Clicks939
csk.news
2

Pak František Vzal Chléb, Rozlomil Jej A Dal Jej - Velkému Imámovi

Soudce Mohamed Abdelsalam, Generální Tajemník Františkova Vyššího Výboru Lidského Bratrství napsal knihu "Papež a Velký Imám: Trnitá Cesta - Svědectví o Narození Lidského Bratrství" (Motivační Mediální Skupina, Dubaj).

Prozrazuje podrobnosti o vzniku Františkova kacířského Abu Dhabi Dokumentu, který byl podepsán Františkem a Velkým Imámem Ahmad el-Tayyeb z al-Azhar (Cairo).

První setkání mezi oběma se konalo v Apoštolském Paláci 23. května 2016. Toto vedlo v dubnu 2017 k Františkově cestě do Egypta.

Dne 7. listopadu 2017, když se František dozvěděl, že Velký Imám a Abdelsalam byli v Římě, je pozval, aby se setkali a měli oběd. Po setkání v Apoštolském Paláci, František s nimi kráčel do Santa Marty, aby jim ukázal některé krásy Vatikánu. "Velký Imám a Jeho Svátost - kráčeli ruku v ruce, ve velmi bratrském stylu” – pamatuje si Abdelsalam.

Před tím, než začal oběd, František "vzal kousek chleba a rozlomil jej na dvě části,” líčí podrobně Abdelsalam, "Jednu si nechal a druhou polovinu dal Velkému Imámovi, aby všichni jedli v symbolickém aktu soužití a lidského bratrství."

Během dvou hodinového oběda, Abdelsalam navrhl propracovat “společný dokument o lidském bratrství” vůči “lidské toleranci a proti extremismu.” Všichni souhlasili.

Text byl přísně tajný do podpisu Abu Dhabi 4. února 2019 – na kterém Abdelsalam nebyl přítomen. V knize důvod neodhaluje. Údajně byl kvůli tlaku ze strany odvětví, které není spokojeno se [špatně vypracovaným] textem, byl také nucen odstoupit z pozice poradce Velkého Imáma.

Nicméně, ihned po podpisu dokumentu, František a Imám mu telefonovali a děkovali mu za jeho roli.

Ve své předmluvě k Abdelsalamově knize, František nazývá Imána svým “bratrem,” a Abdelsalama jeho “synem.”

#newsOupcgyxcub

dyk
Dúfam, že ho ponúkol aj bravčovou tlačenkou.
Zajtra idem kúpiť :)
Alexis Nor
Ježíš Kristus sestupuje na tři dni do pekel. Je to Jeho vůle.