csk.cartoon
1124.7K
. ARMATA .
Světlana Růžena Smrková ty už tiež nie si najmladšia. Nikomu len neplánuj smrť a neteš sa z toho...
F.L.Věk
Smrt je otázka věku? Vyjdi z Babylonu.
. ARMATA .
Aj.
Světlana Růžena Smrková
Většina ř.k. poslušna těch s nimiž jsou v jednotě víry,
je očkovaná či vyšpáraná. Tím řady ř.k velmi prořídnoou.
Libor Halik shares this
530
K tomu Bergoglio (František) a jeho synod směřují. Proto přijdou STRAŠNÉ tresty Boží! Světová válka atd.
Laco Bajzo
Zvrátení neviestkári už príjmu všetko.
. ARMATA .
Laco nenariekaj. V prvom rade sú na vine ľudské hriechy tvoje aj moje aj všetkých a neochota ľudstva niečo v tomto meniť. Modlitba je pre väčšinu z nás,len strata času a je hanobená a vysmievaná. Tak potom čo vlastne máme očakávať?
Aj to čo si vlastne napísal je rúhanie,tak sa nečuduj...
Laco Bajzo
V prvom rade ste na vine vy ,neviestkári ,lebo všetko sa vám deje na očiach a aj tak klamete seba aj iných a tvrdíte ,že je to stále Kristova Cirkev,hoci už hlása iné evanjelium a slúži globalistom. Pre ospravedlnenie tohto vášho pokrytectva a farizejstva hľadáte príčinu všade inde,len nie vo vás ,za to že odporujete všetkým varovania Písma ,zakazujúcim akúkoľvek jednotu s tými ,ktorí …More
V prvom rade ste na vine vy ,neviestkári ,lebo všetko sa vám deje na očiach a aj tak klamete seba aj iných a tvrdíte ,že je to stále Kristova Cirkev,hoci už hlása iné evanjelium a slúži globalistom. Pre ospravedlnenie tohto vášho pokrytectva a farizejstva hľadáte príčinu všade inde,len nie vo vás ,za to že odporujete všetkým varovania Písma ,zakazujúcim akúkoľvek jednotu s tými ,ktorí zachádzajú ďalej a neostávajú v náuke Kristovej.
. ARMATA .
Máš pravdu, ale to neznamená,že teraz na RKC máme zanevrieť. Koho Boh miluje,toho krížom navštevuje. Práveže dnes by sme sa mali obávať toho,kde je všetko zdanlivo v poriadku a všetko funguje. Koľkí poodchádzali z RKC k letničiarom...,lebo tam sa spieva,raduje konajú zázraky? Všetci vieme,ako bude cirkev trpieť aj ako ju Kristus zachráni. Môže snáď viacej trpieť ako keď ju vlastní zrádzajú???
Laco Bajzo
Nepoznáš proroctvá Písma ,ani znamenia časov ,preto blúdiš a táraš. V písme máš túto zradu predpovedanú a udiala sa vám na očiach. V Písme prikázané sa od nej oddeliť ,lebo Ježiš ju nepríde zachraňovať. Načo by mu neviestka bola? V 17 kap. nám Pán dopredu zjavil ,že ju nečaká záchrana ,ale trest . A vás ,za odbojnosť Jeho príkazov trest s ňou.
. ARMATA .
Ty si v blude už od začiatku. Kde máš (...máte vy všetci,ktorým je rímska cirkev brvnom v oku) dôkaz,že RKC je práve tá neviestka??? Ak bude nejaký Boží trest, pravdepodobne ho pocítiš s nami aj ty...Ty ho zvolávaš, my sa modlíme za odvrátenie. Ak tvoja spravodlivosť nebude väčšia,ako spravodlivosť zákonníkov a farizejov..,ale veď to poznáš. Aj oni sa bili do hrude,že oni sú tí spravodliví …More
Ty si v blude už od začiatku. Kde máš (...máte vy všetci,ktorým je rímska cirkev brvnom v oku) dôkaz,že RKC je práve tá neviestka??? Ak bude nejaký Boží trest, pravdepodobne ho pocítiš s nami aj ty...Ty ho zvolávaš, my sa modlíme za odvrátenie. Ak tvoja spravodlivosť nebude väčšia,ako spravodlivosť zákonníkov a farizejov..,ale veď to poznáš. Aj oni sa bili do hrude,že oni sú tí spravodliví,..my v RKC sme len obyčajní hriešnici.
Laco Bajzo
Zmenili vám učenie a vedú vás do veľkého babylonu náboženstiev. Už vás pomohli dusiť v náhubkoch a zaočkovať. Keď vás o chvíľu pomôžu aj začipovať ,potom ti poviem prečo je tou neviestkou.