Marieta Ria
31K

Putin podpísal zákon, ktorý úplne zakazuje LGBT propagandu

6. decembra 2022 Ilustračné foto: V. Putin. Zdroj: Michail Metzel/Poll/TASS Podľa nového zákona je takáto propaganda úplne zakázaná na sociálnych …
Janko333
Utajovaná pravda o Ukrajine - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.
Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí …More
Utajovaná pravda o Ukrajine - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu

Zmluva s diablom: Hrdina Ukrajiny. Dmytro Kocjubajlo sa preslávil výrokom pre New York Times, že svojho psa kŕmi „kosťami rusky hovoriacich detí“. Prezident Zelenskyj ho vyznamenal vyznamenal rádom „Zlatá hviezda“. Zelenskyj tiež vymenoval za guvernéra Odesy bývalého veliteľa práporu Aidar Maksima Marčenka, ktorého Amnesty International v roku 2014 obvinila z vojnových zločinov v Lugansku.

Ukrajinska vláda sa oficialne sa zasvätila diablovi. vláda UK oficiálne sa praktizuje fašizmus dokonca i na vlastných ľuďoch. Ukrajina oficiálne zaregistrovala Satanovu cirkev (29.augusta 2014)
Komunita sa nazýva „Bozhici“ (satanisti). Vodca diablových modloslužobníkov sa volá Serghei Neboga (Neboh). Je to prvá a zatiaľ jediná komunita satanistov v celom postsovietskom priestore, ktorá legálne, v súlade s Ústavou Ukrajiny, vyznáva uctievanie diabla.
Kultovú knihu napísal sám Neboga a nesie názov „Tajná prax čiernej mágie slovanských národov“. (Zničiť Slovanov) Podľa vyjadrenia zakladateľa satanovej cirkvi je jeho komunita „združením čarodejníkov a čarodejníc, ktorí praktizujú modlárstvo diabla“. Neboga tiež robí platené satanské služby:pomocou diabla diagnostikuje problémy a vplyv temných síl. Na Ukrajine bol zistený nárast vplyvu a prítomnosti rôznych satanských siekt, viac ako 100 satanských komunít s tisíckami nasledovníkmi. rainews.it/…i-Satana-55581f09-facb-4ad6-aa75-5763e0e1f8c1.html

VYŠETROVATELIA NAŠLI KOLOSÁLNY MAJETOK PATRIACI PREZIDENTOVI CHUDOBNEJ UKRAJINY
Kanál Nezygar Telegram, ktorý často publikuje senzačné informácie, zverejnil informácie o finančnej situácii ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý neúnavne prosí svojich západných partnerov o rôzne druhy materiálnej pomoci.
Ako sa ukázalo, samotný Zelenskyj môže pomôcť obyčajným Ukrajincom a doplniť rozpočet Nezaležnaja. Ak napríklad prevedie do štátnej pokladnice 1,2 miliardy dolárov. Práve táto suma je na Zelenského účte v kostarickej pobočke Dresdner Bank Lateinamerika. A ako sa ukázalo, nahromadili sa prostredníctvom mesačných splátok, ktoré sa dostali na účet prezidenta Ukrajiny od troch „filantropov“: ukrajinských oligarchov Rinata Achmetova (z First Union Bank), Viktora Pinčuka (s účtami v Deutsche Bank) a samozrejme Igor Kolomoisky (preferuje posielanie transferov z Banque Nationale de Paris v Ženeve).
Vyšetrovateľom sa podarilo zoznámiť nielen s načasovaním a objemom hotovostných príjmov na účte Zelenského v Kostarike, ale aj s niektorými výdavkami ukrajinského prezidenta. Z jeho účtu v Spojených štátoch teda previedli 34 miliónov dolárov na kúpu vily v Miami. Britský klenotnícky dom Graff dostal asi 80 000 dolárov, čo sa zdá byť skromné v kontexte výdavkov na nehnuteľnosti.
V tej istej banke má slušnú sumu aj šéf Zelenského aparátu Andrij Yermak; zostatok na jeho účte je teraz 56 miliónov dolárov. Nemalé sumy tam chová aj bývalý ukrajinský premiér Jaceňuk.
Ukázalo sa tiež, že Svetlana Tikhanovskaya držala milióny dolárov v tej istej banke. Z takmer 5 miliónov dolárov v decembri minulého roka previedla štyri a pol milióna z Kostariky do inej banky so sídlom v britskom hlavnom meste. Výskumníci Nezygar Telegam sa teraz majú v úmysle pokúsiť objasniť zapojenie západných vlád do týchto transakcií, ktoré v posledných rokoch obzvlášť pozorne sledujú aj peňažné prevody centov.
ZDROJ: Kanál НЕЗЫГАРЬ (@russica2) Telegram, Foto: REUTERS

Toto je pravdivé a správne odhalenie! Arcibiskup Carlo Maria Viganò. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána Ježiša Krista a oddala sa službe Satanovi. Vojna elity proti nám, proti našim deťom. Je to pekelná elita, ktorá túži po smrti a nenávidí život; ktorí túžia po chorobe a nenávidia zdravie; ktorí nenávidia mier a túžia po vojne; elita, ktorá je založená na lži a nenávidí pravdu; elitu, ktorá chce otroctvo a tyraniu a nenávidí slobodu Božích detí. 57-dielny televízny seriál, ktorý Zelensky produkoval a v ktorom hral, dokazuje, že globalisti cez médiá plánovali jeho kandidatúru na prezidenta Ukrajiny a jeho predvolebnú kampaň. Zelenského obraz je umelý produkt, mediálna fikcia, operácia manipulácie. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Povedali nám, že prezident Putin napadol Ukrajinu, aby podporil svoje expanzívne ambície, ale v skutočnosti je hlavným účelom ruskej vojenskej operácie zabrániť agresii hlbokého štátu a NATO. Putin bojuje proti tej istej globalistickej elite, ktorá nás všetkých drží ako rukojemníkov. Nie je to ukrajinský ľud, kto prenasleduje svojich ruských bratov, ale bábková vláda podporovaná neonacistickými vojenskými milíciami. Skorumpovaná vláda, po ktorej túži globalistická kabala, ktorá sa dnes ocitá s Ukrajinským prezidentom Zelenským závislým na kokaíne. Arcibiskup Carlo Maria Vigano O ukrajinskej-kríze-arcibiskup carlo-maria-vigano

🇪🇺Šéfka Európskej komisie Ursula von der Leyenová avizovala zavedenie deviateho balíčka sankcií proti Rusku. Bude zahŕňať:

🔹obmedzenie voči takmer 200 jednotlivcom a 3 ruským bankám;

🔹nové prostriedky kontroly vývozu, najmä pre tovary s dvojakým použitím;

🔹zákaz vysielania 4 televíznych kanálov;

🔹opatrenia proti energetickému a ťažobnému odvetviu Ruskej federácie.

Hrozba jadrovej vojny rastie, povedal Putin. Rusko podľa neho nepoužije jadrové zbrane ako prvé. Ak ich nepoužije ako prvý (Rusko), znamená to, že ich nepoužije ani druhý (Západ).

Ruská federácia považuje jadrové zbrane iba za prostriedok obrany, zdôraznil Putin.
Janko333
Válka na Ukrajině dostala magický ráz: zaříkávají a vzývají duchovní démosnké síly. „Všechny zlé síly z celé planety se shromáždily na jednom místě na Ukrajině k poslednímu střetu,“ Mezitím chazarští mafiánští čarodějové, satanisté a neonacisté tvrdí, že už 40 dní připravují „zaříkávání, které má zaútočit na Putina, potažmo na Rusko“.
Jsme připraveni. Náš obřad vyvíjel tým …More
Válka na Ukrajině dostala magický ráz: zaříkávají a vzývají duchovní démosnké síly. „Všechny zlé síly z celé planety se shromáždily na jednom místě na Ukrajině k poslednímu střetu,“ Mezitím chazarští mafiánští čarodějové, satanisté a neonacisté tvrdí, že už 40 dní připravují „zaříkávání, které má zaútočit na Putina, potažmo na Rusko“.
Jsme připraveni. Náš obřad vyvíjel tým profesionálních odborníků od prvního dne. Udělali jsme spoustu přípravné práce, prolomili jsme obranu nepřátel, pečlivě naplánovali a vybrali rituály,“ prohlásili čarodějové.
Ruská pravoslavná církev také veřejně prohlásila, že ukrajinská vláda používá proti Rusům „čarodějnice a satanské rituály“. Pravoslavný kněz Andrij Tkačov říká, že „Ukrajině nezbývá nic jiného, než požádat o pomoc démony“.

Rusové vydali spoustu důkazů, že skutečně bojují proti uctívačům Satana.

Například poté, co zničili stanoviště „předsunuté pozorovací skupiny“, údajné americké žoldnéřské jednotky bývalých vojáků a příslušníků speciálních operací, která je v současnosti na Ukrajině, poskytli Rusové důkaz, že „uctívají ďábla v pravém slova smyslu“.
Podle aliančních zdrojů byl Aquino poslán za svým mistrem do podzemí a nyní se zdá, že se k němu připojili i někteří z jeho žáků.
Podívejme se tedy ještě jednou na lidi z chazarské mafie (dále jen „ChM“), kteří nyní řídí finanční systém a megakorporace západního světa. Výslovně a opakovaně prohlásili, že „v zájmu záchrany životního prostředí“ chtějí zabít 90 procent světové populace „zbytečných jedlíků“.

Zmluva s diablom: Hrdina Ukrajiny. Dmytro Kocjubajlo sa preslávil výrokom pre New York Times, že svojho psa kŕmi „kosťami rusky hovoriacich detí“. Prezident Zelenskyj ho vyznamenal vyznamenal rádom „Zlatá hviezda“. Zelenskyj tiež vymenoval za guvernéra Odesy bývalého veliteľa práporu Aidar Maksima Marčenka, ktorého Amnesty International v roku 2014 obvinila z vojnových zločinov v Lugansku.

Ukrajinska vláda sa oficialne sa zasvätila diablovi. Preto vláda UK oficiálne sa praktizuje fašizmus dokonca i na vlastných ľuďoch.
Ukrajina oficiálne zaregistrovala Satanovu cirkev (29.augusta 2014)
Komunita sa nazýva „Bozhici“ (satanisti). Vodca diablových modloslužobníkov sa volá Serghei Neboga (Neboh). Je to prvá a zatiaľ jediná komunita satanistov v celom postsovietskom priestore, ktorá legálne, v súlade s Ústavou Ukrajiny, vyznáva uctievanie diabla.

Kultovú knihu napísal sám Neboga a nesie názov „Tajná prax čiernej mágie slovanských národov“. (Zničiť Slovanov) Podľa vyjadrenia zakladateľa satanovej cirkvi je jeho komunita „združením čarodejníkov a čarodejníc, ktorí praktizujú modlárstvo diabla“. Neboga tiež robí platené satanské služby:pomocou diabla diagnostikuje problémy a vplyv temných síl. Na Ukrajine bol zistený nárast vplyvu a prítomnosti rôznych satanských siekt, viac ako 100 satanských komunít s tisíckami nasledovníkmi. rainews.it/…i-Satana-55581f09-facb-4ad6-aa75-5763e0e1f8c1.html

R. Balek kňaz žijúci v Rusku: Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.

Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu

Nacizmus voči Rusom vštepovaný ukrajinskym deťom od detstva. Aj s "povolením" zabiť.. Rusov hanlivo nazývajú "Moskaľ".Treba Zelenskému ešte cenu za mier? Klaus Schwab je satanista, je azda z najhorších, Bill Gates je oproti nemu poskok. Klausa Schwab veľmajster satanského kultu.

Kultovú knihu napísal sám Neboga a nesie názov „Tajná prax čiernej mágie slovanských národov“. (Zničiť Slovanov) Podľa vyjadrenia zakladateľa satanovej cirkvi je jeho komunita „združením čarodejníkov a čarodejníc, ktorí praktizujú modlárstvo diabla“. Neboga tiež robí platené satanské služby:pomocou diabla diagnostikuje problémy a vplyv temných síl. Na Ukrajine bol zistený nárast vplyvu a prítomnosti rôznych satanských siekt, viac ako 100 satanských komunít s tisíckami nasledovníkmi. rainews.it/…i-Satana-55581f09-facb-4ad6-aa75-5763e0e1f8c1.html
Vojna temnoty proti svetlu. Fašizmus na Ukrajine. Je to pekelná elita,…

VYŠETROVATELIA NAŠLI KOLOSÁLNY MAJETOK PATRIACI PREZIDENTOVI CHUDOBNEJ UKRAJINY
Kanál Nezygar Telegram, ktorý často publikuje senzačné informácie, zverejnil informácie o finančnej situácii ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý neúnavne prosí svojich západných partnerov o rôzne druhy materiálnej pomoci.
Ako sa ukázalo, samotný Zelenskyj môže pomôcť obyčajným Ukrajincom a doplniť rozpočet Nezaležnaja. Ak napríklad prevedie do štátnej pokladnice 1,2 miliardy dolárov. Práve táto suma je na Zelenského účte v kostarickej pobočke Dresdner Bank Lateinamerika. A ako sa ukázalo, nahromadili sa prostredníctvom mesačných splátok, ktoré sa dostali na účet prezidenta Ukrajiny od troch „filantropov“: ukrajinských oligarchov Rinata Achmetova (z First Union Bank), Viktora Pinčuka (s účtami v Deutsche Bank) a samozrejme Igor Kolomoisky (preferuje posielanie transferov z Banque Nationale de Paris v Ženeve).
Vyšetrovateľom sa podarilo zoznámiť nielen s načasovaním a objemom hotovostných príjmov na účte Zelenského v Kostarike, ale aj s niektorými výdavkami ukrajinského prezidenta. Z jeho účtu v Spojených štátoch teda previedli 34 miliónov dolárov na kúpu vily v Miami. Britský klenotnícky dom Graff dostal asi 80 000 dolárov, čo sa zdá byť skromné v kontexte výdavkov na nehnuteľnosti.
V tej istej banke má slušnú sumu aj šéf Zelenského aparátu Andrij Yermak; zostatok na jeho účte je teraz 56 miliónov dolárov. Nemalé sumy tam chová aj bývalý ukrajinský premiér Jaceňuk.
Ukázalo sa tiež, že Svetlana Tikhanovskaya držala milióny dolárov v tej istej banke. Z takmer 5 miliónov dolárov v decembri minulého roka previedla štyri a pol milióna z Kostariky do inej banky so sídlom v britskom hlavnom meste. Výskumníci Nezygar Telegam sa teraz majú v úmysle pokúsiť objasniť zapojenie západných vlád do týchto transakcií, ktoré v posledných rokoch obzvlášť pozorne sledujú aj peňažné prevody centov.
ZDROJ: Kanál НЕЗЫГАРЬ (@russica2) Telegram, Foto: REUTERS

Toto je pravdivé a správne odhalenie! Arcibiskup Carlo Maria Viganò. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána Ježiša Krista a oddala sa službe Satanovi. Vojna elity proti nám, proti našim deťom. Je to pekelná elita, ktorá túži po smrti a nenávidí život; ktorí túžia po chorobe a nenávidia zdravie; ktorí nenávidia mier a túžia po vojne; elita, ktorá je založená na lži a nenávidí pravdu; elitu, ktorá chce otroctvo a tyraniu a nenávidí slobodu Božích detí. 57-dielny televízny seriál, ktorý Zelensky produkoval a v ktorom hral, dokazuje, že globalisti cez médiá plánovali jeho kandidatúru na prezidenta Ukrajiny a jeho predvolebnú kampaň. Zelenského obraz je umelý produkt, mediálna fikcia, operácia manipulácie. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Povedali nám, že prezident Putin napadol Ukrajinu, aby podporil svoje expanzívne ambície, ale v skutočnosti je hlavným účelom ruskej vojenskej operácie zabrániť agresii hlbokého štátu a NATO. Putin bojuje proti tej istej globalistickej elite, ktorá nás všetkých drží ako rukojemníkov. Nie je to ukrajinský ľud, kto prenasleduje svojich ruských bratov, ale bábková vláda podporovaná neonacistickými vojenskými milíciami. Skorumpovaná vláda, po ktorej túži globalistická kabala, ktorá sa dnes ocitá s Ukrajinským prezidentom Zelenským závislým na kokaíne. Arcibiskup Carlo Maria Vigano O ukrajinskej-kríze-arcibiskup carlo-maria-vigano

Služobníčka satana Uršula von der Leynova povedala: NATO musí namieriť niektoré jadrové zbrane na Petrohrad, Moskvu a daľšie veľké mestá. Pokiaľ to nejde inak, musíte udrieť ako prvý. Putinizmus je nebezpečná ideológia, pre ktoré je potrebné najsť konečné riešenie. 16. 6. 2018. Len prvých päť slov Uršuli je pekelnou definíciou všetkých opatrení na podporu feministických žien v mene rovnosti. Povedala, životy feministických žien sú cennejšie ako životy mužov. Aj tak majú o 5 rokov kratšiu dĺžku života. Muži musia zomierať ešte rýchlejšie na Coronu, ešte nezomiera dosť mužov! Len tak sa dosiahne skutočná rovnosť. Otvorene priznáva o čo im ide. Uršula von der Leyenová je súčasťou spolku, ktorého vyznávačom bol aj Hitler.

Ursula von der Leyenová vyhlásila žr Európska únia bude financovať zbrane pre Ukrajinu a zatvorila vzdušný priestor pre ruské lietadlá. Ursula von der Leyenová, pričom oznámila aj kroky proti režimu bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka. Zákaz pre ruské štátne médiá- Tiež uviedla, že navrhujú zákaz „všetkých Ruskom vlastnených, v Rusku registrovaných alebo Ruskom kontrolovaných lietadiel“. „Tieto lietadlá nebudú môcť pristáť, vzlietnuť alebo prelietať nad územím EÚ,“ povedala predsedníčka EK. EÚ podľa von der Leyenovej zakáže ruské štátne médiá Russia Today (RT) a Sputnik, ako aj ich dcérske spoločnosti, aby „ vraj neboli schopné šíriť ich lži na odôvodnenie Putinovej vojny a zasievať rozpor v našej únii“. Na Lukašenkov režim za jeho podporu ruskej vojenskej kampane na Ukrajine EÚ uvalí nový balík sankcií. ( jasná nenávisť a útok na Rusko ) Rusko je jediný štát ktorí USA nezlomili a preto USA poštvali Ukrajinu proti Rusom aby si otvorili cestu k svetovláde. Ale tí zlosynovia satana nevedia že Boh zakročí! Ursula von der Leyen | Satanische-Botschaften

Banderovci masakrovali civilistov aj na Slovensku. Na ich obete spomínali vo Varíne
Koho sa bojí Amerika? Preto satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného srdca …
One more comment from Janko333
Janko333
Vy čo obviňujete Putina, ani toto vám nestačí? Putin robí presný opak čo liberáli. Ukážte mi jeden štát s takýmito zákonmi. Putin úplne zakazuje propagandu netradičných sexuálnych vzťahov, zmenu pohlavia a pedofíliu.
Podľa nového zákona je takáto propaganda úplne zakázaná na sociálnych sieťach, masmédiách, filmoch a reklamách. Zákon tiež zakazuje predaj tovaru, vrátane dovážaného tovaru …More
Vy čo obviňujete Putina, ani toto vám nestačí? Putin robí presný opak čo liberáli. Ukážte mi jeden štát s takýmito zákonmi. Putin úplne zakazuje propagandu netradičných sexuálnych vzťahov, zmenu pohlavia a pedofíliu.

Podľa nového zákona je takáto propaganda úplne zakázaná na sociálnych sieťach, masmédiách, filmoch a reklamách. Zákon tiež zakazuje predaj tovaru, vrátane dovážaného tovaru, ktorý obsahuje informácie, za distribúciu ktorých je administratívna alebo trestná zodpovednosť. Súčasne ďalší zákon podpísaný prezidentom Putinom za propagáciu netradičných sexuálnych vzťahov medzi ľuďmi akéhokoľvek veku, nielen medzi deťmi.