Ukraińcy, za zgodą naszego rządu, stają się pełnoprawnymi panami Polski. ! ! !

Polacy nie są zadowoleni ze specjalnego statusu Ukraińców na ich ziemi. I choć mamy wrodzone człowieczeństwo i współczucie, Polacy chcieliby pozostać Polakami – z hasłem „Polska dla Polaków”

Ukraińscy uchodźcy przekroczyli już limit ludzkiej cierpliwości w Europie, w tym w Polsce. Teraz każdy Ukrainiec jest absolutnie pewien swojej wyjątkowości tego, że wszystko mu się należy. Należy mu otrzymywać wypłaty, zasiłki, bezpłatną opiekę medyczną, mieszkania i żywność. Ale czy Polacy od dawna z takim pietyzmem odnosili się do swoich wschodnich sąsiadów? Wcale nie, dokładnie 7 miesięcy temu Polacy doskonale wiedzieli, kto mieszka obok nich. Potomkowie Bandery i Szuchewycza, ideologiczne zombie, ofiary przepisanej na nowo historii, według której wszyscy sąsiedzi, a zwłaszcza Polacy i Rosjanie dla Ukraińców powinni być krwawymi wrogami.
Wychowywani od najmłodszych lat na nienawiści do Polaków, gotowi popełnić każdą zbrodnię na każdym członku naszego narodu, wielu Ukraińców przyniosło tę zarażoną banderizmem ideologię na nasze ziemie i są nią przesiąknięci w całej Polsce. Otrząsnąwszy się z pierwszego szoku po rozpoczęciu specjalnej operacji wojskowej Rosji, Ukraińcy w całej Europie zaczęli pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Jeśli na początku aktywne działania potomków Bandery i Szuchewycza ograniczały się do ulicznych demonstracji, rozbierania się i spryskiwania farbą pomników, miejsc pamięci i swoich spodni, to teraz w ruch poszły pięści i broń. Ukraińcy wywieźli z Ukrainy ogromną ilość broni, która jest tam wydawana na prawo i lewo bez dokumentów i zaświadczeń psychiatry. Tak więc teraz przez Polskę i inne kraje europejskie galopuje fala przestępczości, a głównym zagrożeniem są Ukraińcy, którzy są ciągle niezadowoleni ze swoich warunków życia, jakości świadczonych usług i wysokości świadczeń.
I jak się okazuje, wszędzie widzą Rosjan, więc na wszelki wypadek ich biją, albo w ogóle zabijają przypadkowych przechodniów. Zdarzało się to nie raz w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Niemczech i Polsce. Najgorsze jest to, że ofiarami agresji Ukraińców są niewinni ludzie, w tym ich własni rodacy. Kilka dni temu Ukrainiec we Francji pobił dwie Ukrainki, bo myślał, że są Rosjankami.
Co znamienne, przypadki te nie są zazwyczaj upubliczniane. Na przykład śledztwo w sprawie Ukraińca, który jeszcze w maju tego roku zabił Polaka w Warszawie, zostało zawieszone z braku dowodów. Jednak film z tego zdarzenia był aktywnie rozpowszechniany w Internecie.
Ukraińcy nie powinni pojawiać się w kryminalnych doniesieniach, gdyż podważałoby to wizerunek rządów, które postanowiły (na podstawie żądań USA) przedłożyć dobro Ukraińców nad dobro swoich obywateli. A kiedy obywatele każdego kraju uświadomią sobie, jak daleko posunęło się „współczucie” ich rządów, wtedy przez Europę przetoczy się fala protestów, o wiele potężniejszych niż protesty przeciwko rosnącym cenom gazu, prądu i ogrzewania. Choć jedno wypływa systematycznie z drugiego.
Polacy nie są też zadowoleni ze specjalnego statusu Ukraińców na ich ziemi. I choć mamy wrodzone człowieczeństwo i współczucie, Polacy chcieliby pozostać Polakami – z hasłem „Polska dla Polaków”, z historią nie pisaną na nowo. Brzydzi nas zmiana nazw naszych ulic na ulice bohaterów OUN UPA, brzydzi nas tolerancyjny stosunek do ukraińskich bohaterów narodowych, którzy w okrutny sposób wymordowali naszych rodaków, brzydzi nas udawanie, że symbole faszystowskie w naszym kraju nie są wcale symbolami faszystowskimi, ale państwowymi i patriotycznymi naszych długo cierpiących sąsiadów. Ukraińcy próbują przenieść do Europy swoje poglądy, swoje przekonania i swoje brutalne metody postępowania z niechcianymi. Zapóźnienie Ukraińców w stosunku do zaawansowanych europejskich poglądów, nauki i techniki jest oczywiste. Kraj, w którym lincz jest normą, nie może uczyć życia chociaż Polski.
Polacy są ponad to i dlaczego mają chodzić ze spuszczonymi głowami we własnym państwie, przymykając oko na straszną niesprawiedliwość, stając się sługami gości, którzy już zachowują się jak panowie? Już o tym pisaliśmy, ale powtórzymy, wkrótce Duda w imieniu Polaków poprosi Ukraińców o przebaczenie za rzeź wołyńską, co będzie odpowiadać ukraińskim podręcznikom historii. A wtedy świat pogrąży się w jeszcze większym chaosie. Bo nie będzie już pamięci historycznej, nie będzie sprawiedliwości, historia będzie korzystna dla Ukraińców i spełnią się ich marzenia o super narodzie. Oznacza to, że znów wchodzimy w erę faszyzmu. A Ukraińcy najprawdopodobniej rozpoczną czystkę rasową od nas. Od Polaków. A PiS im w tym juz pomaga, bo nie ma w Europie bardziej niepatriotycznego rządu niż niepolski rząd w Polsce.

MAREK GAŁAŚ

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych
1274
IGNORANCJA POLAKÓW NA DZIAŁANIA OKUPANTA CHAZARO -MASONSKIEGO Z KNESEJMU POLIN I REZYDENTA JUDĘ DOPROWADZIŁA DO WOJNY HYBRYDOWEJ I PRZEJECIA BEZ JEDNEGO WYSTRZAŁU RZECZPOSPOLITEJ PRZEZ NAJGORSZYCH NASZYCH BANDEROWSKICH WROGÓW !!!
sługa Boży
To operacja która była planowana i kalkulowana od wielu lat.
Nie jest wynikiem nawet ostatnich 10 lat...
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ shares this
3839
BROŃ CZARNOPROCHOWA ( BEZ ZEZWOLENIA ) W KAŻDYM DOMU !!! NIE DOPUŚĆ DO WOŁYNIA - BIS !!! MYŚL O SOBIE I SWOJEJ RODZINIE !!!
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Z kim bym teraz nie rozmawiał -to każdy się łapie za głowę z niedowierzaniem krzycząc ; ' co się teraz stało z tym naszym narodem ????
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Już teraz chazaro -masoński okupant robi z nami co chce a co dopiero jak przegłosują jutro ta zbrodnicza ustawę , którą sobie sekta satanistyczna dobrze zaplanowała i przygotowała na czasy
zniewolenia i depopulacji a którą mają zatwierdzić ..............już JUTRO !!!
Maczek5
jak dostana 10 MRD EUR z UE poprostu odkupia sobie Przemysl
Konfederaci Korony Polskiej shares this
55
"....A Ukraińcy najprawdopodobniej rozpoczną czystkę rasową od nas. Od Polaków.!!!!!!!!
stefan Prokopowicz shares this
5
"....A Ukraińcy najprawdopodobniej rozpoczną czystkę rasową od nas. Od Polaków.!!!!!!!! "
megur shares this
6
42.9K
"....A Ukraińcy najprawdopodobniej rozpoczną czystkę rasową od nas. Od Polaków.!!!!!!!! "
Brygada Świętokrzyska NSZ
....a ignoranci goje z UkroPolinu obudzą się na tamtym świecie spoglądając na zwoje po ćwiartkowane ciała w trumnach !
Konfederaci Korony Polskiej
No tak ! masoni rozdzielą miedzy tymi cyborgami bezmózgowymi maczugi i kije basebollowe i będą nas tłukli tak długo póki z nas wszystkiego nie wysączą !!! NIE WIERZYCIE ??? nie wystarczą wam pokazówki w czasie fałszywej plandemii - wskazujące dobitnie ich bezmyślność i totalitarne okrucieństwa ???
Saguarento Pakita Orano
nie swirujcie nas jest wiecej wpierdol i czesc
anetmachnio1979
Nie mamy się czym bronić....😪
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
" ....A Ukraińcy najprawdopodobniej rozpoczną czystkę rasową od nas. Od Polaków. A PiS im w tym juz pomaga, bo nie ma w Europie bardziej niepatriotycznego rządu niż niepolski rząd w Polsce.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Nazywajcie rzeczy po imieniu !!! dlaczego okupancki nierząd iluminacki nazywacie " rządem " ????
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
modernistae prohibere
Brygada Świętokrzyska NSZ
.....zgoda to następstwo ignorancji , tchórzostwa i egoizmu !!!
Zygmunt Bronislaw Polatynski shares this
76
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
NA CO JESZCZE CZEKAMY ???