Clicks29
lt.news

San Rafaelis: Vyskupas Taussigas toliau meluoja

San Rafaelio vyskupas Eduardo Taussigas iš Argentinos, „konservatyvus“ seminarijos žudikas, per 40 minučių trukmės vietos televizijos laidą (rugpjūčio 7 d.) gynė savo nusikaltimą dviejų padlaižiaujančių žurnalistų akivaizdoje.

Taussig nepateikė nė vienos rimtos priežasties savo dramatiškam žingsniui, tačiau vėl nukreipė sprendimą į „Šventojo Sosto“ pusę, specifiškai kardinolo Beniamino Stella, kuris vadovauja dvasininkų kongregacijai.

Taussigas praneša, kad daugiau nei valandą kalbėjo telefonu su Stella, kuris „patvirtino“ tariamą „poreikį uždaryti vyskupijos seminariją“. Žodis „patvirtino“ įrodo, kad sprendimą priėmė Taussig'as, o ne Stella.

Vis dėlto pasirodymo metu jis ir toliau apgaudinėjo publiką sakydamas, kad jis turi būti „paklusnus“ Romai. Pakartojęs šį melagingą teiginį, Taussigas vis kasėsi kaklą ir skruostą, o ši kūno kalba yra susijusi su neigiamomis emocijomis ar melavimu.

Jis paaiškino, kad uždarė seminariją, nes kunigai, „kurie baigė šią seminariją“, atsisakė paklusti jo [neteisingam] koronaviruso potvarkiui, kuris įvedė komunijos dalinimą į rankas.

Daugelyje šalių nebuvo įvestas komunijos dalinimas į rankas ir tai neprisidėjo prie viruso plitimo padidėjimo.

Klaidinga Taussigo teorija yra tai, kad egzistuoja „skirtingos komunijos priėmimo formos“ ir kad „nė viena“ nesekina „Eucharistijos turtingumo“. Tuo pat metu jis bandė smerkti tradicinį Komunijos priėmimą, nes tai tariamai „perduoda seiles nuo vieno žmogaus kitam“, tuo pat metu teigdamas, kad Komuniją į rankas gaudavo "kankiniai".

#newsXnaxpyiuvp