Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
m.rekinek
12.2K

MAMY JUŻ PRZEDSMAK TYRANII FINANSOWEJ ! 2500$ kary za ,,dezinformację" od PayPal-a

PayPal Holdings, Inc. – popularny procesor płatności online – właśnie dał światu przebłysk tego, co ma nadejść wraz z cyfrowymi walutami banku centralnego . PayPal po cichu zmienił swoją politykę użytkownika, dając sobie „wyłączne uznanie” do odliczenia 2500 dolarów z kont użytkowników za każdy przypadek, w którym właściciel konta przekazuje „dezinformację”.

Nowa „kara za dezinformację” miała wejść w życie w listopadzie. Dałoby to PayPalowi przerażające nowe uprawnienia do kontrolowania treści w Internecie i okradania osób, które myślą lub mówią inaczej niż globalna elita.

Gdy pojawiły się wiadomości, PayPal spotkał się z ekstremalną reakcją, a użytkownicy masowo zamykali swoje konta. Wycena akcji PayPal spadła o ponad sześć procent w ciągu zaledwie jednego weekendu i spadła o 50 procent od początku roku .

Wciąż dostrzegamy przebłyski totalnej finansowej tyranii i uwarunkowań kontroli myśli

W ciągu ostatnich trzech lat Facebook i inni giganci mediów społecznościowych uwarunkowali populację do zaakceptowania ekstremalnego nadzoru mowy i kontroli myśli .
Rządy współpracują z gigantami mediów społecznościowych, aby kontrolować mowę i ograniczać treści, które im się nie podobają.

Ta polityka dezinformacji była kpiną z Pierwszej Poprawki i zagrażała demokracji, prowadząc do praktyk antykonkurencyjnych, ingerencji w wybory oraz normalizacji zniesławień i oszczerstw.

Ta polityka dezinformacji dała początek wszechwiedzącej dyktaturze szczepionkowej, niwelując głosy milionów, które zostały skrzywdzone przez szczepionki i nadużywającą rządową politykę koronawirusa Wuhan (COVID-19).

Te taktyki cenzury są tak rażące i paskudne; ludzie nie uczestniczą już w kłamstwach karmionych siłą, jak kiedyś. W rezultacie wartość netto prezesa Facebooka Marka Zuckerberga spadła o ponad 70 miliardów dolarów w 2022 roku.

Autorytety, którzy pragną całkowitej władzy i kontroli nad populacją, MUSZĄ znaleźć sposób na zmuszenie populacji do systemu, w którym nikt nie może się wycofać. Cyfrowa waluta banku centralnego zapewni całkowitą kontrolę nad podażą pieniądza każdej osoby, jej nawykami zakupowymi, mową online i ostatecznie ich myślami.

Populacje na całym świecie już widziały przebłyski tej dystopijnej kontroli myśli w ostatnich latach. Na przykład, rząd kanadyjski jednostronnie przejął konta bankowe tych, którzy protestowali przeciwko mandatom szczepień.

Rząd kanadyjski przejął również konta bankowe każdego, kto wspierał finansowo protesty. Ludzie, którzy legalnie przekazali pieniądze za pośrednictwem GoFundMe lub GiveSendGo, byli celem dyktatury Justina Trudeau.

Mimo to zachodnie rządy jednostronnie namierzyły niewinnych rosyjskich cywilów, stosując sankcje bankowe, które zajmują aktywa finansowe bez należytego procesu prawnego. Co więcej, banki w Libanie od ponad dwóch lat zamrażają konta deponentów w środku kryzysu systemu bankowego.

Waluta cyfrowa banku centralnego zagroziłaby autonomii konsumentów, wymuszając całkowitą kontrolę

Jedynym powodem, dla którego całkowita tyrania finansowa nie została w pełni uświadomiona, jest to, że konsumenci wciąż mają możliwość odrzucenia jej, gdy podniesie swoją brzydką głowę. Jeśli rząd federalny całkowicie zniszczy wartość waluty i wprowadzi obowiązkową cyfrową walutę banku centralnego (wraz z uniwersalnym dochodem podstawowym), konsumenci staną przed znacznie trudniejszym wyborem.

Fiasko PayPala „opłaty za dezinformację” to tylko mały przedsmak tego, co ma nadejść, gdy globalna elita zwabia populacje do nowych systemów nadzoru finansowego, które dążą do całkowitej kontroli nad jednostką.

W ramach waluty cyfrowej banku centralnego banki musiałyby przestrzegać zasad scentralizowanego nadzoru rządowego i polityki dezinformacji. Amerykańska ustawa Patriot Act dowiodła już, że rząd może dyktować codzienne operacje banków, nakładając limity na ilość pieniędzy, które dana osoba może wypłacić dziennie, jednocześnie oznaczając osoby jako „podejrzane” za zabieranie umiarkowanych sum pieniędzy WŁASNYCH z banku.

Cyfrowa waluta banku centralnego da bankom, rządowi i Big Tech ostateczną władzę decydowania, kto co mówi, kto co robi i kto co myśli. Populacje zostaną wprowadzone do systemu obietnicami otrzymywania powszechnego dochodu podstawowego i planów umorzenia długów.

Te strategie kuszenia zostały już zbadane w ramach programów umarzania pożyczek PPP, programów umarzania długów studenckich oraz systemów wcześniejszej rejestracji ulg podatkowych na dzieci.

Cyfrowa waluta banku centralnego zostanie ostatecznie połączona ze społeczną oceną kredytową w stylu CCP, która nieuchronnie zostanie wykorzystana do dyktowania indywidualnych zakupów.

Na przykład konsumpcja mięsa i energii danej osoby może być ograniczona, ponieważ rząd ogranicza „ślad węglowy” danej osoby. Jak widać w przypadku paszportów i mandatów dotyczących szczepionek, cyfrowa waluta banku centralnego może być wykorzystywana do ograniczania kupna, sprzedaży i pracy danej osoby w oparciu o jej status szczepionki.

Temu systemowi totalnej finansowej tyranii należy się przeciwstawić za wszelką cenę.

Źródła obejmują:
BombThrower.com
MSN.com
NaturalNews.com
CBSNews.com
BBC.com
Arla Aga Kopczyńska shares this
1.1K