Clicks865

Arcybiskup Pawel LENGA wobec ANTY-KOSCIOLA polskiego

Piotr2000
9
Arcybiskup

Jan Paweł Lenga MIC (ur. 28 marca 1950 w Gródku Podolskim) – polski duchowny rzymskokatolicki, marianin, arcybiskup ad personam ustanowiony dla Kosciola swietego przez swietego Jana Pawla II, administrator apostolski Kazachstanu w latach 1991–1999, biskup diecezjalny Karagandy w latach 1999–2011. W 2011 r. zrezygnował z urzędu[1] i zamieszkał w Polsce. Nie jest członkiem Episkopatu Polski.
Urodził się w polskiej rodzinie, w Gródku Podolskim. W 1974 roku, w związku z odkrytym w sobie powołaniem kapłańskim, wyjechał na Łotwę, gdzie pracował jako robotnik na kolei, a raz w tygodniu jeździł do zakonnika ze Zgromadzenia Księży Marianów odbywając w ten sposób roczny nowicjat. Z Łotwy przeniósł się do Kowna na Litwie, gdzie istniało jedno z dwóch w całym Związku Radzieckim seminariów duchownych. Podczas pobytu w Kownie pracował w lokalnym muzeum. Seminarium ukończył potajemnie i w konspiracji także przyjął święcenia kapłańskie 28 maja 1980 z rąk bp Vincentasa Sladkeviciusa. We wrześniu 1980 został wysłany przez przełożonych do Tadżykistanu – jednak w 1981 KGB nakazało mu opuścić ten rejon. W związku z tym, w 1981 przybył do Tajynszy w Kazachstanie, gdzie posługę duszpasterską pełnił przez 10 lat.
13 kwietnia 1991 papież Jan Paweł II mianował go administratorem apostolskim dla Kazachstanu i Azji Środkowej i biskupem tytularnym Arbi. Święcenia biskupie otrzymał 26 maja 1991
6 sierpnia 1999 papież Jan Paweł II mianował go biskupem diecezjalnym diecezji karagandzkiej. W 2003, gdy przeprowadzono reorganizację struktur Kościoła Katolickiego w Kazachstanie, ta została podporządkowania metropolii w Astanie, jednak jednocześnie, jako pierwszy biskup Kazachstanu, został wyniesiony do godności arcybiskupa ad personam. W dniu 5 lutego 2011 papież Benedykt XVI przyjął jego rezygnację z urzędu. Po przejściu na emeryturę wyjechał z Kazachstanu i zamieszkał w Polsce, w domu księży marianów w Licheniu Starym.
Był współkonsekratorem podczas sakry administratora apostolskiego w Ałmaty Henry'ego Theophilusa Howanieca, administratora apostolskiego Kirgistanu Nikolausa Messmera i biskupa pomocniczego karagandzkiego Athanasiusa Schneidera.
12 grudnia 2018 roku premierę miała jego książka pt. Przerywam zmowę milczenia. O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania, wydanej nakładem Wydawnictwa św. Tomasza z Akwinu.
W kolejnym akcie zdrady Chrystusa i Jego Kosciola, nuncjusz apostolski wraz z polskimi biskupami zakazuja mu gloszenia Slowa Bozego, sprawowania publicznego Najswietszej Ofiary oraz niekomunikowania sie z mediami. 20 stycznia 2020 r. w programie Jana Pospieszalskiego /Warto Rozmawiac/, jasno i dobitnie okreslil sytuacje Kosciola swietego, takze w Polsce, jako ZDRADE Chrystusa. Programu sluchalo ponad 600 tysiecy ludzi.
BOGU niech beda dzieli za Bozego PASTERZA.
Modlmy sie za niego i Kosciol swiety Chrystusowy !

JEZUS i MARYJA
Piotr2000
Salvattore Pinaccio, nuncjusz apostolski w Polsce wystapil z pismem do bpa Meringa o podjecie krokow prawnych wobec arcybiskupa Pawla Lenga.
Piotr2000
NIE BĘDĘ SŁUŻYL BOGU ! - oto dzisiejszy świat w całej swojej krasie
Sprawiedliwosc Boza jest juz w progu naszego ludzkiego domu...
Swiat, w swojej bezboznosci OSZALAŁ !
Z kazdej strony slychac zydowskie: "UKRZYZUJ GO ! Krew JEGO na nas i dzieci nasze !"
franciszek44
a ja dodam: polskie biskupy nie sa bardziej "bozy" niz germanscy. Zachodzi jakas przedziwna szatanska WSPOLPRACA na polu niszczenia Kosciola swietego i wszystkiego, co Chrystusowe.
Piotr2000
Bracia Rodacy ! Kosciol nam podmieniaja!
Zamiast Kosciola Chrystusowego tworza nowy, juz bez Chrystusa, kosciol franciszkowy...jeden "kosciol" katolikow, zydow, muzulumanow, hinduistow...pogan...i ateistow...
franciszek44
Swiety Jan Pawel II w swoich rekolekcjach watykanskich /1976/ wyraznie mowil o nadchodzacym anty-kosciele. O tym samym mowila blogoslawiona Katarzyna Emmerich /wiek XVIII/, jako FALSZYWYM KOSCIELE. Czas ten nadszedl...
ktoz jak Bog1
Panie Krajski ! Niech Bog zachowa Pana i blogoslawi.
Pozdrowienia z Kanady ! /Mississauga/
JezusMaryja1
Czekam na ten czas, kiedy zdrajcy Chrystusa i Jego Prawdziwego Kosciola swietego zaczna zdejmowac swoje kardynalskie i biskupie birety, kiedy Meringi "lucjany", Nycze, Rysie, Szustaki, Reclawy zrozumia, ze nie mozna dwom panom sluzyc...
franciszek44
Episkopat polski stal sie zgraja 'milczacych psow", ktore warcza i gryza reke swego Pana, Jezusa Chrystusa.
Piotr2000
Bog niech bedzie z Toba, ksieze arcybiskupie.
Ojcze nasz...
Zdrowas Maryjo...

JEZUS i MARYJA