csk.cartoon
164.9K
Nové brehy Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsGcsokkkcrqMore
Nové brehy

Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsGcsokkkcrq
Světlana Růžena Smrková
Většina ř.k. poslušna těch s nimiž jsou v jednotě víry,
je očkovaná či vyšpáraná. Tím řady ř.k velmi prořídnoou.
Libor Halik shares this
553
K tomu Bergoglio (František) a jeho synod směřují. Proto přijdou STRAŠNÉ tresty Boží! Světová válka atd.
Laco Bajzo
Zvrátení neviestkári už príjmu všetko.
Laco Bajzo
V prvom rade ste na vine vy ,neviestkári ,lebo všetko sa vám deje na očiach a aj tak klamete seba aj iných a tvrdíte ,že je to stále Kristova Cirkev,hoci už hlása iné evanjelium a slúži globalistom. Pre ospravedlnenie tohto vášho pokrytectva a farizejstva hľadáte príčinu všade inde,len nie vo vás ,za to že odporujete všetkým varovania Písma ,zakazujúcim akúkoľvek jednotu s tými ,ktorí …More
V prvom rade ste na vine vy ,neviestkári ,lebo všetko sa vám deje na očiach a aj tak klamete seba aj iných a tvrdíte ,že je to stále Kristova Cirkev,hoci už hlása iné evanjelium a slúži globalistom. Pre ospravedlnenie tohto vášho pokrytectva a farizejstva hľadáte príčinu všade inde,len nie vo vás ,za to že odporujete všetkým varovania Písma ,zakazujúcim akúkoľvek jednotu s tými ,ktorí zachádzajú ďalej a neostávajú v náuke Kristovej.
Laco Bajzo
Nepoznáš proroctvá Písma ,ani znamenia časov ,preto blúdiš a táraš. V písme máš túto zradu predpovedanú a udiala sa vám na očiach. V Písme prikázané sa od nej oddeliť ,lebo Ježiš ju nepríde zachraňovať. Načo by mu neviestka bola? V 17 kap. nám Pán dopredu zjavil ,že ju nečaká záchrana ,ale trest . A vás ,za odbojnosť Jeho príkazov trest s ňou.
One more comment from Laco Bajzo
Laco Bajzo
Zmenili vám učenie a vedú vás do veľkého babylonu náboženstiev. Už vás pomohli dusiť v náhubkoch a zaočkovať. Keď vás o chvíľu pomôžu aj začipovať ,potom ti poviem prečo je tou neviestkou.