00:37
Na britský trůn nastupuje nekorunovaný král Světového ekonomického fóra (video) UK: O úmrtí královny Alžběty II. snad netřeba psát, neboť média nejen u nás jsou zpráv o její smrti a životě plná …More
Na britský trůn nastupuje nekorunovaný král Světového ekonomického fóra (video)

UK: O úmrtí královny Alžběty II. snad netřeba psát, neboť média nejen u nás jsou zpráv o její smrti a životě plná. Nicméně nikdo se příliš nevěnuje jejímu nástupci, princi Charlesovi. Přitom právě na něj by nyní měla být upřena pozornost nejen Britů, ale celého světa. Charles – což ví málokdo – je jeden z čelních představitelů WEF a podporovatelů cílů Velkého resetu (Agendy 2030), ale i přítel Klause Schwaba.


K jeho oblíbeným tématům patří mimo klimatu také depopulace.

Charles je skutečně králem naší doby, a to tím nejhorším možným způsobem. Je dokonalým ztělesněním západní vládnoucí třídy a její zhoubné agendy.

Charles je, kulantně řečeno, zavrženíhodný misantrop, který žil život v hanbě, pokrytectví a korupci. Ale jeho životní styl je tím nejmenším problémem. Charles je král, který přijal a prosazoval ty nejničivější cíle naší doby.

Charles je především zastánce ničivých klimatických cílů a depopulační agendy. Loni vyzval k sabotáži spolehlivých energetických zdrojů v boji proti takzvané klimatické krizi. Charlesovy iniciativy a jeho propagace zničující Pařížské klimatické dohody a cílů Agendy 2030 o změně klimatu postavily nejen Británii, ale celou Evropu, nad propast energetické katastrofy.

Nově korunovaný král je také otevřeným zastáncem depopulace a při několika příležitostech volal po populační kontrole civilizace jako celku

Na úsvitu COVIDmánie se Charles sešel s šéfem Světového ekonomického fóra Klausem Schwabem, přičemž oba nadšeně vychvalovali „Velký reset“, aby vyřešili klimatickou krizi a obnovili svět. V podcastu se Schwabem Charles obhajoval boj proti uhlíku a agendu, prosazující nulové uhlíkové emise. To je přesně ta agenda, která významně přispěla k evropské energetické krizi a ve skutečnosti je jejím cílem výrazně zhoršit životní úroveň obyvatel.

Žádný z těchto požadavků se samozřejmě nevztahuje na britskou královskou rodinu, která na rozdíl od rolníků, kteří nezdědili hrady a jiné formy obrovského bohatství, může do atmosféry vypouštět nekonečné tuny uhlíku.

Charles se o životní prostředí opravdu nestará. Slouží pouze jako výkladní skříň jeho skutečných cílů. Jeho obhajoba „zelené“ agendy v Davosu je součástí převádění moci z národních států k elitářským kruhům, ve kterých on sám působí. Charles věnoval v posledních letech spoustu času a energie prosazování agendy ESG, jejímž cílem je kartelizovat průmyslová odvětví a vytvářet finanční monopoly ve jménu životního prostředí. Ve skutečnosti jde o vytvoření monopolů korporací vládnoucích elit.

Charles je pravidelným účastníkem srazů WEF, kde se například již v roce 1992 sešel s Václavem Havlem. Ostatně, ten byl také členem Římského klubu a účastnil se – podobně jako Charles – i srazů Bilderbergu.

I když je oficiálně tváří WEF Klaus Schwab, tak vliv Charlese není o nic menší, dokonce lze předpokládat, že tím, kdo má z těch dvou rozhodující hlas, je právě Charles a Schwab je pouhou loutkou.

Charles je král hodný našeho opovržení. Přijal genocidní ideologie naší doby. Představuje řadu radikálních hnutí, která se snaží uvalit zkázu na masy ve prospěch vládnoucí třídy. Charles není králem lidu. Je králem WEF.

ZDROJ

Překlad: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

cz24.news/…korunovany-kral-svetoveho-ekonomickeho-fora-video/
... ... PROKOP
čárls jede setrvačností britského koloniálního impéria, které už dávno neexistuje. Zbývá mu už jenom celý svět nas...t, a rozpad samotné británie, neboť se postupně od Anglie trhne Skotsko i Walles.
Metod
Uletený Charles aj cela rodina
Bratia a sestry
„Západ chce snížit světovou populaci na 1 miliardu“ – informoval ruský zástupce na ekonomickém fóru ve Vladivostoku
cz24.news/…usky-zastupce-na-ekonomickem-foru-ve-vladivostoku/More
„Západ chce snížit světovou populaci na 1 miliardu“ – informoval ruský zástupce na ekonomickém fóru ve Vladivostoku

cz24.news/…usky-zastupce-na-ekonomickem-foru-ve-vladivostoku/
apredsasatoci
Východ tvrdí, že západ chce znížiť svetovú populáciu.
Prečo východ nepovie, že so západom spolupracuje?🤔
Bratia a sestry
opýtaj sa Putina 😂
apredsasatoci
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Západ aj Východ chce znížiť svetovú populáciu keď už. :)
Laco Bajzo
Keby to nechcel aj východ ,tak by nasilu neočkoval svoje národy. Ale to je zrejme nad vaše sily pochopiť.
Takto vám to rozdelili a takto to máte v tých hlavách ,bez ohľadu na t ,čo robia. To nevnímate a riadite sa len tým ,čo hovoria. To je riadna zaslepenosť a bude vám osudná.
. ARMATA .
Laco Bajzo aký je to prehrešok,keď niekto ešte vkladá posledné nádeje do Putina?Aká zaslepenosť bude komu osudná?Ak sa niečo zomelie tak ty budeš tak isto na tom ako všetci ostatní,bez rozdielu či si Putina velebil,alebo zatracoval.Posledné slovo bude mať aj tak Boh.
Laco Bajzo
armata- Aj keby bol Putin proti nim a odhaľoval ich podvody ,ako je dárwinova teoria,pristánie na Mesiaci ,911alebo falošná pandémia a varoval by pred očkovaním ich jedmi ,tak by bola od veriacich hlúposť vkladať do neho nádeje na záchranu ,lebo Božie slovo nám zjavuje inú budúcnosť a iný vývoj.
"Nespoliehajte sa na kniežatá ani na ľudí vôbec; oni pomôcť nemôžu. Vyjde z nich duch a vrátia sa …More
armata- Aj keby bol Putin proti nim a odhaľoval ich podvody ,ako je dárwinova teoria,pristánie na Mesiaci ,911alebo falošná pandémia a varoval by pred očkovaním ich jedmi ,tak by bola od veriacich hlúposť vkladať do neho nádeje na záchranu ,lebo Božie slovo nám zjavuje inú budúcnosť a iný vývoj.
"Nespoliehajte sa na kniežatá ani na ľudí vôbec; oni pomôcť nemôžu. Vyjde z nich duch a vrátia sa do svojej zeme; v ten deň padnú ich plány."Žalm164
Ale vy neveríte Božiemu ,nezaujímajú vás proroctvá Písma ,ani znamenia časov ,lebo vy chcete záchranu od svetských vodcov a navyše od týchto bábok talmudistov. To je vaše bláznovstvo ,ktorého sa nechcete vzdať a preto si zasluhujete sklamanie a trest!
A ten je už tu ! Ale vy budete blbnúť až do konca.
. ARMATA .
Len,aby tvoje slová odsúdenia viac tebe nepriťažili,ako niekomu naivná nádej v Putina.Bodaj by mal aj on na prvom mieste Boha,lebo prísť o blaženú večnosť nieje sranda.
Laco Bajzo
Aký je to prehrešok vkladať nádeje do človeka ,ktorý dva roky terorizoval ruský národ falošnou pandémiou a nasilu ich očkoval?
Môže takú hlúpu otázku položiť človek so zvyškami súdnosti?
Nemôže. Len dezorientovaný ,zmätený internetový zblúdilec sa môže tak hlúpo pýtať.