąskiej grupie 2 260 dzieci, w której rzekomo nie odnotowano żadnego przypadku zakażenia. W grupie porównawczej, której nie podawano „szczepionki” zanotowano tylko 16 przypadków.

Źródło: rp.pl/…rBioNTech-z-udzialem-dzieci-w-wieku-12-15-lat.html
Można tu mówić wyłącznie o błędach statystycznych i nieodpowiedzialnych eksperymentach klepanych na kolanie pod marketingowe potrzeby, a nie o żadnym badaniu klinicznym.

5. Znane są za to liczne powikłania i to w najmłodszych grupach wiekowych, w Izraelu po podaniu Pfizara 14 młodych ludzi zmarło, 275 miało powikłania związane z zapaleniem mięśnia sercowego. Tamtejsze badania wskazują, że 1 na 3000 młodych ludzi może mieć takie niepożądane objawy, które kończą się tragicznie.

Źródło: sciencemag.org/…-cases-heart-inflammation-and-covid-19-vaccination

6. Obrzydliwy i pozbawiony podstaw medycznych szantaż emocjonalny wymuszający szczepienie dzieci, aby ratować starszych. Niespotykana w medycynie terapia, która ma służyć osobom trzecim z narażeniem zdrowia i życia poddawanych „terapii”. Leczenie ma służyć osobie leczonej, takie stanowisko zajęła Stała Komisja ds. Szczepień i niemieckie towarzystwo pediatryczne:

Przy podejmowaniu decyzji jedno musi być jasne: szczepienie jest ingerencją w organizm i może mieć skutki uboczne. Uzasadnienie dla szczepienia dzieci musi zatem pochodzić wyłącznie z bezpośredniej dla nich korzyści. Byłoby etycznie nieuzasadnione szczepienie dzieci przede wszystkim ze względu na pozytywne skutki dla osób trzecich. Dlatego twierdzenie, że szczepienia dzieci byłyby krokiem w kierunku pożądanej odporności stadnej, jest argumentem nie do przyjęcia. Również znaczenie regularnego uczęszczania do szkoły dla rodzin lub społeczeństwa nie może być decydującym czynnikiem. Źródło: dw.com/…dzieci-i-młodzieży-kto-na-tym-skorzysta/a-57677147

Każda cywilizacja przede wszystkim chroni dzieci, tylko barbarzyńcy narażają dzieci, aby chronić dorosłych.

Takich punktów można dopisać jeszcze wiele, ale te wystarczą do podjęcia jedynej rozsądnej decyzji – nie podajemy nie przebadanych i szkodliwych „medykamentów” dzieciom, żeby sobie poprawić nastrój albo dodać „inteligencji”. Zachowujemy się jak ludzie i odpowiedzialni rodzice, a nie jak karmione medialną paszą stado baranów idące na rzeź...
przeciwherezjom
..bo właśnie jest przepowiedziane w Księdze Prawdy, że ludobójstwo szczepionkowe będzie wymierzone w DZIECI.
Wieczne Odpoczywanie Amen
Zdjęcia szczęśliwych ludzi z narodowymi flagami, padanie sobie w ramiona, euforia… Tak ponoć wygląda Izrael od wtorku, kiedy to zniesiono niemal wszystkie ograniczenia związane z lockdownem. Takie zdjęcia obiegły media całego świata. Pozostają jeszcze ograniczenia przy wjeździe do Izraela oraz maseczki w pomieszczeniach zamkniętych, ale i one mają już wkrótce wylądować w koszu. Zlikwidowan…More
Zdjęcia szczęśliwych ludzi z narodowymi flagami, padanie sobie w ramiona, euforia… Tak ponoć wygląda Izrael od wtorku, kiedy to zniesiono niemal wszystkie ograniczenia związane z lockdownem. Takie zdjęcia obiegły media całego świata. Pozostają jeszcze ograniczenia przy wjeździe do Izraela oraz maseczki w pomieszczeniach zamkniętych, ale i one mają już wkrótce wylądować w koszu. Zlikwidowano „zielone paszporty” – zniknął więc zarzut dyskryminacji, jaki w stronę rządzących kierowali przeciwnicy lockdownu.

Nie znaczy to, że w Izraelu zniknęły problemy. Rada ds. szczepień ma, lada moment, zatwierdzić „szczepionkę” dla dzieci w wieku od 12 do 15 lat. I to właśnie wzbudza wielkie niezadowolenie przeciwników szczepienia dzieci.

Izraelskie media informują, że w kierunku głównego doradcy ds. szczepień przy ministrze zdrowia, pani Galii Rahav kierowane są groźby pozbawienia życia. „Time of Israel” informuje, że nie jest to pierwszy raz, „kiedy Rahav i inni urzędnicy ds. zdrowia stanęli w obliczu zagrożeń związanych z kampanią szczepień.

W marcu Rahav otrzymała wiadomość, która brzmiała: „Galia, mam nadzieję i tęsknię za dniem, w którym Bóg wkrótce cię zabierze”, podczas gdy inny opisał ją jako „przyszłą sąsiadkę Hitlera w piekle””.

Oprócz doradcy ministerstwa, zagrożeni czują się także inni lekarze, których przyrównuje się do nazistów. „Epidemiolog prof. Hagai Levine, który wcześniej pełnił funkcję szefa związku lekarzy, powiedział, (…) że otrzymał telefony i komentarze online, w których porównywano go do nazistowskiego zbrodniarza wojennego Josefa Mengele, który przeprowadzał eksperymenty medyczne na ludziach. (…)

Te groźby nie były jedynym przypadkiem, kiedy aktywiści antyszczepionkowi użyli nazistowskich obrazów do ataku na izraelski program szczepień. W kilku demonstracjach protestujący przyrównywali system zielonych przepustek do żółtych gwiazd Holokaustu i liczb, które naziści wytatuowali na ramionach więźniów obozów koncentracyjnych” – czytamy w „Time of Israel”.

Podczas, gdy Unia Europejska uruchamia program tzw. paszportów szczepionkowych, który polskim „elitom” niezmiernie zaimponował, ponieważ spółka: Morawiecki, Kaczyński, Niedzielski, Czarnek, w podskokach – bez słowa sprzeciwu – przystąpiła do programu sanitarnego apartheidu, Izrael nie tylko odszedł od tego, ale na dodatek pozwala sobie na rady dla innych. Ponieważ „elity” III RP uwielbiają wpatrywać się w to niewielkie państwo na Bliskim Wschodzie, nie można wykluczyć, że już wkrótce rady te wezmą sobie do serca. Co zatem radzą izraelscy epidemiolodzy?

„Jestem bardzo dumny, że Izrael służył jako modelowy kraj” – mówi epidemiolog prof. Nadav Davidovitch. Jak podaje „Time of Israel”, Davidovitch był częstym krytykiem poczynań rządu, jednocześnie popierał program masowych szczepień. W kwestii dzieci, epidemiolog uważa, że nie są one rozsadnikiem koronawirusa, jak to wielokrotnie twierdzono, w związku z czym zamykanie szkół było czymś niesprawiedliwym, nie mającym potwierdzenia w nauce.

„Obecnie nie ma prawie żadnych zgłoszonych przypadków COV ID-19 wśród dzieci, mimo że szczepienie dzieci poniżej 16 roku życia jeszcze się nie rozpoczęło, a klasy są idealnym środowiskiem do rozprzestrzeniania się wirusów” – czytamy.

Według epidemiologa „Cena jaką zapłaciły dzieci była nieproporcjonalna wobec ryzyka, jakie stwarzały. (…) To była ogromna niesprawiedliwość dla dzieci. To bardzo smutne i nie jestem pewien, czy kiedykolwiek poznamy rozmiar szkód, jakie im wyrządziliśmy na dłuższej perspektywie”.

Jeśli chodzi o „zielone paszporty”, Davidovitch uważa, że odegrały one istotną rolę „na pewnym etapie otwierania gospodarki”. Według niej, na korzyść rządu przemawiało to, że nie starał się wykorzystywać „paszportów” w kampanii na rzecz szczepień. A i bez tego „grupy antyszczepionkowców zarzucały rządowi, że szantażuje ludzi”. Co zatem epidemiolog radzi innym krajom? „Wprowadźcie zielone przepustki, gdy rozpoczną się szczepienia, ale nie używajcie ich jako dźwigni w kampaniach szczepień” – mówi Davidovitch.

Wczytując się w wieści z Izraela, planowaną tam akcję szczepienia dzieci i jednoczesne twierdzenie epidemiologów, iż dzieci nie są żadnym zagrożeniem jeśli chodzi o rozprzestrzenianie się koronawirusa, rodzi się pytanie – po co w takim razie w ogóle szczepić małe dzieci?

T
o pytanie warto zadać również naszym „elitom”, które już nie mogą się doczekać chwili, gdy pierwszemu dziecku zostanie zaaplikowana szpryca.

Czym oczywiście można się będzie pochwalić w TV, szantażując jednocześnie, że jak się nie zaszczepisz, nie dostaniesz paszportu i nie pojedziesz na wakacje…

Na podstawie: TimesOfIsrael.com [1] [2]
Źródło: ProKapitalizm.pl