34:03
Zarzuty za POLSKA ANTYBANDEROWSKA. Odwet za nową książkę i wywiady ze Świadkami Rzezi Wołyńskiej?More
Zarzuty za POLSKA ANTYBANDEROWSKA. Odwet za nową książkę i wywiady ze Świadkami Rzezi Wołyńskiej?
masada
@Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy

---------------------------------------------------------
Wybrał kobietę , anie Kościół tradycyjny .
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Nie do nas należy osąd ! Mnie interesują jego prawdziwe i patriotyczne przekazy wolnościowe i oderwanie się od posoborowej synagogi szatana !
Kto wie jak dalej potoczą się jego losy wyznaniowe . Naszym obowiązkiem jest modlitwa o takich zagubionych religijnie bliźnich ,aby odnaleźli prawdziwy Kościół a przez co prawdziwą Drogę do Chrystusa .
masada
@Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
--------------------------------------------------- Krytyka jest potrzebna,jest bardzo ważna w etyce.
Nie osądzam stwierdzam fakt.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
.....nie nasza to sprawa ! nie wchodźmy w sprawy prywatne intymne . Dobrze , że nas chłopak uświadamia i ostrzega , bo naród tępy i naiwny a potem zbiorowe mogiły !
masada
Może szykowany jest na pastora ? ma konkubinę, dzieci. Tylko będzie za nim w życiu szła ta nuta. Zdrajca Jezusa Chrystusa. Przekona się. Nie jeden już się przekonał i żałował.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
......gdyby porzucił prawdziwy Kościół Katolicki wtedy można by było go uznać za zdrajcę , ale to , że się oderwał od posoborowej masonerii kościelnej i wilków w owczej skórze to chwała mu za to ! trzeba się modlić za takowych , aby powrócili do prawdziwego KK-go w Tradycji .
Karol Karol
konin.lm.pl Save Mariupol! Przejmujący apel Ukraińców mieszkających w Koninie (Jacek Międlar,mówi prawdę, sprowadzili rezunów teraz są problemy!?) 🤔 🤥 🤫