Orędzia
1.2K

2 kwietnia 2021, Wielki Piątek Święty Bonawentura: godzina miłosierdzia wciąż uderza, ale kiedy już minie, biada tym, którzy nie nawrócili się i nie pokutowali za swoje grzechy. Dzieci, gdybyście wiedzieli, co jeszcze nadejdzie, wszyscy bylibyście już z Jezusem

Bóg Ojciec przestanie, ale do Ciebie należy błaganie!
Jezus w agonii: nastąpi to wkrótce. Proszę powiedz dzieciom. Amen.
Jezus niosący krzyż: Droga na Golgotę wkrótce zostanie ukończona. Proszę powiedz dzieciom. Amen.

Święty Bonawentura: Moje dziecko. Proszę, powiedz dzieciom na całym świecie, że pozostało niewiele czasu. Powiedz im, że Jezus jest gotowy i powiedz im, że droga na Golgotę wkrótce zostanie ukończona. Powiedz im, że My, zjednoczeni w niebie, bardzo ich kochamy i mówimy im, że czekamy na ich skruchę.

Powiedz tym, którzy jeszcze nie są z Jezusem, że Pan też ich kocha, i powiedz im, że On, Wszechmocny Syn Ojca, Stwórca wszelkiego istnienia, przebaczy im, gdy tylko poproszą Go ze skruszonym sercem! Powiedz im, proszę, ponieważ godzina miłosierdzia wciąż uderza, ale kiedy już minie, biada tym, którzy nie nawrócili się i nie pokutowali za swoje grzechy.

Powiedz tym, którzy już są z Jezusem, aby pogłębili z Nim więź. Zostało na to tylko chwilę i dobrze by było, gdybyście posłuchali mojego słowa.

Dzieci, gdybyście wiedzieli, co jeszcze nadejdzie, wszyscy bylibyście już z Jezusem i błagalibyście, błagalibyście, błagali o miłosierdzie, o miłosierdzie, o umiar, o skrócenie czasu.

Dzieci, gdybyście tylko wiedzieli, nigdy nie opuścilibyście Jezusa! Ci, którzy się odwrócili, zostaną najbardziej dotknięci. Bądźcie ostrzeżeni i znajdźcie ponownie drogę do Pana Jezusa Chrystusa, bo tylko On może was zbawić od potępienia, które ma nadejść!

Nie bójcie się, kochane dzieci, którymi jesteście, bo wszystko potoczy się bardzo szybko. Będzie to trudne dla wszystkich, którzy się nie przygotowali, ale dla reszty z Was, którzy są lojalni, szczerzy, uczciwi i całkowicie oddani Panu Jezusowi Chrystusowi, czas nie będzie taki trudny, to znaczy będziecie ukryte w Jezusie Jego i okrucieństwa i zniewagi, okropności i przerażenie zostaną dla was rozładowane.

Dzieci, moje słowa są ciężkie, ale musicie brać je sercem. Rozejrzyj się wokół i zobacz, jak wy, którzy jesteście całkowicie w Panu, pokładacie w Nim nadzieję, ufacie Mu i żyjemy dla Niego, przeżywacie ten czas i zobaczycie, jak wielu, którzy nie są z Panem, są w rozpaczy i potrzebie i wpadają w zamieszanie.

Dzieci, pozostańcie wierni Panu i zawsze bądźcie na Niego gotowi! Zanim przyjdzie, aby cię wykupić z tej ciemności, jego przeciwnik najpierw umieści świat w najgłębszej ciemności. Ale nie bój się i wiedz, jak odróżnić. Ja, twój Bonawentura, będę z tobą, gdy mnie poprosisz, jak również wszyscy święci Jezusa, o których teraz modlimy się intensywniej za ciebie i ten czas, w którym żyjesz, abyś się odwrócił i został zbawiony od horrory zaplanowane przez złego ducha. Ojciec to powstrzyma, ale do was należy błaganie!

Módlcie się, módlcie się, módlcie się i zawsze bądźcie wierni Jezusowi. Wtedy spełnią się dla was obietnice i otworzy się dla was Nowe Królestwo. Jeśli jednak się odwrócisz lub w ogóle się nie zawrócisz, twoje dni są policzone. Antychryst i jego fałszywy prorok pociągną cię na potępienie, a największe nieszczęścia i męki piekielne będą twoją wiecznością.

Więc posłuchaj wezwania w tych wiadomościach i przygotuj się. Koniec jest bliski każdego dnia i musicie być gotowi na spotkanie z Panem.

W głębokiej miłości. Wasz Bonawentura. Amen.

Moje dziecko. Proszę, poinformuj o tym. Nasze dzieci nie słyszą i nie widzą, że idą prosto ścieżką do potępienia.