uk.news
11

Деякі працівники Франциска незадоволені

Загалом 49 працівників Ватикану погрожують подати скаргу на погані умови праці, які "не поважають основні принципи гідності".

До групи входять 47 музейних охоронців, реставратор і працівник книжкового магазину. Як повідомляють італійські ЗМІ, вони мають намір подати до суду на Губернаторат, адміністрацію Ватикану, яку очолює кардинал Фернандо Вергес Альзага, іспанський легіонер Христа, якщо не отримають задовільної відповіді на свої вимоги.

У листі до Вергеса Альзаги вони стверджують, що умови праці у Ватиканських музеях завдають шкоди гідності та здоров'ю працівників.

Вони скаржаться, що їм несправедливо платять за понаднормові години, що вони не отримують підвищення по службі і що їм доводиться повертати частину зарплати, яку вони отримали, не працюючи через закриття музеїв під час Covid-істерії. Інші працівники Ватикану можуть бути готові приєднатися до скарг.

Працівники пишуть, що "законодавство, яке регулює сферу праці у Ватикані, є недостатнім у кількох аспектах: від мереж соціального захисту до сімейної політики, від переоцінки зарплат до затвердження нормативних актів".

Губернаторство має один місяць на відповідь.

Переклад зі штучним інтелектом