Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks149

Przyjęcie urodzinowe FSSPX-Biskupa Bernarda Tissiera de Mallerais.

Wideo z 14 września. Biskup ma 74 lata.
molot
Katolicy nie obchodzą urodzin, ponieważ nie ma powodu do celebracji. Nastąpiło rozwiązanie, dziecko wyszło z łona matki, dobrze. Ale taki człowiek wciąż ponosi winę grzechu pierworodnego, którego dziedziczą wszyscy ludzie za wyjątkiem Matki Bożej oraz oczywiście Pana naszego Jezusa Chrystusa. Dopóki człowiek nie otrzyma chrztu wodnego, grzech ten nie zostanie usunięty, a brama do nieba będzie …More
Katolicy nie obchodzą urodzin, ponieważ nie ma powodu do celebracji. Nastąpiło rozwiązanie, dziecko wyszło z łona matki, dobrze. Ale taki człowiek wciąż ponosi winę grzechu pierworodnego, którego dziedziczą wszyscy ludzie za wyjątkiem Matki Bożej oraz oczywiście Pana naszego Jezusa Chrystusa. Dopóki człowiek nie otrzyma chrztu wodnego, grzech ten nie zostanie usunięty, a brama do nieba będzie zamknięta. Dlatego, jeśli już, to dzień naszego chrztu wolno nam celebrować, bo rzeczywiście jest co celebrować, tę wielką łaskę daną nam przez Boga. Pomyślcie tylko, ilu ludzi nie otrzymało i ilu nie otrzyma tej łaski, a wy ją otrzymaliście. Mówimy tu o miliardach.
molot
Jeśli już, to winniśmy świętować dzień naszego chrztu, bowiem wtedy to otrzymaliśmy odpuszczenie grzechu pierworodnego (i pozostałych grzechów jeśli takowe były) i otwarła nam się droga do zbawienia. Bez chrztu wodnego nikt zbawić się nie może. Kto pamięta datę swojego chrztu?!
One more comment from molot
molot
Katolicy nie obchodzą 'urodzin'.