CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
"Ostatnia Prosta" to co najmniej 10 lat ?

Izrael: 64% kowidowych pacjentów w najcięższym stanie, to osoby "w pełni zaszczepione"

Co się stało z Polakami? Na kanwie wspomnień okupacyjnych!

Gwardia Narodowa rozpoczęła rekrutację na pozycję "specjalista obozu internowania"

Apel Arcybiskupa Vigano do księży i biskupów

Firma Pfizer … nie wymaga od swoich pracowników zaszczepienia się

Imperia w stanie upadku, zaślepione swą pychą, wręcz z rozmysłem dopuszczają się samobójstw.

Zanim Hitler zmartwychwstanie

Porzućcie wszelką … narrację

Szczepionki działają! 95% hospitalizacji "na Covid" w Izraelu to ludzie w pełni zaszczep.

PROBLEM Z JASZCZUREM

Nadszedł czas urzeczywistniania "teorii konspiracji"

Kłam, kłam, kłam, tak jak rządy, czyli rządowe Fake Newsy!

Nowe badania potwierdzają: Nie jest potrzebny żaden wirus, aby zachorować na SARS-CoV-2!

Wesoły oberek terrorystyczny

Kanadyjski sąd oficjalnie przyznał fakt braku dowodów na istnienie wirusa covida

Samo-rozprzestrzeniające się "szczepionki" a transmisja do nieszczepionych..

Co jest szansą na zakończenie pandemii strachu?

Świat absurdu pochłania nas niczym bagno

WYKLUCZENIE SPOŁECZNE

Szczepionka do zlewu, certyfikat do kieszeni

Jak żrące się kundle nagle wypadły spod dywanu. Lekarz kuju kuju: Niedzielski do dymisji.

Panie Prezydencie wasze decyzje są owocem wyobraźni tyrańskich psychopatów. List kolejnego oficera
.
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Moderna ukrywa[ła] zastraszające dane o liczbach poszczepiennych przypadków.

300 tysiącach skutków ubocznych” produktu szczepionkowego firmy Moderna, podczas gdy dane te nie są odnotowane w oficjalnym rejestrze VAERS.

Oprac. www.bibula.com 2021-08-14 na podstawie Unreported Truth
bibula.com/?p=127175

Moderna, amerykański producent preparatu komercyjnie rozprowadzanego pod …More
Moderna ukrywa[ła] zastraszające dane o liczbach poszczepiennych przypadków.

300 tysiącach skutków ubocznych” produktu szczepionkowego firmy Moderna, podczas gdy dane te nie są odnotowane w oficjalnym rejestrze VAERS.

Oprac. www.bibula.com 2021-08-14 na podstawie Unreported Truth
bibula.com/?p=127175

Moderna, amerykański producent preparatu komercyjnie rozprowadzanego pod nazwą „szczepionka przeciwko Covid-19”, firma która nie ma doświadczenia w produkcji żadnego leku, która nigdy wcześniej nie wypuściła na rynek ani jednego leku bądź szczepionki, stała się nagle potentatem w globalnej produkcji jednej z najpowszechniej stosowanych „szczepionek”.

Założona w 2010 roku firma, przed tzw. pandemią stała u skraju bankructwa z miliardowymi długami, lecz z kryzysu wyratował ją kontrakt i współdziałanie z instytutem kierowanym przez lekarza-biurokratę Anthony’ego Fauci. NIAID (National Institute of Allergy and Infectious Diseases – jeden z instytutów należących do Narodowego Instytutu Zdrowia – NIH), kierowany przez Fauciego, wraz z Moderną są współautorami „nowatorskiej szczepionki przeciwko Covid-19”, zatem komercyjne i propagandowe promowanie produktu Moderna-NIAID przez szefa NIAID stanowi jaskrawy przykład konfliktu interesów wołającgo o kryminalne dochodzenie.

Dodatkowo, podczas tworzenia złowieszczego projektu mającego przygotować produkt i rozprowadzić „szczepionki przeciwko koronawirusowi” (bo nie używano wtedy obecnego pojęcie „Covid-19”), wiceprezes zarządu Moderny, szef działu szczepionek, dr Moncef Slaoui, zrezygnował z piastowania funkcji w firmie farmaceutycznej i przyjął propozycję prez. Donalda Trumpa na szefa operacji Operation Warp Speed. Podczas tejże operacji, w którą wpompowano miliardy publicznych pieniędzy przekazanych firmom farmaceutycznym, nastąpił kolejny konflikt interesów. Nic dziwnego, że w ciągu roku po uruchomieniu produkcji „szczepionek” – jednego z najbardziej toksycznych i ludobójczych produktów rozprowadzanych globalnie i oferowanych jako „cudowny lek” na chorobę o znikomej śmiertelności – powstało kilkunastu miliarderów i kilkuset multimilionerów, głównie osób związanych z firmami farmaceutycznymi (np. szef laboratorium Moderny, Stéphane Bancel, dołączył do grona miliarderów, z majątkiem 3,5 mld dolarów).

Nic dziwnego, że w tym nieprzerwanym konflikcie interesów i współdziałaniu, współkryciu oraz współkonspiracji pomiędzy instytucjami prywatnymi a rządowymi i jej pracownikami, z trudem wychodzą na światło dziennie przerażające fakty utajniania skutków ubocznych produktów reklamowanych jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.
Cudowny produkt Moderny: 300 tysięcy ukrytych skutków poszczepiennych, w zaledwie 3 miesiące


Oto w przecieku bądź niedopatrzeniu w zachowaniu tajności, firma IQVIA ujawniła, że koncern farmaceutyczny Moderna ukrył przed agencjami rządowymi oraz nie umieścił w federalnej bazie danych VAERS (mającej zbierać informacje o przypadkach skutków poszczepiennych), ponad 300 tysięcy skutków poszczepiennych „szczepionki” rozprowadzanej pod komercyjną nazwą Spikevax (lub „szczepionka przeciwko Covid-19 Moderny„).

Pic source: substack.com/p/some-actual-news

Firma IQVIA jest niemal zupełnie nieznanym molochem, a zajmuje się rozprowadzaniem produktów koncernów farmacetycznych, współdziała z firmami farmaceutycznymi w zakresie kompilowania raportów o produktach, oraz działa na polu marketingu i „konsultingu”, np. wśród towarzystw medycznych czy instytucji różnych państw, aby przekonać odbiorców do zakupu produktów. Firma IQVIA zatrudnia 80 tysięcy pracowników, posiada przychód 12 miliardów dolarów rocznie, a kapitał wynosi 48 miliardów dolarów.

W dokumentach firmy IQVIA czytamy o „300 tysiącach skutków ubocznych” produktu szczepionkowego firmy Moderna, podczas gdy dane te nie są odnotowane w oficjalnym rejestrze VAERS. Te dysproporcje stanowią kolejny przykład manipulacji danymi, ukrywania prawdziwych informacji i w ten sposób oszukiwania opinii publicznej (w tym lekarzy i naukowców). Przeciek w dokumentacji z adnotacją „Poufne – tylko do wewnętrznej dystrybucji”, stwierdzający o „300 tysiącach przypadków skutków ubocznych produktu firmy Moderna” dotyczył zaledwie 3 miesięcy stosowania tej „szczepionki”.

Według oficjalnych danych publikowanych (z kilkunastotygodniowym opóźnieniem) w systemie VAERS (zob. w bardziej przejrzystym systemie OpenVAERS), wyszczególnia 13 747 zgonów i ponad pół miliona poszczepiennych skutków ubocznych (notowanych tylko do 30 dni po zaszczepieniu). Według niezależnych badań – powstałych na zlecenie CDC, czyli agencji nadzorującej system VAERS, danych które później zręcznie ukryto – system VAERS był w stanie rejestrować od 1% do maksymalnie 10% wszystkich przypadków poszczepiennych.

Przeciek dotyczący „szczepionki firmy Moderna” potwierdza jedynie wcześniejsze podejrzenia, twarde dane i badania pokazujące, że mamy do czynienia z największą na świecie operacją aplikowania ludobójczych preparatów reklamowanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”, mnożącą astronomiczne liczby ofiar poszczepiennych.
Oprac. www.bibula.com 2021-08-14 na podstawie Unreported Truth
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
SARS-CoV-2 nigdy nie był wyizolowany.
SARS-CoV-2 nie istnieje”


bibula.com/?p=127260

Izolacja: działanie izolujące; fakt lub stan izolacji lub samotności; oddzielenie od innych rzeczy lub osób; samotność. Słownik angielski Oxfordu
=======================

Nadal trwają kontrowersje dotyczące tego, czy wirus SARS-CoV-2 został kiedykolwiek wyizolowany lub oczyszczony. Jednak posługując się …More
SARS-CoV-2 nigdy nie był wyizolowany.
SARS-CoV-2 nie istnieje”


bibula.com/?p=127260

Izolacja: działanie izolujące; fakt lub stan izolacji lub samotności; oddzielenie od innych rzeczy lub osób; samotność. Słownik angielski Oxfordu
=======================

Nadal trwają kontrowersje dotyczące tego, czy wirus SARS-CoV-2 został kiedykolwiek wyizolowany lub oczyszczony. Jednak posługując się powyższą definicją, zdrowym rozsądkiem, prawami logiki i nakazami nauki, każda bezstronna osoba musi dojść do wniosku, że wirus SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany ani oczyszczony. W rezultacie nie można znaleźć potwierdzenia istnienia wirusa. Logiczne, zdroworozsądkowe i naukowe konsekwencje tego faktu to:

nie można poznać struktury i składu czegoś, o czym nie wykazano, że istnieje, w tym obecności, struktury i funkcji jakiegokolwiek hipotetycznego kolca lub innych białek;

nie można poznać sekwencji genetycznej czegoś, czego nigdy nie znaleziono;


„warianty” czegoś, czego nie wykazano, nie mogą być poznane;

nie można wykazać, że to SARS-CoV-2 powoduje chorobę zwaną Covid-19.


W tak zwięzły sposób, jak to możliwe, oto właściwy sposób na wyizolowanie, scharakteryzowanie i zademonstrowanie istnienia nowego wirusa.

Najpierw pobiera się próbki (krwi, plwociny, wydzieliny) od wielu osób (np. 500 osób) z objawami, które są na tyle unikalne i specyficzne, aby scharakteryzować chorobę. Bez mieszania tych próbek z JAKĄKOLWIEK tkanką lub produktami, które również zawierają materiał genetyczny, wirusolog maceruje, filtruje i odwirowuje [używając ultracentryfug – przyp. tłum], czyli oczyszcza próbkę. Ta powszechna technika wirusologiczna, wykonywana od dziesięcioleci w celu izolacji bakteriofagów[1] i tak zwanych gigantycznych wirusów w każdym laboratorium wirusologicznym, umożliwia wirusologowi zademonstrowanie za pomocą mikroskopii elektronowej tysięcy cząstek o identycznej wielkości i kształcie. Te cząstki to wyizolowany i oczyszczony wirus.

Te identyczne cząstki są następnie sprawdzane pod kątem jednorodności technikami fizycznymi i/lub mikroskopowymi. Po określeniu czystości, cząstki można dalej scharakteryzować. Obejmuje to badanie struktury, morfologii i składu chemicznego cząstek. Następnie ich skład genetyczny charakteryzuje się ekstrakcją materiału genetycznego bezpośrednio z oczyszczonych cząstek i wykorzystaniem technik sekwencjonowania genetycznego, takich jak sekwencjonowanie Sangera, które również istnieją od dziesięcioleci. Następnie przeprowadza się analizę, aby potwierdzić, że te jednolite cząstki są pochodzenia egzogennego (zewnętrznego), co ukonkretnia istnienie wirusa, nie zaś normalnych produktów rozpadu martwych i umierających tkanek.[2] (Według stanu faktycznego na maj 2020 r. wiemy, że wirusolodzy nie mają możliwości określenia, czy cząstki, które widzą, to wirusy, czy tylko normalne produkty rozpadu martwych i umierających tkanek.[3] )

Jeśli zaszliśmy tak daleko, to w pełni wyizolowaliśmy, scharakteryzowaliśmy i zsekwencjonowaliśmy genetycznie egzogenną cząsteczkę wirusa. Jednak nadal musimy wykazać, że jest to związane przyczynowo z chorobą. Odbywa się to poprzez wystawienie grupy zdrowych osobników (zwykle wykorzystuje się zwierzęta) na ten wyizolowany, oczyszczony wirus w sposób, w jaki uważa się, że choroba jest przenoszona. Jeśli zwierzęta zachorują na tę samą chorobę, co potwierdzają wyniki badań klinicznych i autopsji, w takim razie wykazujemy, że wirus faktycznie wywołuje chorobę. Świadczy to o zakaźności i przenoszeniu czynnika zakaźnego.

Żaden z tych kroków nie został nawet podjęty z wirusem SARS-CoV-2, i nie wszystkie te kroki zostały pomyślnie wykonane w przypadku każdego innego tak zwanego wirusa patogennego. Nasze badania wskazują, że w literaturze medycznej nie ma ani jednego badania pokazującego te kroki.

Zamiast tego od 1954 r. wirusolodzy pobierali nieoczyszczone próbki od stosunkowo niewielu osób, często mniej niż dziesięciu, z podobną chorobą. Następnie minimalnie przetwarzają tę próbkę i zaszczepiają tę nieoczyszczoną próbkę na kulturze tkankowej zawierającej zwykle cztery do sześciu innych rodzajów materiału – z których wszystkie zawierają identyczny materiał genetyczny, jak to, co nazywa się „wirusem”. Hodowla tkankowa jest głodzona i zatruwana, i naturalnie rozpada się na wiele rodzajów cząstek, z których niektóre zawierają materiał genetyczny. Wbrew zdrowemu rozsądkowi, logice, używaniu języka angielskiego i naukowej integralności, proces ten nazywa się „izolacją wirusów”. Ten wywar zawierający fragmenty materiału genetycznego z wielu źródeł poddawany jest następnie analizie genetycznej, która następnie w procesie symulacji komputerowej tworzy rzekomą sekwencję domniemanego wirusa, tzw. genom in silico. W żadnym momencie pod mikroskopem elektronowym nie potwierdzono rzeczywistego wirusa. W żadnym momencie genom nie jest ekstrahowany i sekwencjonowany z rzeczywistego wirusa. To jest naukowe oszustwo.

Jako dowód na istnienie i patogenność wirusa podaje się obserwację, że nieoczyszczona próbka – zaszczepiona na kulturę tkankową wraz z toksycznymi antybiotykami, bydlęcą tkanką płodową, płynem owodniowym i innymi tkankami – niszczy tkankę nerkową, na którą została zaszczepiona. To jest naukowe oszustwo.

Od teraz, gdy ktoś przekaże Ci artykuł, który sugeruje, że wirus SARS-CoV-2 został wyizolowany, sprawdź tę część artykułu mówiącą o zastosowanych metodach [izolacji]. Jeśli naukowcy używali komórek Vero lub jakiejkolwiek innej metody hodowli, wiesz, że ich proces nie polegał na izolacji. Usłyszysz następujące wymówki, dlaczego rzeczywista izolacja nie jest wykonywana:

W próbkach od pacjentów nie znaleziono wystarczającej liczby cząsteczek wirusa do analizy.

Wirusy są pasożytami wewnątrzkomórkowymi, więc w ten sposób nie można ich znaleźć poza komórką.

Jeśli nr 1 jest poprawny i nie możemy znaleźć wirusa w plwocinie chorych ludzi, to na podstawie jakich dowodów uważamy, że wirus jest niebezpieczny, a nawet śmiertelny? Jeśli nr 2 jest poprawny, to w jaki sposób wirus przenosi się z osoby na osobę? Mówi się nam, że wyłania się z komórki, aby zarażać innych. Dlaczego więc nie można go znaleźć?
Wreszcie, kwestionowanie tych technik wirusologicznych i wniosków nie jest kwestią rozpraszającą lub dzielącą. Rzucenie światła na tę prawdę jest niezbędne, aby powstrzymać to straszne oszustwo, z którym boryka się ludzkość.

Ponieważ, jak teraz wiemy, jeśli wirus nigdy nie został wyizolowany, zsekwencjonowany ani wykazany jako wywołujący chorobę, jeśli wirus jest wyimaginowany, to dlaczego nosimy maski, dystansujemy się społecznie i wsadzamy cały świat do więzienia?

Wreszcie, jeśli patogenne wirusy nie istnieją, to co trafia do tych strzykawek, czym jest [produkt] błędnie nazywany „szczepionkami” i jaki jest ich cel? To naukowe pytanie jest najpilniejsze i najbardziej aktualne w naszych czasach.
My mamy rację. Wirus SARS-CoV2 nie istnieje.

Sally Fallon Morell
, MA
Dr. Thomas Cowan, MD
Dr. Andrew Kaufman, MD

Przypisy:

1 Isolation, characterization and analysis of bacteriophages from the haloalkaline lake Elmenteita, KenyaJuliah Khayeli Akhwale et al, PLOS One, Published: April 25, 2019. plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0215734 — accessed 2/15/21
2 “Extracellular Vesicles Derived From Apoptotic Cells: An Essential Link Between Death and Regeneration,” Maojiao Li1 et al, Frontiers in Cell and Developmental Biology, 2020 October

2. frontiersin.org/articles/10.3389/fcell.2020.573511/full — accessed 2/15/21

3 “The Role of Extracellular Vesicles as Allies of HIV, HCV and SARS Viruses,” Flavia Giannessi, et al, Viruses, 2020 May

Oprac./tłum. bibula.com
2021-08-16

źródło: andrewkaufmanmd.com/sovi/
Pod źródłowym artykułem znajduje się 8,418 podpisów osób wspierających Oświadczenie (stan na 16 sierpnia 2021 r.)
izolacja

1. «oddzielenie kogoś lub czegoś od otoczenia i jego wpływów»

2. «brak kontaktów i krzyżowania się między osobnikami jednego gatunku»

3. «odosobnienie chorego zakaźnie lub nosiciela zarazków choroby zakaźnej»

4. «ochrona łatwo krzyżujących się form roślin przed niepożądanym zapyleniem obcym pyłkiem»

5. «oddzielenie, np. pomieszczenia, od otoczenia materiałem nieprzewodzącym, np. ciepła, prądu, lub nieprzepuszczającym, np. dźwięku; też: taki materiał»

Słownik języka polskiego – PWN
3 more comments from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONO…
More
ZASTRZYKI ŚMIERCI TZW - ,,SZCZEPIONKI EXPERYMENTALNE,, DZIAŁAJĄ SZKODLIWIE W TROJAKI SPOSÓB:

TRUJĄC
TLENKIEM GRAFENU - ZAKRZEPY, ZAMIANY POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ORGANIZMU, WPŁYW NA NEUROLOGIĘ i NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZDATNIAJĄC CZŁOWIEKA NA ZMIANE ZACHOWANIA POLAMI WOJSKOWEJ TECHNOLOGII 5G

MODYFIKUJĄC
LUDZKIE DNA, ZMIENIAJĄC ZASADY FUNKCJONOWANIA SYSTEMU IMMUNOLOGICZNEGO

ORAZ NAJWIĘKSZA SZKODLIWOŚĆ - DUCHOWA, - DOBROWOLNY UDZIAŁ W GLOBALNYM SATANISTYCZNYM RYTUALE PRZYJĘCIA - KOMUNII SZATANA - SZCZĄTEK POMORDOWANYCH W KLINIKACH ABORCYJNYCH DZIECI - CI LUDZIE DOBROWOLNIE PRZYJMUJĄ NA SIEBIE KREW NIEWINNYCH, - LICZĄC JESZCZE, ŻE TO ZACHOWA ICH PRZY ZDROWIU, CIAŁA I DUCHA !!!

bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.


Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić … – gloria.tv

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ W KOŃCU !!!

PRAWDA PONAD STRACHEM: COV ID-19, SZCZEPIONKA I WIELKI RESET –
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
«Internet Ciał»: Nadciąga 6G – osiągające 330 Ghz – na które UE przeznacza 900 milionów euro

Czas na zastopowanie projektu kontroli ludzkości przy pomocy “szczepionek” kończy się: Skorumpowane rządy zmagazynowały potworne ilości dawek

Policja szwajcarska grozi, że przestanie egzekwować przepisy dotyczące COVID-19

«La Quinta Columna»: W pobliżu anten 5G, licznik Geigera wykrywa promieniowanie jonizujące

ZAGROŻENIE «GRAFEN»: Globalistyczne k***iszcza majsterkują przy hemoglobinie i chlorofilu

«La Quinta Columna»: Mapa anten 5G i środowiskowe uwarunkowanie zachorowalności na COVID-19

Szef Oxford Vaccine Group oświadczył: Osiągnięcie odporności stada w przypadku wariantu Delta “nie jest możliwe”

Pliki zawierające analizy zawartości “szczepionek” przeprowadzone na Uniwersytecie Neapolitańskim do pobrania

UE rozpatruje nowe możliwe skutki uboczne szczepionek mRNA COVID-19: Akcje firm Moderna i BioNTech lecą w dół

Aplikując częstotliwość (z zakresu 5G) wynoszącą 42,6 GHz – nanorurki grafenowe o długości 1,2 nm wstrzykiwane podczas tzw. szczepień modyfikują funkcjonowanie ludzkiego mózgu

Bergoglio wprowadza kolejnych szaleńców transhumanizmu do Papieskiej Akademii Nauk: Nominacja dla twórczyni CRISPR-Cas9 Genome Editing

FOTO: Bergoglio z mordercą francuskiego księdza Oliviera Maire (już wcześniej domniemanym podpalaczem katedry w Nantes)

«La Quinta Columna»: Dr. José Luis Sevillano: “Coś promieniuje; coś, co ma właściwości jonizujące”

POTWIERDZENIE WNIOSKÓW HISZPANÓW: Pliki zawierające analizy laboratoryjne i mikroskopowe tzw. «szczepionek», wykonane na Uniwersytecie Neapolitańskim im. Fryderyka II, do pobrania na kanale Telegram

USA: Obozy koncentracyjne dla “pozytywnych” na Covid: Wspólne latryny na świeżym powietrzu

FDA przypadkowo ujawnia listę skutków ubocznych “szczepionki” anty-Covid, w tym zapalenie mięśnia sercowego, choroby autoimmunologiczne i śmierć

“Komentarz” «Bibuły»…

Princeton, Northwestern Universities : «Wnioski z analizy dowodzą, że USA nie są demokracją, lecz oligarchią»

Gilad Atzmon: «Między talibami a COVIDem»

Francja: Ministerstwo Zdrowia wszczyna dochodzenie w sprawie bezpieczeństwa “szczepionek”

CDC i FDA wyprodukowały fałszywe protokoły testowania “covida” poprzez użycie ludzkich komórek zmieszanych z fragmentami wirusa zwykłego przeziębienia. Testy PCR wykrywają wyłącznie zwykłe przeziębienie

Po 20 latach od szczytu G8 w Genui: Do czego miała służyć strategia masakrowania i dewastacji

VIDEO: Całe Włochy przeciwko “pandemii” i restrykcjom

Dr Luis Marcelo Martínez i Ricardo Delgado o nanotechnologii w “szczepionkach”: «To, czego pragną, to skasowanie naszej woli»

«La Quinta Columna»: Lekarstwa i woda dają wynik pozytywny podczas testu Magnet Challenge

Izrael, Australia: 95-99% osób hospitalizowanych to w pełni zaszczepieni

Kanada: «Fakt, że są groby wewnątrz cmentarza nie powinien być dla nikogo niespodzianką»

Dyktatura chińska zapowiada pojawienie się nowych «wariantów koronawirusa»

Thierry Meyssan: «2001: Transformacja Imperium Amerykańskiego»

«Spike» i grafen w akcji: Anglia: Setki osób zaszczepionych trafiło do szpitala z powodu «warianta Delta»

Nowe badania potwierdzają: Nie jest potrzebny żaden wirus, aby zachorować na SARS-CoV-2!

Uwagi «Uczty Baltazara» do artykuliku o redukowaniu szkodliwości grafenu w ludzkim ciele

“Szczepionka” Pfizer powoduje zapalenie oczu

«La Quinta Columna»: Prawie wszystkie produkty spożywcze są namagnesowane

Uwagi «Uczty Baltazara» na temat grafenu w tzw. “szczepionkach” oraz mend ludzkich

Neapol: Dyrektor Muzeum Kaplicy Sansevero rezygnuje z funkcji w proteście przeciwko Green Pass

Pfizer testuje “szczepionki” anty-COVID-19 na dzieciach poniżej 12 roku życia: Eksperyment dotyczy tysięcy dzieci w wieku poniżej 12 lat w kilkudziesięciu ośrodkach w USA, Finlandii, Polsce i Hiszpanii

Pfizer wiedział, że jego szczepionka może prowadzić do śmierci

Wariant «Delta» służy do zablokowania nadchodzących wyborów we Francji i w Niemczech, a jednocześnie stanowi test na odroczenie wyborów mid-term w USA

Atak hakerów na centrum danych regionu Lacjum: Unieruchomione wszystkie systemy, w tym sieć szczepień

O gwarancjach dla «naszych sukinsynów» i ich skutkach…

VIDEO: «LA QUINTA COLUMNA»: Magnetyzm u osób niezaszczepionych przeciwko Covid-19 spowodowały roztwory wodne zawierające tlenek grafenu, używane do celów medycznych

Polacy a Włosi: 4 czerwiec 1944: Niewiarygodne ocalenie Rzymu

VIDEO: «La Quinta Columna»: Nano-arkusze grafenowe znalezione w wodzie deszczowej

Francuski, lewicowy związek zawodowy CGT ogłasza strajk generalny przeciwko Macron’owi i Green Pass

Protest «Bractwa Włoskiego» w Parlamencie: «Narracja o pandemii jest nie do przyjęcia»

VIDEO: 28 lipca 2021 – Kolejny rzymski protest przeciwko “Green Pass”

VIDEO: «Orwell City»: Dr Martín Monteverde na temat nieistnienia SARS-CoV-2, farsy PCR i o tym, jak tlenek grafenu w szczepionkach przeciw grypie wywołał “pierwszą falę”

Kolejne “fale” muszą nadejść, bo państwa zmuszone są do kupowania “szczepionek”: PfizerLeak: Umowy Pfizera i ich zaskakujące klauzule

Powódź w Niemczech: «Katastrofa chciana»

VIDEO: «La Quinta Columna»: Uważaj na rezonans magnetyczny, jeśli jesteś zaszczepiony!

Wstrząs związany z wycofaniem wymazów PCR przez amerykańskie CDC: “Niemiarodajne” już wcześniej dla WHO i Szwecji. Prawnik Fusillo: “Klęska włoskiej, publicznej służby zdrowia”

«Le Monde»: «Czy należy zmniejszyć liczbę ludności na świecie, aby uratować planetę?»

Śmierć dr De Donno: Terapia plazmowa do leczenia SARS-2 w szponach Billa Gatesa za pośrednictwem włoskiej oraz izraelskiej Big Pharmy

Pentagon twierdzi, że amerykańskie wojsko wyszkoliło “niewielką liczbę” Kolumbijczyków podejrzanych o zamach na Haiti

VIDEO: «La Quinta Columna»: Tlenek grafenu wywołuje objawy derealizacji u niektórych osób zaszczepionych

«Natural News»: Technologia “neuromodulacji” oparta na grafenie jest PRAWDZIWA: Komunikat prasowy z «INBRAIN Neuroelectronics» opisuje bio-obwody kontrolujące mózg – wykorzystujące grafen zasilany przez AI

Dr Giuseppe De Donno: “Samobójstwo” ogłoszone 3 miesiące wcześniej

VIDEO: Niekontrolowane ticki neurologiczne – przerażające skutki uboczne po 2 “szczepionce” Moderna

VIDEO: «La Quinta Columna» na temat wodnego roztworu tlenku grafenu sprzedawanego na AliExpress

VIDEO: Oto, jak grafen reaguje na impulsy elektromagnetyczne

Breaking! Amerykańskie CDC wycofuje test PCR, ponieważ nie jest w stanie odróżnić Covida od wirusów grypy. Wypaczona historia pandemii!

VIDEO: «La Quinta Columna»: Patent na sól fizjologiczną zawierającą grafen

Włochy: «Green Pass» dla restauracji i imprez organizowanych wewnątrz budynku – Stan wyjątkowy do końca roku 2021

Analiza spektroskopowa wykazała, że 99,5% zawartości stałej «szczepionki” Moderna to tlenek grafenu

Zespół Andreasa Kalckera potwierdza obecność tlenku grafenu w “szczepionkach”

Głupota Polaków zaczyna być głośna – jak świat długi i szeroki…

VIDEO: Również Włosi wykryli grafen (oraz krzem) w «szczepionkach» anty-Covid – «ALBO OPÓR SPOŁECZNY, ALBO DYKTATURA»

Linkować nasze tłumaczenia gdzie tylko się da!

Propaganda wojenna (i o tym, jak z nią walczyć)

VIDEO: Tlenek grafenu został znaleziony także w fiolce szczepionki

Vaxigrip Tetra – wyprodukowanej przez Sanofi Pasteur Europe


«Gender Identity»: Brama do piekła transhumanizmu

Zarządzać poprzez chaos: “Pinkwashing”

Potrzebny jest «próg pęknięcia» społeczeństw: «Gender-lek» – «Tryptorelina»

C. J. Hopkins: «Sztorm, który nadciąga…»

VIDEO: Michel Chossudovsky przeprowadza wywiad z Ricardo Delgado z hiszpańskiej «La Quinta Columna»

VIDEO – «La Quinta Columna»: Grafen uszkadza komórki ludzkie odbierając i wzmacniając fale Thz

Czujniki grafenowe odczytują fale neuronowe o niskiej częstotliwości związane z poszczególnymi stanami mózgu

Nie przeszkadzajcie mężowi Ursuli von der Leyen zarabiać na «szczepionkach» przeciwko «Covid-19»!

VIDEO: Paryż: Francuzi kontra Macron i green pass

Aby nie stracić swego Eldorado, technokraci UE chcą skazać Europejczyków na wieczny lockdown

Budzić ludzi dobrej woli!…

Mapowanie genomów i profilowanie genetyczne: Macki «Illuminy» dosięgły również Włoch

Trzeba wydrzeć świat z łap obłąkanych “skunksów” z Wellcome Leap: Przeczytajcie nad czym pracują!

Dotarliśmy do oryginalnej publikacji: «Trumny z Lombardii po roku»…

«Trumny z Lombardii po roku», czyli druzgocący brak wstydu po roku

Chiński patent na użycie tlenku grafenu jako nośnika w “szczepionkach” został opublikowany zaledwie kilkanaście godzin temu

Od wąglika po Covid-19: «Dark Winter» forever

Dr. Luis Marcelo Martínez mówi o toksyczności grafenu oraz o sfałszowanej literaturze naukowej

Patent chiński: Szczepionka rekombinowana przeciwko koronawirusom z wykorzystaniem tlenku grafenu jako nośnika

«Co za wredna postać, ten zajęczo-strachliwy, piłatopodobny El Papa…»

VIDEO: Również testy przeprowadzone przy użyciu metody fluorescencji UV dowodzą, że w tzw. “szczepionkach” znajduje się tlenek grafenu

Rozpoczął się «Cyber Polygon 2021»: Co o tym sądzą publicyści Johnny Vedmore & Whitney Webb

VIDEO: Czym naprawdę jest «tsunami mózgowe», przed którego pojawieniem się ostrzegają mass-media

Walczyć! – Nie pozwolić, by łotry wytrzebiły ludzkość: «Born to Be Alive» – Patrick Hernandez

VIDEO: Dr. Luis Marcelo Martínez: «Białko Spike to nic innego jak grafen w twoim ciele, który oddziałuje na twój organizm»

VIDEO: Szaleńcy dobrali się także do zwierząt: «Szczepią» je «przeciwko Covid-19»

VIDEO: Magnetyczny kurz identyfikowalny na pozbawionej przemysłu części włoskiego regionu Piemont

BARDZO CIEKAWE VIDEO: Chemtrails – Tajemnica poliszynela na mediolańskim lotnisku Malpensa (NAPISY ANGIELSKIE)

«La Quinta Columna» udostępnia WIĘCEJ ZDJĘĆ TLENKU GRAFENU wykrytego w fiolce “szczepionki” AstraZeneca

W kierunku totalnego obłędu: «Korea Północna była nieźle porąbana, ale nie aż tak bardzo…»

Proponowana w Hiszpanii “ustawa o bezpieczeństwie narodowym” pozwoli na zajęcie własności obywateli podczas “kryzysu” sanitarnego

VIDEO: Po Pfizer’ze, tlenek grafenu zidentyfikowano także w fiolce “szczepionki” AstraZeneca

«Flex» zatrudnia i zwalnia: W Amazon, o losie pracowników decyduje Sztuczna Inteligencja

Facebook przeciwko prawicy: “Miałeś styczność z treściami ekstremistycznymi”

Ex showgirl Raffaella Carrà: “Zaszczepię się, by odzyskać wolność” – Odzyskała… na tymtym świecie!

Czy Iran mści się za śmierć generała Soleimani’ego?

VIDEO: Popatrzcie, co «szczepionkowe» szmaty wyprawiają z ludźmi!

Czym różnią się reżimy totalitarne od «wolnych demokracji»?

Ciekawe VIDEO do oglądnięcia

Nie zatrzymają się przed niczym i mówią to otwarcie: «Transformacja ekologiczna może stać się krwawą jatką»

VIDEO: Shoshana Zuboff o kapitalizmie inwigilacyjnym (NAPISY ANGIELSKIE)

VIDEO: 98% do 99% fiolki stanowi tlenek grafenu, który jest głównym składnikiem tzw. «szczepionki» (NAPISY ANGIELSKIE)

«Black Goo»: Na granicy rzeczywistości i “science-fiction”…

Szaleńcy z włoskiego Veneto identyfikują osoby “niezaszczepione” przy pomocy GPS-u

Wariacki Kościół «Franka» z Argentyny: Powrót Pachamamy

UNIVERSIDAD DE ALMERÍA, SPAIN: Identyfikacja tlenku grafenu w “szczepionce” – RAPORT PDF (po angielsku) do pobrania

Wall Street wykupuje domy w całych USA, aby z najemców wykreować klasę chłopów pańszczyźnianych

Szantażują i wykupują wszystko: Amazon żąda od swoich dostawców kawałka ich firmy

Big Pharma i media są w rękach tych samych szemranych ludzi

VIDEO: «Covid-19»: Skutek interakcji tlenku grafenu pochodzącego ze szczepionki z technologią 5G

ODRAŻAJĄCE VIDEO: Ohyda zboczeńców z LGBT

Blinken wzywa do “repatriacji” oraz “rehabilitacji” cudzoziemskich jihadistów ISIS-u, przetrzymywanych w Syrii

Od wojny domowej do “wojny biotycznej”

«Dead Man Switch» John’a McAfee i niewiarygodne zawalenie się «Champlain Towers» na Florydzie

Co – w sposób całkowicie nietypowy – zmasakrowało mózg Camilli?

VIDEO: GRAFEN – Pomiary multimetrem wykonane na głowie osoby «zaszczepionej»

Wnioski «Uczty Baltazara»: Nie ma się co wysilać dla polskojęzycznego stada baranów

ZDJĘCIA ZROBIONE POD MIKROSKOPEM ELEKTRONOWYM: Analiza fiolki “szczepionki” potwierdza obecność nanocząsteczek grafenu

O szubrawcach z BlackRock, Inc. i nie tylko…

«Wyszczepianie» we Włoszech: Naukowcy-terroryści – bojąc się na przyszłość o własne 4 litery – zaczynają mówić prawdę

23.06.2021: VIDEO: Niemiecki «Bild» przeciwko dyktaturze sanitarnej

Optogenetyka: Wyposażą nas w umysły zastępcze

Prezydent Chile ostrzega przed «urządzeniami będącymi w stanie czytać w naszych myślach, a także zaszczepiać myśli i uczucia w naszych umysłach»

Globalne k**wy wolą zniszczyć towary niesprzedane, niż podarować je

Wielkimi krokami zbliża się Jałta II…

Także «Wolne Media» zerżnęły nasze tłumaczenie o Brittany Galvin i spółce produkującej «PolyMag» i «CombiMag»

Eksperyment Luc’a Montagnier: Oto, czym może grozić «wyszczepienie» świata

«PolyMAG» i «CombiMAG»: Cały horror przed nami

Nie kryją się z zamiarami: Film «Utopia»: Masowa sterylizacja i depopulacja poszczepienna

DNA, szczepionki i transhumanizm

SPIONy, a raczej szpiony, które zabijają…

Christian Eriksen “odstrzelony” 12 dni temu Pfizer’em?

Ostrzeżenie w sprawie szczepionki: «Epidemia świńskiej grypy» z roku 1976

Kolejni młodzi Włosi zabici przez «szczepionkę anty-Covid»

Wysoce prawdopodobne «wyszczepianie» nanorobotami i reaktywność na Bluetooth

O «Drodze wyjścia z Państwa Niewolniczego»

«Szczepionka anty-Covid»: Po 6 miesiącach – śmierć w wyniku krwotoku mózgu, spowodowanego białaczką piorunującą

Dr. Stefano Montanari w kwestii magnetycznych “szczepionek”: Reżim nie pozwala na przeanalizowanie ich zawartości

«Kapitalizm inwigilacyjny cyfrowy»: Nasz tekst zerżnięty przez “WAWEL’a”; zamieszczony bez podania źródła

Wenecja długoterminową «czerwoną strefą» dla G20: Restrykcje anty-covidowe stają się metodą rządzenia

Tajne, militarne wykorzystanie technologii 5G

Dlaczego niektóre elementy anten 5G oznaczone są jako COV-19?

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne?

“Vexille: 2077 Japońska Izolacja”: Film, który przewidział transhumanizm przy pomocy “szczepionki”

Łamiącym sobie głowę nad Smoleńskiem: «Hyperion», czyli Jałta forever

Obowiązek szczepień we Włoszech: Sprostowanie do kaczki dziennikarskiej zamieszczonej na portalu prof. Dakowskiego

MPRI, «Operation Storm» i inne “przypadki”…

VIDEO: 6 maj 2021, Senat stanu Texas: Dr Angelina Farella: “Pomysł podania dzieciom szczepionek anty-Covid jest zbrodnią”

Oto, dlaczego «Operacja Covid» udała się: Udo Ulfkotte o presstytutkach

Carla Fracci, sławna tancerka włoska zmarła 2 miesiące po “zaszczepieniu się”

Zdrowy głos z Białorusi: «Zboczeńcy, degeneraci! – Wolimy dyktaturę!»

Być może to widok Pyatt’a na horyzoncie, doprowadził Batkę do szału…

Norman Finkelstein: «Jam jest Izrael»

Dziwny wypadek kolejki linowej pod szczytem Mottarone

Białoruś i Sigonella: Znajdź różnice

«Łajno diabła»: Watykan zainwestował w «pandemię» i sporo na tym zarobił

VIDEO Sanktuarium: Madonna del Sasso – Lago d’Orta (Piemonte)

Vedetta Live Webcam Streaming: Etna na żywo

Bizzi: Niewidzialna wojna – chcą uwięzić nasze dusze

FOTO: Klaus Schwab na plaży – człowiek planujący przyszłość ludzkości!

«Szczerze mówiąc, nic nie czuję – Jestem bardzo szczęśliwy – Żyje się tu bardzo przyjemnie»

Rejestr obywatelski: Do tej pory, szczepionki zabiły 600 Włochów

Kolejny krok dyktatury finansjery: Tzw. «Water Futures»

To już koniec: Wykupują wszystką wodę świata

Emer Cooke: Awans Lady Big Pharma do EMA

Eric Clapton i Van Morrison przeciwko lockdown’owi

NIESAMOWITE VIDEO: Wpływ szczepień przeciwko Covidowi na śmiertelność

VIDEO: Magnetic Vaccine – What Have They Injected You With!?

VIDEO: Wywiad z włoskim dziennikarzem i pisarzem, Maurizio Blondetem

Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami

Im – wolno, nam – nie

Apel księdza katolickiego do tych Włochów, którzy nie stracili jeszcze rozumu

VIDEO: Elita Fabiańska i jej niezbyt tajna agenda

VIDEO: Santuario Madonna della Corona (Veneto)

«Szczepionki anty-Covid» zawierają superparamagnetyczne nanocząstki tlenku żelaza

Za plecami włoskiego ministra zdrowia – “specjalisty” od lockdown’u – stoi Fabian Society
..
Konfederacja Korony Polskiej
Elkam troll napisał ;

Co nas czeka jesienią? "Dzienna liczba zakażeń może dochodzić nawet do 10 tys."
============================ ....

......TY SIĘ LEPIEJ TROLLU PORTALOWY MARTW O SIEBIE CO CIE CZEKA NA SĄDZIE BOŻYM ZA TA GORLIWA PRACE NA TYM PORTALU DLA MASONÓW I SAMEGO LUCYFERA !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
"Ostatnia Prosta" to co najmniej 10 lat ?

Izrael: 64% kowidowych pacjentów w najcięższym stanie, to osoby "w pełni zaszczepione"

Co się stało z Polakami? Na kanwie wspomnień okupacyjnych!

Gwardia Narodowa rozpoczęła rekrutację na pozycję "specjalista obozu internowania"

Apel Arcybiskupa Vigano do księży i biskupów

Firma Pfizer … nie wymaga od swoich pracowników zaszczepienia się

Imperia w stanie upadku, zaślepione swą pychą, wręcz z rozmysłem dopuszczają się samobójstw.

Zanim Hitler zmartwychwstanie

Porzućcie wszelką … narrację

Szczepionki działają! 95% hospitalizacji "na Covid" w Izraelu to ludzie w pełni zaszczep.

PROBLEM Z JASZCZUREM

Nadszedł czas urzeczywistniania "teorii konspiracji"

Kłam, kłam, kłam, tak jak rządy, czyli rządowe Fake Newsy!

Nowe badania potwierdzają: Nie jest potrzebny żaden wirus, aby zachorować na SARS-CoV-2!

Wesoły oberek terrorystyczny

Kanadyjski sąd oficjalnie przyznał fakt braku dowodów na istnienie wirusa covida

Samo-rozprzestrzeniające się "szczepionki" a transmisja do nieszczepionych..

Co jest szansą na zakończenie pandemii strachu?

Świat absurdu pochłania nas niczym bagno

WYKLUCZENIE SPOŁECZNE

Szczepionka do zlewu, certyfikat do kieszeni

Jak żrące się kundle nagle wypadły spod dywanu. Lekarz kuju kuju: Niedzielski do dymisji.

Panie Prezydencie wasze decyzje są owocem wyobraźni tyrańskich psychopatów. List kolejnego oficera