Anton Čulen
162.6K

Taraba o vyjednávaní lekárov pod vedením Visolajského: Nabralo to črty sprostého vydierania. …

Taraba o vyjednávaní lekárov pod vedením Visolajského: Nabralo to črty sprostého vydierania. Zástupca lekárov vidí situáciu inak Poslanec Tomáš …
Marieta Ria
Dnes sa tejto téme venovali v infovojne - zdravotníčka Tereza
Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 24.11.2022
cca od 58. minúty
Metod
S idiotmi, ktorí sú vo vláde sa nedá vyjednávať!
Andrea Top
Marieta Ria a to nie je tŕnie, takto plašiť ľudí ? Veď je všetko v poriadku.
Marieta Ria
Včera bol muž u obv. lekárky a tá sa mu sťažovala, že musí ísť na koberec, lebo vraj posiela veľa ľudí na vyšetrenie (!) a predpisuje veľa antibiotík!!
Dospeli sme do doby, kedy je protizákonné posielať ľudí na odborné vyšetrenia, či ich liečiť! Samozrejme je nanajvýš vhodné zadarmo sa postarať o odídencov z UA (mnohokrát z oblastí, kde o konflikte ani nechyrujú, na luxusných limuzínach) a …More
Včera bol muž u obv. lekárky a tá sa mu sťažovala, že musí ísť na koberec, lebo vraj posiela veľa ľudí na vyšetrenie (!) a predpisuje veľa antibiotík!!
Dospeli sme do doby, kedy je protizákonné posielať ľudí na odborné vyšetrenia, či ich liečiť! Samozrejme je nanajvýš vhodné zadarmo sa postarať o odídencov z UA (mnohokrát z oblastí, kde o konflikte ani nechyrujú, na luxusných limuzínach) a ilegálnych migrantov (ekonomických), pre ktorých sme postavili stanové mestečko, namiesto toho, aby sme ich vrátili späť!
To kde funguje tak, že ilegálne prekročíš hranice a za odmenu dostaneš záruku, že sa postarajú o všetky Tvoje potreby??
Metod
Táto banda psychopatov a deviantov pri vláde musí skončiť! Stále výhovorky najprv lebo Mečiar, teraz lebo Fico! Konečná páni a dámy!
apredsasatoci
Fica si nedáme!🤣
To sme si pomohli.
. ARMATA .
Fico je King.
apredsasatoci
Tento tvoj king ešte v roku 2016 popodpisoval s EU QPasy.
Hiwea
A nedáme si ani súdruha Rahnera,
apredsasatoci
Nejako ťa tento súdruh stále máta.
Hiwea
Vidím, že stále, aj cca 40 rokov po smrti, tento súdruh mätie rozum a myslenie kresťanov katolíkov. Ale s tým druhým súdruhom, čo chcel a che ísť do jadra, s Tebou súhlasím.
apredsasatoci
Nepoznám súdruha Rahnera. Nenašla som nič v podcaste, čo by malo pohorsovat. Určite sa nechám poddať.
Coburg
Aké vydieranie, predsa lekári môžu spôsobiť okamžitý pád tejto vlády a nastoliť predčasné voľby úplne "natvrdo", to je väčší cieľ ako nejaké platy.
turan
Presne si trafil klinček po hlavičke! Toto by malo byť skutočným cieľom lekárov. Len sa obávam, že to je aj trochu neskoro?
dyk
Mocný sa nevzdajú len tak.
Hiwea
Ale no tak dyk, veď na Slovensku stačí urobiť pár týždňový protest za slušné Slovensko a padne aj tá najstabilnejšia vláda. Ibaže by Ficovi niečo sľúbili, čo neskôr nedodržali.