Clicks24
lt.news

„Nacių gestapo“ pastorius vėl sprogo (vaizdo įrašas)

Policija ir visuomenės sveikatos pareigūnai antrą kartą šį mėnesį apžiūrėjo Kanados Albertos mieste, Kalgaryje, protestantų - Artūro Pawlowskio (48 m.) bažnyčią.

Pawlowskis vėl sureagavo, pratrūkdamas pykčiu, sakydamas, kad nebendradarbiaus su „gestapu“.

„Galite paskambinti mano advokatui, gerai? Mano advokatas tuo rūpinasi. Man neįdomu klausytis nė vieno jūsų pasakyto žodžio. Aš nebendradarbiauju su gestapu, nekalbu su naciais “, - šaukė jis,

„Jūs atėjote su uniformomis kaip banditai. Štai kas jūs esate: Adolfo Hitlerio rudamarškiniai, naciai, gestapas, komunistai, fašistai. Nebendradarbiauju su naciais. Pakalbėkite su mano advokatu “.

Pareigūnai parodė Pawlowskiui dokumentą, pagrindžiantį jų „Covid“ patikrinimą. Jis atsakė, kad jam neįdomu tai, ką jie nori pasakyti: „Klausykite manęs, galite susitarti kitą dieną... Gestapo, kitą dieną. Ne šią dieną, ne šią dieną, ne bažnyčios metu. Suprantate, suplanuokite susitikimą“.

Tuo metu sveikatos inspektorius ir policija tyliai paliko bažnyčią. Gruodžio mėnesį Pawlowskis buvo nubaustas už tai, kad jis nedėvėjo kaukės ir neturėjo leidimo lapkričio demonstracijai prieš kaukes. Pawlowskis gimė Kożuchów (Freystadt), Žemutinėje Silezijoje, ir greičiausiai yra buvęs katalikas.

#newsPgwafafdzu