m.rekinek
14K

Trwa kontrolowana rozbiórka infrastruktury ŻYWNOŚCI i ENERGII… przygotuj się lub daj się zmiażdżyć

Globalne niszczenie infrastruktury żywnościowej i energetycznej przyspiesza z dnia na dzień. W tym momencie cel jest dość oczywisty: zniszczyć ludzką cywilizację i zagłodzić jak najwięcej ludzi na śmierć za pomocą wszelkich niezbędnych środków.

Ci, którzy jeszcze nie zdają sobie sprawy, że to się dzieje, zostaną przez to zniszczeni.

Niektóre z zadziwiających cech tego celowego programu wyludniania zostały omówione w dzisiejszym podcaście:

Największy producent nawozów w Europie Zachodniej, CF Industries, ogłosił, że zamyka swój zakład produkcyjny w Wielkiej Brytanii (w Chester) i przenosi operacje administracyjne do USA po „zielonej” wojnie Europy Zachodniej z gazem ziemnym (niezbędnym do produkcji na bazie azotu). nawozy). ( CFindustries.com )

Po tym, jak nakazał liniom lotniczym masowe mordy na własnych pilotach za pomocą wymuszonych szczepionek mRNA, rząd federalny grozi teraz „podjęciem działań” przeciwko liniom lotniczym za brak wystarczającej liczby pilotów. ( Czasy Epoki )

W podobny sposób reżim Bidena mówi producentom ropy i gazu, że wszyscy zostaną zamknięci za 5 do 10 lat, ale powinni się pospieszyć i teraz produkować więcej paliwa – i nie powinni z tego czerpać żadnych zysków – ponieważ Demokraci nie chcą przegrać wyborów w połowie kadencji z powodu niezadowolenia ludzi z rosnących cen gazu. ( CNBC.com )

Nadciśnieniowa rura spowodowała potężną eksplozję w jednym z największych węzłów skroplonego gazu ziemnego (LNG) w Ameryce, który wysyła 70% swojego eksportu do Europy. ( EEnews.net ) Ta eksplozja jest niesamowicie podobna do tej, która spowodowała potężną eksplozję w rafinerii Philadelphia Energy Solutions w 2019 roku, która na stałe zamknęła operację rafinacji paliwa. ( CNBC.com )

Teraz obiekt Freeport LNG zostanie zamknięty na resztę roku, odbierając około 20% dostaw LNG w Ameryce Północnej offline. ( EnergyNow.com )

Nienawidzące ropy, antycywilizacyjne grupy ekologiczne pozywają administrację Bidena, aby próbowała zamknąć 3500 pozwoleń na wydobycie ropy i gazu w celu całkowitego załamania całego przemysłu i infrastruktury, co prowadzi do masowego głodu i całkowitego upadku społeczeństwa, jakie znamy. ( CNBC.com )

W stanie Waszyngton pro-szczepionkowa, pro-maskowa, proaborcyjna gubernator Jay Inslee teraz otwarcie ostrzega swoich obywateli, aby przygotowali się na lato „zaciemnienia, zniszczenia i śmierci”, jednocześnie idąc naprzód, by zamknąć cztery tamy hydroelektryczne, pozbawiając państwo 8% jego obecnego zaopatrzenia w energię elektryczną. ( PostMillennial.com )

Właśnie wtedy, gdy myślałeś, że możesz „zachować się” i odejść od ropy,

UE zamierza ogłosić lit jako „substancję toksyczną”, która zniszczyłaby wydobycie, transport i produkcję litu, aby stworzyć baterie litowe, które zasilają większość zieleni gospodarka. Bez litu nie ma „zielonej” infrastruktury. ( Cena Oleju.com )

Tymczasem kolej Union Pacific nakazała wstrzymać przewożenie oleju napędowego i DEF, które są niezbędne dla nowoczesnych silników Diesla, powodując przerwy w dostawie paliwa na postojach ciężarówek Flying J na wschodnim wybrzeżu, w tym na Florydzie. ( TrzebaWiedzę.news )

Oprócz tego mamy do czynienia z powszechnym sabotażem (podpaleniem) obiektów spożywczych w całych Stanach Zjednoczonych, w połączeniu z nielegalnym reżimem Bidena, który dokłada wszelkich starań, aby zamknąć rurociągi, rafinerie i poszukiwania ropy, co prowadzi do załamania krajowej dostępności ropy.

To dlatego ceny gazu rosną, oczywiście, powodując wzrost cen żywności, transportu i towarów konsumpcyjnych.

Wszystko to składa się na kontrolowane wyburzanie infrastruktury żywnościowej i paliwowej w celu wywołania globalnego głodu, biedy, chaosu i śmierci. (I nie zapominaj, że ci, którzy byli na tyle łatwowierni, by przyjąć eksperymentalne szczepionki z mRNA, umierają teraz w rekordowych ilościach z powodu zakrzepów, zawałów serca i zespołu nagłej śmierci dorosłych).

Oglądasz globalną wojnę przeciwko ludzkości w czasie rzeczywistym, a przetrwają tylko ci, którzy się przygotują. Być może 95% ogólnej populacji pozostaje całkowicie nieświadoma tego wszystkiego , dlatego opublikowałem krótki podcast przypominający nam, że jest już za późno, aby „zażyć czerwone pigułki” nieświadomym masom:

Przewidujemy, że globalne straty wyniosą miliardy ludzi przed 2030 r., podobnie jak globaliści otwarcie chwalili się osiągnięciem.

Szczegółowe informacje znajdziesz w dzisiejszym podcaście Aktualizacji Sytuacji na Brighteon.com:
Situation Update, June 20, 2022 - The controlled DEMOLITION of FOOD and ENERGY infrastructure is now under way

The controlled demolition of FOOD and ENERGY infrastructure is now under way... prepare or get crushed