Clicks1K
Coburg
11

Fatimská svätyňa obkľúčená bezpečnostnými silami - chcú zabrániť púti 13. mája 2020

Fatimská svätyňa prísne strážená!
Svätyňa je obkľúčená 3500 členmi bezpečnostných síl! Portugalský minister zdravotníctva dovolil biskupom nájsť spôsob, ako privítať pútnikov v dobe pandémie, ale miestny biskup trval na zákaze pútí.
Fatima, 11.5.2020 LifeSiteNews - Svätyňa Fatima je prísne strážená, aby k nej k výročiu zjavení neprišiel žiadny pútnik.
Po prvý raz za 103 rokov nebudú na gigantickom námestí vo Fatime prítomné tisíce pútnikov, aby sa poďakovali Panne Márii za darované milosti, alebo aby jej predniesli svoje prosby. Stovky vojenských síl po celej krajine poučujú prípadných pútnikov, ktorí by chceli ísť do Fatimy pešo, či autom, aby im v tom zabránili. Ak sa ľudia napriek tomu zhromaždia, použijú sa tvrdšie opatrenia. Dôstojníci na koňoch, psy a zásahové jednotky budú chrániť svätyňu pred pútnikmi.
Zatvorené budú veľké parky, kde pútnici nechávajú svoje autá, námestie aj kaplnka, ktorá označuje miesto, kde Panna Mária navštívila troch pastierikov. Aljustrel, obec troch malých pastierov (Lucia, Francisco a Jacinta), Valinhos (miesto augustového zjavenia) a Krížová cesta, budú tiež zakázané.
Je zvláštne, že to nenariadila portugalská vláda, ale sám biskup Diecézy Leiria-Fatima. Kardinál Antonio Marto bol ,menovaný pápežom Františkom a považuje sa za jeho blízkeho priateľa.

Svätyňa Fatima je z poverenia biskupa prísne strážená, aby k nej k výročiu zjavení neprišiel žiadny pútnik. Na operácii sa zúčastňuje 3500 policajtov, tá sa uskutočňuje v dvoch fázach. Do 12. mája bude polícia brániť prístupu do svätyne, na parkoviská a do okolitých oblastí a odporučí pútnikom, aby sa vrátili domov.
Najzložitejšie dni budú dni zjavenia (12. a 13. mája). Pri tejto príležitosti budú policajné sily zahŕňať dôstojníkov na koňoch, psy a zásahové jednotky, aby chránili svätyňu pred pútnikmi.
Všetky prístupové cesty k svätyni budú uzavreté. Aljustrel, obec troch malých pastierov (Lucia, Francisco a Jacinta), Valinhos (miesto augustového zjavenia) a Krížová cesta, budú tiež zakázané.
Samson1
, Nejsvětější Trojice, Otče, Synu a Duchu svatý, hluboce se vám klaním a obětuji vám drahocenné tělo a krev, duši a božství Pána Ježíše Krista, přítomného ve všech svatostáncích světa, na usmíření za urážky, rouhání a lhostejnosti, kterými je urážen. A pro nekonečné zásluhy jeho Nejsvětějšího srdce a Neposkvrněného Srdce Panny Marie vás prosím za obrácení ubohých hříšníků." 3x
F.L.Věk
Proč mně vy tolerantní katolíci pořád mažete? Jako za Hugenotů!.))
Dana22
re:F.L.VĚK,glacensis

Prečo ste prišli na túto diskusiu?

Vy nemáte záujem slušne diskutovať,ale vŕtať a urážať.
F.L.VĚK bol názov 5 dielneho románu českého spisovateľa Alojse Jiráska.
On vo svojich knihách a divadelných hrách obhajoval protestantizmus.
dalila
3500 členov policajného zboru vykonáva púť vo Fatime.
To by bol nadpis, nie?
Ja si myslím že ten koroňa zahájil neskrývany útok diabla na svätú Cirkev. Ja sa len bojím, aby človek vedel kde je pravda. A modlil sa za všetkých
Roberto 55
Blizky kamos Frantiska a pravdepodobne slobodomurarsky biskup to cele spackal. Nejde tu o ziadnu vymyslenu pandemiu, ale skutocne prejavy diabolstva a je celkom mozne, ze Pan Boh tu nejako zasiahne. Modlime sa za to!
Roberto 55
Chcem este dodat, ze podla oficialnych statistik bolo v Portugalsku nakazenych covidkom 19 28 132 ludi a umrelo 1175 ludi k dnesnemu dnu. pocas "obycajnej chripkovej" sezony 2017/18 umrelo 3700 a sezony 2018/19 - 3331 ludi, co je asi 3x viac ako na covidka19 doteraz.
A sme doma...
Dana22
prišlo mi emailom

ia601206.us.archive.org/…/Spiknuti_proti_…

,http://www.ikatolici.cz/spiknuti-proti-cirkvi/
Stáhnout PDF

IMPRIMATUR
Po prostudování knihy, která byla vydána v Římě roku 1962 pod názvem „Spiknutí proti Církvi“ a předána všem koncilním otcům, neshledávám v řečeném díle nic, co by bylo proti víře nebo dobrým mravům. Nevidím tedy žádnou překážku, abych neudělil KANONICKÉ …More
prišlo mi emailom

ia601206.us.archive.org/…/Spiknuti_proti_…

,http://www.ikatolici.cz/spiknuti-proti-cirkvi/
Stáhnout PDF

IMPRIMATUR
Po prostudování knihy, která byla vydána v Římě roku 1962 pod názvem „Spiknutí proti Církvi“ a předána všem koncilním otcům, neshledávám v řečeném díle nic, co by bylo proti víře nebo dobrým mravům. Nevidím tedy žádnou překážku, abych neudělil KANONICKÉ IMPRIMATUR, o něž jsem byl požádán u příležitosti prvního vydání řečené knihy ve španělštině, publikovaného v Mexiku.
13. dubna L. P. 1968
† Juan Navarete, arcibiskup z Hermosillo
fiat33
čítala som
fiat33
už ked toto nikto nevidí, že tu nejde o žiadnu koronu...ale je to zámienka a otvorený útok satana a jeho služobníkov na katolícku cirkev a veriacich. Svätý Bože prosíme ochraňuj nás.
dalila
Preto sa treba ešte viac primknut k Panne Márii pod Krížom