Clicks2.1K

Operacja " Warp Speed" | Prezydent Trump uruchamia masowe szczepienia w USA!

m.rekinek
16
Andy Choinski Projekt, zatytułowany „Operacja Warp Speed”, ma na celu wyprodukowanie setek milionów dawek szczepionek, które mogą być udostępnione Amerykanom do końca tego roku Żadna szczepionka …More
Andy Choinski
Projekt, zatytułowany „Operacja Warp Speed”, ma na celu wyprodukowanie setek milionów dawek szczepionek, które mogą być udostępnione Amerykanom do końca tego roku Żadna szczepionka przeciwko korona wirusowi nie została jeszcze stworzona, choć wiele projektów jest w trakcie realizacji na całym świecie ale w USA prezydent Trump chce użyć wojska do logistycznego rozmieszczenia i administracyjnego zaszczepienia milionów Amerykanów w jak najkrótszym czasie. Czy prezydent Trump sprzedał nas przemysłowi szczepionek i zamierza wprowadzić dyktaturę medyczno-wojskową w całej Ameryce? Film który przetłumaczyłem na końcu pochodzi z 2009. Wczoraj wieczorem kiedy postanowiłem szybko wrzucić to wideo nie miałem czasu sprawdzić tego, bo mój kumpel z Florydy wysłał mi go bez opisu tylko z informacja, "zobacz to , to ważne" .Link do tego wideo z 2009 roku przeslal mi w swoim komentarzu Andrzej Różycki. Dzięki! https://youtu.be/eB7OwPk5Z78 Dzięki za to sprostowanie. Co nagle to po diable, spieszyłem się aby to wrzucić wczoraj przed północą mojego czasu bo u was w Polsce było już wcześnie rano. To wideo dotyczyło epidemii świńskiej grypy, ale ładnie łączy się z nasza sytuacja teraz, która w porównaniu z tamtą wygląda jak na sterydach. Artykuły w języku angielskim które podałem w tym filmie: www.apiject.com www.defense.gov/…/dod-awards-138-… www.naturalnews.com/2020-05-14-trum… https://www.npr.org/sections/coronavi... FAIR USE NOTICE: This video may contain copyrighted material. Such material is made available for educational purposes only. This constitutes a 'fair use' of any such copyrighted material as provided for in Title 17 U.S.C. section 107 of the US Copyright Law.
youtu.be/D2havuwjOY4
franciszek44
Trump, co podkreslaly niektore zrodla, wspierany jest przez jedna czesc MASONERII, Clintony/Obama i... przez inna czesc.
Trump jes CWANY i udawal caly czas wysmienicie "poszkodowanego, niezgadzajacego sie, nie zakladajacego maseczki", "Ameryka first", "Ojcze nasz modlitwa" itd.
predex
Mogą być udostepnione cha cha cha, lódobójstwo bronia biologiczną zamiast wojny, i tak wyjdziemy z tej wojny lepiej niz po 2 wojnie sw.

To taki koloejny reset satanistów światowych, juz Hitler myslał o takiej broni , ponoć miał atom , ale atom niszczy wszytko, a koronaswirem mozna dowlnie sterować , raz na domy opieki, raz na gorników, można bedzie p9od pretekstem wirusa przejmować majatki , …More
Mogą być udostepnione cha cha cha, lódobójstwo bronia biologiczną zamiast wojny, i tak wyjdziemy z tej wojny lepiej niz po 2 wojnie sw.

To taki koloejny reset satanistów światowych, juz Hitler myslał o takiej broni , ponoć miał atom , ale atom niszczy wszytko, a koronaswirem mozna dowlnie sterować , raz na domy opieki, raz na gorników, można bedzie p9od pretekstem wirusa przejmować majatki , domy , całe gałęzie gospodarki, teraz przejma np. górnictwo, wczesniej przejęli hodowle w Polsce, świnie , bydla i drobiu juz w Polsce nie ma wybite. cha cha cha , jak nie wierzysz - wpisz sobie dzik na drze2wie i poczytaj.

Sanepidy - zarejestrowane w niemieckiej izbie handlowej- ujawnil to dr Jaskowski, taka przestepcza antypolska organizacja.
MementoMori+++
Rząd zdradza polaków
www.youtube.com/watch
czaszka na mundurze policjanta
www.youtube.com/watch
Krzysztof92
niech Bóg nas strzeże
Pinochet
Za niedługo również szczepienie niewolników w Polin. Juda i Rudy aferzysta od maseczek już to obiecali.
trio plus
Kolego podpisali umowę na podawanie szczepionek już 10 Maja