csk.news
11.2K

Kardinál New Yorku Oviňuje Trumpa, Připojuje Se k Oligarchické Straně

Kardinál New Yorku, Timothy Dolan viní amerického prezidenta Donalda Trumpa z “násilí a teroru” na vládní budovu Kapitol ve Washingtonu D.C. Ve videu z 10. ledna (níže), Dolan řekl, že “muž, který …More
Kardinál New Yorku, Timothy Dolan viní amerického prezidenta Donalda Trumpa z “násilí a teroru” na vládní budovu Kapitol ve Washingtonu D.C.
Ve videu z 10. ledna (níže), Dolan řekl, že “muž, který by měl být hlasem rozumu a který by nás měl povzbuzovat k zákonu a pořádku, konkrétně prezident, se zdá být tím, který do ohně přikládal.”
Ve skutečnosti, Trump několikrát vyzval své příznivce k tomu, aby “zůstali klidní.” Žádal “Žádné násilí!” a psal "Pamatujte si, MY jsme stranou Zákona & Pořádku – respektujte zákon a naše skvělé muže a ženy v modrém.” Několik hodin později, Trump znovu tweetoval, “Jděte domů s láskou a v míru.”
Den před Dolanovým videem, všichni internetoví oligarchové použili protest na Kapitol jako záminku k vykázání Trumpa a ostatních z jejich platform a ostře zakročili proti občanským svobodám.
#newsJcncksdczj
ľubica
modlime sa za našich nepriateľov: Modlitba za nepriateľov