00:22
Woźnicki o kobietach Brauna
Roman Dudek shares this
460
Pytaj czy Braun zabierze do Europarlamentu swoje kochanki...
Woźnicki o kobietach BraunaMore
Pytaj czy Braun zabierze do Europarlamentu swoje kochanki...

Woźnicki o kobietach Brauna
Urszula Rok
Nie przystoi żeby z ambony przy prezbiterium ksiądz pomawiał i oczerniał bliźnich. A za chwilę podejdzie do ołtarza i będzie odprawiał mszę trydencką czując się lepszym od kapłanów odprawiających mszę posoborową. W zasadzie powinien zejsc z ambony i udać się do spowiedzi, a Panią Czech i Pana Brauna publicznie przeprosić
Roman Dudek
Pani Marta Czech powinna przeprosić pana Marcina Gacha.
Urszula Rok
Nie znam sprawy.
Michał Patryota Patrjota
Po co jego jeszcze tu wstawiają ?
Urszula Rok
Trzeba pytać wstawiającego co chce przez to osiągnąć.
Krzysztof Kolumb
Ten człowiek ze swoją sektą istnieje w przestrzeni publicznej tylko dzięki skandalom i sponsorom. Kto mu robi reklamę na Glorii?
Urszula Rok
Ciekawe czy czyta nasze komentarze. Dobrze by było.
Z otoczenia nikt nie śmie przemówić jemu do rozsądku.
Krzysztof Kolumb
Urszula Rok
On doskonale wie co robi. A robi z siebie ,,męczennika" w imię tych napisów które mają jego ,,wierni" przytwierdzone do plecaków i nie tylko a z którymi nie rozstają się w dzień i w nocy. Tak się rodzi sekta - nie pierwsza i nie ostatnia. w ameryce pełno takich - do wyboru, do koloru.
Geminiano Secundo
Ksiądz Michał pojawił się niespodziewanie na marszu różańcowym Fundacji Konfederacji Gietrzwałdzkiej 10 stycznia 2024; przemawiał z podium na zakończenie marszu pod Sejmem, jednak nie przyjęto go na kapelana Konfederacji, więc teraz daje upust swemu rozgoryczeniu insynuując na temat posła Grzegorza Brauna.
Grzegorz70
Plotkarstwo z ambony -fuj. Woźnicki nakrył ich, był pod łóżkiem? Obgadywanie jak wśród żuli na piwie.
Musi być bardzo pewny siebie, bo niesłuszne insynuowanie grzechu ciężkiego też jest grzechem ciężkim. Zresztą ekskomunikowany i tak sobie bardziej nie zaszkodzi.