USA v ohni, rabovanie a streľba v uliciach, podpálené chrámy

Protestujúci podpálili aj baziliku Najsvätejšej Panny Márie v Minneapolise a sídlo arcibiskupa v New Yorku, katedrálu sv. Patrika počas demonštrácie „pomaľovali“ výtržníci vulgárnymi graffiti. Smrť …
Dana22
Vďaka,Peter.
Nebezpečenstvo podnecovania nepokojov prináša aj útoky na kresťanov. Vypaľovanie kostolov neprišlo náhodne.
Coburg
Všetko je to účelové, podobá sa to na kopec "revolúcií" v súčasnom svete, nevynímajúc Slovenska (teda pokus) - najprv ide o poriadne frustrovanie obyvateľstva až na hranicvu únosnosti, a potom sa spustí "rozbuška". Najpôsobvivejšia je samozrejme nejaká násilná smrť, po ktorej ľuďom "prasknú" nervy. V prípade Trumpa ide o zrejme o pomstu Clintonovcov, ktorí sa nedostali do čela USA v minulom …More
Všetko je to účelové, podobá sa to na kopec "revolúcií" v súčasnom svete, nevynímajúc Slovenska (teda pokus) - najprv ide o poriadne frustrovanie obyvateľstva až na hranicvu únosnosti, a potom sa spustí "rozbuška". Najpôsobvivejšia je samozrejme nejaká násilná smrť, po ktorej ľuďom "prasknú" nervy. V prípade Trumpa ide o zrejme o pomstu Clintonovcov, ktorí sa nedostali do čela USA v minulom volebnom období, a zrejme treba "potrestať" Trumpa, ktorý podobne ako John F. Kennedy odhalil slobodomurárske vyčínanie jednak v USA a jednak v celom svete.
Roberto 55
Podla mna tieto nepokoje su vopred naplanovane a Oni cakali iba na prilezitost a ta sa im naskytla, ked policia zabila toho cernocha.
K samotnej vrazde. Ten cernoch bol vela krat v base za rozne preciny, vacsinou drogove (3-4 krat po 10 mesiacov a raz na 5 rokov)alebo ozbrojena lupez. Cize bol dobre kvietko. Ked ho policia zatkla v suvislosti s podvodom (chcel platit falosnou bankovkou a bol …More
Podla mna tieto nepokoje su vopred naplanovane a Oni cakali iba na prilezitost a ta sa im naskytla, ked policia zabila toho cernocha.
K samotnej vrazde. Ten cernoch bol vela krat v base za rozne preciny, vacsinou drogove (3-4 krat po 10 mesiacov a raz na 5 rokov)alebo ozbrojena lupez. Cize bol dobre kvietko. Ked ho policia zatkla v suvislosti s podvodom (chcel platit falosnou bankovkou a bol zdrogovany (fentanyl a este volaco). Policajt , ktory ho akoze udusil tym, ze mu klacal na krku bol jeho znamy, kedze spolu robili v nejakom bare security.
Samozrejme nesuhlasim z vrazdou cernocha, ale az v nemocnici bol prehlaseny za mrtveho a pitva povedala, ze umrel na srdcove problemy a nie na udusenie... (konspiracia: Oni ho mohli aj nechat umriet aby vypukli nepokoje...)
Zaujimave su aj "nahody" ako palety s tehlami v miestach nepokojov. (ktosi ich tam navozil, hoci tam nebola ziadna rekonstrukcia ap. a blizko boli vyklady...
Zhodou okolnosti nepokoje vypukli po celom svete s rovnakym scenarom a zabudlo sa aj na distancing a masky, dokonca aj v Mexiku pri US hraniciach vycina antifa platena Sorosom.
Servilita bielych hlupakov nema obdobu a je vysoko ucelova. Bozkavaju im topanky a klacia pred nimi (iba Panu Bohu sa budes klanat) a prosia ich o odpustenie.. Neviem preco, naco, zaco? V Amerike sa chcu zbavit Trumpa za kazdu cenu, posledna instancia je asi sniper...
Myslim si ze satanovi sluzobnici zacali celosvetovo ofenzivu, ktora sa skonci masovymi vrazdeniami, terorom, hladom atd. To je Bozi trest!
Rusi a Cinania a Iran ai.si spokojne medlia ruky spolu so satanom ako sa rozpadava svet a mnoho dusi putuje "zrychlene" do zatratenia a o to satanovi ide!
Dana22
Ide nielen o predvolebný boj v USA ,ale aj o našu bezpečnosť a práva.
Soros a jeho globalistickí priatelia vyvolávajú napätie a nepokoje zámerne.
Zaujímavé,že nikoho nepobúrilo,že Gates chce vyhubiť okolo 6 miliárd ľudí,lebo planéta je podľa neho prehustená.
Dudko
Myslím si, že tvrdé zaobchádzanie (teraz aj s následkom smrti) s nezvládnuteľnými recidivistami, ako bol aj onen Afro-američan, nemá nič spoločné s rasovou diskrimináciou, ak pravda nepovažujete kriminálne správanie za prirodzený prejav určitej rasy a ľudské právo.