Caesar
PRIPOMENIEM, som pisala pri nastupe tejto NAHUBKOVEJ VLADY, ze je to NASTUP VLADY LUCIFERA:
Nastáva biblická Apokalypsa? "RADIKALNA ZMENA" SLOVENSKA
„Predposledná scéna svetovej histórie“ alebo „Pod vlajkou boja proti koronavírusu“.Plan sformuloval Rímsky klub.
KORONAVIRUS - VELKY NASTUP LUCIFERA NA SCENU cez LUCIFERIANSKE VLADY - velkolepa sou - Slobodomurárstvo a Lucifer: ROTARIANI…More
PRIPOMENIEM, som pisala pri nastupe tejto NAHUBKOVEJ VLADY, ze je to NASTUP VLADY LUCIFERA:
Nastáva biblická Apokalypsa? "RADIKALNA ZMENA" SLOVENSKA
„Predposledná scéna svetovej histórie“ alebo „Pod vlajkou boja proti koronavírusu“.Plan sformuloval Rímsky klub.
KORONAVIRUS - VELKY NASTUP LUCIFERA NA SCENU cez LUCIFERIANSKE VLADY - velkolepa sou - Slobodomurárstvo a Lucifer: ROTARIANI-LUCIFERIANI-SLUSNI (RIMSKY KLUB)- clenovia tejto sekty IVAN KORCOK a MARTIN KLUS, KISKA (krstil knihu Vykupiteľ duší)
Kedze je to velmi vazna okolnost: - dvaja clenovia Matovicovej vlady su clenmi satanskej sekty Rimsky klub, odnoz: ROTARIANI: IVAN KORCOK a MARTIN KLUS,
pripomeniem vam, co to je
za sekta -aby ste si urobili obraz "RADIKALNEJ ZMENY" Slovenska
- je to zmena smeru od Boha k Satanovi - masky-ruska-nahubky ako figovy list - loz skryta pod ruskom vydavana na pravdu, citajte prispevok, co som zdielala este v 2018:
facebook.com/…6074209/photos/a.449672208403912/1831509576886828/
Ciele Rímskeho klubu
Zníženie počtu obyvateľov Zeme na „optimálnu“ úroveň 1 miliardy ľudí.
Odstránenie priemyslu a budovanie spoločnosti bez neho.
Narušenie suverenity štátov.
Na troskách národných štátov vytvoriť svetovú vládu a kontrolovať populáciu priamo.
Na prvý pohľad opatrenia jednotlivých krajín v boji proti koronavírusu idú proti globalizácii. Lenže tento „izolacionizmus“ je len krátkodobý.
O čo naozaj ide vládnucej elite
Aké sú aktuálne ciele globálnej elity? Ako vždy ich nie je na prvý pohľad vidieť, keďže ich kryje závoj boja s koronavírusom. Jedným z nich je ukončiť liberalizmus. Ten bol vo svete „pestovaný“ v posledných desaťročiach.
Po udalostiach z 11. septembra 2001 sa ale obhajoba ľudských práv a slobôd značne obmedzila. „Dramatické predstavenie“ s názvom „Útok teroristov na veže medzinárodného obchodného centra v New Yorku“ sa stalo východiskovým bodom. Vtedy nastal čas „boja proti medzinárodnému terorizmu“. Nielen v USA, ale po celom svete. Terajšia „hystéria-pandémia“ má dokončiť obmedzovanie zvyškov demokracie a slobody. To začalo práve 11. septembra 2001. Žiadny z občanov si teraz nemôže byť istý, že nie je prenášačom alebo obeťou koronavírusu. Úrady tak s cieľom zabezpečiť „bezpečnosť“ musia konať tak, že každý môže mať vražedný vírus. Získajú tým úplnú kontrolu nad obyvateľstvom.
Zavádzanie úplnej kontroly
Po prvé.
Kontrola zdravia. Zavedenie povinných pravidelných analýz a testov. Zhromažďovanie všetkých lekárskych informácií o osobe v centralizovanej databáze. Na základe nich bude každý priradený ku konkrétnej skupine. Pôjde o systém sociálnych hodnotení podobný tomu v Číne.
Po druhé.
Kontrola pohybu. Do úvahy prichádzajú obmedzenia a zákaz nielen cezhraničný, ale aj v rámci krajiny.
Po tretie.
Kontrola styku ľudí navzájom.
Po štvrté.
Kontrola správania. Nielen v práci ale aj vo voľnom čase. Zber informácií o strave a osobnom živote.
Čip pre každého
Pomocníkmi pri kontrole budú dobre známe prostriedky „Veľkého brata“. Teda všadeprítomné kamery a mikrofóny. Okrem už „tradičnej“ techniky sa budú používať rôzne nové pomôcky. Pomenované ako „inteligentné veci“. Medzi nimi autá, chladničky a iné domáce spotrebiče. Ďalej termokamery a drony. A v samom finále mikročipy nasadené priamo do ľudského tela. „Koronavírusový argument“ môže viesť k povinnému čipovaniu. Úrady sa budú usilovať o stopercentné pokrytie populácie týmto technickým prostriedkom kontroly.
Dôsledná izolácia
Po prvé.
Dosiahnuť dobrovoľné oddelenie človeka od človeka. Každý „zodpovedný“ občan sa musí dobrovoľne izolovať.
Po druhé.
Nútená izolácia alebo vynútená karanténa.
Po tretie.
Vynútená izolácia karanténnych porušovateľov. Väzenie bude najlepšou školou pre tých, ktorí nechcú žiť podľa zákonov výnimočného stavu. Normou bude tiež medzinárodná izolácia. Vstup a výstup z krajiny budú prísne obmedzené. Možno ešte tvrdšie než v bývalom Sovietskom zväze.
Prevencia vírusových pandémií
Po prvé.
Mladí ľudia sa budú učiť „Základy bezpečného života“. Po pandemickej hystérii sa stanú hlavným predmetom. Obmedzí sa tým výučba rodného jazyka, literatúry a matematiky. Študenti budú študovať vírusy, históriu pandémií a praktické zručnosti izolácie.
Po druhé.
Na prevenciu sa použijú vakcíny. Sme zvyknutí, že zatiaľ sú dobrovoľné. Po ére koronavírusu budú ale povinné.
A teraz to najhlavnejšie
Vakcíny sú teraz pod kontrolou globálnej elity. Je tiež známe, že sa vyvíjajú v laboratóriách, ktoré sú sponzorované a financované nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov. Miliardár Bill Gates, ktorého sme poznali ako zakladateľa spoločnosti Microsoft, dnes už takmer nesúvisí s počítačovým svetom. Teraz pôsobí ako „verejná osobnosť“, ktorá je „znepokojená zdravím svetovej populácie“. Trápi ho však zároveň, že na planéte je príliš veľa ľudí. Už v minulom roku sa objavili správy, že financuje „možnosť nových pandémií“ vo svete. A že na zníženie svetovej populácie na jednu „zlatú“ miliardu, by nemal byť použitý koronavírus, ale vakcína proti nemu.

Rotary klub Frýdek-Místek a Kopřivnice
23. ledna 2020
Rotarián Bill Gates píše Rotariánům:
**Milí Rotariáni,
s potěšením si Vám dovoluji oznamit, že ROTARY a Nadace Billa a Melindy Gatesové právě rozšířují naše fundraisingové partnerství. "Nadace Gates" bude i nadále poskytovat finance do programu Rotary PolioPlus 2 - každoročně věnuje až 50 mil. dolarů. Dostojte svému závazku tím, že toto video od Billa Gatese budete presentovat na Vašem příštím klubovém setkání nebo jiné klubové akci .
https://cdn2.webdamdb.com/md_cqc99RXkyNe6.mp4?1579559350
Pomozte Rotary a Nadaci Gatese šířit informaci o pokračování našeho dobročinném partnerství.
Ať už jste novým členem Rotary, anebo jako starší člen organizace Rotary International již spolu bojujeme proti dětské obrněji po celá desetiletí - jsou tu nyní nová konrétní výzva, kterou je třeba vykonat pro ukončení této zlé nemoci.
Více informací o END POLIO a donátortsví naleznete na adrese msgfocus.rotary.org/c/17zReFgYLOWkxL7veZxxIJCGJBk .
S pozdravem
Bill Gates
Zuz S
Mala som spoluziacku z rotarianskej rodiny, chvalila sa tym. Odvtedy viem, ake ovocie to plodi.
Zuz S
Dnes nazivo s Dr. Fuellmichom
akw.sk/covid-19/nazivo-s-dr-reinerom-fuellmichom/

Mimochodom, meno Martin Klus tiez zazneje v Haagu akw.sk/covid-19/co-odznelo-na-clubhouse-o-1700/
Peter(skala)
4.Pán štátny tajomník nemal o kovid pase a jeho diskriminačnej povahe ani šajnu. Ak niekto totiž na faktami podloženú argumentáciu diskutujúcej ohľadne diskriminácie slobody pohybu spočívajúcej v tom, že zaočkovaní môžu byť nositeľom a šíriteľom patogénu, a napriek tomu sa nemusia testovať vôbec uviedol, že veď sa nemusíte očkovať, môžete sa dať otestovať. Tak načo vlastne došiel obhajovať covid…More
4.Pán štátny tajomník nemal o kovid pase a jeho diskriminačnej povahe ani šajnu. Ak niekto totiž na faktami podloženú argumentáciu diskutujúcej ohľadne diskriminácie slobody pohybu spočívajúcej v tom, že zaočkovaní môžu byť nositeľom a šíriteľom patogénu, a napriek tomu sa nemusia testovať vôbec uviedol, že veď sa nemusíte očkovať, môžete sa dať otestovať. Tak načo vlastne došiel obhajovať covid pass? Či certifikát, či čo to je. Keď jediné, čo by pri serióznej a dlhšie trvajúcej debate ako argument s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou zostalo, by bolo: Lebo Ursula povedala… A my komentár opäť radšej nedáme.
🤭

TO JE ALE TýýýýýPEK TEN kLUS
Vie velmi dobre, že Kovid pas sa získava za podmienky, že jeho majitel musí byť zaočkovaný a že bez kovid pasu nebude môcť letieť lietadlom a on napriek tomu povie, že "ved sa nemusíte očkovať, môžete sa dať otestovať." ?!

😲

Ved test nestačí na to aby mohol človek letieť lietadlom a predsa ked sa bavíme o dovolenke, tak zaroven aj o covidpase, lebo do Australii predsa nebude človek cestovať lodou či vlakom
😂

Ešte že Weis už chystá 3 žalobu do Hagu.
Zuz S
Svätý Malachiáš(prorok)
Hajzli a vrahovia ako podľa plánu chcú očkovať donekonečna. Samozrejme každé 6-8 mesiacov.
hlavnespravy.sk/…reockovanie-proti-koronavirusovej-infekcii/2535554
apredsasatoci
Akí hajzli?
Ľudia im tam sami lezú!
No, nezaockuj ich!
Josef Arimati
Nejvíce za poslední rok a půl žasnu ne nad ďábelskými plány elit, ale nad počtem naivních, hloupých lidí, kteří si o vakcínách nic nezjistí a přece tam lezou. I dyž všichni ví, že jsou to vakcíny bez jakékoliv záruky, výrobci nemohou být stíháni. Kdybyste Těm ovcím chtěli prodat pračku bez záruky, tak ji určitě nekoupí, ale píchnout si do žíly neznámé koktejly to si nechají. Ztratili dar …More
Nejvíce za poslední rok a půl žasnu ne nad ďábelskými plány elit, ale nad počtem naivních, hloupých lidí, kteří si o vakcínách nic nezjistí a přece tam lezou. I dyž všichni ví, že jsou to vakcíny bez jakékoliv záruky, výrobci nemohou být stíháni. Kdybyste Těm ovcím chtěli prodat pračku bez záruky, tak ji určitě nekoupí, ale píchnout si do žíly neznámé koktejly to si nechají. Ztratili dar rozlišování. Zatím to tak vypadá (za předpokladu, že čísla očkovaných nejsou vylhaná, což si myslím, že jsou), že 50% lidí bude na odpis v ČR i SR. Jsou to zrádci sebe sama i vlastizrádci, protože svým jednáním strhávají národ do propasti.
Josef Arimati
A budou lhát a lhát a lhát a potom zase, jenom lhát.