CÓRKA MARYI
609

JEZUS: Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim najświętszym Kościele na ziemi

JESUS: Ecclesiastical masonry has now reached the greatest level of power within My Most Holy Church on Earth

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

poniedziałek, 30 września 2013 roku, godz. 15.45

Moja szczerze umiłowana córko, muszę prosić wszystkie Moje wyświęcone sługi, aby uważali na wezwania do udziału w rekolekcjach, które będą organizowane, by przekonać ich do wyrażenia zgody na nową przysięgę wierności, która – gdyby się na nią zgodzili – uczyni bezużytecznymi ich najświętsze śluby, które złożyli Mnie, Jezusowi Chrystusowi.

Masoneria kościelna sięgnęła obecnie najwyższego poziomu władzy w Moim najświętszym Kościele na ziemi i wkrótce narzuci swoją nową liturgię, która będzie sprzeczna z Moją Najświętszą Wolą. Stworzona przez wrogów Boga i pod płaszczykiem potrzeby nowego dostosowania się do sił politycznych, które chcą zakazać chrześcijaństwa, zostanie przedstawiona tak szybko, że wielu w Moim Kościele będzie zdumionych.


Będą odczuwać ból, gdy zobaczą tę obrzydliwość, ale głosy Moich wiernych sług nie będą słyszane publicznie, bo masoni będą kontrolować na wszelkie sposoby, jak ta nowa liturgia będzie postrzegana.

Każdy sprzeciw podniesiony w diecezjach na całym świecie zostanie oddalony i odrzucony. Uzasadnieniem będzie konieczność przyjęcia do Kościoła nowych, młodych dusz, które od niego odeszły. Odwołując się do świeckiego świata, powiedzą, że dzięki nowej liturgii nawróci się więcej osób.

O, jak zdradziecka będzie ta obrzydliwość i ilu uwierzy w te kłamstwa, które odciągną tak wielu od Prawdy. Księga Prawdy została przepowiedziana prorokowi Danielowi, aby dzieci Boże nigdy nie zapomniały Prawdy, gdy będą tonęły w kłamstwach, które pochłoną Mój Kościół na ziemi.

Przyjmijcie Prawdę ustanowioną przez Mój Kościół na ziemi. Nie przyjmujcie nowych praw, do których zaakceptowania będziecie zmuszani w Moje Święte Imię, a które będą się sprowadzać do świętokradztwa.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ziomu-wladzy-w-moim-najswietszym-kosciele-na-ziemi