Clicks31
uk.news

Папа Франциск довів, що ніколи не був парафіяльним священиком

Не маючи можливості зустрітися з римськими священиками під час християнської меси, Папа Франциск відправив їм лист, в якому він переплутав все, що міг переплутати.

Основною темою листа став коронавірус. Як завжди, Папа Франциск не може стримати емоції ("святість полягає в умінні плакати з усіма іншими"), а також просить "мріяти" і "думати про нову реальність".

Незважаючи на те, що він закрив всі римські церкви і зупинив всі служби, він заявляє, що "ми" не дивилися на кризу "з вікна".

Він намагається переконати всіх в тому, що "ви бачили прихід вовка, але не стали залишати своє стадо".

Всього через пару рядків він говорить зовсім протилежну річ: "Непередбачуваність цієї ситуації показала, що ми не можемо жити і протистояти тому, чого не розуміємо. Як і всі інші, ми відчуваємо страх, жах і безпорадність".

Як і завжди, він застерігає від "готових рецептів", "завчених відповідей", "простих настанов", "надихаючих промов", "помилкового ідеалізму", "пуританської недбалості", "ностальгії за минулим", навіть незважаючи на те, що все це і показала церква Папи Франциска під час кризи.

Як і очікувалося, Папа Франциск вимагає "подиву", "творчості", "уяви" і "нововведень", а також хоче, щоб священики "передбачили майбутнє".

Папа Франциск звернувся до романтизму, коли заявив про "простих мирян": "Нам належить навчитися багато чого в простих мирян і людей Господа".

У цей момент стає очевидно, що Папа Франциск ніколи не був "парафіяльним священиком".

#newsRsohaibplr