Maja 21
21.5K
Neo Kowalski
Pani Maju określenie "wyzwolili Warszawę" w stosunku do Żołnierzy Radzieckich rodzi w nas wewnętrzny bunt, szczególnie że wiemy, iż Polska była i jest pod okupacją sowiecką od 1944 roku oraz o tysiącach skrytobójczo pomordowanych Polaków. Dlatego dziwię się, że nie zmieniła pani tego zwrotu na np. "..., którzy wkroczyli do Warszawy". A materiał o bezprawiu w wykonaniu naszych wschodnich …More
Pani Maju określenie "wyzwolili Warszawę" w stosunku do Żołnierzy Radzieckich rodzi w nas wewnętrzny bunt, szczególnie że wiemy, iż Polska była i jest pod okupacją sowiecką od 1944 roku oraz o tysiącach skrytobójczo pomordowanych Polaków. Dlatego dziwię się, że nie zmieniła pani tego zwrotu na np. "..., którzy wkroczyli do Warszawy". A materiał o bezprawiu w wykonaniu naszych wschodnich najeźdźców pod pomnikiem jest OK, to jest skandal do czego Urki się posuwają a 'poliniacka milicja' im na to pozwala oraz ich chroni czyli współpracuje z Urkami w łamaniu polskiego prawa.
lourd
Wyzwolili??? Chyba z koszuli i z godnosci! Wkroczyli do pustyni po Powstaniu Warszawskim, jako wspolodpowiedzialni za mord na mieszkancach stolicy!