Clicks1.4K
PiotrM
2

SZOKUJĄCA WIADOMOŚĆ Z NIEPOKALANOWA!!!

SZOK!!!!!!

Przecież oni już wiary nie mają. Utracili ją kiedy wprowadzili Gospę bez nóg do kaplicy i teraz diabłu oddają cześć. Ja bym sam szedł nawet z buta! To nie zakonnicy tylko woły nieużyteczne- wilki w stadzie do rozbioru wiary katolickiej. Co św. Maksymilian wywalczył dla wiary Katolickiej ci niszczyciele wyszlamowali jego cały skarbiec i zapełnili go moderną masońską , z tą co św. Kolbe walczył.
facebook.com/login/
Radio Niepokalanów przeprowadzi transmisję radiową Mszy Świętej pogrzebowej ojca Maksymiliana Świerżewskiego z Katedry Siedleckiej w dniu 19.11.2021 roku. o godzinie 19.00. Transmisja dzięki uprzejmości Katolickiego Radia Podlasie.
Telewizja NiepokalanówTV przeprowadzi bezpośrednią transmisję z uroczystości pogrzebowych ŚP. Ojca Maksymiliana Adama Świerżewskiego w Szumowie 20 listopada 2021 roku o godz. 11:00.


Weronika....S
,,zbyt mało chętnych,, to perfidna obraza nieżyjącego, zamordowanego kapłana. A to pewnie jeden z tych, którzy ,,przychodzą z wielkiego ucisku i opłukali swe szaty w krwi Baranka,, jak sugeruje Apokalipsa.
PiotrM