pl.news
33.4K

Biskup domaga się wspomaganego samobójstwa

Zeświecczały biskup Pinerolo Derio Olivero (na zdjęciu) uważa, że Włochy powinny zezwalać, a tym samym zachęcać do samobójstw osoby, których życie nie jest wystarczająco "dobre jakościowo".

Powiedział portalowi LaStampa.it (23 stycznia), że "wszyscy żyjemy na tym samym terytorium, gdzie współistnieją kultury świeckie, katolickie i inne, dlatego jestem przekonany, że konieczna jest konfrontacja, aby dojść do prawodawstwa, każdy wnosząc swój własny wkład, odkładając na bok ideologie" – nie zauważając, że sam pomysł promowania samobójstwa jest wyrazem szczególnie nieludzkiej świeckiej ideologii.

Olivero sprzeciwia się temu, że życie jest święte, ponieważ "przesadą jest upierać się tylko przy świętości jako terminie absolutnym, bez łączenia jej z jakością życia i sumieniem".

Ideologia "jakości życia" zakłada, że życie osoby chorej i starej ma mniejszą wartość w porównaniu z życiem osób zdrowych i silnych.

#newsIdauihbaww
Krystian N.
Zachęcam biskupa do samobójstwa gdyż jego życie nie jest wystarczające jakościowo.
Za jakość życia biskupiego uważam np. noszenie biskupich insygniów, sutanny, piuski, pektorału ....
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

oto satanista
.

.


.
wacula25wp.pl
A czasem łatwiej powiedzieć jak się nie zna potęgi cierpienia .Najlepiej było by się schować na jakiś czas ABY NIEZNAĆ CIERPIENIA POTWORNEGO