Clicks27
uk.news

Жінки або знання? Кельнський кардинал робить "революційне" призначення

Опальний кардинал Райнер Вельки з Кельна призначив 46-річну Кармен Бройкманн-Гіртц на посаду глави Департаменту з питань навчання священиків і дияконів. Вона займе свій пост з 1 червня.

Незрозуміло, чим саме займатиметься Бройкманн-Гіртц. Вельки, який страждає від нападок з боку ЗМІ протягом декількох місяців, намагається зробити все, щоб врятувати свою шкуру. Він заявив про "унікальне" рішення, яке вирішує проблему відсутності жінок (але не знань - прим. ред.) в керівництві церкви, "що викликало масу проблем".

Кармен одружена на дияконі з Кельна, Торстені Гіртце. У них є одна дитина. Її чоловік працює на Генерального вікарія і відповідає за призначення священиків. Крім того, сама Кармен бере активну участь в паліативній терапії смертельно хворих пацієнтів та виступає проти евтаназії.

Користувачі de.gloria.tv озвучили три проблеми нової кандидатури. Перш за все, тепер долю священиків Кельна буде вирішувати сім'я Гіртц. По-друге, на сторінках Meppener Tagespost вона з'явилася в міні-спідниці, незважаючи на те, що вже досягла поважного віку. По-третє, 25 вересня 2020 року вона заявила Trauer-Teilen.blog, що вона не вірить "В стару доктрину і поділ тіла і душі".

Залишається тільки здогадуватися, на що саме вона проміняла це правдиве вчення.

#newsKegotuvqgm