Coburg
51.5K
Peter(skala)
A nám hovoria, že ak bude dostatok ľudí zaočkovaných, život sa vráti do normálu. Všetko samé lži. Vakcíny nepomáhajú, sú iba nástrojom kontroly, Svet zobuď sa!
😲

tak, tak..predudte sa, klerici a laici.
Samé klamstvá o bezpečných vakcinach... chodte do ulic a protestujte, pokial sa dá... od štvrtka zrejme bude celoštatny lockdown
Freddy Gargamel
Ľudia stále nechápu, že toto sa NESKONČÍ NIKDY, pokiaľ to neukončíme MY.
Stratili sme už takmer dva roky. Lebo deň za dňom bude ťažšie odporovať. Obzvlášť mi je ľúto tohoto leta, kedy sa urobilo veľmi málo a mohlo sa, bol čas aj relatívna voľnosť, pritom sme vtedy už vedeli, o čo tu ide a čo bude nasledovať. Hrajeme zápas s časom a prehrávame. Ľudia akoby boli v hypnóze, ako myši sami lezieme …More
Ľudia stále nechápu, že toto sa NESKONČÍ NIKDY, pokiaľ to neukončíme MY.
Stratili sme už takmer dva roky. Lebo deň za dňom bude ťažšie odporovať. Obzvlášť mi je ľúto tohoto leta, kedy sa urobilo veľmi málo a mohlo sa, bol čas aj relatívna voľnosť, pritom sme vtedy už vedeli, o čo tu ide a čo bude nasledovať. Hrajeme zápas s časom a prehrávame. Ľudia akoby boli v hypnóze, ako myši sami lezieme hadovi do papule.
ľubica
V Gibraltare má každý dospelý dve dávky vakcíny a asi 20 percent ľudí má už aj tretiu dávku. Ako ukazuje štatistika v Gibraltari vydali 279 dávok vakcín pre 100 ľudí. No aj tak rastie počet prípadov nakazených a hospitalizovaných! A vyhlasuje sa aj lockdown!!!