Clicks776
rycerz NIEPOKALANEJ

ANTYCHRYST

logoschrist.wordpress.com/tag/antychryst/page/15/
twitter.com/mbinh

Tag: antychryst:Mohammed bin Hamad bin Khalifa Al Thani

Al Thani dynasty

26 grudnia 2018ΦίλιπποςObrazekDodaj komentarzANTYCHRYST

Katar. Na cześć poczęcia i narodzin bestii.

15 grudnia 2018ΦίλιπποςDodaj komentarz

ANTYCHRYST

Rodowód antychrysta będzie semicki

8 grudnia 2018ΦίλιπποςDodaj komentarz
ANTYCHRYST

Antychryst przybędzie jak burza po Ostrzeżeniu.

24 listopada 2018ΦίλιπποςDodaj komentarz


Sunday, November 25th, 2012 @ 18:45

Moje Miłosierdzie spłynie wkrótce na ludzkość jak płomień ognia i pochłonie duszę każdego człowieka. Kiedy tak się stanie, świat zostanie skierowany na spokojne miejsce. Tak wielu się nawróci i to jest dobre. Ale, jak burza w nocy, przybędzie antychryst i pozbawi was tego poczucia spokoju.

My Mercy will soon wash over humanity like a flame of fire and it will engulf the soul of every man. When this happens the world will be steered into a calmer place. So many will convert and that is good. But like a storm in the night, the antichrist will arrive and dismantle this sense of peace.


ANTYCHRYST

Moza bint Nasser & Maitrea – spirit of the Antichrist

20 listopada 2018ΦίλιπποςDodaj komentarz

ANTYCHRYST · FAŁSZYWY PROROK

Baptysterium Antychrysta

11 października 2018ΦίλιπποςObrazekDodaj komentarz


Joseph Smith, Brigham Young i inni przywódcy Kościoła od roku 1842 należeli do nieregularnej loży masońskiej w Nauvoo, w stanie Illinois. Autorzy pozamormońscy są przekonani, że czerpał inspiracje do obrzędów świątynnych z obrządków masonerii. Także kilku kolejnych prezydentów Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich było wolnomularzami. Mormoni często zaprzeczają wpływom masońskim, tłumacząc zbieżność w niektórych ceremoniach ich wspólnym pochodzeniem od kultu sprawowanego w Świątyni Jerozolimskiej.

ANTYCHRYST

Katar wspiera Hamas w Gazie

10 października 2018Φίλιππος5 Komentarzy
Katar „humanitarnie” wspomaga Palestyńczyków w Gazie czyli Hamas – największego wroga Izraela przeciw Abbasowi

link

tłumaczone translatorem:
GAZA (Reuters) – Dwie ciężarówki przywiozły we wtorek paliwo przez granicę Izraela do Strefy Gazy w ramach katarsko i U.N. wysiłków mających na celu złagodzenie warunków panujących w enklawie i powstrzymanie eskalacji przemocy palestyńsko-izraelskiej.

Przesyłka była potencjalnym policzkiem dla wspieranej przez Zachód administracji palestyńskiego prezydenta Mahmuda Abbasa, która sprzeciwiła się zagranicznemu planowi pomocy. Gaza jest kontrolowana przez rywala Abbasa, islamistyczną grupę Hamas, a palestyński prezydent wykorzystuje presję ekonomiczną, aby odzyskać kontrolę.

Pod blokadą Izraela i Egiptu, których celem było odizolowanie Hamasu, Gaza pogrążyła się w biedzie. W ciągu ostatniego półrocza obserwowano cotygodniowe, często brutalne protesty na granicy palestyńskiej i śmiertelny kontratak ze strony izraelskiego wojska.

„Sekretarz Generalny wyraża głęboką wdzięczność rządowi Kataru za jego wkład w wysokości 60 milionów dolarów, który umożliwił ten doręczenie i umożliwi jego kontynuację w nadchodzących miesiącach”, powiedział rzecznik U. N Stephane Dujarric w Nowym Jorku.

Każda z dwóch ciężarówek wjeżdżających do Gazy miała około 35 000 litrów paliwa, a w środę spodziewa się siedmiu ciężarówek, powiedział Dujarric. Darowizna Kataru ma na celu dostarczenie paliwa do elektrowni w Gazie przez sześć miesięcy, podały lokalne źródła.

Przedstawiciel ds. Bliskiego Wschodu na Bliskim Wschodzie, Jason Greenblatt, napisał na Twitterze: „USA docenia wysiłki podejmowane przez Stany Zjednoczone, Egipt, Katar i Izrael w celu złagodzenia sytuacji humanitarnej w Strefie Gazy i wysiłków zmierzających do osiągnięcia celu trwałego zawieszenia broni”.

„JEDNOŚĆ PALESTYŃSKA”

Rzecznik mianowanego przez Abbasa palestyńskiego premiera Rami Hamdallaha, który ma siedzibę na okupowanym przez Izrael Zachodnim Brzegu, wyraził dezaprobatę dla dostawy paliwa.

„Każda międzynarodowa pomoc finansowa dla Strefy Gazy powinna być realizowana lub koordynowana przez rząd palestyński”, powiedział, aby „zachować jedność palestyńską” i powstrzymać wszelkie plany oddzielenia Gazy od Zachodniego Brzegu.

Urzędnik katarski, przemawiając w niedzielę do Reuters, powiedział, że Doha planuje pomóc w kryzysie energetycznym w Gazie „na prośbę państw-darczyńców w ONZ, aby zapobiec eskalacji istniejącej katastrofy humanitarnej”.

Minister energetyki Izraela, Yuval Steinitz, powiedział w poniedziałek Reuterowi, że Katar „próbował pomóc” zapobiec wybuchowi Strefy Gazy.

Steinitz oskarżył Abbasa, który ograniczył fundusze na Strefę Gazy, „dążąc do osiągnięcia dwóch celów: poprzez sprzyjanie konfliktowi, w którym Izrael będzie obijał Hamas i nad którym będzie wówczas mógł oblewać Izrael na arenie światowej”.

Izrael i Hamas od trzech lat toczą trzy wojny.

Miesiące rozmów pojednawczych prowadzonych przez Egipcjan między Hamasem i Abbasem zostały powstrzymane przez spory o dzielenie władzy.

„Abbas uważa, że jeśli utrzyma zamknięcie Strefy Gazy, to spowoduje, że Hamas zaakceptuje swój plan pojednania, który da rządowi Abbasa pełną kontrolę – lub ludzie w Gazie rozpoczną rewolucję przeciwko Hamasowi” – powiedział palestyński analityk polityczny Hani Masri.

„Ułatwia to innym ominięcie Autonomii Palestyńskiej … Próbują dać im (Gazanom) środek uspokajający, czasami przez Egipt, a tym razem przez Izrael”.

Palestyńczycy rozpoczęli 30 marca protesty graniczne, aby zażądać złagodzenia blokady Strefy Gazy i prawa do powrotu na ziemie, które palestyńskie rodziny uciekły lub zostały wyparte z fundacji Izraela w 1948 roku.

Od tego czasu siły izraelskie zabiły co najmniej 195 Palestyńczyków. Izrael stracił żołnierza snajpera z Gazy i traktaty leśne i pola uprawne do ognisk, których akcja toczy się w transgranicznych atakach zapalających.

ANTYCHRYST · FAŁSZYWY PROROK

„Przychodzą do was w owczej szacie, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.”

24 czerwca 2017ΦίλιπποςObrazek1 komentarz

ANTYCHRYST

Spotkanie A|C z Rexem Tillersonem w Waszyngtonie

22 czerwca 2017ΦίλιπποςDodaj komentarz

Dn 11:37-38
Nie będzie czcił bogów swoich przodków; ani ulubieńca kobiet, ani żadnego innego boga nie będzie poważał. Ponad wszystkich będzie się wywyższał. Zamiast tego będzie czcił boga twierdz; boga, którego nie znali jego przodkowie, będzie czcił złotem i srebrem, drogimi kamieniami i kosztownościami.

Twierdza to w języku starożytnych warowne miasto, tzn. z wysokimi wieżami. Szejk Mohammed bin Hamad bin Khalifa Al Thani obecnie dzierży stanowisko sekretarza Emira Kataru ds. inwestycji. Za jego rządów w stolicy Doha nastąpił największy na Bliskim Wschodzie boom inwestycyjny jeśli chodzi o budowę wysokościowców. Z tego co mi wiadomo nie posiada żony, co jest zjawiskiem dość niezwykłym jak na arabską arystokrację.
Poniżej spotkanie szejka Mohammeda bin Hamada bin Khalifa Al Thaniego z Sekretarzem stanu Stanów Zjednoczonych Rexem Tillersonem w Waszyngtonie 16 czerwca 2017 r.


Wpis do księgi gości.
Qatari Secretary to the Emir for Investments Sheikh Mohammed bin Hamad bin Khalifa Al Thani signs U.S. Secretary of State Rex Tillerson’s guestbook before their bilateral meeting at the U.S. Department of State in Washington, D.C., on June 16, 2017Samo spotkanie
U.S. Secretary of State Rex Tillerson meets with Qatari Secretary to the Emir for Investments Sheikh Mohammed bin Hamad bin Khalifa Al Thani, at the U.S. Department of State in Washington, D.C., on June 16, 2017.


A