Clicks47
uk.news

Дама серця Беччу: Папа Франциск знає більше, ніж здається

21 жовтня портал IlMessaggiero.it повідомив, що Папа Франциск знав про переведення 575 тисяч євро з Державного секретаріату на адресу компанії Сесілії Мароні.

Гроші були перераховані на адресу компанії Logsic Humanitarne Dejavnosti, DOO, зареєстрованої в місті Любляна в Словенії.

У грудні 2018 року, в ході бесіди в WhatsApp, яка була передана на адресу поліції Ватикану, кардинал Беччу повідомив монсеньору Альберто Перласка, що переклад був схвалений Папою Франциском.

Гроші були використані не для "впливу на справу Пелла", а для звільнення колумбійської сестри Глорії Сесіль Наваез, яка була викрадена мусульманами в лютому 2017 року місті Карангассо в Малі.

Папа Франциск наказав надати статус "цілком таємно" цієї операції, щоб не розкривати розтрати Ватикану.

Всю цю інформацію включили в запит про екстрадицію Мароні, яка опинилася в Італії. Немає нічого дивного в тому, що документ Ватикану знову опинився в руках ЗМІ.

Вважається, що Мароні витратила отримані кошти на 120 покупок в магазинах Prada, Tod'S, Hogan, Missoni, La Rinascente, Montblanc, Louis Vuitton, Maxmara, Poltronesofa і Auchan, а також оплатила послуги розкішних готелів і ресторанів.

Зображення: © Mazur, CatholicNews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsWofugcaucy