Clicks2.8K
Libor Halik
18

Bezpečný život končí asi v březnu 2021 celosvětově, s pár výjimkami

Covid totalita a pronásledování církve pak asi skončí 8.12.2021 - 100 let po zrušení Sodalitium Pianum Benediktem XV. Viz viroložka - Očkování na Covid zabije 50 milionů lidí při 1. dávce (za Trumpa i za Bidena) V úplně první vlně (do konce března 2021) půjdou zdravotníci ze skutečně první linie na jipkách a infekčních odděleních. Viz vývoj vakcíny proti covid-19 (pro-očkovačka) Lenka Zlámalová 13. listopadu 2020
echo24.cz/…etimu-koronaselhani-s-vakcinou
Viroložka Mikovitsová: Viroložka - Očkování na Covid zabije 50 milionů lidí při 1. dávce (za Trumpa i za Bidena)
Březen 2021 až 8.12.2021 Fotky a text z článku na: Asi skončí Covid totalita pronásledování církve 8.12.2021 - 100 let po zrušení Sodalitium Pianum Benediktem XV. ?

Zjv 12 , 3 Ukázalo sa aj iné znamenie na nebi: Hľa, veľký ohnivočervený drak, ktorý mal sedem hláv a desať rohov, na hlavách sedem diadémov. 4 Jeho chvost zmietol tretinu nebeských hviezd a zhodil ich na zem. Drak sa postavil pred ženu, ktorá mala rodiť, aby zožral jej dieťa, len čo ho porodí. 5 A porodila syna, chlapca, ktorý má železnou berlou vládnuť nad všetkými národmi. Jej dieťa však bolo uchvátené k Bohu a k jeho trónu. 6 Žena utiekla na púšť, kde jej Boh pripravil miesto, aby ju tam živili tisícdvestošesťdesiat dní.

Zjv 12 , 3
v 9/2017 bola tehotná a mala rodiť,drak sa pred ňu postavil ,aby zhltol dieťa ,len čo ho porodí.Presne toto je vidieť na skyview,keď si dáte znamenie Panny zobraziť a režim infra.Je v jej lone.V jednom videu bolo aj to ,že Jupiter(král) vstúpil do lona Panny cca 11,12/2016 .Tá žena 9/2017 mala rodiť a potom byť v azyle 1260 dní na púšti,kde jej Boh pripravil miesto.
23.9.2017 v souhvězdí Panna porodila a pak 1260 dní je Církev živena na poušti. Pouštní život skončí v březnu 2021. Asi v březnu (marec) 2021 dle Zj 12,6 skončí fyzicky bezpečný život křesťanů Církve v úkrytu před satanovou krvežíznivostí.
Asi kvůli tomuto: Viroložka - Očkování na Covid zabije 50 milionů lidí při 1. dávce (za Trumpa i za Bidena) „V úplně první vlně půjdou zdravotníci ze skutečně první linie na jipkách a infekčních odděleních. Po nich v druhé fázi následují rizikoví lidé, kteří mají alespoň dvě komorbidity (například obezitu a cukrovku), věk nehraje roli. Spolu s nimi se v této druhé fázi očkují i senioři nad 65 let. Ale ne všichni. Jen ti, kdo žijí v hustě obydlených oblastech. Takže důchodci v New Yorku ano, v odlehlých horských oblastech Wyomingu ne. Přesně to vychází z dosavadního poznání, že věk sám o sobě není problém. Problém jsou právě ty komorbidity. Takže ti, kdo je mají, jdou úplně první. Všechny tyto skupiny by podle amerického vakcinačního jízdního řádu měly být očkované ještě do konce března 2021. Američané i přesně vědí, kolik je to lidí. V první fázi 14,7 milionu. V druhé 26,8 milionu.
Od dubna se rozjíždí třetí, tentokrát už velmi masová fáze. Očkují se zbývající rizikoví občané, kteří mají alespoň jednu komorbiditu. To je třicet milionů obézních plus deset milionů diabetiků. Spolu s nimi nastupují v této fázi i všichni zbývající senioři nad 65 let. Ti z méně zalidněných oblastí. Těch je 13,2 milionu. Ve stejné fázi jdou učitelé z prvních stupňů základních škol, kterých je celkem 9,1 milionu. Zaměstnanci takzvané kritické infrastruktury, kam patří lidé, již pracují v potravinářství a v obchodech s potravinami, v energetice, telekomunikacích a dalších síťových odvětvích plus pracovníci v dopravě a kurýři se zásilkami. Dohromady další 2,7 milionu lidí. Spolu s nimi i 2,7 milionu vězňů a pracovníků ve vězeňství. A milion amerických bezdomovců a těch, kdo se o ně starají v azylových centrech.
Spojené státy počítají, že do konce dubna budou mít 150 milionů očkovaných. Už imunizací těchto skupin se vyhýbají riziku dalšího vypnutí ekonomiky. Rizikové skupiny jsou chráněny. Přestává hrozit zahlcení nemocnic.
Od května už se ve čtvrté fázi očkuje dalších 140 milionů Američanů. Osmdesát milionů dětí do 18 let. Mladí lidé mezi osmnácti a třiceti lety. Zaměstnanci univerzit, továren, restaurací, hotelů, bank, knihoven, holiči a fitness instruktoři. To jsou skupiny, které mají díky svému životnímu stylu vůbec nejvíce kontaktů. Po nich už pak jde ve čtvrté fázi zbývajících 33 milionů Američanů. To všechno se očekává do června 2021.“ Dle Covid vakcín zaslepené propagátorky Zlámalové z 13.11.2020 echo24.cz/…etimu-koronaselhani-s-vakcinou
Public domain
Libor Halik
Asi až budou zabiti k 8.12.2021: "Když Bílý papež a Černý papež zemřou oba v tu samou noc, nastane nový úsvit křesťanské civilizace a nový velký zářivý den." (Staroitalské proroctví) "V čase, když bude papežský stolec prázdný, Evropa bude postižena strašnými tresty...4roky a 5měsíců to potrvá. Hlad, epidemie a mor způsobí více obětí, než válka samotná. Ten čas přijde, až nebudete moci nakup…More
Asi až budou zabiti k 8.12.2021: "Když Bílý papež a Černý papež zemřou oba v tu samou noc, nastane nový úsvit křesťanské civilizace a nový velký zářivý den." (Staroitalské proroctví) "V čase, když bude papežský stolec prázdný, Evropa bude postižena strašnými tresty...4roky a 5měsíců to potrvá. Hlad, epidemie a mor způsobí více obětí, než válka samotná. Ten čas přijde, až nebudete moci nakupovat ani prodávat (L: náznak budoucího zákazu byl na jaře 2020, kvůli částečně zfalšované koronavirové jakoby epidemii a falší znemožněné léčbě.) Chléb bude pouze na příděl a každý bochník bude označený. Sv. otec Pio v r. 1918 předpověděl.
Mira393
Spekulace.
Mira393
mnoho lidí je na gloria tv právě pro tyto spekulace, většinou co bylo předpovězeno (těmito spekulanty) tak k tomu nedošlo na 99,9%, důstojný pane a neodvolávejte se na řeckého mnicha s tím že Putin u moci dlouho nebude, už tam hnije přes 20let, nemyslím si že je to krátká doba.
I mnichové se mílí.....
Libor Halik
Netrpělivý člověk jako Vy, nikdy nic neuvidí ani nepochopí. Láska Boží je trpělivá. Kdo čeká, ten se dočká.
Mira393
ano jsem možná netrpělivý, ale 20let vládnutí Putina je fakt, to nepopřete(jistě 20let není krátká doba!), co když se ten mnich z Řecka spletl???
Pavol Iring
Zaujímavé je, že v lete sme tu mali kométu Neowise a pár dní pred Vianocami nastane priblíženie Jupitera a Satrunu, úkaz nazývaný ako Betlhemská hviezda. Či to niečo znamená neviem, ale mudrcom z východu to pred 2000 rokmi vyšlo. Ak tušíte, že sa niečo má diať a hviezdy tomu majú nasvedčovať, tak je na mieste zabojovať o svoju dušu a nestrácať čas svetskými zbytočnosťami.
Jan defendel defendel
Toto je strasna uskost ide mi hlavu odstrelit bojim sa mam strasnu uskost stoho zblaznim sa stoho
Libor Halik
Je potrebné mať živú vieru vo večný život u živého Boha. Ak nezomrieme ako Judáš v ťažkom hriechu, máme nádej v každom čase akokoľvek zlom. Je třeba mít živou víru ve věčný život u živého Boha. Pokud nezemřeme jako Jidáš v těžkém hříchu, máme naději v každém čase jakkoli zlém.
Caesar
Jan defendel defendel
aka uskost? das si mnamku - vakcínu a je po uskosti.
Soport
Úzkost vzešla z Edenu z Evy - z Lucifera. To je příčina úzkosti. Bůh asi udělal jen to, co si přál člověk. Pak taky ten strom poznání, nejezte z něho, to je jako to největší lákadlo pak. Pak vyhnání celého stvoření ven z ráje BEZ VINY, krom tedy prvních lidí, ale celé stvoření ( zvířata, příroda ) žádné viny neměla trpí stejně jako padlý člověk. To je megaúzkost. No je, no. Máš úzkost, i hlavu …More
Úzkost vzešla z Edenu z Evy - z Lucifera. To je příčina úzkosti. Bůh asi udělal jen to, co si přál člověk. Pak taky ten strom poznání, nejezte z něho, to je jako to největší lákadlo pak. Pak vyhnání celého stvoření ven z ráje BEZ VINY, krom tedy prvních lidí, ale celé stvoření ( zvířata, příroda ) žádné viny neměla trpí stejně jako padlý člověk. To je megaúzkost. No je, no. Máš úzkost, i hlavu si někdo proto odstřelí, nebo dá na koleje, nebo se zhoupne, nebo už dá pro jistotu miliardy nenarozených dětí pod kudlu, aby nemuseli žít úzkost na světě. Miliardy miliard zabitých zvířat, týraných, mučených , hladových k smrti, dlouho umírajících v bolestech. To vše je úzkost. Miliony lidí křičí hlady a bolestí pod pár smrdutýma nosatýma. Ano, to je úzkost. Kdo by chtěl v takovém světě žít? A přesto svět trvá, úzkost je silná jak pracky medvěda. Ale jinudy než smrtí ven není možná. Úzkost je, že ač Kristus ukřižován a vstalý z mrtvých, nenastal na světě pokoj bez úzkosti. Co chceš najít zde? Spočinutí? Úlevu? Klid? Nikdy. To tady není. Je to asi jinde, odnesli ji Eva s Adamem od nás pryč, ani jsme neměli šanci ráj zahlédnout. Čeká nás? Jak těžko se věří všemu o trochu lepšímu, spravedlivějšímu. Satan sedí na světě prdelí jako šiška hovna na dlažbě. Jinudy než smrtí NENÍ MOŽNÁ!
Roberto 55
Jan defendel: Neboj sa a nezufaj. Libor Halik ti to pravdivo povedal. Nemas sa coho bat a ani tvoji blízký ked zijes v priatelstve s Panom Bohom=bez s.h.
Soport
Zkrátka vršení omylů vás všech církevníků a náboženských mozků. Cožpak křesťan - kristovec rovná se církev, náboženství? Vy procesy ve skleníku s rajčaty považujete za dění celého vesmíru. Cožpak je Bůh uzavřen v nějaké církvi nebo náboženství? Vy podle rajčete ve skleníku určujete dráhy a dynamiku hvězd.
Pravda bude skryta
Izaiáš 41,10
Agent0
Jedině KRISTUS je Cesta, Pravda a Život
U.S.C.A.E.
Bohoródice Ďívo, rádujsja bláhodatnaja Maríje, Hóspoď s tobóju, blahoslovénna ty v ženách i blahoslovén plod čréva tvojehó, jáko rodilá jesí Christá Spása, Izbáviteľa dušám nášim.
U.S.C.A.E.
Preslávnaja prísno Ďivo, Bohoródice Maríje, Máti Christá Bóha nášeho, priimí molítvy náša, i donesí ja Sýnu tvojemú i Bóhu nášemu, da spasét i prosvitít tebé rádi dúši náša.
ľubica
Všechny tyto skupiny by podle amerického vakcinačního jízdního řádu měly být očkované ještě do konce března 2021. Američané i přesně vědí, kolik je to lidí. V první fázi 14,7 milionu. V druhé 26,8 milionu.

Od dubna se rozjíždí třetí,
tentokrát už velmi masová fáze. Očkují se zbývající rizikoví občané, kteří mají alespoň jednu komorbiditu. To je třicet milionů obézních plus deset milionů …More
Všechny tyto skupiny by podle amerického vakcinačního jízdního řádu měly být očkované ještě do konce března 2021. Američané i přesně vědí, kolik je to lidí. V první fázi 14,7 milionu. V druhé 26,8 milionu.

Od dubna se rozjíždí třetí,
tentokrát už velmi masová fáze. Očkují se zbývající rizikoví občané, kteří mají alespoň jednu komorbiditu. To je třicet milionů obézních plus deset milionů diabetiků.

Spolu s nimi nastupují v této fázi i všichni zbývající senioři nad 65 let. Ti z méně zalidněných oblastí. Těch je 13,2 milionu. Ve stejné fázi jdou učitelé z prvních stupňů základních škol, kterých je celkem 9,1 milionu. Zaměstnanci takzvané kritické infrastruktury, kam patří lidé, již pracují v potravinářství a v obchodech s potravinami, v energetice, telekomunikacích a dalších síťových odvětvích plus pracovníci v dopravě a kurýři se zásilkami. Dohromady další 2,7 milionu lidí. Spolu s nimi i 2,7 milionu vězňů a pracovníků ve vězeňství. A milion amerických bezdomovců a těch, kdo se o ně starají v azylových centrech.
...........................................................................
NO paráda! a čo slovenský vakcinačný cestovný poriadok???