Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks25.3K
Radek33
9

Dusze Czyśćcowe:"Nadchodzi ostrzeżenie,zatrzęsie się ziemia,słudzy szatana doświadczą gniewu Boga jak nigdy!

Maria Simma (1915-2004) to prosta mistyczka z Austrii, która miała łaskę kontaktu z duszami czyśćcowymi. Trzykrotnie usiłowała wstąpić do klasztoru, ale ze względu na stan zdrowia za każdym razem spotykała się z odmową. Od 1940 r. zaczęła mieć widzenia dusz czyśćcowych. Widzeniom tym towarzyszyły dotkliwe cierpienia fizyczne.

Teolodzy i psychiatrzy wielokrotnie badali Marię Simmę i nie dopatrzyli się śladów oszustwa czy choroby psychicznej.
W rozmowie z dziennikarzem Nickiem Eltzem opisuje ona swoje życie, doświadczenia i przekazuje przesłanie, które usłyszała od dusz w Czyśćcu ciepiących.


"Dusze Czyśccowe mówiły o dwóch wojnach rozpętanych przez szatana.Pierwsza,to wojna przeciwko rodzinie i niewinny dzieciom.Dusze mówiły, że rozwód to jeden z największych grzechów przeciwko samemu Bogu. Rozwód pozostawia wielkie rany, a już najbardziej w tych niewinnych. To forma duchowego, emocjonalnego i psychicznego morderstwa popełnionego na największym darze od Boga, naszych dzieciach, które są owocem naszej zdolności uczestnictwa w dziele tworzenia życia. Żadne dziecko z rozbitej rodziny nigdy nie dorośnie do pełni według Bożego planu dla niego. W tych czasach szatan wdziera się do rodzin milion razy częściej niż przedtem, atakuje łona kobiet trując i rwąc na kawałki uświęcone nici, które spajają rodziny po Bożemu, trując i rwąc na kawałki dzieci, które zostały dane tym rodzinom. To właśnie pokuta za aborcję i te dwa grzechy wkrótce nadejdzie, mówią dusze i wstrząśnie ona ziemią. W krajach takich jak USA, gdzie ponad połowa małżeństw się obecnie rozpada, Bóg zatroszczy się o to, by to się zmieniło. Będzie wstawiał się za pokornymi, niewinnymi, modlącymi się ,kochającymi ludźmi i ukarze innych za ich niekończące się ataki na miłość. Przemysł, różne organizacje, prawnicy ,sekty, lekarze i psychologowie, którzy kłamią, spiskują, liczą zyski i w ten sposób zniekształcają prawdę, aby utrzymać ten najstraszliwszy stan wojny, wkrótce doświadczą Bożego gniewu jak NIGDY przedtem! Boże zmiłuj się nad tymi którzy świadomie dopuszczają się takich rzeczy. Naszą misją jest informowanie tych, którzy nie są świadomi zła, aby wiedzieli co czynią.
Kościół w dzisiejszych czasach zezwala na zbyt wiele unieważnień. Tego typu przypadki muszą być analizowane o wiele dokładniej. Obawiam się że prawda jest taka, iż ludzie ze znajomościami i dobrze sytuowani, mają do pewnego stopnia, łatwiejszy dostęp do tej procedury; z pewnością nie dzieje się to zgodnie z wolą Bożą. Oczywiście są też przypadki, gdy mamy do czynienia z przymusem, presją emocjonalną, albo innymi okolicznościami, które z pewnością unieważniały dane małżeństwo od początku .To poważne sprawy, do których trzeba podejść z wielką miłością i dokładnością.
Drugą największą wojną rozpętaną w dzisiejszych czasach ,po wojnie przeciwko niewinnym dzieciom i rodzinie ,jest wojna między bogatymi i biednymi .Masoni stoją za inicjatywą,której celem jest ustanowienie ogólnoświatowej waluty i ogólnoświatowego rządu,tzw.Nowego Porządku Swiata i Nowego Wieku.Ten światowy rząd skieruje całą swoją energię na niszczenie Kościoła.
Bank światowy,ONZ,Unia Europejska i Międzynarodowy Czerwony Krzyż są również zsynchronizowane z tym ruchem.Pomimo szczytnych pozorów te instytucje nie działają na korzyść świata.Za tym wszystkim stoi sieć banków zarządzanych przez masonów i cały łańcuch innych tajemniczych stowarzyszeń,o których ludzie prawie nic nie wiedzą.Ludzka chciwość i lęk sprawiają,że ludzie oddają swe fundusze szatanowi.One pozwolą mu podejmować próby niszczenia Kościoła i Boga,choć na koncu szatan poniesie porażkę.To właśnie wtedy Matka Boża i Jej naśladowcy odniosą zwycięstwo,nawet jeśli nie zostanie ono ukazane do ostatniej chwili.Pan Bóg ześle ciężką pokutę i ukarze przede wszystkim chciwy Zachód.
Radzę ludziom aby powrócili do Boga i modlitwy,bo Bóg chce aby się stali skromni i pokorni,wówczas Pan Bóg przez modlitwę poradzi tym ludziom co mają robić. Nadchodzi epoka pokoju ale poprzedzi je ważne wydarzenie które pomoże w nawróceniu się ludzkości,ta epoka pomoże w nowym podziale bogactwa.Przedtem nastąpi krach finansowy po czym nastąpi czas pokoju.Ludzie muszą powócić do Boga i już dziś oddac Mu się bez reszty!Jak to uczynią to zmiany staną się o wiele łatwiejsze do przeżycia.

Antychryst nadejdzie jako wielki gracz finansowy,będzie miał rozległe wpływy i zostanie uznany za wielkiego uzdrowiciela i cudotwórcę.Liczne rzesze ludzi wpadną w jego sidła,a będzie on w rzeczywistości największym w historii uobecnieniem szatana.Ludzie muszą się stale modlić aby się nie dac omamić szatanowi,przybiera on różne kostiumy.
Ostatni dzień świata nadejdzie na pewno.Dusze p
owiedziały ,że nadchodzi wielkie wydarzenie,które ma nastąpić niedługo,tuż-tuż.Przez wiele lat mówiły,że jest tuż za drzwiami,ale od 1993 używają zwrotu,że wydarzenie jest "w progu ".Chodzi o nawrócenie ludzkości."

Maria Simma
Na podstawie m.in. książki::Uwolnijcie nas stąd!O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz"

(Autor książki chcąc szczególnie zadbać ,by wszystko w książce odpowiadało prawdzie ,zrobił trzy rzeczy:Najpierw poprosił teologów aby ją przeczytali tak krytycznie jak tylko możliwe.Żaden z nich nie zgłosił żadnej obiekcji.Następnie wziął książkę do egzorcysty słyszącym głosy i czującego fizycznie ,czy w ksiązce nic nie jest oszustwem,egzorcysta po modlitwie stwierdził że w książce nie ma nic złego.W końcu aby mieć absolutną pewnośc ,Maria Simma dostała pozwolenie aby zapytać się dusz w czyśccu ,czy zgadzają się z całą treścią ksiązki.Odpowiedź dusz brzmiała:"Nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Radek33
"To właśnie pokuta za aborcję i te dwa grzechy wkrótce nadejdzie, mówią dusze i wstrząśnie ona ziemią.
Pan Bóg ześle ciężką pokutę i ukarze przede wszystkim chciwy Zachód.
Radzę ludziom aby powrócili do Boga i modlitwy,bo Bóg chce aby się stali skromni i pokorni,wówczas Pan Bóg przez modlitwę poradzi tym ludziom co mają robić.

Ludzie muszą powócić do Boga i już dziś oddac Mu się bez reszty!Jak …
More
"To właśnie pokuta za aborcję i te dwa grzechy wkrótce nadejdzie, mówią dusze i wstrząśnie ona ziemią.
Pan Bóg ześle ciężką pokutę i ukarze przede wszystkim chciwy Zachód.
Radzę ludziom aby powrócili do Boga i modlitwy,bo Bóg chce aby się stali skromni i pokorni,wówczas Pan Bóg przez modlitwę poradzi tym ludziom co mają robić.

Ludzie muszą powócić do Boga i już dziś oddac Mu się bez reszty!Jak to uczynią to zmiany staną się o wiele łatwiejsze do przeżycia."
Radek33
Dusze powiedziały ,że nadchodzi wielkie wydarzenie,które ma nastąpić niedługo,tuż-tuż.Przez wiele lat mówiły,że jest tuż za drzwiami,ale od 1993 używają zwrotu,że wydarzenie jest "w progu ".Chodzi o nawrócenie ludzkości."
Groźnie, groźnie...
Antychryst nadejdzie jako wielki gracz finansowy,będzie miał rozległe wpływy i zostanie uznany za wielkiego uzdrowiciela i cudotwórcę.Liczne rzesze ludzi wpadną w jego sidła,a będzie on w rzeczywistości największym w historii uobecnieniem szatana.
Rozwód to jeden z największych grzechów przeciwko samemu Bogu.

Rozwód pozostawia wielkie rany, a już najbardziej w tych niewinnych.

To forma duchowego, emocjonalnego i psychicznego morderstwa popełnionego na największym darze od Boga, naszych dzieciach, które są owocem naszej zdolności uczestnictwa w dziele tworzenia życia.

Żadne dziecko z rozbitej rodziny nigdy nie dorośnie do pełni według …
More
Rozwód to jeden z największych grzechów przeciwko samemu Bogu.

Rozwód pozostawia wielkie rany, a już najbardziej w tych niewinnych.

To forma duchowego, emocjonalnego i psychicznego morderstwa popełnionego na największym darze od Boga, naszych dzieciach, które są owocem naszej zdolności uczestnictwa w dziele tworzenia życia.

Żadne dziecko z rozbitej rodziny nigdy nie dorośnie do pełni według Bożego planu dla niego.
Wszystko Prawda! Ostrzeżenie jest w progu - wszyscy powinniśmy się przygotować. Odrzućmy myśli o zemście - "wreszcie tym zepsutym się dostanie". Jeśli nie jesteśmy tak strasznie obciążeni grzechami to naszym obowiązkiem jest modlitwa za największych grzeszników.
Na marginesie - idealnie treść przekazów pokrywa się z późniejszą "Księgą Prawdy" - tylko tam jest znacznie szerzej.
Tego pragnę , niech Szatan i duchy nieczyste w ludziach przepadną wkońcu na wieki AMEN
Radek33
Orędzia przekazywane przez zmarłych, za pośrednictwem mistyczki Natuzzy Evolo, ludziom żyjącym na ziemi często dotyczyły także małżonków oraz wychowania dzieci. I tak na przykład 5 października 1947 r. Maria Mesiano zapisała następujące słowa zmarłej kobiety: „Mówię najpierw do matek: troszczcie się o wychowywanie swoich dzieci; będą takimi, jakimi ich wychowacie. Biada matkom, które przez …More
Orędzia przekazywane przez zmarłych, za pośrednictwem mistyczki Natuzzy Evolo, ludziom żyjącym na ziemi często dotyczyły także małżonków oraz wychowania dzieci. I tak na przykład 5 października 1947 r. Maria Mesiano zapisała następujące słowa zmarłej kobiety: „Mówię najpierw do matek: troszczcie się o wychowywanie swoich dzieci; będą takimi, jakimi ich wychowacie. Biada matkom, które przez antykoncepcję sprzeciwiają się poczęciu, a przez zbrodnię aborcji narodzinom dzieci. Jeżeli się nie nawrócą, grozi im wieczne potępienie w przerażających cierpieniach. Dlaczego chcecie niszczyć życie najbardziej niewinnych i bezbronnych ludzkich istot? Czy nie wiecie, że Bóg powołuje je do wspólnoty życia ze sobą, aby stały się aniołami w niebie i świętymi?”.