CÓRKA MARYI
112.1K

Matka Zbawienia: Ci z was, którzy nadal będą odprawiać tradycyjną Mszę, będą dręczeni, aż postanowią …

Mother of Salvation: Those of you who will continue to perform the traditional Mass will be tormented until you agree to abandon it entirely KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH poniedziałek, 5 sierpnia …More
Mother of Salvation: Those of you who will continue to perform the traditional Mass will be tormented until you agree to abandon it entirely
KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH
poniedziałek, 5 sierpnia 2013 roku, godz. 13.05
Moje drogie dzieci, to będzie czas wielkich prób waszej wiary. Kościół katolicki będzie tym Kościołem, w którym rozpocznie się wielki podział. To w tym Kościele kapłani Mojego Syna będą cierpieli najbardziej podczas wielkiego odstępstwa, które już wkrótce będą musieli znosić z wewnątrz.
Wy, wierni kapłani Mojego Syna, którzy będziecie rozdarci z powodu niezdecydowania, musicie być świadomi konieczności pozostania w jedności z Chrystusem Miłosiernym. Nigdy nie wolno wam odczuć pokusy porzucenia Jego Kościoła poprzez zaakceptowanie fałszerstwa pochodzącego od tych z was, którzy popadli w poważny błąd. Musicie za wszelką cenę czcić Mojego Syna i prowadzić Jego lud drogą do świętości bez względu na to, jak to będzie dla was trudne.
Ci z was, którzy nadal będą odprawiać …More
CÓRKA MARYI
"Nie bójcie się tych rzeczy, ponieważ jeśli się dobrze przygotujecie, będziecie prowadzić dzieci Boże do zbawienia. Jeśli nie będziecie zważać na to ostrzeżenie, zostaniecie uwięzieni w umyśle, ciele i duszy przez wrogów Mojego Syna i nie osiągniecie zbawienia."