Lenka Morana Moranova
Malachiáši, ten podvod, co jsi zmínil ohledně UFO je velmi velmi pravděpodobný. Nevěřil bys, kdo všechno v ten podvod věří. Prý by nám rádi pomohli, ale nejsme prý připraveni a brání tomu věřící a církve. Dokonce v UFO věří i ve Vatikánu a před lety mě rozesmálo, že někoho v Unii jmenovali pro kontakt s mimozemskou civilizací a docela vážně. Ta zpráva už je pryč, ale jednou se objevil nad Čínou …More
Malachiáši, ten podvod, co jsi zmínil ohledně UFO je velmi velmi pravděpodobný. Nevěřil bys, kdo všechno v ten podvod věří. Prý by nám rádi pomohli, ale nejsme prý připraveni a brání tomu věřící a církve. Dokonce v UFO věří i ve Vatikánu a před lety mě rozesmálo, že někoho v Unii jmenovali pro kontakt s mimozemskou civilizací a docela vážně. Ta zpráva už je pryč, ale jednou se objevil nad Čínou New York. Byl to impozantní pohled. A stačí si uvědomit, co dokáže filmový průmysl. Není divu, že tolik významných osob studovalo herectví. Někdy si připadám jako v divadle, kdy z hlediště kdokoliv může vylézt a zahrát si a nerozpoznávám, kdo je divák a kdo herec. Ještě tito lidé tvrdí a budou se snažit dokázat, že Bible je nástroj Židů k ovládnutí lidstva. No, dá se Boží slovo zneužít, že.
dyk
Toto si pozrite. Už sa o tom dĺho hovorí :

ac24.cz/…-ze-elity-sbiraji-adrenalin-z-krve-unesenych-deti/More
Toto si pozrite. Už sa o tom dĺho hovorí :

ac24.cz/…-ze-elity-sbiraji-adrenalin-z-krve-unesenych-deti/
dyk
Globalisti pripravujú celosvetový hlad....
Ak si dáš čip, tak budeš jesť, keď nie, tak nie
facebook.com/login/?next=https://www.facebook.com/1000005398477
Svätý Malachiáš(prorok)
Škoda,že ja facebook.com nemám a ani nechcem viem kvôli čomu. Ten článok či čo ste dali ani nevidno lebo človek sa musí registrovať. Nedá sa skopírovať tu ?More
Škoda,že ja facebook.com nemám a ani nechcem viem kvôli čomu. Ten článok či čo ste dali ani nevidno lebo človek sa musí registrovať. Nedá sa skopírovať tu ?
dyk
Ja nie som registrovaný a vidim to.
Z Facebook u neviem skopírovať.
Svätý Malachiáš(prorok)
Zaujímavé mne ukazuje iba úvodnú obrazovku buď prihlásiť alebo registrovať.
Lenka Morana Moranova
Já se tam zaregistrovala nedávno, abych mohla nahlédnout, jinak ho mám nefunkční a tak i zůstane. Píše se tam, že hlad byl a je nástroj k ovládání lidstva, že Židé ho očekávají před příchodem Mesiáše a shromáždí je do Jeruzaléma, aby mu postavili chrám. Říká to nějaký kabalista rabín a zmínka je od pravoslavných, že to bude antikrist.
Svätý Malachiáš(prorok)
Diki za informácie.
dyk
Tu je výrez z obrazovky.
dyk
Nemecký narod má uplne vyhynúť. Iba ten nemec prežije, čo bude mimo uzemia, kde je teraz Nemecko. To povedala už sv. Brigita Švédska a poľská mystička, ktorá zomrela v roku 1944.
Veľa narodov má zaniknúť, ale čítal som konkrétne iba o Nemecku a u Sibila aj o Prahe. Čechy majú zničiť američania, lebo sa priklonia k Rusku. A preto pošlú atómku na Čechy. Hlavne na Prahu.
Svätý Malachiáš(prorok)
To aj vo Fatime je povedané Panna Mária varovala príde komunizmus a zlo na celý svet a budú vyhladene mnohé národy. Dnešná doba sa k tomu veľmi rýchlo blíži k tomu.
Svätý Malachiáš(prorok)
Ja si myslím komunizmus a fašizmus sa spája dohromady všetko v jednom na vytvorenie NWO s veľkým resetom som zabudol doplniť.
3 more comments from Svätý Malachiáš(prorok)
Svätý Malachiáš(prorok)
Preto má byť jedna vláda,jedna menna ( digitálne peniaze v čipoch ),jedno celosvetové náboženstvo všetko v jednom.
Tu odhaľuje práva katolícka kresťanská viera ( jediné práve sväte náboženstvo,ktoré nemá súvis s pozemským) falošnú prítomnosť ( sekty ) svetského kresťanstva !
Ježiš je iba jediná pravda,cesta a večný život a iba cez pravú kresťan…
Svätý Malachiáš(prorok)
Svätý Malachiáš(prorok)
Ešte aj možnosť aj takto Pád ekonomiky a 3.sv.v. - II.