Arcibiskup sa nepoučil: do košicej svätyne pozval Krčméryho, človeka ktorý má na svedomí propagáciu nebezpečných vakcín na covid 19

Krčméry otočil o 180 stupňov: Očkovanie proti Covid-19 by malo byť povinné. Treba zaočkovať všetkých ľudí nielen na Slovensku, ale aj v celej Európskej únii

*KAUZA: “Vladimír Krčméry”

*KAUZA: “Mons.Bernard Bober”

KAUZA: “Chrám sv.Alžbety”


Košice 21. septembra (TK KBS) V utorok 20. septembra privítala Farnosť sv. Alžbety v Košiciach hosťa. Na pozvanie dekana a farára Allana Tomáša vystúpil v Dóme sv. Alžbety prof. Vladimír Krčméry, odborník na tropickú medicínu, infektológiu, onkológiu, pedagóg a zakladateľ viacerých zahraničných humanitárnych projektov v rozvojových krajinách.

Farnosť sv. Alžbety v Košiciach privítala prof. Vladimíra Krčméryho
Metod
A biskup Bober je veľký problém a Košice ako mesto tiež!
Ivan Herda
Stále ,chvála Bohu pre biskupov a hierarchiu ,že pán arci sa nepoučil, ako keby to bol obmedzený chudáčik, ľudia sú a v titulku to vidieť stále na strane biskupov, ako to majú "ťažké", ako oni nie sú na vine, sú chudáci oklamaní, podvádzaní, na jednej strane je to dobré ,že si ako katolíci chránime hierarchiu takýmto prístupom, ale na druhej ,je dobré ak takýto "chudáčik" ľahko klamatelný …More
Stále ,chvála Bohu pre biskupov a hierarchiu ,že pán arci sa nepoučil, ako keby to bol obmedzený chudáčik, ľudia sú a v titulku to vidieť stále na strane biskupov, ako to majú "ťažké", ako oni nie sú na vine, sú chudáci oklamaní, podvádzaní, na jednej strane je to dobré ,že si ako katolíci chránime hierarchiu takýmto prístupom, ale na druhej ,je dobré ak takýto "chudáčik" ľahko klamatelný je na takom vážnom poste od ktorého závisí večný život mnohých ? A som veľmi ďaleko od tohto pána arcibiskupa,myslím vzdialenosťou a jurisdikciou , ale pamätám si ,ako "zakázal" na pokyn (asi mons.) Mikasa sväté omše ,ale s ľahkosťou organizoval očkovanie v chrámoch, ktorý život je podľa neho na prvom mieste si každý ujasní sám, takže robiť z neho nesvojprávného ,oklameného,dobrotivého chudáčika nie je správne, on presne vie čo robí a ako je zodpovedný, kiež by mu pomohlo možno orodovanie tích použitích na výskum a zavedenie vakcíny , i keď je to veľmi vzdialené. Krčmery je za peniaze pre rodinu zapredaný ,tomu je škoda niečo písať o svedomí.
Marieta Ria
Už aj to o mnohom svedčí, koľko ľudí si pochybne získalo - kúpilo titul na jeho škole - veď to je už verejné tajomstvo. Takémuto človeku sa dá veriť?? Keď klame v jednom, bude v druhom čestný?
Peter(skala)
preto arcibiskup by ma odovzdať urad inému, čo však nezaleží len od neho, ale aj papeža a veriacich, ktorí nemusia spísať ppeticiu za jeho odvolanie, ale hlavne žiadať pápeža o povolanie nového arcibiskupa a to s konretným MENOM.
Totižto, ked veriaci sa dokažu zjednotiť a to s jedným a konkretným biskupom, tak potom sila jednoty odstrani neschopneho arcibiskupa.
konkr.
Košicka arcidieceza, ktorej …
More
preto arcibiskup by ma odovzdať urad inému, čo však nezaleží len od neho, ale aj papeža a veriacich, ktorí nemusia spísať ppeticiu za jeho odvolanie, ale hlavne žiadať pápeža o povolanie nového arcibiskupa a to s konretným MENOM.

Totižto, ked veriaci sa dokažu zjednotiť a to s jedným a konkretným biskupom, tak potom sila jednoty odstrani neschopneho arcibiskupa.

konkr.
Košicka arcidieceza, ktorej je arcibiskupom Bober sa sklada z 3 biskupstiev:
košicke biskupstvo (dieceza), 2.spišská dieceza a 3.rožnavska dieceza.

Keby sa ludia zjedotili a vyzvali papeža, aby za arcibiskupa povolal Mariana Kuffu, tak potom by Bober musel odstupiť z funkcie.
turan
Slobodomurári sa grupujú a mútia ľuďom hlavy. Idú hlavne po veriacich, ktorí sú mnohí naivní a detinskí. Spracujú ich prostredníctvom zradného kléru a nasadených adlátusov, ako je tu menovaný prof. Krčméry. Ide im o to, aby rozložili rady verných katolíkov a zasiali medzi nich svár a rozbroje. Tým zabijú viacero múch jednou ranou. Rozložia jednotu, zasejú pochybnosti, naivní zaočkovaní …More
Slobodomurári sa grupujú a mútia ľuďom hlavy. Idú hlavne po veriacich, ktorí sú mnohí naivní a detinskí. Spracujú ich prostredníctvom zradného kléru a nasadených adlátusov, ako je tu menovaný prof. Krčméry. Ide im o to, aby rozložili rady verných katolíkov a zasiali medzi nich svár a rozbroje. Tým zabijú viacero múch jednou ranou. Rozložia jednotu, zasejú pochybnosti, naivní zaočkovaní veriaci postupne zomrú na tzv. očkovanie, alebo predovšetkým zasejú do všetkých strach a úzkosť. Toto môže veľmi jednoducho zastaviť miestne príslušný diecézny biskup. Ten to však neurobí, veď nedávno bol tvárou tzv. očkovacej kampane. Je tu namieste otázka: je vydieraný? je vydierateľný? je o tom presvedčený, že koná dobre? je zaúkolovaný? uvedomuje si vôbec, že aj z morálneho a právneho hľadiska sa stal spoluzodpovedný za smrť všetkých očkovaných v SR? pravda nakoniec vždy vyjde na povrch a čo bude potom???
Peter(skala)
nemyslím si, že arcibiskup je len vydieraní, aj ked niečo v tom môže byť. Skôr by som povedal, že ešte stále nie je presvedčený o tom, že tie vakciny su skutočne nefunkčne a nebezpečné. Arcik totiž nie je zlomyselný na tolko, aby chcel poškodiť zdraviu ludom za cenu nejakej výhody alebo zabezpeky.
Arcik je skôr naivný, neznalý v obore a nechá si radiť od rovnako naivných, či dokonca aj zlomyselných …More
nemyslím si, že arcibiskup je len vydieraní, aj ked niečo v tom môže byť. Skôr by som povedal, že ešte stále nie je presvedčený o tom, že tie vakciny su skutočne nefunkčne a nebezpečné. Arcik totiž nie je zlomyselný na tolko, aby chcel poškodiť zdraviu ludom za cenu nejakej výhody alebo zabezpeky.
Arcik je skôr naivný, neznalý v obore a nechá si radiť od rovnako naivných, či dokonca aj zlomyselných ludí. Krčmery je naivný a zlomyselní su iného kalibru.

Arcik je v tomto ako papež, ktorý rovnako nie je zlomyselný, ale naivný a lahkomyselný - dôveruje viac nepriatelom Cirkvi ako skutočným odbornikom a dobromyselným ludom.
. ARMATA .
Bolo veľa kresťanov čo sa pretŕčali v kostoloch a na prekvapenie mnohých sú zatratený.Pán profesor chce zrejme poukázať na to,že nieje až taký morálne skazený človek,keď ho ešte pozvú na rozhovor aj do kostola.Zrejme sa už stihol z toho všetkého kovidovo-zárobkového stresu oklepať a nabral druhý dych.
turan
Peter(skala), tu budem trochu oponovať. 1. ako sa môže stať biskupom nevzdelaný, nerozhľadený a naivný človek? 2. ako je možné, že po toľkých svedectvách a otrasných prípadoch úmrtí, taktiež po trvalom poškodení zdravia po podaní tzv. "vakcíny" ešte tento "naivný" biskup neprecitol?- (je toho plné maistreamové aj nezávislé médiá) 3. je tu otázka duševnej príčetnosti takého človeka? Čo sa …More
Peter(skala), tu budem trochu oponovať. 1. ako sa môže stať biskupom nevzdelaný, nerozhľadený a naivný človek? 2. ako je možné, že po toľkých svedectvách a otrasných prípadoch úmrtí, taktiež po trvalom poškodení zdravia po podaní tzv. "vakcíny" ešte tento "naivný" biskup neprecitol?- (je toho plné maistreamové aj nezávislé médiá) 3. je tu otázka duševnej príčetnosti takého človeka? Čo sa týka adlátusa Krčméryho sa javí, že tento človek tieto špinavosti robí pri plnom vedomí, dobrovoľne zaúkolovaný hohstapler, ktorý je od toho zrejme finančne a existenčne závislí. To znamená, že určite nejde o naivného a detinského jedinca. Údajne do éteru prenikly informácie, že tento človek dostal zákaz návštevy mnohých krajín, kde sa pravdepodobne podielal na hromadných vakcináciách pri ktorých zomrelo veľa detí? Tieto informácie sú voľne dostupné na internete. Pápež je kapitola sama o sebe.
Peter(skala)
Turan...poviem ti, čo je to v prípade naivných ludí: je to LAHKOMYSELNOST
Takými ludmi su laici ale aj klerici, ktorí si žiju v pohodlí... netrú núdzu o materialne ale aj duchovne potreby a preto nevidia zlé nasledky svojho konania, aj čo sa týka vakcinacie.
Maju tak zaslepené oči svojim blahobytom, že doslovne nechcu vidieť zle nasledky svojho konania (vakcinacie). zatvaraju si oči ale nie …More
Turan...poviem ti, čo je to v prípade naivných ludí: je to LAHKOMYSELNOST
Takými ludmi su laici ale aj klerici, ktorí si žiju v pohodlí... netrú núdzu o materialne ale aj duchovne potreby a preto nevidia zlé nasledky svojho konania, aj čo sa týka vakcinacie.

Maju tak zaslepené oči svojim blahobytom, že doslovne nechcu vidieť zle nasledky svojho konania (vakcinacie). zatvaraju si oči ale nie preto, žeby boli presvedčení o svojej vine, ale presne naopak - myslia si že ten blahobyt (dostatok) maju vdaka svojim skutkom (vakcinacie)

Oni až ked stratia blahobyt, až potom sa začnu zamyšľať, kde urobili chybu, ale dovtedy ich nepresvedčíš. Až ked pridu o blahobyt, vtedy sa im začnu otvarať oči a uši. Až potom začnu vnimať svoje následky.

o.Kuffa je na tom lepšie práve preto, lebo aj ked mu pomahaju materialne i duchovne, predsa má niekedy nedostatok toho... a vtedy sa mu otvaraju oči a uši, takže rozumie viac tomu, prečo vakcinacia nie je až tak dobrá ako sa javí.

Lenže biskupi - vratane Bobera oni si tak žiju v blahobyte, že nedokažu vidieť nasledky hriechu a vakcinacie.
turan
Peter(skala), to čo si tu napísal vlastne jasne svedčí o tom, že naši "súdruhovia" biskupi sú nevycválaní spratkovia, rozmaznaní parchanti, ktorí od dobrej vôle a blahobytu nevedia čo so sebou a ešte sú na to hrdí. To však v nijakom prípade nemôže ospravedlňovať ich skutky a predovšetkým dôsledky ich skutkov. Ak raz nastúpi trestnoprávna zodpovednosť, tak sa bude týkať aj ich. To už nie je …More
Peter(skala), to čo si tu napísal vlastne jasne svedčí o tom, že naši "súdruhovia" biskupi sú nevycválaní spratkovia, rozmaznaní parchanti, ktorí od dobrej vôle a blahobytu nevedia čo so sebou a ešte sú na to hrdí. To však v nijakom prípade nemôže ospravedlňovať ich skutky a predovšetkým dôsledky ich skutkov. Ak raz nastúpi trestnoprávna zodpovednosť, tak sa bude týkať aj ich. To už nie je nejaká hra na fazuľky a srandičky, tu v dôsledku ich konania zomierajú ľudia a za to raz príde trest. "Kto veľa dostal, veľa sa od neho bude vyžadovať!"
Peter(skala)
aj tak sa to dá povedať, lebo spravodlivosť vyžaduje trest
Anna Cseploova
Viete k tomu ockovanu.... vdaka Bohu pravda vychadza na povrch ale stale sa ju snazia zamaskovat... takze vsetky umrtia su klasifikovane ako nahle a ked chce lekar riesit reakciu, musi vyplnat komplikovany formular 😒😒😒😒😒. Zahrali to na svedomie a zodpovednosti. Covid len ukazal nielen vieru ludi ale aj to ze nase zdravotnictvo "je na pokraji zrutenia" takze vyuzili dalsi bod a to je "setrite …More
Viete k tomu ockovanu.... vdaka Bohu pravda vychadza na povrch ale stale sa ju snazia zamaskovat... takze vsetky umrtia su klasifikovane ako nahle a ked chce lekar riesit reakciu, musi vyplnat komplikovany formular 😒😒😒😒😒. Zahrali to na svedomie a zodpovednosti. Covid len ukazal nielen vieru ludi ale aj to ze nase zdravotnictvo "je na pokraji zrutenia" takze vyuzili dalsi bod a to je "setrite nasich zdravotnikov" zaockujte sa 😡😡😡😡😡 hneva ma to pretoze keby neprisiel covid nikoho by nezaujimalo ze tam zdravotnici tahaju enormne mnozstvo hodin aby zabezpecili prevadzku oddelenia a pod. Toto ockovanie je zlo a vsetky vakciny ktore pridu po nej su tiez. Uz sa rozmisla nad dalsou latkou proti omikronu🙄🙄🙄🙄 to je ako keby som sa snazila "nahodne" zaockovat proti jednemu variantu chripky a pritom je ich 10 🥴🥴🥴. Sami povedali ze omikron je uz lahsia verzia a teraz chcu ockovanie. Bohuzial ludia maju vymyte mozgy z televizie, myslia si ze vsetko co tam povedia je pravda... prestali sme mysliet to je problem
turan
Pani Ceploova, máte vo všetkom pravdu, ale toto nie je hlavný problém pre ľudí, ktorí sa hlásia ku Kresťanskokatolíckej viere. Tu je hlavný problém v tom, že Katolícka cirkev je postavená na hierarchických princípoch a hodnotách. V praxi to znamená, že naši Pastieri sa majú všemožne starať o svoje stádo, aj o tú poslednú zatúlanú ovečku. Nie byť jednou z hlavných tvárí vražednej "vakcinačnej …More
Pani Ceploova, máte vo všetkom pravdu, ale toto nie je hlavný problém pre ľudí, ktorí sa hlásia ku Kresťanskokatolíckej viere. Tu je hlavný problém v tom, že Katolícka cirkev je postavená na hierarchických princípoch a hodnotách. V praxi to znamená, že naši Pastieri sa majú všemožne starať o svoje stádo, aj o tú poslednú zatúlanú ovečku. Nie byť jednou z hlavných tvárí vražednej "vakcinačnej" kampane, ktorá je v konečnom dôsledku zameraná na depopuláciu a v tomto prípade predovšetkým na katolíkov. To je čisté fatálne a tragické zlyhanie časti hierarchie. Tento hierarchický katolícky systém bol samotným Spasiteľom Ježišom Kristom nastavený tak, aby aj tá posledná ovečka bola v bezpečí pokiaľ bude počúvať a poslúchať svojho pastiera. Svätou povinnosťou Pastiera je všemožne chrániť svoje stádo do posledného dychu. Čoho sme teraz svedkom??? Keby neboli medzi radovými katolíkmi(aj nekatolíkmi) rozhľadení a vzdelaní jedinci, ktorí včas upozorňovali svoje okolie na hrozby očkovania, tak by sme boli podľa rád svojich hierarchov už možno na 99% "zaočkovaní" a čakali by sme iba na čas, kedy budeme povolaní pre tvár Stvoriteľa. Tzv. profesor (adlátus) Krčméry dostal možnosť v katolíckom chráme vymývať mozgy naivno-detinským a dobromyseľným katolíkom. Človek, ktorý masového vraha Billa Gatesa v rozhovore "vyhlásil za svätého". Niekedy sa mi zdá, že sa mi všetko snáď iba sníva.
Marieta Ria
Pán profesor má teda hrošiu kožu...
No a my mu chceme poďakovať za jeho službu, ktorú robí pre Slovensko a celý kresťanský svet,“ vysvetlil dôvod pozvania prof. Krčméryho do Košíc dekan Tomáš. Akúže to službu robí pre celé Slovensko - pokusy na našich ľuďoch, ktorým vnucuje túto nebezpečnú génovú terapiu? Koľko ich podľahlo po jej prijatí? Koľkí majú doživotné následky. Toto sa vychvaľuje …More
Pán profesor má teda hrošiu kožu...
No a my mu chceme poďakovať za jeho službu, ktorú robí pre Slovensko a celý kresťanský svet,“ vysvetlil dôvod pozvania prof. Krčméryho do Košíc dekan Tomáš. Akúže to službu robí pre celé Slovensko - pokusy na našich ľuďoch, ktorým vnucuje túto nebezpečnú génovú terapiu? Koľko ich podľahlo po jej prijatí? Koľkí majú doživotné následky. Toto sa vychvaľuje... človek, ktorý na začiatku "pandémie" hovoril, že táto pominie do mája (2020) a lieky na coronavírusy poznáme už desaťročia a sú overené!! Vyzdvihujeme tohto človeka, ktorého sestra štvrstoročie vedie Pfizer na Slovensku a v Čechách. Aké šľachetné...
Prof. Krčméry ohlasuje evanjelium a ide s Ježišom v srdci ako misionár až na kraj sveta.

To evanjelium podľa p. biskupa Bobera zahŕňa aj porušovanie 5. Božieho prikázania - NEZABIJEŠ? - keď tak isto, ako p. profesor, aj on robil reklamu a bol tvárou kampane za očkovanie - "očkovanie" látkou, ktorá stála za odobratím iných životov, ktorá sa vyvíjala a testovala na bunk. líniách potratených detí, ktoré boli v čase odberu buniek a tkanív nažive - čiže boli mučené!! Takáto zvesť sa nedá ohlasovať s Ježišom v srdci!! A má ďaleko od skutočného Evanjelia.
Dvíha sa mi žalúdok... takýto človek sedí pred oltárom v katedrále... ktorému nevadia vraždy nenarodených. Odkedy sú v katedrále, tak posvätnom mieste, umožňované besedy s lekárom? Lekárom, ktorý otočil o 180 stupňov a tvrdil vždy to, čo od neho vládna moc vyžadovala! A konal v konflikte záujmov, keď jeho rodina je naviazaná na výrobcu vakcín. Ešte nebolo dosť profitu z ich výroby a pretláčania ich aplikácie?? Ešte nie je dosť ľudí s následkami?? Ešte stále má pokračovať toto vymývanie mozgov???
... Až na kraj sveta... veď aj v tej strednej Afrike je profesor personou non grada.
Metod
Krčméry je vysoko toxická persóna!
Vladislav Vojčák
Toto konanie len potvrdzuje posolstvá p. Márie ale rovnako aj dôvod prečo boli ignorované.
. ARMATA .
Nedalo by sa nejako dostať ku kázňam kňaza Matúša Fuchsa?
Peter(skala)
mysliš sučasných alebo tých, čo mal ešte v Plavči?
. ARMATA .
Sledoval som ho ešte cez prenášané sv. omše na webe.Potom to zrejme na niekoho príkaz stopli a je to nedostupné do dnes.Aj som písal mail na ich kontakt "Prečo?",ale nedostal som odpoveď.Ak je niečo dostupné,budem rád.Mával veľmi trefné a v dnešnej priposratej dobe,pardon za výraz odvážne kázne...Už nieje kňazom v Plavči?
Peter(skala)
dominikguzman
Poslali ho až do Dublinu?
Peter(skala)
Anton Čulen
V čom to sväté prijímanie nie je dobré na ruku? Pán Ježiš je prítomný aj v najmenšej odrobinke
V čom to sväté prijímanie nie je dobré na ruku? Pán Ježiš je prítomný aj v najmenšej odrobinke
Anton Čulen
Odkedy sú epidemiológovia odborníci na zodpovednosť? Nie je odborníkom na zodpovednosť, Kristus? Odkedy sú epidemiológovia odborníci na zodpovednosť? Nie je odborníkom na zodpovednosť, Kristus?
. ARMATA .
Dík,že si ho aspoň takto môžeme pripomenúť.
dominikguzman
Peter, že dnes ráno nebol prúd, povedal otec Dušan Škurla na omši, bolo mi to divné, lebo v sakristii bolo svetlo aj na ulici sa svietilo, ale ranná omša o sviečkach bola. Deň potom ako tam prišiel Krčméry, nebol prúd?
Peter(skala)
znamenie :)