Clicks1.8K
Edward7
33

Wielki mistrz loży masońskiej we Włoszech wita "Szczepionkowe Paszporty śmierci"

PRESTIŻOWE WŁOSKIE LABORATORIUM POTWIERDZA; TLENEK GRAFENU W ŚMIERTELNYM ZASTRZYKU...

Fr. Alexis Bugnolo

W tym krótkim, ale odkrywczym reportażu włoskiego kanału telewizyjnego; "Casa SoleTV"; donosi że; Wielki Mistrz Stefano Bisi z Wielkiego Wschodu Włoch, tu w Rzymie, z zadowoleniem przyjął obowiązek "Paszportu DeathVaxx". Loże będą wymagały paszportu, maski i pomiaru temperatury dla wszystkich wchodzących do ich loży.

Luciano Romali , Suwerenny Wielki Mistrz Wielkiej Loży Italii, oświadczył, że DeathVaxx jest „jedynym sposobem na oddalenie” zagrożenia Covid. Włoscy masoni zawsze forsowali szczepionki. Luigi Sacco, który w XIX wieku przekonał wielu katolickich duchownych do głoszenia wiary w szczepionki, co pozwoliło na zaszczepienie 130 tys. w północnej Italii.

Masońska doktryna szczepień została wyraźnie sformułowana w powieści Simona Waltera, który napisał: „Szczepienie jest sakramentem medycznym, który odpowiada chrztowi”.
Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego Bergoglio jest w 100% za "Death Vaxx", jako „aktu miłości”, to wystarczy wiedzieć, że według watykańskiego urzędnika odpowiedzialnego za bezpieczeństwo w Argentynie, Jorge Mario Bergoglio jest masonem , powołując się na zeznanie wideo znanego argentyńskiego dziennikarza w krajowej telewizji.

Papieże rzymscy potępili wiele razy masonerię. Święta Inkwizycja była pierwszą organizacją, która ją zbadała, już w latach trzydziestych XVIII wieku. Bycie członkiem Loży jest aktem apostazji, który zasługuje na automatyczną ekskomunikę zgodnie z kanonem 1324, ponieważ jest to świadoma zdrada wobec zobowiązań chrztu. Aby zapoznać się z krótką historią, zobacz tutaj i tutaj .
...

PRESTIŻOWE WŁOSKIE LABORATORIUM POTWIERDZA TLENEK GRAFENU W ŚMIERTELNYM ZASTRZYKU COVID

W pracy naukowej przygotowanej przez prestiżowe włoskie laboratorium wykazano to poprzez miarodajną analizę, znalezienie grafenu w próbce zawiesiny w wodzie szczepionki Comirnaty przeciwko wirusowi COVID-19 z partii PAA165994.

Włoska senator Sara Cunial
Grafen to materiał utworzony z atomów węgla ułożonych poziomo, tworzących strukturę o grubości jednej milionowej milimetra. Dzięki elastyczności plastiku i mechanicznej wytrzymałości diamentu dla wielu grafen jest złotem przyszłości, kluczem do nowej rewolucji przemysłowej i być może „nowego społeczeństwa”. Ale co ta NIEWSKAZANA substancja robi w szczepionce Pfizera? Zapytałam o to ministra Speranzę poprzez pytanie, które można przeczytać w całości TUTAJ (z automatycznym tłumaczeniem).

Tutaj możesz przeczytać, w jaki sposób przeprowadzono analizę, która doprowadziła do wykrycia (o czym dowiedziałem się i której nie będę upubliczniać w celu ochrony autora. Jednak wszystkie źródła – w tym badanie – zostały zweryfikowane przez urząd organu kontrolującego przed publikacją pytania).

Próbka została przetworzona w następujący sposób:
rozcieńczenie w sterylnej soli fizjologicznej 0,9% (0,45 ml + 1,2 ml);
frakcjonowanie według polarności: 1,2 ml heksanu + 120 ul próbki RDI;
ekstrakcja fazy hydrofilowej;
ekstrakcja i oznaczenie ilościowe RNA w próbce;
mikroskopia elektronowa i optyczna fazy wodnej.

Wstępną analizę, ekstrakcję i oznaczenie ilościowe RNA w próbce przeprowadzono przy użyciu zestawu Invitrogen™ PureLink™ RNAMini, spektrofotometru NanoDrop™ 2000/2000c i fluorometru Qubit 2.0. Widmo ujawniło obecność dużej ilości RNA lub substancji innych niż RNA maksymalnym wychwytywaniu w tym samym regionie, o szacunkowej łącznej wartości 747 ng/ul. Zredukowany tlenek grafenu (RGO) ma maksima absorpcji przy 270 nm, zgodne z widmem uzyskanym przez Thema et al, 2013. Journal of Chemistry ID 150536. Minimalna ilość RNA wykryta przez QUBIT2.0 wyjaśnia tylko resztkowy procent całkowitego UV absorpcja próbki. Pod powiększeniem mikroskopu elektronowego JEM-2100 Plus, ten sam powiększony obszar próbki pokazuje strukturę podobną do arkusza, wyświetlającą skomplikowany układ fałd. Łopatki są rozmieszczone w wymiarach bocznych na mikrometrowych skalach długości od 100 nm do ponad 1000 nm i w porównaniu z obrazem literaturowym wykazują duże podobieństwo do obrazów grafenowych.... czytaj więcej (włoski): r2020.info/…ni-anti-covid-interrogazione-al-ministro-speranza/

USA: 73% TYCH, KTÓRZY UWAŻAJĄ BERGOGLIO ZA PAPIEŻA, WZIĘŁO ŚMIERTELNY (POWIĄZANY Z ABORCJĄ) ZASTRZYK

WŁOCHY: (MASOŃSKI) SENAT W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI ZATWIERDZA FAZĘ 1 ; "Paszportu DeathVaxx"

Fr. Alexis Bugnolo
Włosi obudzili się dziś rano i zdali sobie sprawę, że cała klasa polityczna reprezentowana przez główne partie popiera Wielki Reset i jej tyrański plan zniszczenia gospodarczego i zniewolenia Włoch i ich narodu, poprzez tak zwaną Zieloną Paszport. Włoski Senat głosował; 189 do 32, przy 2 wstrzymujących się, za potwierdzeniem ostatniego dekretu rządu. Szesnastu senatorów, którzy publicznie protestowali przeciwko dekretowi, głosowało za nim!

Zielona Paszport nie ma prawdziwego celu sanitarnego, ponieważ w żaden sposób nie może zapewnić uniknięcia infekcji wirusem, który nigdy nie został wyizolowany ani nie udowodniono jego istnienia. Zamiast tego, narzucając obowiązek posiadania go, coraz więcej części społeczeństwa wpada w system całkowitej kontroli, w którym samo pragnienie życia jest podporządkowane obowiązkowi otrzymania "DeathVaxx" lub płacenia (do czasu) 3 razy w tygodniu od 10 do 15 euro za według niektórych źródeł, test wymazowy, który również okazał się bardzo niebezpieczny dla zdrowia, a być może nawet tajną formą szczepienia.

Senat pokazał swojego bezbożnego ducha, przedłużając pożądany przez rząd stan wyjątkowy do 31 grudnia 2021 r., co zgodnie z konstytucją jest maksymalną długością 24 miesięcy. Ale, niestety, włoska konstytucja jest już martwą literą, jeśli kiedykolwiek nie była (martwa), to powojenna sztuczka polegająca na poddaniu Włochów kontroli masońskich banków w Nowym Jorku, które rządzą USA. Rozszerzenie jest tak samo niekonstytucyjne jak deklaracja, ponieważ we włoskiej konstytucji nie ma możliwości wprowadzenia stanu wyjątkowego poza okresem wojny wojskowej na włoskiej ziemi.

Zielona Przepustka jest teraz „obowiązkowa” dla wszystkich, którzy chcą wejść do restauracji, gimnazjów, na wszystkie konferencje i spotkania w pomieszczeniach, zarówno politycznych, jak i kulturalnych, oraz do pociągów pierwszej klasy lub dalekobieżnych. Rząd chce teraz kolejnego dekretu już w połowie października, który zobowiąże wszystkie zakłady, zarówno państwowe, jak i prywatne, do jego posiadania. Uniemożliwi to pracę u pracodawcy bez tego. Niewiarygodne, że związki chcą obowiązku szczepień dla wszystkich. Obecny dekret nakłada sankcję w wysokości 400-1000 euro za nieokazanie Zielonej Przepustki, jeśli jest to wymagane (po prostu masoni i para masoni są we wszystkich instytucjach dopow.)

Włosi przeciwni tyranii Wielkiego Resetu unikają wszystkich miejsc, w których jest to wymagane. A skoro sprzeciw wobec "GreenPassu" ma ponad 90% społeczeństwa, mimo że ma go (Paszport) ok. 60%, rezultatem będzie wyrzucenie z biznesu całej klasy niższej i średniej, bo ci, którzy odmówią obsługi klientom bez niej, nie będą mogli przeżyć, a ci, którzy tego nie zrobią, zostaną zlikwidowani za naruszenie prawa. Biorąc pod uwagę, że osoby posiadające "GreenPass" weszły do systemu, w którym z miesiąca na miesiąc obowiązek szczepień może zostać przedłużony z 2 dawek, do 3, 4, 5, 7 dawek, jedyną przewidywalną przyszłością dla tych, którzy to zrobią, jest ich własna śmierć. A to oznacza, że ta część gospodarki, która poddaje się Zielonej Przepustce, jest skazana na śmierć, tak jak ta, która jej odmawia. Pragnienie Mario Draghiego, wyrażone przed mianowaniem go premiera, aby we Włoszech i ich gospodarce doprowadzić do „kreatywnej destrukcji”, w końcu wzięło w swoje ręce narzędzie szatańskiej kreatywności.

źródło, kilka artykułów z - fromrome.info
. Leliwa
We Włoszech zlikwidowano wieś, nie ma już gospodarstw które w rodzinie sadzą i zbierają i teraz nie maja gdzie ci ludzi się schronić.
Na szczecie w Polsce jeszcze nie udało się jeszcze zlikwidować całkowicie wsi i jeśli by ktoś chciał odciąć ludzi od możliwości życia bez GreenPassu to pojedzie na wieś gdzie ludzie mają w d... jakieś Passy
tekla
Nie do końca. Wieś w znacznym stopniu się wyszczepiła. Ponadto wsie to teraz osiedle podmiejskie. Nie ma drobiu, krów, świnek. Bywa, że w dużej wsi jest jeszcze jedno gospodarstwo. Ostatnie.
. Leliwa
Mówię o wsi , a nie o osiedlach podmiejskich.
. Leliwa
No i faktycznie zapraszam do wsi na podkarpacie i małopolski.
wacula25wp.pl
No szczepią się wszyscy sekty też
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Szczepienie masonerii popieram, niech się sami wytrują...
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTAOJ-oj tak nie można to są też ludzie
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula, wiem, że to są ludzie, ale ich nikt do do szczepienia, ani do służenia szatanowi nie namawia, ani nie przymusza Sami dobrowolnie to robią. Nas natomiast chcą przymuszać i szczepić nawet dzieci. Oni nie chcą, nawet aby się za nich modlić, bo zmienili modlitwę ułożoną przez Św. Maksymiliana Kolbe.,, O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta módl się za nami , którzy się do Ciebie uciekamy …More
Wacula, wiem, że to są ludzie, ale ich nikt do do szczepienia, ani do służenia szatanowi nie namawia, ani nie przymusza Sami dobrowolnie to robią. Nas natomiast chcą przymuszać i szczepić nawet dzieci. Oni nie chcą, nawet aby się za nich modlić, bo zmienili modlitwę ułożoną przez Św. Maksymiliana Kolbe.,, O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta módl się za nami , którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za masonami i polecanymi Tobie. Mimo tego, że nie chcą to ja się i tak modlę za nich.
Oj Wacula, to ty wreszcie popierasz szczepionki czy nie? Z twego komentarza wynika, że bronisz masonów, przed trującymi szczepionkami, natomiast popierasz szczepienia dla wszystkich innych ludzi.
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Piszesz -[ Oj Wacula, to ty wreszcie popierasz szczepionki czy nie? Z twego komentarza wynika, że bronisz masonów, przed trującymi szczepionkami]==Z bardzo dużym prawdopodobieństwem – sięgającym nawet 95% – szczepienie uchroni Cię przed zakażeniem COVID-19. Im więcej będzie zaszczepionych osób, tym szybciej osiągniemy odporność populacyjną. Na tym to polega? A trzeba …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Piszesz -[ Oj Wacula, to ty wreszcie popierasz szczepionki czy nie? Z twego komentarza wynika, że bronisz masonów, przed trującymi szczepionkami]==Z bardzo dużym prawdopodobieństwem – sięgającym nawet 95% – szczepienie uchroni Cię przed zakażeniem COVID-19. Im więcej będzie zaszczepionych osób, tym szybciej osiągniemy odporność populacyjną. Na tym to polega? A trzeba też wziąć pod uwagę to, że pracowali nad tymi szczepionkami uznani specjaliści, mający ogromne doświadczenie w rozwoju szczepionek, a ponadto szczepionki te przeszły wymagane przy produkcji leków rygorystyczne testy kliniczne .I OTO CHODZI .Piszesz dalej -[ bronisz masonów]-Co to to nie to jest sekta . Ale ma szansę się zbawić jak my.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula ,,Co to to nie to jest sekta . Ale ma szansę się zbawić jak my.''
--------
A w jaki sposób maja szansę się zbawić jeśli, dobrowolnie za życia służą szatanowi?
Chyba, że Łaska Boża ich dotknie i się nawrócą, ale bez naszej modlitwy nie mają szans.
Nawet nie wszyscy katolicy będą zbawieni, w tym również kapłani. 😭 Nie wystarczy samo wołanie ,,Panie , Panie''.

''21 Nie każdy, który Mi mówi:…More
Wacula ,,Co to to nie to jest sekta . Ale ma szansę się zbawić jak my.''
--------
A w jaki sposób maja szansę się zbawić jeśli, dobrowolnie za życia służą szatanowi?
Chyba, że Łaska Boża ich dotknie i się nawrócą, ale bez naszej modlitwy nie mają szans.
Nawet nie wszyscy katolicy będą zbawieni, w tym również kapłani. 😭 Nie wystarczy samo wołanie ,,Panie , Panie''.

''21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do Królestwa Niebieskiego, lecz ten, kto spełnia Wolę Mojego Ojca, Który Jest w Niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego Imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego Imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego Imienia?" 23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

13 Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. 14 Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują! ''
(Mt. 7)
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Piszę że każdy ma szansę się zbawić jak my.]== Czy modlić się za masonów ? Modlitwa za zmarłych jest wpisana w naszą wiarę. Bóg nie mówi, za kogo mam się modlić, tylko mówi módlcie się, proście, kołaczcie, itd. Modlimy się za naszych drogi zmarłych, a przecież nikt z nas nie wie czy są w niebie, w czyśćcu czy w piekle. Modlić się więc możesz. Tutaj może zrodzić się …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Piszę że każdy ma szansę się zbawić jak my.]== Czy modlić się za masonów ? Modlitwa za zmarłych jest wpisana w naszą wiarę. Bóg nie mówi, za kogo mam się modlić, tylko mówi módlcie się, proście, kołaczcie, itd. Modlimy się za naszych drogi zmarłych, a przecież nikt z nas nie wie czy są w niebie, w czyśćcu czy w piekle. Modlić się więc możesz. Tutaj może zrodzić się kolejne pytanie: czy więc warto się modlić za zmarłych, gdy oni odrzucili Boga i są potępieni? Jak powiedziałem Bóg pragnie nas zbawić i On wie kto znas bedzie wstawiał się za tym człowiekiem i daje mu szansę nawrócenia. Mogę więc pomóc komuś w wyborze Boga. Dlatego warto się modlić, a Duch Święty pokieruje naszą modlitwą, aby była skuteczna.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula, no to więc się módl, ale żeby twoja modlitwa była skuteczna i była wysłuchana, powinno się być w stanie Łaski Uświęcającej, czyli jak najczęściej przyjmować Ciało Pana Jezusa, tylko nie na rękę, a wiem , że ty tak przyjmujesz i tym samym strasznie profanujesz Najświętszy Sakrament. Nawróć się i przepraszaj Jezusa, za te świętokradztwo. Trzeba się z tego grzechu wyspowiadać, żałować i …More
Wacula, no to więc się módl, ale żeby twoja modlitwa była skuteczna i była wysłuchana, powinno się być w stanie Łaski Uświęcającej, czyli jak najczęściej przyjmować Ciało Pana Jezusa, tylko nie na rękę, a wiem , że ty tak przyjmujesz i tym samym strasznie profanujesz Najświętszy Sakrament. Nawróć się i przepraszaj Jezusa, za te świętokradztwo. Trzeba się z tego grzechu wyspowiadać, żałować i wynagradzać.
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Piszesz -[ przyjmować Ciało Pana Jezusa, tylko nie na rękę, a wiem , że ty tak przyjmujesz itd .]==Tak zgadza się przyjmuję w dłonie J.Hrystusa i cieszę się jak w OSTATNIEJ WIECZERZY czynili to apostołowie św. Dla mnie to jest święty wzór ponieważ to pan Jezus POWIEDZIAŁ -CZYŃCIE TO NA MOJĄ PAMIĄTKĘ -.
Bos016
Wacula naiwniaku, czy ty jesteś kapłanem albo biskupem? Bo na Ostatniej Wieczerzy, to Apostołowie zostali wyświęceni na biskupów. A co wolno biskupowi, to nie tobie....
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula , dokładnie to samo potwierdzam co ci napisał Bos016. Tylko konsekrowane ręce mogą dotykać Najświętszego Ciała Pana Jezusa. Na ostatniej Wieczerzy byli tylko Apostołowie czyli obecni Biskupi. Jezus nie zaprosił nikogo innego , nawet Swojej Matki Maryi. Wśród nich był 1 zdrajca i 11 wiernych Jezusowi. Dziś sytuacja w Kościele przedstawia się odwrotnie na 11 zdrajców przypada może 1 Boży …More
Wacula , dokładnie to samo potwierdzam co ci napisał Bos016. Tylko konsekrowane ręce mogą dotykać Najświętszego Ciała Pana Jezusa. Na ostatniej Wieczerzy byli tylko Apostołowie czyli obecni Biskupi. Jezus nie zaprosił nikogo innego , nawet Swojej Matki Maryi. Wśród nich był 1 zdrajca i 11 wiernych Jezusowi. Dziś sytuacja w Kościele przedstawia się odwrotnie na 11 zdrajców przypada może 1 Boży Kapłan. Nie wolno słuchać takich zdrajców , którzy nakazują lub zachęcają ludzi do przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Jest ro gorszy grzech niż aborcja i takie osoby strasznie profanują Najświętszy Sakrament. Jest to straszna pycha i kara w Czyśću będzie straszna i długa. Włóż sobie rękę do ognia i potrzymaj tak z godzinę zobaczysz czy wytrzymasz, a w Czyśćcu ręce będziesz miał wypalane prze kilkanaście lub kilkaset lat, dzień i noc bez odpoczynku. Opamiętaj się!!! 😡 😡 😡
wacula25wp.pl
Bos016 Piszesz -[A co wolno biskupowi, to nie tobie....itd ]==A mylisz się! -spożywanie ciała Bożego komunii świętej to nie jest tylko przywilejem biskupów. Wszyscy wiemy, że kiedy Chrystus dał nam Mszę św. w czasie Ostatniej Wieczerzy, zakończył ten rytuał tymi słowami -[ To czyńcie na moją pamiątkę .Słowa Jezusa były zawsze w ten sposób tłumaczone. Liturgia w czasie konsekracji również tak …More
Bos016 Piszesz -[A co wolno biskupowi, to nie tobie....itd ]==A mylisz się! -spożywanie ciała Bożego komunii świętej to nie jest tylko przywilejem biskupów. Wszyscy wiemy, że kiedy Chrystus dał nam Mszę św. w czasie Ostatniej Wieczerzy, zakończył ten rytuał tymi słowami -[ To czyńcie na moją pamiątkę .Słowa Jezusa były zawsze w ten sposób tłumaczone. Liturgia w czasie konsekracji również tak właśnie je tłumaczy, być może dlatego, aby nie dezorientować wiernych, którzy od wieków w takiej formie je słyszeli .Dlatego Jezus, kiedy wypełnia rytuał wieczerzy po konsekracji chleba i wina, stwierdza, że ma w swoich dłoniach kielich krwi za nas wylanej , ma swoje ciało, połamane i zniszczone dla nas i zaprasza nas, abyśmy pili Jego Krew przymierza i jedli Jego Ciało za nas wydane. A potem przypieczętowuje ten rytuał podstawy MSZY św. następującym uroczystym Nakazem To czyńcie na moją pamiątkę .I TO JEST CREDO -KONIEC MYŚLENIA LYDZKIEGO -PONIEWAŻ TE SŁOWA SĄ ŚWIĘTE - WIECZNE. Przyjacielu miły możesz różnie rozmyślać to i tak NIC i NIKT TEGO NIE ZMIENI
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTAPiszesz -[Nie wolno słuchać takich zdrajców , którzy nakazują lub zachęcają ludzi do przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Jest ro gorszy grzech niż aborcja itd.]== Na początku wypada powiedzieć, że to dopuszczalna forma. Sam papież Franciszek mówi, że Komunię Św. można przyjmować do ust lub na rękę, „jak się woli .A kilkanaście lat temu, Episkopat Polski, z instrukcjami …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTAPiszesz -[Nie wolno słuchać takich zdrajców , którzy nakazują lub zachęcają ludzi do przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Jest ro gorszy grzech niż aborcja itd.]== Na początku wypada powiedzieć, że to dopuszczalna forma. Sam papież Franciszek mówi, że Komunię Św. można przyjmować do ust lub na rękę, „jak się woli .A kilkanaście lat temu, Episkopat Polski, z instrukcjami Stolicy Apostolskiej, jednogłośnie przyjął stanowisko, wedle którego dopuszcza się możliwość przyjmowania Komunii Świętej na rękę. K K oficjalnie i formalnie dopuszcza przyjmowanie Komunii Św. na rękę. Nie osądzajmy, a już tym bardziej nie obrażajmy tych, którzy z tego zezwolenia korzystają. Mają do tego prawo. Szczególnie teraz, kiedy uchodzi to za bezpieczniejsza formę
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula, Ciało Jezusa należy przyjmować godnie, na klęcząco i na język, kto świętokradzko przyjmuje Najświętszy Sakrament, 😡 😡 😡 ten śmierć wieczną sobie gotuje w piekle!!! 😭 😭 😭
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula, jesteś pyszny i widocznie chcesz być potępiony, słuchając heretyków i wilków w owczej skórze, oraz fałszywego proroka bergoglio !!!
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA POWIEDZ mi Czy TY znasz zarządzenie Watykanu .Czy tak sobie sam ogłaszasz się nowym papieżem a była taka w historii już
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Piszesz -[ Wacula, Ciało Jezusa należy przyjmować godnie, na klęcząco i na język, itd .]==Więc historia praktyki udzielania Komunii na rękę jest zwykle przedstawiana w sposób następujący: Począwszy od ostatniej wieczerzy i w czasach apostolskich Komunia św. była oczywiście rozdawana na rękę. Tak samo było w epoce męczenników i w złotym wieku Ojców oraz liturgii, po …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Piszesz -[ Wacula, Ciało Jezusa należy przyjmować godnie, na klęcząco i na język, itd .]==Więc historia praktyki udzielania Komunii na rękę jest zwykle przedstawiana w sposób następujący: Począwszy od ostatniej wieczerzy i w czasach apostolskich Komunia św. była oczywiście rozdawana na rękę. Tak samo było w epoce męczenników i w złotym wieku Ojców oraz liturgii, po pokoju Konstantyna. Komunia była rozdawana wiernym na rękę tak, jak się to czyni obecnie (w bardziej "otwartych" i "nowoczesnych" obszarach Kościoła). Praktyka ta była powszechnym zwyczajem aż do co najmniej X wieku. Stanowiła więc normę przez ponad połowę istnienia Kościoła.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula, lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. Same głupoty piszesz, nic nie rozumiesz i zaślepiony jesteś demonicznym jadem! Piekło sobie gotujesz!
wacula25wp.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Aby ustrzec się zakażenie górnego odcinka przewodu pokarmowego bakterią helicobacter pylori które jest powszechne. Do zakażenia dochodzi również poprzez bezpośredni kontakt ze śliną nosiciela . Kontakt z małą ilością śliny, jaki występuje na przykład przy ślinie itp itd .Tak więc podawanie palcami przez księdza komunii z jednej buzi i następnej w kościele jest to …More
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA Aby ustrzec się zakażenie górnego odcinka przewodu pokarmowego bakterią helicobacter pylori które jest powszechne. Do zakażenia dochodzi również poprzez bezpośredni kontakt ze śliną nosiciela . Kontakt z małą ilością śliny, jaki występuje na przykład przy ślinie itp itd .Tak więc podawanie palcami przez księdza komunii z jednej buzi i następnej w kościele jest to stwarzanie zarażania jak koronowirósem na wzajem .DLATEGO CHRYSTUS podczas wieczerzy dał nam WZÓR św. aby przyjmować BOŻE CIAŁO NA DŁONIE i to jest prawdziwa TRADYCJA-KK
BAH
@wacula25wp.pl

Łżesz!

Wkrótce po śmierci JPII
Episkopat (?) wystąpił o pozwolenie i wprowadził ze względu na turystów. Było to zjawisko śladowe.
Teraz te "granaty" odbezpieczono.

Jeszcze tylko brakuje byś się pchał do prezbiterium....

Przecież kapłan mówi wyraźnie "Bierzcie i jedzcie..." "Bierzcie i pijcie..."

Z takim praniem mózgu to i poprzez kuriera albo poprzez paczkomaty będą uważać …More
@wacula25wp.pl

Łżesz!

Wkrótce po śmierci JPII
Episkopat (?) wystąpił o pozwolenie i wprowadził ze względu na turystów. Było to zjawisko śladowe.
Teraz te "granaty" odbezpieczono.

Jeszcze tylko brakuje byś się pchał do prezbiterium....

Przecież kapłan mówi wyraźnie "Bierzcie i jedzcie..." "Bierzcie i pijcie..."

Z takim praniem mózgu to i poprzez kuriera albo poprzez paczkomaty będą uważać za bezpieczniejszą formę.

Super bezpieczne. Upaprać ręce chemią i "ucztować".

Ciekawe kiedy ten chocholi taniec sprawi, że zobaczysz jak zostałeś protestantem....

"ciemne lata w KK".
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula

,,3 Na konia - bicz, na osła - wędzidło,
a kij na plecy głupiego.'
' (Ks. Przysłów 26,3)
,,11 Jak pies do wymiotów powraca3,
tak głupi powtarza szaleństwa''
.

WUJEK.1923,
,,Choćbyś stłukł głupiego w stępie jako krupy, bijąc z wierzchu ... głupca w moździerzu tłuczkiem razem z ziarnami, nie opuści go głupota.''
( Ks. Przysłów 27,22)