Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Armia_Reszty
12K
Analiza teledysku: Poppy - Time Is Up (feat. Diplo) Data premiery na YouTube: 22.08.2018 (BARDZO WAŻNE, ŻE PRZED TZW. "PANDEMIĄ") Oglądalność: ponad 7,5 miliona w październiku 2022, kiedy robię tą …More
Analiza teledysku: Poppy - Time Is Up (feat. Diplo)

Data premiery na YouTube: 22.08.2018 (BARDZO WAŻNE, ŻE PRZED TZW. "PANDEMIĄ")
Oglądalność: ponad 7,5 miliona w październiku 2022, kiedy robię tą analizę.

Poppy - amerykańska wokalistka o prawdziwym nazwisku Moriah Rose Pereira. Nie znałem jej wcześniej. Jej treści są wyraźnie satanistyczne. Działalność na serwisie YT rozpoczyna jak widzę od krótkich filmików o dziwnej, niepokojącej treści. Stylizowana na niewinną laleczkę niesie chaotyczne przesłanie. Jej logotypem artystycznym jest litera P wpisana w trójkąt.

Tekst piosenki "Time Is Up" opowiada ogólnie o tym, w sposób kpiący, że czas człowieka już minął, że jest karaluchem no i czeka nas w domyślnie eksterminacja lub depopulacja. Na uwagę zasługuje jednak teledysk, który powstał jakieś około półtora roku przed wybuchem tzw. "pandemii #c19 ". Chronologicznie widzę na tym video taką symbolikę i przesłanie:

Ze snu budzi się kobieta podłączona do dwóch telewizorów - jak wiemy telewizor jest apokaliptycznym "obrazem bestii, który ożył". W książce "1984" Orwella jest nazywany "teleekranem". Wiemy już, że rządy za pomocą telewizji programują ludzi, wlewają w umysły kłamstwa, manipulują uczuciami, wzbudzają np. lęk i nienawiść.

Kobieta jest niewolnikiem, jakby na kwarantannie w minimalistycznej, ale bardzo futurystycznej celi. Jest inwigilowana przez "big brothera".

Ów obserwator okazuje się kimś jak Elon Musk. Przedstawia on dziewczynę na pokazie, tak jak dokładnie niedawno Musk przedstawił swojego humanoidalnego robota! Ludzie klaszczą i podziwiają.

Ok, więc wiemy już że ta istota to AI, czyli sztuczna inteligencja. Przedstawia ona pigułkę, którą będę nazywał lekiem.

AI staje się boginią nowej religii. Na teledysku jest wymowna scena: ludzie na kolanach przyjmują na język lek. Dokładnie tak, jak powinno się przyjmować Komunię św., a co właśnie zmieniono!

W momencie przyjęcia leku, który może sugerować szczepionkę, odcienie teledysku przechodzą na czarno czerwone - kolory antychrysta, szatana. Tą fałszywą komunię przyjmują 4 osoby, chociaż niekoniecznie to może mieć znaczenie, to:
- mamy 4 Jeźdźców Apokalipsy
- Pan Jezus w Księdze Prawdy mówi o 4 sługach antychrysta.

Twarze tych osób zaczyna pokrywać cyfrowy kod zero-jedynkowy, co sugeruje że stały się już hybrydami człowieka z AI. Może to znaczyć, że kto przyjmie lek - tego DNA zostaje zmienione i nie jest już stworzeniem Bożym. Jak wiemy, w "szczepionkach przeciw covid 19" odkryto dziwne metalowe obiekty oraz wiemy, że szczepionki mRNA mają wpływ na DNA.

A więc już jest wiadomo, że twórcy tego projektu muzycznego coś w tym 2018 przewidzieli. Tak jak wielu innych artystów związanych z Illuminati.

Teraz zaczyna się jeszcze ciekawiej: 5 osób, w domyśle ci, którzy przyjęli lek, wije się na ziemi w bólu. Widzi to AI (czyli wokalistka Poppy), tak jakby z góry, jakby była właśnie boginią, ale z jakiegoś ciemnego miejsca i się z satysfakcją uśmiecha.

Ludzie ci umierają w męczarniach, trwa to symbolicznie długo. Następnie AI jak bogini objawia się w stroju o symbolice wyraźnie szatańskiej, o futurystycznym kształcie głowy Bahometa. Być może chodzi tu o kolejny etap po wymordowaniu części ludzkości przez szczepienia i objawienie się antychrysta.

Ludzie adorują boginię poprzez hipnotyczny taniec. Niektórzy w maskach przeciwgazowych. Dyskotekowy laser imituje aureolę bogini, a następnie częściowo ukazana kula disco - koronę.

Video kończy się słowami z refrenu: "Kochanie, twój czas już minął" i kadrem z początku, kiedy dziewczyna śpi jakby w więzieniu podłączona do telewizorów.

Telegram Channel
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻:
Wiadomości Czasów Ostatecznych

Doceniasz co robię? Postaw kawę! Dziękuję ☕🤗 Postaw kawę dla Okiem Prostaczka - buycoffee.to
MAT -
CICHO WSZĘDZIE, GŁUCH WSZĘDZIE ...