Clicks32
uk.news

Кардинал "Називайте мене Джон": не кажіть, що ви "хрещений католик"

Кардинал Веллінгтона, Джон Дью з Нової Зеландії, прославився своєю любов'ю до протестантів.

Це цілком пояснює його останнє рішення, спрямоване на знищення віри. Йдеться про документ "Єдине хрещення з Христом. Прийнято до використання Лютеранською церквою Нової Зеландії і Єпископальною конференцією Нової Зеландії в 2021 році".

Документ був написаний комісією з питань діалогу між лютеранською і католицькою церквою в 2017 році, коли Дью відзначав 500-у річницю від дня реформації за участю лютеран в його соборі. Найдивніша частина представлена в розділі "Пасторальна практика". Католиків і лютеран запрошують відвідувати служби в церквах один одного.

Змішаним сім'ям пропонується провести хрещення дитини в будь-якій церкві. Пастори і священики можуть брати участь в ритуалі.

Католикам і лютеранам пропонується говорити про "хрещення в Церкві Христа", "хрещенні в християнській вірі" або "хрещенні Христом". Їм пропонується говорити про те, яку церкву вони представляють, але не рекомендується говорити про хрещення в католики або в лютерани.

За підсумками перепису населення 2018 року, в Новій Зеландії живе 470 000 католиків і 3585 лютеран.

На фотографії представлений кардинал Дью і лютеранський єпископ Марк Уітфілд в 2017 році, які беруть участь в церемонії в храмі Святого Серця в Веллінгтоні.

#newsFbaunudjnz