Clicks1.6K
Edward7
2

Dane rządowe Medicare w USA pokazują prawie 50tys. dodatkowych zgonów wkrótce po szczepionkach c-19

"Oni kłamią. Nie ma wątpliwości, że kłamią" – powiedział mecenas Renz. „Mantra „bezpieczny i skuteczny” musi się skończyć po dzisiejszych informacjach”.

Patrick Delaney ( LifeSiteNews )

Demaskator dostarczył dane rządowe dokumentujące 48 465 zgonów w ciągu 14 dni od szczepienia COVID-19 wśród samych pacjentów (z ubezpieczeniem) Medicare, według prawnika ds. praw wolności medycznej Thomasa Renza . W swojej prezentacji Renz wyraził uznanie dla sygnalistów, którzy zgłaszali się, aby przekazać opinii publicznej tak ważne informacje z Centers for Medicare & Medicaid Service (CMS). Opisał bazę danych CMS jako największą dostępną w USA do badania trendów COVID-19, ponieważ zawiera dane około 59,4 mln beneficjentów Medicare.

Jeden slajd wykazał, że liczba „osób, które zmarły w ciągu 14 dni po szczepieniu COVID-19”, wyniosła 19 400 w przypadku osób w wieku poniżej 81 lat i 28 065 w przypadku osób w wieku 81 lat i starszych, co daje 48 465 zgonów.
„To są surowe dane” – wyjaśnił Renz. „Nie ma analizy”. Podkreślił, że te liczby zgonów dotyczą mniej niż 20% populacji USA.

„Chcesz wiedzieć, dlaczego 14 dni jest ważne?” on zapytał. „Ponieważ jeśli umrzesz w ciągu 14 dni, nie jesteś uważany za zaszczepiony”. Według Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) nie uważa się, że ktoś jest „zaszczepiony” do 14 dni po zakończeniu schematu iniekcji, co rodzi pytanie, czy władze rządowe sklasyfikowały te zgony jako coś innego niż związane ze szczepiennymi zgonami.

Renz dostarczył zrzuty ekranu „surowych danych z serwerów Medicare”, nazywając je „prezentem dla tych szumowin „sprawdzających fakty”, którzy wciąż kłamią”. „A co chcę wiedzieć, czy zamierzasz teraz sprawdzić HHS?” szydził. – Zamierzasz sprawdzić fakty Fauci? W lipcu informator, który zawodowo pracuje jako programista komputerowy zajmujący się analizą danych w opiece zdrowotnej, złożył oświadczenie pod karą za krzywoprzysięstwo, że dane CMS ujawniły „co najmniej 45 000” zgonów związanych ze szczepionką z powodu eksperymentalnych wstrzyknięć szczepionki COVID-19. USA Today i inni „sprawdzili fakty” nazwali to dezinformacją. Komunikat prasowy na stronie internetowej Renza odpowiada: „Dzisiejsze rewelacje utwierdzają, że „Inicjatywa Zaufanych Wiadomości” jest w rzeczywistości źródłem dezinformacji i propagandy oraz że adwokat Thomas Renz Whistleblower przez cały czas miał rację”.

Odkąd w grudniu ubiegłego roku rozpoczęto wprowadzanie szczepionek opartych na genach COVID-19, a reakcje niepożądane, w tym śmierć, były biernie zgłaszane w systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki CDC (VAERS), wielu uważało, że rzeczywista liczba urazów jest o wiele wyżej. Najnowsze dane z systemu CDC VAERS opublikowane w zeszły piątek ujawniają doniesienia o 726 965 niepożądanych zdarzeniach w Stanach Zjednoczonych po szczepieniu, w tym 15 386 zgłoszeń zgonów i 99 410 zgłoszeń poważnych obrażeń , między 14 grudnia 2020 r. a 17 września.

Jednak domniemanie znacznie wyższych liczb rzeczywistych jest poparte badaniem przeprowadzonym przez Harvard Pilgrim z 2010 r., które wykazało, że „mniej niż 1% obrażeń spowodowanych szczepionkami” jest zgłaszanych na VAERS. Ponadto, nawet producenci szczepionek obliczyli co najmniej „ pięćdziesięciokrotne zaniżanie liczby zdarzeń niepożądanych” w tym systemie. Co więcej, niedawny raport informatora z Projektu Veritas ujawnia personel medyczny w federalnych szpitalach potwierdzający obecność wielu pacjentów cierpiących na obrażenia poszczepienne COVID, ale „nikt” nie zgłasza ich do VAERS.

Renz przedstawił również dowody potwierdzające, że Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wykorzystuje te same dane CMS do monitorowania różnych rodzajów niepożądanych reakcji na zastrzyki w czasie „niemal rzeczywistym”, nawet podczas gdy agencje rządowe i media nadal to powtarzają. ta szczepionka oparta na genach jest „bezpieczna i skuteczna”. Wyświetlanie danych beneficjentów Medicare w samym stanie Nowy Jork ujawniło tysiące zdarzeń sercowo-naczyniowych, przypadków COVID-19 i zgonów wśród 16 śledzonych zdarzeń niepożądanych.

„Pamiętaj, że są to„ skutki uboczne ”, o których rząd, media i media społecznościowe nadal informują opinię publiczną, że nie mają miejsca” – powiedział. "Oni kłamią. Nie ma wątpliwości, że kłamią”. „Mantra „bezpieczny i skuteczny” musi się skończyć po dzisiejszych informacjach” – powiedział Renz.
lifesitenews.com/…-died-soon-after-getting-covid-shot-whistleblower/ przez State of the Nation

Pielęgniarki mówią głośno! Wiele z nich Opublikowano na: https://t.me/s/NursesSpeakOu

Sygnalista #0011. 26.09.2021
Radiograf, prywatna praktyka, Rural.Cześć, pracuję jako sonograf w prywatnej praktyce wiejskiej. Najczęściej spotykamy się z pacjentami ambulatoryjnymi, ale sporadycznie przez SOR. Pracuję trzy dni w tygodniu i powiedziałbym, że na zmianę spotykam przynajmniej jednego pacjenta z urazem bezpośrednio związanym ze szczepionką. Kilka przykładów:
89 lat krwiak do lewego barku w miejscu wstrzyknięcia tydzień po szczepieniu.
Brak rozcieńczalników krwi. Zdrowy 72 lata K (teściowa)
Bardzo zdrowa, sprawna. Żadnych problemów medycznych.
Głęboko głuche na oba uszy przez kilka dni. Miałem szczepionkę 10 miesięcy temu. Nie znaleziono przyczyny.
56-letnia M.
USG jąder wykazało najądrza tydzień po szczepieniu.
Dużo niewyjaśnionych bólów brzucha, bólów głowy, bólów barku i niemożności użycia ręki w miejscu wstrzyknięcia.
Mam nadzieję, że to pomoże.
Pozdrowienia.

Sygnalista #0012.

RN, 39lat.Cześć, jestem RN z prawie 40-letnim doświadczeniem. Opiekowaliśmy się jednym z pierwszych pacjentów z zakrzepem AZ
Mężczyzna, 45lat. 8 dni po pierwszym strzale AZ skarżył się na okropne bóle brzucha. Poszedłem do ED.
Skany wykazały ogromny skrzep krwi w jelicie.
Minęły 3-4 dni, zanim mogli operować, ponieważ jego Coags były wszędzie.
Ostatecznie usunięto skrzep i prawie 2 metry martwiczego jelita.
Po wyjściu z OIOM trafił na nasz oddział. Piękny mężczyzna, który był czarno-niebieski, cały z siniakami. Był na kroplówce antykoagulantu, z lekiem, o którym nigdy nie słyszałem (nadal nie pamiętam nazwy).
Został przeniesiony na nasz oddział hematologiczny i nie był pewien, co się z nim stało.
Przyjęty wczoraj pt, który był w ED od 10 godzin. Całkiem od niechcenia powiedział mi, że nie może uwierzyć w liczbę młodych chłopaków, którzy przychodzą ze skutkami ubocznymi szczepionki. Zapytałem go, skąd to wiedział, a on powiedział, że słyszy rozmowy.
Poprosiłem ponownie efekty uboczne i on powiedział bóle w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem!

Pielęgnowała kobietę pt, całkowicie zaszczepioną, z problemami trzustki, ale ma coraz większe osłabienie nóg? Wszystkie testy Neuro są NAD. Ona nie może już dłużej znosić wagi i powiedziano jej, że to dlatego, że była na OIOM i była pozbawiona kondycji???
Nie jestem taki pewien….
Bez wątpienia stracę pracę pod koniec października, ponieważ nie wezmę żadnego ciosu! 😥 😥

Sygnalista #0013 26/09/2021
RN. Wydział Ratunkowy, Melbourne, VIC. Cześć, jestem RN z Wydziału Ratunkowego we wschodniej części Melbourne i mam podobne doświadczenia jak inni sygnaliści. Mamy młodych, zdrowych mężczyzn w wieku 20-30 lat, którzy codziennie przychodzą do nas z powodu bólu w klatce piersiowej po szczepieniu. Patologia jest zwykle dość normalna (Trops i d-Dimer) i lekarze odnotowują ją jako psychologiczną lub niezwiązaną ze szczepionką. Nawet jeśli przyznają, że jest to prawdopodobnie związane ze szczepionką, nigdy nie jest to zgłaszane. Kiedykolwiek.
Opiekowałem się młodą, zdrową kobietą, która czuła się zmuszona do jej otrzymania z powodu swojej pracy w opiece zdrowotnej, która od tego czasu cierpiała na silne bóle głowy i nic nie pomagało. Została odesłana do domu w zasadzie pozostawiona z nadzieją, że w końcu się rozwiąże. Lekarze tego nie zgłosili.
Przyszedł kolejny pacjent z licznymi pęcherzami krwi i wybroczynami na ramionach. Zdiagnozowano u niego ITP, co jest znanym niepożądanym skutkiem szczepionki Pfizer. Jego płytki krwi zostały dosłownie całkowicie wymazane. Lekarze nie sądzili, że ma to związek ze szczepionką, którą otrzymał 3 dni wcześniej, więc nie zostało to zgłoszone.
Jeśli nauka byłaby szanowana, ludzie byliby właściwie monitorowani, a na przykład przyczyna bólu w klatce piersiowej byłaby badana, ale tak nie jest.
Żadna z tych rzeczy nie została odkryta podczas rzekomo dokładnych i kompletnych badań klinicznych. Żaden z pacjentów nie został poinformowany o możliwości wystąpienia tych skutków, co oznacza, że nie mógł wyrazić odpowiedniej świadomej zgody.
Teraz chcą nas zmusić do przyjęcia czy stracić pracę? Kto wie, jakie inne problemy zostaną odkryte w przyszłości?
Nie przeprowadza się analizy ryzyka/nagrody w odniesieniu do demografii wieku. Wielu ekspertów twierdzi, że młodzi dorośli są bardziej narażeni na szczepionkę niż wirus. Nie przeprowadzono żadnych formalnych badań, o których wiem, ale podejrzewam, że to prawda. I na pewno dotyczy to dzieci. Rząd chce teraz zaszczepić wszystkie dzieci, mimo że ryzyko zranienia covid jest prawie zerowe, a ryzyko zaszczepienia jest stosunkowo wysokie.
Leczenie ma mieć korzystną analizę ryzyka/korzyści, a w tym przypadku absolutnie nie ma.
W medycynie straci się personel zdolny do samodzielnego myślenia i obrony, a opieka zdrowotna dla pacjentów będzie z tego powodu znacznie gorsza.

Sygnalista #0014
26/09/2021
RN. Szpital Brisbane, QLD.
Zweryfikowano AHPRA
✅ Cześć, jestem pielęgniarką w jednym z głównych szpitali w Brisbane. Miałem swój pierwszy Pfizer w kwietniu – cierpiałem na zapalenie osierdzia, drętwienie i mrowienie w obu ramionach, ustało miesiączkowanie, podwyższony poziom insuliny. Nie dostanę drugiego.
W naszym szpitalu nie ma Covida. Widziałem wiele niepożądanych reakcji po szczepionce Covid. Głównie tętnice blokują skrzepy, udary, problemy z sercem.

Sygnalista #0015
26/09/2021
AIN. Opieka nad osobami starszymi, NSW.
Zweryfikowano AHPRA
✅ Pracuję jako AIN (asystent w pielęgniarstwie) w opiece nad osobami starszymi na wsi w stanie NSW. Jedna z moich koleżanek po trzydziestce wyszła do domu chora dzień po drugim zastrzyku Pfizera. Zbladła, miała mdłości i zemdlała. To było w marcu i od tego czasu nie wróciła do pracy (teraz we wrześniu). Po wiekach chodzenia do lekarzy itp. zdiagnozowano u niej zapalenie mięśnia sercowego, mówi, że prawie nic nie może zrobić. Wcześniej była zdrowa i szczupła, aktywna fizycznie i na dobrej diecie. Ilekroć mówią o tym inni pracownicy, narracja brzmi: och, musiała mieć coś innego wcześniej, na pewno nie pochodzi ze szczepionki. Dwóch mieszkańców zmarło w ciągu 2-3 tygodni po pierwszym zastrzyku Astra-Zeneca, jednak wcześniej byli w złym stanie.
Mieszkańcom nie wolno opuszczać obiektu i nikomu nie wolno ich widzieć, chyba że ze względów współczucia (w zasadzie, jeśli ktoś naprawdę źle się poczuje). To powoduje, że niektórzy ludzie są naprawdę chorzy psychicznie. Od 2020 roku w naszym mieście nie było ani jednego przypadku Covida przez cały przebieg pandemii.
Mówi się nam, że mamy „wybór” albo zaszczepić się na grypę i covid, albo nie możemy tu pracować. Inna koleżanka miała 40-letnie doświadczenie w pielęgniarstwie w nagłych wypadkach i odmówiła szczepienia przeciwko grypie, przez około sześć miesięcy siedziała przy drzwiach i wykonywała kontrole na covidhrząstkę (nawet jeśli nie było sezonu na grypę), dopóki się nie poddała i zrezygnowała. Przez całą swoją karierę nigdy nie miała szczepionki przeciw grypie.

Sygnalista #0016
26/09/2021
RN. Prowadzący rozmowę kliniczną, zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką COVID, VIC.
Zweryfikowano AHPRA
✅ Cześć, jestem dyplomowaną pielęgniarką z Melbourne z prawie 33-letnim doświadczeniem. Obecnie pełnię funkcję opiekuna telefonicznego dla osób, które doświadczają skutków ubocznych szczepionek przeciw covid.
Zdarzenia niepożądane, które zostały mi zgłoszone, są niezwykle niepokojące zarówno pod względem rodzaju reakcji, jak i ich częstotliwości.
Oprócz typowych oczekiwanych skutków ubocznych, bólu itp. przez 1 do 2 dni, niektóre reakcje, które zostały mi wielokrotnie zgłaszane, obejmują
*Opóźnione reakcje anafilaktyczne obejmujące niewydolność oddechową, obrzęk twarzy i języka, zwykle wysypka, ale nie zawsze, z początkiem występującym zwykle około 2 dni po szczepieniu, ale do 4 dni po szczepieniu.
* Ciężkość w klatce piersiowej, przeszywające bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca i duszność zgłaszano mi kilka razy dziennie, zwykle u młodych ludzi (mężczyzn i kobiet) po pierwszej i drugiej dawce Pfizera.
* Kołatanie serca jest bardzo często zgłaszane we wszystkich grupach wiekowych (zazwyczaj Pfizer)
* utrzymująca się duszność przez 6 plus tygodni po szczepieniu bez wyjaśnienia
* nietypowe wysypki pojawiające się od kilku dni do kilku tygodni po szczepieniu
* niewyjaśnione siniaki, które pojawiają się kilka dni lub tygodni po szczepieniu zarówno Pfizer, jak i AZ (często zgłaszane rozległe siniaki na nogach)
* opuchnięte, bolesne żylaki
* uporczywe bóle głowy przez kilka tygodni po szczepieniu, czasami silne, ale zwykle po prostu irytująco uporczywe
* obfite krwawienia z pochwy u kobiet po menopauzie (od połowy do późnych lat 50.) oraz zaburzenia/nieprawidłowości miesiączkowania u młodszych kobiet
* Krwawe nosy po Pfizer są niezwykle powszechne
* Piekący ból w kończynach, w kilku przypadkach ból jest tak silny, że osoba nie jest w stanie chodzić.
* drętwienie i mrowienie rąk i nóg są bardzo często zgłaszane do 6 tygodni po szczepieniu zarówno Pfizer, jak i AZ
* ból i obrzęk nóg / stóp ( objawy silnie sugerujące ZŻG, ale nie mogę śledzić)
* silne zawroty głowy i szumy uszne (Pfizer)
* drętwienie jednej strony twarzy (jest to zaskakująco powszechne)
* niekontrolowane drganie/skurcze mięśni
* skrajny letarg, który utrzymuje się przez miesiące po szczepieniu.
* Zaostrzenie starych urazów, takich jak wcześniej złamane lub zwichnięte stawy zaostrzają się lub stare blizny stają się czerwone i ponownie zaognione.
* starsi Australijczycy, którzy otrzymali szczepionkę Astrazeneca i byli w porządku, ale potem otrzymali szczepionkę przeciw grypie i od tego czasu bardzo źle się czują. Uważam, że istnieje korelacja między 2 podanymi w odstępach tygodniowych, która powoduje znaczny spadek zdrowia u osób starszych.

* ludzie, którzy mieli stabilną chorobę autoimmunologiczną, ale po zaszczepieniu, ich objawy są znacznie zaostrzone lub inni bez wcześniejszej historii zaburzeń odporności, podejrzewam, że po szczepieniu rozwiną się zaburzenia odporności
Jestem pewien, że te szczepionki powodują zaburzenia immunologiczne, neurologiczne i krzepnięcia krwi, powodując znaczne szkody dla niedopuszczalnie dużej ilości ludzi.
Są bardziej konkretne przypadki, o których wiem, ale dla winy nie będę ich tutaj ujawniać. Wiem o przyjęciach na OIOM po szczepieniu Pfizerem 3 różnych osób, a także o zgonach mieszkańców domów opieki dla osób starszych w ciągu 24 godzin od szczepienia.
Jestem zarówno zaniepokojony, jak i sfrustrowany tym, że zawód lekarza albo nie zdaje sobie sprawy, że te skutki uboczne się zdarzają, albo w wielu przypadkach nie jestem przygotowany do przyznania, że w rzeczywistości są one wynikiem szczepionek przeciw covid , pozostawiając tych biednych dotkniętych chorobą ludzi rozpaczliwie szukających pomocy i odpowiedzi, których w większości przypadków prawdopodobnie również nie otrzymają. Próbowałem poruszyć tę kwestię więcej niż jeden raz, ale trafia ona na głuche uszy.

Sygnalista #0017
26/09/2021
RN/pielęgniarka intensywnej opieki. Wiejskie, NSW.
Cześć, przy okazji podoba mi się twój pomysł! Jest nam zbyt trudno mówić i zachować pracę 😔 Obserwowałem wielu moich kolegów po fachu, którzy cierpieli na skutki uboczne. Ja też byłem jednym z nich! Kiedy o tym mówisz, pojawia się tak wiele historii, a wielu z nas ma ciągłe problemy do dnia dzisiejszego.
W moim miejscu pracy na wiejskim oddziale ratunkowym czasami znajduję się jako kierownik zespołu. Byłem przytłoczony pacjentami po szczepieniu, którzy mieli skutki uboczne. Niektóre krótkoterminowe, takie jak ból w klatce piersiowej u osób w wieku 20-40 lat po ból brzucha. Następnie poważniejsze długotrwałe udary, zawały serca, i zator tętnicy płucnej.
Te pielęgniarki wokół mnie, które nie miały jeszcze szczepień, są przerażone!! Dla nas, którzy zareagowali…..nigdy więcej!
Bardzo niewiele jest zgłaszanych i wiedząc, jak przez wiele lat na uniwersytecie prowadzone są właściwe badania kliniczne… to wdrożenie jest strasznie błędne!
Rozumiem, że COVID może sprawić, że będziesz chory (nawet jeśli nigdy nie widziałem go w mojej karierze pielęgniarskiej), ale uważam, że to szczepienie nie jest lepsze! Musimy wrócić do deski kreślarskiej i przyznać się do porażki, zamiast iść naprzód.
Polityka, która to prowadzi bez wiedzy medycznej, powinna się wstydzić!

Sygnalista #0018
27/09/2021
RN. Oddział Opieki Paliatywnej, Melbourne. VIC. Zweryfikowano AHPRA
✅
. Jestem RN pracującym na oddziale opieki paliatywnej w głównym szpitalu w Melbourne.
Nigdy nie mieliśmy pacjentów z Covid, ponieważ przebywają na oddziałach ostrych, oczywiście musimy chronić naszych pacjentów, którzy nie cierpią na Covid. Jednak mieliśmy wielu pacjentów, którzy przychodzili na nasz oddział, a następnie umierali z nagłym wystąpieniem nietypowych objawów. Oczywiście oficjalnie nie ma żadnego związku z ciosem. Jeden mężczyzna w wieku 70 lat otrzymał drugie szczepienie AZ i kilka dni później nagle zasłabł z napadami padaczkowymi. Został przewieziony do szpitala, na OIOM, wykonano szereg tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i innych badań, był intubowany przez kilka tygodni. Za każdym razem, gdy był ekstubowany, miał napady padaczkowe, mimo że przyjmował duże dawki leków przeciwdrgawkowych (leków przeciwpadaczkowych). Zespół medyczny zdecydował, że może mieć autoimmunologiczne zapalenie mózgu (= autoimmunologiczne zapalenie mózgu), mimo że EEG i krwi nie potwierdziły tego jednoznacznie.
(1). Mężczyzna w tej grupie wiekowej nagle zachorował na chorobę autoimmunologiczną? W końcu podjęto decyzję o złagodzeniu go i wtedy został przeniesiony na nasz oddział. W jakiś sposób ustabilizował się na naszym oddziale, ale był przykuty do łóżka i zdecydowanie nie był taki jak on. Oto zwrot akcji. Przez cały okres jego historii medycznej diagnozy były udokumentowane jako „autoimmunologiczne zapalenie mózgu a uraz poszczepienny po AZ”. W pewnym momencie podczas cotygodniowego spotkania zapytałem, czy będzie to sprawa koronera, ponieważ nie jest jasne, jaka byłaby przyczyna jego śmierci.
Spojrzałem na mnie naprawdę dziwnie, moje obawy zostały odrzucone, powiedziano mi, że nie, to jasne, że cierpi na autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Po tym powyższy komentarz został usunięty, a jego diagnozy pozostały Autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Dla mnie to był bodziec do głębszego przyjrzenia się historii każdego pacjenta.
(2). Kobieta 65-letnia i zdrowa została przeniesiona do nas po tym, jak nagle zasłabła w domu z nieznanych przyczyn. OIOM, zaintubowany, ponownie napady padaczkowe z nieznanych przyczyn. Zrobili wszystkie testy dostępne pod słońcem (cały rezonans magnetyczny, CT, EEG, testy autoimmunologiczne, itp.). Zespół medyczny nie może znaleźć przyczyny jej poważnego pogorszenia. Podjęto decyzję o złagodzeniu. Przeniesiony do nas, a następnie zmarł po kilku tygodniach. Przynajmniej ten był koronerem, ponieważ przyczyna śmierci była niejasna.
Kilku innych pacjentów zostało do nas przeniesionych, głównie z jakimś rodzajem napadu, który doprowadził do zapaści lub udaru, który doprowadził do większej liczby udarów i upadków. Czasami trzeba trochę pogrzebać, aby znaleźć informacje o niedawnym szczepieniu szczepionką Covid!
Naprawdę martwię się o każdą osobę, która miała lub będzie miała szczepienie! Proszę, nie bierz tego!

Sygnalista #0019
27/09/21
Fizjoterapeuta, prywatna praktyka.
Cześć.Dziękujemy za zapewnienie nam bezpiecznego miejsca do rozmowy. Jestem fizjoterapeutą w prywatnej praktyce i wcześniej zakontraktowany do opieki nad osobami starszymi. Widziałem kilka zgonów w placówkach opieki nad osobami starszymi w ciągu 12-24 godzin po szczepieniu u osób, które wcześniej były stabilne. Za każdym razem, gdy cały plik był całkowicie usuwany z systemu, a wszelkie uwagi personelu związane ze szczepionką były usuwane przed zwróceniem pliku.
Właściwie zachowałem na to dowód od pierwszego razu, kiedy to zobaczyłem, ponieważ nie mogłem uwierzyć w to, co widziałem, biorąc pod uwagę, jak surowe są one w zakresie niemodyfikowania prowadzenia dokumentacji w ŻADNYCH innych okolicznościach. To nie był normalny protokół, kiedy w placówce doszło do zgonu.
W prywatnej praktyce widziałem i słyszałem o wielu skutkach ubocznych – podobnych do wszystkich wymienionych w innych relacjach (uporczywe ostre bóle głowy, nasilone zaostrzenia poprzednich urazów, zaostrzenia zaburzeń autoimmunologicznych)
Prawdopodobnie najgorszą dwójką była pacjentka z chorobą Parkinsona, którą widuję od kilku lat i która przez cały czas była stabilna pod względem objawów pomimo innych problemów zdrowotnych. Po drugim szczepieniu zaobserwowano wyniszczający wzrost epizodów zamrażania i bólu w kończynach dolnych. Ich specjalista zaprzeczył, że miałoby to jakikolwiek związek ze szczepieniem, więc nie kwestionowali tego dalej.
Inny klient zgłosił się na wizytę informując, że byli całkowicie przykuci do łóżka przez 3 tygodnie z ekstremalnymi zawrotami głowy, brakiem apetytu i zmęczeniem po pierwszej szczepieniu (AZ). W dniu, w którym mnie zobaczyli, wciąż byli zdyszani i bardzo zmęczeni. Zwykle są bardzo dobrzy i aktywni, bez historii wcześniejszych problemów zdrowotnych. Ponownie, kiedy skontaktowali się z lekarzem rodzinnym w sprawie problemów po szczepieniu, zostali poinformowani, że to, czego doświadczyli, jest odpowiednikiem „łagodnych” objawów COVID i tego można się spodziewać po szczepionce. Kiedy zapytałem, czy zamierzają wrócić po drugą dawkę, poinformowali, że tak bardzo się boją, jak powiedział im lekarz ogólny, że zachorowanie na COVID będzie znacznie gorsze niż to, przez co obecnie przechodzą, więc zdecydowanie musieli upewnić się, że wrócili po drugą dawkę dawka. 😥 😥

Sygnalista #0020
RN, Oddział Kardiologii, Główny Szpital.
27.09.2021 Zweryfikowano AHPRA
✅ Cześć, pracuję na zapracowanym oddziale kardiologicznym. Ogólnie w notatkach medycznych lekarze nie łączą kropek i nawet nie biorą pod uwagę ukłucia jako przyczyny choroby. Czy to jest zamierzone, czy nie, nie wiem.
Widziałem młodych dorosłych przychodzących na oddział w celu monitorowania pracy serca po zachorowaniu się po ukłuciu.
(1). Kobieta z chorobą autoimmunologiczną przyszła z wysiękiem osierdziowym po szczepieniu.
(2). Jedna pani miała ból w klatce piersiowej przez tygodnie po drugiej dawce astrazeneki, miała zapalenie mięśnia sercowego. Była dość chora, kiedy była na oddziale, miała gorączkę, cała jej twarz była spuchnięta, powieki tak spuchnięte, że ledwo mogła je otworzyć, a wnętrze jej oczu było szkliste.
(3). Innym był młody chłopak, zdrowy jak po szczepieniu, który miał ostry cellulit po jednej stronie twarzy, a jego ucho było potrójnie większe.
(4). Inny dwudziestoparoletni facet miał swojego pierwszego pfizera, a dzień później był gorączkowy, a po TOE zdiagnozowano infekcyjne zapalenie wsierdzia. Doszło również do ostrego uszkodzenia nerek, które wymagało dializy. Wszystkie skany nerek wróciły do normy, ale jego nerki nadal nie działały. W jego notatkach, kiedy był na SOR, wspomniano, że zaczęło się to po szczepieniu, ale potem na oddziale po przejrzeniu przez wielu specjalistów (choroba zakaźna, nerki, serce) ani razu nie wspomniano o szczepieniu.
To, co mnie niepokoi w mojej okolicy, to fakt, że nie jest to nawet uważane za potencjalną przyczynę. Chociaż problemy zaczynają się po wstrzyknięciu.

Sygnalista #0021
27/09/21
RN, Community GP Practice, były szczepiacz. Zweryfikowano AHPRA
✅ Część 1 z 2..Cześć, Jestem RN, który pracował w klinice GP i jest winny bycia "szczepicielem pasożytniczym".
Przy wielu okazjach zgłaszałem obawy i nie mogłem już ich wyrażać, kiedy zacząłem widzieć, co się dzieje. W tym czasie widziałem i słyszałem rzeczy, które skłaniają mnie do przekonania, że szczepionki nie są bezpieczne.
Słyszałem wiele osób, które mówiły, że od wielu dni są rozstawione i mają zawroty głowy. Nie mogę zliczyć, ile razy słyszałem „rozproszony”. Starsi ludzie wracają i mówią, że stracili równowagę i upadli, kiedy nie zdarzyło im się to wcześniej.
Słyszano również, jak ludzie mówią, że utrata kontroli nad pęcherzem, zaostrzenia zapalenia stawów, egzeme i wysypki skórne, dziwne pęcherze, niekontrolowana cukrzyca, gojące się rany i zwiększony ból starych urazów. Pewien mężczyzna zgłosił, że ma problemy ze wzrokiem i myślał, że prawie stracił wzrok na miesiąc, ale poszedł do optometrysty zamiast do dr.
Wysłałem karetką mężczyznę z reakcją anafilaktyczną, niekontrolowanym drżeniem i mrowieniem wokół ust, niezdolnym do chodzenia. Miałem 40-letniego starca, który płakał pół godziny po szczepieniu, mówiąc, że nie czuje się dobrze, ma zawroty głowy, ból głowy, palpacje serca i drgania, nie wierzył, że to niepokój, jak powiedzieli.

Od tego czasu zdałem sobie sprawę, że był starszy mężczyzna, który nie wrócił po drugie ciosy i zgłosiłem to do linii raportu. Pamiętam, że wrócił do pokoju zabiegowego dzień po wstrzyknięciu i był niespokojny, miał szkliste oczy, powiedział, że jest chory i przewracał się tej nocy. Zrobiłem jego obs, a jego EKG nie było prawidłowe, zaproponowałem mu, że pojedzie karetką, ale odmówił. Opuścił drugą wizytę. Nie byłabym zdziwiona, gdyby umarł.
Widziałem mężczyznę z rakiem, który bardzo szybko zszedł ze wzgórza po ciosie.
Słyszałem, jak pacjenci mówili mi, że rodzina powiedziała im, że muszą zrobić sobie zastrzyk albo zapłacą za respirator. Również pt powiedział mi, że jej stary sąsiad powiedział jej, co myśli, że zabiją go podczas wstrzykiwania i od tamtej pory nie jest taki sam.
…Słyszałem o pielęgniarce zmuszonej do zaszczepienia, która miała pod kontrolą cukrzycę, jest teraz na insulinie. Inna pielęgniarka , którą wiem nie chciała tego ale powiedziała , że ona ma mgłę mózgu i utratę pamięci i nagły początek menopauzy, ona też przyznaje się do widzenia pacjentów w oddzielnej klinice , którą ona pracuje przy "zejściu wzgórza od dostania strzałów". Mam pielęgniarkę przyjaciel, który ma 2 członków rodziny, 1 z porażeniem , a drugi z zapaleniem mięśnia sercowego. Zna też sprawnego, zdrowego 30-latka, który miał atak serca. 60-letnia sąsiadka mojej siostry jest w śpiączce po drugim strzale. Jej teściowa ciągle traci przytomność, a teść wykazuje agresję.
Mój szwagier też zna faceta w śpiączce i kogoś innego z zakrzepami krwi w jelicie. Moja szwagierka miała kamienie nerkowe dzień po drugim strzale.

Kolejną rzeczą, którą zauważyłem, są zmiany osobowości u pacjentów i osób, które znam lub z którymi pracowałem, gdzie wielu z nich wydaje się agresywnych, brakuje im empatii i logicznego poczucia.
Porównując moje wyniki z innymi pielęgniarkami, wszyscy zauważyliśmy podobne wzorce, w których zgadzamy się, że choroby współistniejące wydają się pogarszać, a śmiertelność ulega przyspieszeniu.
Jesteśmy bardzo zaniepokojeni i zaniepokojeni chorymi, zwłaszcza, że chcą dać je naszym dzieciom, które będą znacznie bardziej narażone na szczepienie niż wirus.
Nie zgadzamy się z nakazami, uważamy, że przypadki urazów i zgonów nie są zgłaszane, a ciosy są niebezpieczne i nieetyczne i należy je natychmiast przerwać.

Sygnalista #0022
RN, Główny Szpital.
27.09.21 Zweryfikowano AHPRA
✅ Pracuję na oddziale rehabilitacyjnym Znam 3 pacjentów, którzy przeszli udar 7-8 dni po szczepieniu. (1). 1 pkt z porażeniem .
(2). 1 Pt z zespołem Guillain-Barré.
(3). Jeden mężczyzna doświadczył epizodu braku reakcji po drugim wstrzyknięciu. Zdiagnozowano hipodelirium i zapalenie płuc! Dotychczas 3 tygodnie w szpitalu i jakim kosztem finansowym?
Nic nie udokumentowane w notatkach. Rodzinie powiedzieli, że to nie ma nic wspólnego z ciosem.
Możliwe też, że widzę też zrzucanie "vac".
Porażenie Bela, półpasiec powodujący zapalenie mózgu, dużo upadków.
Dużo PE, ale nie mam pewności co do statusu "vaca".
Ciekawe, że ostatnio federalne gvt próbowało zmienić ustawę NDIS! Interesujące byłoby zobaczyć statystyki nowych aplikacji NDIS.
A co się stało z grypą?? Zniknęła?

Sygnalista #0023
RN, Regionalny NSW.
27/09/21. Zweryfikowany przez AHPRA
✅ Zgłoszony przez ZAREJESTROWANĄ PIELĘGNIARKĘ z Regionalnego NSW: (1). 62 lata ze skrzepem krwi w płucu po AstraZeneca – przyjęcie na OIT (2). 35-latek z silnymi bólami głowy i zakrzepami krwi przy przyjęciu do OIOM-u 2 tygodnie- odesłany do domu w celu wykonania badania rezonansem magnetycznym co 2 tygodnie w ramach kontroli
(3). 27-letni mężczyzna – zapalenie osierdzia po Pfizer
(4). 19-letnia kobieta z zatrzymaniem krążenia 3 dni po pfizer (zmarła) …i wiele innych.
Status V nie jest konsekwentnie pytany lub dokumentowany w eMR - zespół medyczny nie szuka korelacji. Zespół medyczny martwił się o AHPRA i swoją karierę, jeśli się wypowiedzą.

Informator #0024
MD. RN. 46lat.
27.09.2021.
Część 1 z 2.
Zweryfikowano AHPRA
✅ Cześć, jestem RN w wieku 46 lat praktykującym jako pielęgniarka zajmująca się doraźną opieką okołooperacyjną i pooperacyjną.
Już nie ćwiczę. Poniżej znajduje się relacja bliskiego kolegi pielęgniarskiego. Doświadczyła: Pfizer x no1 jab- „ból głowy z piekła rodem”.
Nr 2 pfizer jab- obudził się w nocy całkowicie sparaliżowany przez 4-6 godzin (szacowany jako czas nieznany po przebudzeniu). Nie mogła poruszyć mięśniem, kaszleć, mówić, wziąć głęboki oddech ani szturchać męża, aby wezwał karetkę, dopóki to się nie rozwiąże. Tylko oczy otwierały się i mrugały... w pewnym momencie chciała umrzeć, czuła się tak okropnie.
Po powrocie do służby, gdy wróciła do zdrowia znacznie później, zgłosiła na piśmie incydent, w którym usłyszała podobne uczucia z sześcioma innymi pielęgniarkami w swoim szpitalu. Data 2.06.2011. Nadal nie był przesłuchiwany twarzą w twarz zgodnie z normalnym protokołem, 10 tygodni później.
Co się dzieje? Wszyscy musimy zapytać siebie i naszych przełożonych?
Przysięga Hipokratesa – nie szkodzić? Czy mózg medyków jest martwy? Czy to kontrola umysłu? Z pewnością nikt nie mógł tak bardzo potrzebować $. To tylko jeden przykład…


80-letnia niezależna kobieta, bez chorób współistniejących w domu opieki. Rodzina wyraźnie zabroniła - twarzą w twarz z 2 pracownikami, jej szczepienie (nie mogę nazwać tego szczepionką, ponieważ nie jest). Pojawiło się wojsko, by dźgać mieszkańców. Kiedy przyszli do tego 80-latka, dyżurna pielęgniarka z domu powiedziała pielęgniarce wojskowej, że wspomniana kobieta nie ma mieć zastrzyku. Zignorowała pielęgniarkę i mimo wszystko dała ją (az) – to było w czwartek. W piątek krewna przyszła do swojej teściowej, poinformowana telefonicznie o występku. Znalazła kobietę w niezwykle podekscytowanym stanie – jak na haju – niezwykłym dla tej cichej kobiety. W sobotę, wstrzyknięta kobieta poprosiła pielęgniarkę, aby wróciła do jej pokoju, ponieważ źle się poczuje. Według krewnego, któremu powiedziano, co następuje, gdy szła korytarzem, upadła i natychmiast zmarła. To był dzień 2 po pierwszym az.

Lekarz prowadzący odmówił podpisania aktu zgonu, ponieważ uważał, że jego obecnie zmarły pacjent NIE zmarł z powodu zatrzymania akcji serca, jak zakładał personel. Zmarły został wysłany do koronera w pobliskim dużym mieście. Koroner tylko zeskanował ciało, uznał, że to atak serca i odmówił wykonania pełnej sekcji zwłok. Pani została skremowana, więc nie ma ciała do eksmisji? Wszyscy wiemy, jak nazwać taki incydent!
Życie nigdy nie powinno być tak tanie!
Wystarczy. To musi być zatrzymane.
Wszyscy wiemy, że w liczbach tkwi siła. Wydaje się, że wszyscy nie potrafią działać w obliczu tego krytycznego i egzystencjalnego kryzysu.
W rzeczywistości zagraża to przetrwaniu ludzkości.
Bezdzietna Gladys powinna przeczytać te „świadectwa”. Ona też jest cudzym dzieckiem! Mnoży się nieświadome poczucie winy. Osoby odpowiedzialne, w tym medycy, którzy ignorują to, co muszą rozpoznać, nie mogą zbyt długo błagać „nie wiedziałem”? Sprowadź Norymbergę!
MD RN

Sygnalista #0025
Starsza pielęgniarka kliniczna, Metropolitan Hospital, NSW.
27/09/21.
Cześć, jestem starszą pielęgniarką (CNS2) w szpitalu metropolitalnym, NSW. Moja zwykła rola to Kardiologia.
Moja długa kariera kończy się w tym tygodniu, po dziesięcioleciach w ostrym sektorze. Widziałem wielu pacjentów zarówno w ED, jak i kardiologii ze szczepionkami SE.
Są one W DUŻYM stopniu niedoceniane i RZADKO zgłaszane. Powiedziałem krewnym, aby sporządzali własne raporty TGA, ponieważ raportowanie w ostrym sektorze NIE SPRAWDZA SIĘ.

Lekarze RZADKO przypisują różne stany szczepieniom, ale kiedy robisz wywiad, bardzo łatwo jest połączyć kropki.
Zawały serca (w każdym wieku), ostre zapalenie mięśnia sercowego / zapalenie osierdzia, DRASTYCZNE pogorszenie EF (frakcja wyrzutowa – wskaźnik siły pompowania serca), czyli pogorszenie w niewydolności serca.
Rozumiem, że wiele osób ma udary i inne powikłania neurologiczne.
W niektórych przypadkach cukrzyca jest znacznie bardziej niestabilna i trudna do opanowania, z bardzo niestabilnymi BSLs.
Widziałem kolegów z SE przewodu pokarmowego, nawracającymi zapaleniami płuc
Wiele osób, które nie otrzymały wstrzyknięć, w tym ja, doświadczyło objawów związanych z transmisją białka kolczastego (zrzucanie).
Ból przewodu pokarmowego (silny), bóle głowy, migreny, zaburzenia snu.
Widziałem dziwne zmiany w patologii, ogromne spadki poziomu hemoglobiny i zaburzenia biochemiczne (Na, funkcja nerek).
Byłem oddelegowany do Aged Care i po wprowadzeniu szczepień w placówkach zauważyłem WIELE ostrych pogorszeń, ze wzrostem śmiertelności powyżej normy
Utrata mowy, utrata mobilności, infekcje klatki piersiowej.
Moja szwagierka pracuje w opiece społecznej i również widziała WIELE SE. Niewydolność nerek, ostra utrata ruchomości z wynikającymi z tego upadkami.
Wiele osób w podeszłym wieku, którymi się opiekowała i dobrze wie, przyspieszyło śmierć lub musiało przenieść się do placówki opiekuńczej, ponieważ teraz nie mogą sobie poradzić w domu.
Dziękujemy za pomoc w rozpowszechnianiu naszych historii.

Sygnalista #0026
RN, 40-letnie doświadczenie, NSW.
27/09/21. Zweryfikowano AHPRA
✅ Witam, jestem RN z ponad 40-letnim doświadczeniem, głównie w sektorze publicznym. Obecnie jestem zatrudniony dorywczo. W zeszłym tygodniu otrzymałem list z NSW Health stwierdzający, że „muszę mieć” moje pierwsze „szczepienie” do 30 września, aby kontynuować pracę.
Jeśli tego nie zrobię, nie będę mógł pracować w NSW Health i zostanę umieszczony na bezpłatnym urlopie.
Wszystkie pielęgniarki na moim oddziale (oprócz ciężarnej) zgodziły się na „szczepionkę”, mimo że niektóre były
przeciwko niej martwe.
Jedna z pielęgniarek doświadczyła utraty czucia w obu nogach poniżej kolan, która ostatecznie ustąpiła.
Inny członek personelu (urzędnik) miał mini udar i trafił do ED.
Oba te epizody nie zostały zgłoszone jako uszkodzenie poszczepienne.


Rzeczywiście, jeden z lekarzy powiedział, że to zdecydowanie nie jest to związane ze szczepionkami.
Teraz będę zmuszony nie pracować, bo nie chcę „szczepionki”.
Wierzę, że system NSW Health znajdzie się w tragicznej sytuacji po 30 września i później, gdy bardzo doświadczeni pracownicy odejdą.

Sygnalista #0027
RN, Szpital Publiczny, Melbourne, VIC.
27.09.21. Zweryfikowano AHPRA
✅ Jestem zarejestrowaną pielęgniarką pracującą w dużym szpitalu publicznym w Melbourne. Znaczna liczba naszych pacjentów otrzymała szczepionkę przeciw covid i zgłasza się do nas jako przeniesienie z oddziału ratunkowego, z bólem w klatce piersiowej, dusznością, objawami neurologicznymi, bóle głowy i gorączki. U tych pacjentów stwierdzono potwierdzone mini udary (TIA), zatorowość płucną, zaburzenia neurologiczne, silne bóle głowy i zaburzenia patologiczne, które szczególnie często prowadzą do ostrego uszkodzenia nerek. Najbardziej niepokojący z tych przypadków jest fakt, że większość tych pacjentów jest w wieku 20-70 lat. Jedna trzydziestoletnia pacjentka miała temperaturę ciała 40 stopni i od tego czasu stwierdzono wiele obustronnych PE.
Nie było dokumentacji ani dyskusji ze strony lekarzy łączących objawy tych pacjentów z ich niedawnym szczepieniem . Ci pacjenci byli zdrowymi iw pełni sprawnymi osobami przed szczepieniem.
Musimy także uśmierzać pacjentów w niepokojącym tempie z powodu ostrego pogorszenia. Większość z tych pacjentów umiera z powodu niewydolności oddechowej lub ma rozległy udar.
Wszystkie pielęgniarki z mojego obszaru klinicznego zostały zaszczepione oprócz mnie. Niektórzy powiedzieli mi, że zostali zmuszeni do zdobycia go przez kierownictwo.
Odliczam teraz dni do zwolnienia za to, że nie chcę szczepionki.
Nasza obecna kadra jest okropna, nienawidzę myśleć, jak źle będzie po 15 października, kiedy niezaszczepione pielęgniarki zostaną bezlitośnie zwolnione z pracy. Współczuję pacjentom, którzy przejdą przez luki naszego i tak już napiętego systemu opieki zdrowotnej.

Sygnalista #0028
Zarejestrowana położna, WA.
28.09.2021
Zweryfikowano AHPRA
✅

Witam, Dziękuję bardzo za pracę, którą wykonujesz.(Zredagowano) W klinice szpitalnej znam 2 kobiety, które otrzymały pierwsze dawki, a następnie straciły dzieci; Pierwsza dawka w 34 tygodniu i 2 dniu, śmierć płodu w macicy w 36 tygodniu
Pierwsza dawka 28+2, śmierć płodu w macicy 29 tygodni Znam inne kobiety w społeczności poniżej 20 tygodnia, zgłoszone mi przez położne, które pracują z położnikami General Practice;
I dawka 12+6, poronienie 13 tygodni
I dawka 17 +5, poronienia 18 tygodni
I dawka 12 tygodni, poronienie 12+2
Teraz wiem, że korelacja nie oznacza związku przyczynowego, ale z pewnością należy to zbadać. Zgłoszono tylko jeden z powyższych przypadków. Obawiam się, że wielu nie będzie i zostaną wrzuceni do statystyki utraty ciąży 1:4.
To nie jest coś, o co się pyta (status szczepionki), kiedy kobiety trafiają do szpitala ze stratą, więc wiele z nich może przegrać i zostać pominiętymi.
Wspomniałem o tym lekarzowi, a oni nie widzieli związku. Tak mi przykro, że opuszczam pracę, którą kocham, ale to nie jest zdrowie. To jest coś zupełnie innego.

Sygnalista #0029
Zarejestrowana położna, Mały Szpital Wiejski.
28.09.21. Zweryfikowano AHPRA
✅ Cześć, jestem położną w małym wiejskim szpitalu. Niedawno przyjęliśmy kobietę, której dziecko niestety zmarło w macicy, a następnie urodziło się martwe. Była w trzecim trymestrze ciąży i dostała drugą dawkę Pfizera zaledwie 3 dni przed tym, jak przestała odczuwać ruchy dziecka.
Kiedy zapytałem mojego przełożonego, czy ma to zostać zgłoszone do TGA, rozmawiała z lekarzem, a on odpowiedział, że nie, ponieważ nie było dowodów na to, że obaj są ze sobą powiązani.
Nie mogę przestać się zastanawiać… co, jeśli nikt inny też nie zgłasza takich wydarzeń, ponieważ wszyscy myślą, że nie ma dowodów?

Sygnalista #0030
RN, 30 lat. Szpital Miejski w Melbourne. VIC.
28.09.21
Cześć Team, byłem RN w dużym szpitalu miejskim w Victorii. Zatrudniony w kwietniu 2020 r. do pracy w zakładzie izolacyjnym Covid. Przybył z zagranicy w marcu 2020 r. Pielęgniarstwo od 30 lat.
Zacząłem zadawać pytania dotyczące leczenia pacjentów z zakażeniem COV, czy mogą mieć witaminę cid odmówił
.
Starałam się, aby izolacja pacjentów była jak najłatwiejsza.
Rutynowy wymaz na co tydzień odmówiłem i natychmiast groziła mi utrata pracy. Więc zastosowałem się, gdy potrzeba medyczna spowodowana przez kolegę, który był w „gorącym punkcie”

Szczepionki, rozpoczęła się w marcu 2021 r. Nie w pełni poinformowana i nie uzyskano świadomej zgody. Kierownictwo kazało mi się „zamknąć”.
Jestem doświadczonym zarejestrowanym immunizatorem od wielu lat za granicą i ukończyłem uniwersyteckie szkolenie online w Australii we wrześniu 2020 r. Jeśli ktoś zadawał mi pytania, moje kierownictwo poleciło mi porozmawiać z innym RN.

Otrzymałem 10 dni wypowiedzenia na opuszczenie placówki w celu przeniesienia, ponieważ odrzuciłem szczepionkę. Wyszedłem i nie zostałem przeniesiony, ale została rozwiązana umowa dzień po moim odejściu przez HR.
Brak wsparcia ze strony mojego związku….Powiedział mi, że mam szczęście, że jestem w Australii…..szczęście, że mam pracę…..szczęście, że zaoferowano mi szczepionkę…. Opuściłem związek. Mogłem też na dobre porzucić karierę pielęgniarską z powodu zbliżającego się obowiązku szczepienia.

Dziękuję za uruchomienie tego kanału telegramów. Dziękuję wszystkim pielęgniarkom, które pracują i trzymają się swojej pracy i teraz zabierają głos. To traumatyczne. Bądź silny dla naszego zawodu, naszych kolegów i naszych pacjentów. ❤

Sygnalista #0031
RN. Wspólnoty, Melbourne. VIC.
28.09.2021
Zweryfikowano AHPRA
✅ Jestem przedstawicielem władz lokalnych pracującym w sektorze społeczności na południowo-wschodnich przedmieściach Melbourne. Dewastacja nie tylko kliniczna, ale także psychiczna spowodowana tym zastrzykiem (nie można nazwać tego szczepionką, ponieważ i tak nie odpowiada opisowi) jest oszałamiająca. Niekontrolowana cukrzyca u pacjentów, którzy od dłuższego czasu chorują na cukrzycę.
Zwiększone upadki i ogólna niestabilność
Owrzodzenia żylne, które prawie wyleczyły się z powrotem do codziennych opatrunków.
Wezwanie karetek po chorych pacjentów z przypadkowymi spontanicznymi objawami, które nie pasują do ich diagnozy.
Wysoki odsetek klientów, którzy nie mogą już zostać w domu i wymagają całodobowej opieki.
Stres w rodzinie, zarówno fizyczny, jak i psychiczny, jest niezwykle trudny.
Nie jestem dźgnięty i nie będę dźgnięty, bo kto będzie dbał o naszą bezbronną społeczność, jeśli wszyscy ulegniemy tej truciźnie.

Sygnalista #0032
Fizjoterapeuta
28.09.21.
Witam, jestem fizjoterapeutą. Mam 2 przypadki, w których mój przyjaciel/członek rodziny zachorował lub został kontuzjowany dokładnie 1 tydzień po Vax. Pierwszy przypadek: członek rodziny przez wiele tygodni przebywał w izolacji z obawy przed opuszczeniem domu. Tydzień po drugiej dawce AZ spadła z okropną gorączką, dusznością i miała wrażenie, że umrze. ...kolega dokładnie tydzień po otrzymaniu drugiej dawki Pfizera zdiagnozowano neuralgię nerwu trójdzielnego. Wzięła 3 miesiące urlopu, ponieważ jest już poza tym z wszystkimi lekami przeciwbólowymi. Zapytałem, czy to jest od Vax, ona powiedziała 'oni tak nie myśleli'. Nie zgłoszono tego jako efekt ubocznego. Ile jeszcze nie zostało zgłoszonych!!!?

(...) Dalej: https://t.me/s/NursesSpeakOu
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
48 465 zgonów w ciągu 14 dni od szczepienia COW iD-19 wśród samych pacjentów (z ubezpieczeniem) Medicare
.